Krepšinis
2015-04-02 00:14

Vaikystėje tėvų priimtas sprendimas padėjo L. Kleizai suaugti

4

Tuo metu, kai nemažau jaunų sportininkų palieka šeimą ir išvyksta į užsienį, kur gali tobulinti savo įgūdžius, Lino Kleizos gyvenime viskas buvo atvirkščiai. Šiuo metu Milano „Emporio Armani“ rungtyniaujančio krepšininko tėvai išvyko į JAV dirbti meno srityje. Tuo tarpu Linas su seneliais liko Lietuvoje.

2015-04-02 00:09

Davidui Blattui – pirmasis įvertinimas NBA

„Cleveland Cavaliers" treneris Davidas Blattas pripažintas geriausiu kovo mėnesio NBA Rytų konferencijos strategu. Tai pirmasis jo įvertinimas NBA. Jo vadovaujama „Cavaliers“ laimėjo pastarąsias penkerias rungtynes, o savo aikštėje nepralaimi jau 16 rungtynių iš eilės.

2015-04-01 23:35

„Šiauliai“ po pratęsimo apgynė BBL čempionų titulą

7|64

„Šiaulių“ klubas antrus metus iš eilės iškovojo Baltijos krepšinio lygos (BBL) čempionų taurę. Šiauliečiai atsakomosiose finalo rungtynėse 88:80 (18:17, 14:21, 29:19, 13:15, 14:8) nugalėjo „Ventspils“ klubą ir atsirevanšavo už pralaimėjimą Latvijoje.

2015-04-01 23:34

Šiauliečius į kovą grąžino pylos davęs treneris

1

Trečiadienį savo arenoje „Šiaulių“ krepšininkai antrą kartą iš eilės į viršų kėlė Baltijos krepšinio lygos (BBL) taurę. Jie savo aikštėje 88:80 nugalėjo Ventspils krepšininkus. „Man tai geriausia dovana“, – sakė po kelių dienų gimtadienį švęsiantis „Šiaulių" treneris Gediminas Petrauskas.

2015-04-01 23:11

„Šiaulių“ komandos triumfas BBL finale

3|61

2015-04-01 22:19

R.Kurtinaičio „Chimki“ nesėkme pradėjo Europos taurės pusfinalį

Europos taurės turnyre prasidėjo pusfinalio kovos. Kazanės „Uniks“ komanda savo aikštėje 70:83 (11:26, 23:17, 21:21, 15:19) nusileido Las Palmaso „Grand Canaria“ komandai.

2015-04-01 22:08

Po fiasko LMKL „Kibirkštis“ siekia atsikratyti skolų kupros

2

Dar praėjusį sezoną Vilniaus „Kibirkštis“ Lietuvoje neturėjo lygių. Vilnietės dvejus metus iš eilės triumfavo Lietuvos krepšinio lygos (LMKL) čempionate, tačiau šį sezoną sustojo jau ketvirtfinalyje.

2015-04-01 15:54

M. Kuzminskas Eurolygos dėjimų konkurse laukia lietuvių balsų

1

Mindaugas Kuzminskas pateko į Eurolygos specialistų akiratį ir šie lietuviui suteikė šansą varžytis simboliniame dėjimų konkurse „No Jump No Glory“. Eurolyga kiekviename etape išrenka du gražiausius dėjimus ir leidžia sirgaliams balsuoti, kuris įspūdingesnis.

2015-04-01 08:34

T. Parkeris žaidė tūkstantąjį mačą, „Spurs“ juda piko link

1|17|

NBA čempionė „San Antonio Spurs“ komanda demonstruoja vis gražesnį krepšinį ir varžovai baiminasi, kad Greggo Popovichiaus auklėtiniai artėjant atkrintamosioms varžyboms pasieks savo piką.

2015-03-31 22:59