Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Žmonės
2014-09-16 07:28

Lietuvos rinktinės sutiktuvėse - ir krepšininkų damų spindesys

51|11| 

Pirmadienio vakarą Vilniaus Rotušės aikštėje rinkosi krepšinio aistruoliai, mat šiandieną čia buvo iškilmingai pasitikta 4-ąją vietą pasaulio krepšinio čempionate pelniusi Lietuvos rinktinė. Nors bronzos šį kartą su savimi parsivežti nepavyko – krepšininkai buvo pasitikti kaip tikri čempionai. Šįvakar minioje stoviniavo ir didžiausios krepšininkų gerbėjos – žavingos jų damos.


2014-09-15 22:18

BMW X6 automobilį dovanų gavusi Mia: „Būtent tokio ir norėjau!“

229|2

Dainininkės Vilijos Pilibaitytės-Mios veidą puošia šypsena – prieš kelias dienas moteris atgavo vairuotojo pažymėjimą ir dovanų gavo naują prabangų automobilį BMW X6. „Labai gražus ir saugus automobilis. Labai gražus! Būtent tokio ir norėjau! – šypsojosi Mia. – Man tai yra maloni staigmena. Ar tai yra didelė, ar tai yra nedidelė dovana, leisiu kiekvienam spręsti pagal save.“


2014-09-15 18:42

L. Adomaičio labdaros fondas įteikė vaikams 30 metrų linkėjimų

10|21

Atlikėjo, muzikos prodiuserio Lino Adomaičio ir jo žmonos Irmos Adomaitienės įsteigtas labdaros ir paramos fondas aplankė Kaune įsikūrusios vaikų reabilitacijos ligoninės „Lopšelis“ vaikus. Tėvų globos netekusiems mažiausiesiems atlikėjas perdavė saugaus eismo renginyje „Eismo kiškiai“ vaikų nupieštą 30 m ilgio automobilių karavaną su linkėjimais ir kalbėjo apie saugų elgesį kelyje.


2014-09-15 08:00

„Mis Lietuva“ vietoj savęs į maratono trasą išleido vaikus

9|10|

Nauja šeimos tradicija džiaugėsi „Mis Lietuva 2002" Vaida Grikšaitė-Česnauskienė. Ji su vyru, garsiu futbolininku Deividu Česnauskiu ir vaikais dalyvavo maratone. Tiesa, suaugusieji dalijo medalius - bėgo mažyliai. Tačiau šįmet - būtent toks sumanymas.


2014-09-14 21:53

Virtuvės žvaigždė D. Praspaliauskas gatvėje dalijo dešrainius

3|16

Garsusis virėjas, į kurio restoraną patekti sudėtinga, pradėjo prekiauti dešrainiais?! Panašu, bet ne tai. Bistro „Pirmas dublis“ įkūrėjas Deivydas Praspaliauskas sekmadienį skyrė labdaringai veiklai.


2014-09-14 16:59

Kauno klubas svaiginosi būgnų garsais

39

Šeštadienio vakarą Kauno naktiniame klube „Mojo Lounge“ perkusionistas Gediminas ištesėjo pažadą ir klubo lankytojams neleido atsipūsti nė minutei - tokio siautulingo ir karšto vakarėlio jau senokai Kaune nebuvo. Gediminas Percussion Lietuvos džiazo scenos veteranas, veiklus muzikantas, ekspresyvus ir įvairiapusis būgnininkas, išradingas perkusininkas, entuziastingas pedagogas. Per bemaž tris profesinės veiklos dešimtmečius grojo su visais ryškiausiais Lietuvos džiazmenais. Gediminas jau spėjo užsitarnauti „Mojo Lounge“ lankytojų simpatijas, kas kartą stebindamas vis naujomis perkusijos bei house muzikos interpretacijomis.


2014-09-14 15:34

Po varžybų kartėlio O. Pikul-Jasaitienė pasveikino vyrus

90|3

Laiku paremti, laiku tarti į gerą žodį, o kai reikia – susiimti ir šypsotis. Šeštadienio vakarą ašarojusi arenoje Lietuvos krepšinio rinktinei kaunantis su prancūzais Oksana Pikul-Jasaitienė vėlai vakare jau žavingai šypsojosi ir sveikino vyrą Simą Jasaitį bei jo bendražygius.


2014-09-14 14:44

Žinomi žmonės sekmadienį praleido bėgte

3|79|

Be kostiumo, suplukęs, bet labai laimingas. Tokį seimo pirmininką Algirdą Sysą buvo galima išvysti sekmadienio rytą Vilniaus maratone. Toli gražu ne pasitempęs prieš kamerą, bet pasiryžęs sėkmingam finišui buvo ir orų pranešėjas Naglis Šulija.


2014-09-14 13:44

Grupę „Skamp“ gerbėjai skandino šampano pursluose

1|41

Jie amžinai jauni. Jie jaučia aktualios muzikos pulsą. Jie turi nepamirštamų hitų. Jie turi daug naujų dainų. Grupė „Skamp“ sudrebino „Mojo Lounge“ klubą Vilniuje. Grupė neneigia gandų apie būsimą albumą, o naktį klubo svečiai išgirdo naujų dainų ir senų, iki skausmo pamėgtų.


2014-09-14 13:39

Klube gerą nuotaiką užkūrė grupės „69 danguje“ atlikėjos

6|67

Šeštadienį didžiausiame Vilniaus senamiesčio naktiniame klube „Grand Club Lietuva“ savo koncertą po ilgos pertraukos sostinėje surengė grupė „69 danguje". Merginos sulaukė sausakimšos šokių aikštelės ovacijų. Koncertu, kurio metu skambėjo tik populiariausios visų laikų „69 danguje“ dainos, liko sužavėti ne tik lietuvaičiai, bet ir svečiai iš užsienio, šeštadienį leidę „Grand Club Lietuva“. Eilė prie klubo durų netirpo visą naktį.


Populiariausi per 24 val.