Krepšinis
2014-11-29 11:23

D.Motiejūnas žaidė starto penkete, o „Rockets“ pralaimėjo

6

Starto penkete vėl žaidęs Donatas Motiejūnas įmetė 6 taškus ir atkovojo 7 kamuolius, bet traumų išretintai „Houston Rockets“ nepavyko laimėti namuose dar vienų NBA rungtynių. „Rockets“ (12 pergalių ir 4 pralaimėjimai NBA reguliariajame sezone) namuose 85:102 (24:26, 20:30, 28:29, 13:17) nusileido „Los Angeles Clippers“ (10/5) ekipai.

2014-11-29 11:22

J.Valančiūnas prarado komandos draugą, o „Raptors“ pralaimėjo

1|43

Jonas Valančiūnas įmetė 8 taškus ir atkovojo 13 kamuolių, bet „Toronto Raptors“ pergalių serija 2014-2015 m. NBA pirmenybėse nutrūko. „Raptors“ (13 pergalių ir 3 pralaimėjimai NBA reguliariajame sezone) namuose 102:106 (21:26, 22:22, 21:23, 38:35) pralaimėjo „Dallas Mavericks“ (12/5) krepšininkams. Tai buvo pirmasis Toronto klubo pralaimėjimas po 6 pergalių paeiliui.

2014-11-29 10:41

Eurolyga: P. Jankūnas ir R. Javtokas žaidė kaip dvyniai

Kurie Kauno „Žalgirio“ krepšininkai žaidė lyg būtų dvyniai? Ko nebedaro Mustafa Shakuras? Kuri komanda nepralaimi ilgiausiai Europoje? Kuris krepšininkas per kėlinį pelnė daugiau taškų nei visa varžovų komanda? Kaip prieš savo buvusias komandas žaidė D‘Oras Fisheris ir Jeremy Pargo? Atsakymai į šiuos ir kitus klausimus – įdomiausių Eurolygos skaičių rinkinyje.

2014-11-29 10:27

E. Messina vėl vadovavo „Spurs“, R.Westbrookas grįžo po traumos

Ettore Messina vėl sėkmingai pakeitė Greggą Popovichių prie „Spurs“ vairo, „Oklahoma City Thunder“ įžaidėjas Russellas Westbrookas po mėnesio pertraukos grįžo į aikštę, o „Memphis Grizzlies“ toliau skina pergales. lrytas.lt apžvelgia svarbiausius NBA įvykius per reguliariojo sezono mačus naktį iš penktadienio į šeštadienį.

2014-11-29 09:37

Griežtas G. Krapiko žodis rūbinėje atgaivino „Žalgirio“ žaidėjus

6

Kai rodėsi, kad viskas slysta iš rankų ir varžovai nenumaldomai tolsta, Kauno „Žalgirio“ krepšininkai atsitokėjo. Jiems praregėti padėjo griežtas trenerių žodis per didžiąją rungtynių pertrauką. 17 taškų skirtumą panaikinę kauniečiai Eurolygos A grupės rungtynėse išvykoje 61:55 nugalėjo „Nižnij Novgorod“ ir žengė svarbų žingsnį „Top 16“ etapo link.

Eurolyga: Barselonoje vykusią dramą L. Kleiza stebėjo nuo suolo

2|8

L.Kleiza nuo atsarginių žaidėjų suolelio stebėjo įnirtingą Milano „Emporio Armani“ ir „Barcelona“ mūšį, kurį po dramatiškos kovos 84:80 (16:19, 20:23, 21:14, 27:24) laimėjo namie žaidusi katalonų ekipa.

2014-11-29 00:00

17 taškų atsilikinėjęs „Žalgiris“ Rusijoje išnešė sveiką kailį

91

Lyg diena ir naktis. Taip Kauno „Žalgirio“ žaidimas skyrėsi iki didžiosios pertraukos ir po jos. Tragiškai pirmąją Eurolygos mačo su „Nižnij Novgorod“ dalį žaidę ir 17 taškų atsilikinėję kauniečiai pražydo po didžiosios pertraukos - galingai finišavęs „Žalgiris“ iškovojo svarbią pergalę 61:55 (11:13, 12:24, 20:7, 18:11) ir nutraukė nesėkmių seriją A grupėje. Ši pergalė - stiprus žingsnis „Top 16“ etapo link.

2014-11-28 21:12

LKL: „Lietkabelis“ sutraiškė Kėdainių „Nevėžį“

2

Lietuvos krepšinio lygos (LKL) čempionate penktadienį Panevėžio „Lietkabelis“ namuose 97:67 (22:13, 23:20, 27:18, 25:16) nugalėjo Kėdainių „Nevėžį“.

2014-11-28 19:01

J. Valančiūnui ir „Raptors“ NBA čempionų žiedai – nebe utopija

9|2|

Jonas Valančiūnas pirmadienį „Phoenix Suns“ ekipą sumušė asmeniniu rezultatyvumo rekordu NBA – 27 taškais. Tačiau jau kitose rungtynėse su „Atlanta Hawks“ 22 metų 211 cm ūgio „centras“ žaidė tik pusę rungtynių (24 min.), o 17 paskutiniųjų minučių stebėjo komandos draugų pergalę nuo atsarginių suolo.

2014-11-28 16:32

Vilniaus „Kibirkšties- VIČI“ nesutrikdė 17 taškų deficitas

Lietuvos moterų krepšinio lygoje (LMKL) dramatišką pergalę namuose iškovojo bei į antrąją vietą pakilo Vilniaus „Kibirkšties-VIČI“ (7 pergalės ir 4 pralaimėjimai) klubas, penktadienį namuose 64:60 (19:16, 10:23, 8:15, 27:6) privertęs pasiduoti šeštojoje pozicijoje esančias Kauno rajono „Hoptrans-Sirenų“ (3/8) krepšininkes.