Komentaras (iki 3000 simbolių)
Krepšinis
2014-10-23 18:03

Išskirtinis Eurolygos treneris K.Maksvytis ir kiti įdomūs faktai

Kai Dušanas Ivkovičius baigė sportininko karjerą ir pradėjo dirbti treneriu Belgrado „Radnički“ krepšinio mokykloje, Kazys Maksvytis nė nebuvo gimęs. O kai garsusis serbas treniruodamas kitą Belgrado komandą „Partizan“ pirmą kartą tapo Jugoslavijos čempionu, lietuvis dar tik mokėsi vaikščioti. Tačiau dabar jie – vieno amato meistrai ir vadovauja stipriausiame žemyno turnyre kovojančioms komandoms. Tik D.Ivkovičius yra vyriausias, o K.Maksvytis – jauniausias tarp 24 Eurolygos trenerių.

2014-10-23 18:00

Eurolyga: Klaipėdos „Neptūnas“ – Belgrado „Crvena Zvezda“

Klaipėdos „Neptūno“ krepšininkai po pirmojo prisvilusio blyno Eurolygoje bando antrąjį kartą. Šį kartą – namuose. Kazio Maksvyčio auklėtinių varžovas – Belgrado „Crvena Zvezda“.

2014-10-23 16:47

NBA rungtynėse teisėjavo pirmasis arbitras iš Lietuvos

7|2

Lietuvos krepšinio istorijoje – naujas reikšmingas įrašas. Naktį iš trečiadienio į ketvirtadienį NBA ikisezoninėse rungtynėse pirmą kartą teisėjavo arbitras iš Lietuvos. 25 metų Gediminas Petraitis dirbo „Madison Square Garden“ arenoje rungtynių tarp „New York Knicks“ ir „Washington Wizards“ metu. G.Petraitis tapo ne tik pirmuoju Lietuvos teisėju, pravėrusiu NBA duris. Jis bus jauniausias tarp visų lygos teisėjų.

2014-10-23 15:37

Eurolygoje žaidžia „benamiai“ iš Lenkijos

Eurolygos debiutantas Zgoželeco „Turow“ klubas negali pilnai pasidžiaugti istoriniu sezonu prestižiniame Europos klubų turnyre. Pirmąsias namų rungtynes su Stambulo „Fenerbahce“ Lenkijos čempionai ketvirtadienio vakarą žais ne savo tvirtovėje, rašo „Eurohoops“.

2014-10-23 14:43

Europos taurė: antrasis turas - nesėkmingas lietuviams

1|

Antrasis Europos taurės turas buvo labai nesėkmingas ne tik Vilniaus „Lietuvos rytui“, bet ir dviem užsienio komandoms, kuriose žaidžia po du lietuvius. Užtat šią savaitę pergales pasiekė abi lietuvių treniruojamos kitų šalių ekipos. Situacija. Antrajame Europos taurės turnyro ture Vilniaus „Lietuvos rytas“ išvykoje pripažino Rumunijos čempiono Ploješčio „Asesoft“ klubo pranašumą 83:103. Po šių rungtynių „Asesoft“ įžaidėjas Dee Brownas buvo pripažintas naudingiausiu antrojo turo krepšininku. 30-metis 185 cm ūgio amerikietis pelnė 18 taškų, atliko 14 rezultatyvių perdavimų ir surinko 33 naudingumo balus.

2014-10-23 12:48

D. Motiejūnas prametė 11 metimų, „Rockets“ išplėšė pergalę

4|27|

NBA sezonui besirengianti „Houston Rockets“ (5/2) komanda kontrolinėse rungtynėse išvykoje 90:89 (24:31, 19:20, 18:23, 29:15) palaužė „Orlando Magic“ (4/3) ekipą. „Rockets“ komandai lietuvis Donatas Motiejūnas per 23 su puse minutės taškų nepelnė. Puolėjas iš Lietuvos prametė visus 11 metimų (0/5 tritaškiai, 0/6 dvitaškiai). Jis atkovojo 4 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, triskart prasižengė.

J. Valančiūnas kukliai prisidėjo prie pergalės prieš „Maccabi“

1|5

Pasiruošimą NBA sezonui tęsianti „Toronto Raptors“ (6/1) komanda Kanadoje 92:85 (19:19, 28:18, 25:24, 20:24) nugalėjo Haifos „Maccabi“ ekipą. Starto penkete rungtynes pradėjęs Jonas Valančiūnas žaidė 12 su puse minutės, per kurias pelnė 3 taškus (1/2 dvitaškis, 1/4 baudos), atkovojo 2 kamuolius, triskart prasižengė.

2014-10-23 12:13

Rumunijoje – skaudus antausis Vilniaus „Lietuvos rytui“

173|13|

Po galingo starto – skaudi pamoka Rumunijoje. Vilniaus „Lietuvos ryto“ krepšininkai antrosiose Europos taurės turnyro E grupės rungtynėse išvykoje 83:103 (18:30, 20:26, 23:24, 22:23) nusileido Ploješčio „Asesoft“ komandai.

2014-10-23 10:22

Virginijus Šeškus po rumunų antausio: „Taip negalima“

64|

Vilniaus „Lietuvos ryto“ komanda antrosiose Europos taurės rungtynėse Rumunijoje sugriuvo jau pirmosiomis minutėmis. Ploješčio „Asesoft“ klubas dar mačo pradžioje nutolo 30:11 ir išlaikė solidų skirtumą iki paskutinės minutės – 103:83. Vilniečių strategas Virginijus Šeškus nesuprato, kas įvyko aikštelėje.

2014-10-23 08:11

A. Juškevičius apie nesėkmę Rumunijoje: „Tragiškos rungtynės“

24|

Vilniaus „Lietuvos ryto“ įžaidėjui Adui Juškevičiui po antrųjų Europos taurės turnyro E grupės rungtynių Rumunijoje beliko griebtis už galvos. Krepšininkas pelnė 20 taškų, bet „Lietuvos rytas“ 83:103 nusileido Ploješčio „Asesoft“ komandai.