Krepšinis
2015-04-20 00:24

LeBronas atkrintamosiose startavo pralenkdamas Michaelą Jordaną

11

LeBronas Jamesas pirmosiose NBA atkrintamųjų varžybų rungtynėse aplenkė Michaelą Jordaną, o „Cleveland Cavaliers“ klubo didysis trejetas debiutavo 113:100 (27:31, 35:23, 29:22, 22:24) nukaudamas „Boston Celtics“.

2015-04-19 22:21

NBA atkrintamųjų aistros su J. Valančiūnu priešakyje

22

Savaitgalį startavo NBA atkrintamosios varžybos. Šešiolika stipriausių NBA komandų kaunasi dėl čempionų titulo. Varžybų sūkuryje – ir du lietuviai: Jonas Valančiūnas bei Donatas Motiejūnas. Tiesa, pastarasis „Houston Rockets“ žaidimą stebi iš šalies, nes gydosi nugaros traumą. Savo ruožtu J.Valančiūnas ir „Toronto Raptors“ siekia istorinių aukštumų klubo istorijoje.

2015-04-19 21:49

Teisę žaisti LKL čempionate iškovojo dar vienas Klaipėdos klubas

4|51

Jeigu Klaipėdos „Nafta-Universitetas“ atitiks LKL keliamus reikalavimus, kitą sezoną Lietuvos pirmenybėse uostamiestis turės bent dvi komandas. NKL finale „Naftos-Universiteto“ krepšininkai 88:71 (22:11, 25:19, 16:27, 25:14) nukovė Molėtų „Ežerūną-Karį“ ir tapo antrosios pagal pajėgumą lygos čempionais.

2015-04-19 21:48

NKL finale – čempionų iš Klaipėdos emocijų pliūpsnis

1|50

Klaipėdos „Naftos-Universiteto“ krepšininkai tapo NKL čempionais. Finale uostamiesčio komanda 88:71 nugalėjo Molėtų „Ežerūną-Karį“ ir iškovojo teisę kitą sezoną žaisti LKL.

2015-04-19 21:33

Aukštaūgiai nukalė „Lietuvos rytui“ pergalę Mažeikiuose

4

Vilniaus „Lietuvos ryto“ krepšininkai „Mažeikius“ pranoko centimetrais. Aukštaūgių vedamas sostinės klubas LKL čempionate išsivežė užtikrintą pergalę iš Žemaitijos 83:60 (26:20, 21:11, 16:13, 20:16).

2015-04-19 21:29

Sužibėjo: D. Lavrinovičius sužaidė rezultatyviausią sezono mačą

2

Darjušas Lavrinovičius jau pamiršo visas traumas, dėl kurių praleido daugiau nei pusę 2014-2015 metų sezono. Tiesa, rezultatyviausio 35 metų 212 cm ūgio vidurio puolėjo mačo neužteko Emilijos Redžo „Grissin Bon“ komandai nugalėti Pistojos „Giorgio Tesi Group“ krepšininkų – 78:92 (14:20, 21:24, 19:28, 24:20).

2015-04-19 20:32

„Šiauliai“ žalgiriečiams priešinosi tik kėlinį

5

Kauno „Žalgirio" treneris Gintaras Krapikas prieš rungtynes su „Šiauliais" tikino, kad tai tikrai nebus treniruočių pobūdžio rungtynės, bet žaidimo eiga priminė būtent tai. Lietuvos čempionai LKL čempionate namuose užtikrintai įveikė šiauliečius – 86:65 (24:26, 24:8, 16:13, 22:18).

2015-04-19 19:06

„Prienai“ nutraukė tragišką pralaimėjimų seriją LKL

LKL čempionate 23-ių pralaimėjimų seriją nutraukė „Prienų“ (7-32) krepšininkai. Tado Stankevičiaus auklėtiniai namuose 76:75 (23:13, 12:24, 20:15, 21:23) įveikė „Dzūkijos“ (20-18) ekipą.

2015-04-19 17:54

Triumfo kūrėjai dabar – treneriai, verslininkai ir padaužos

8|4|

Prieš 10 metų Europos taurę iškovojusių krepšininkų gyvenimas vingiuoja skirtingais keliais: vieni dar siekia naujų pergalių su „Lietuvos ryto“ komanda, yra žaidžiančių kitur – nuo Kauno iki Irano, bet yra ir tokių, kurie patenka į kriminalinių įvykių suvestines. Sekmadienį sukanka lygiai 10 metų nuo beprotiško vakaro Belgijos mieste Šarlerua, kur Vilniaus „Lietuvos ryto“ klubas iškovojo pirmąjį savo titulą Europoje.

2015-04-19 16:56

Susikrimtęs J. Valančiūnas po nesėkmės neieškojo pasiteisinimų

27|7|

Jonas Valančiūnas po pirmojo pralaimėjimo atkrintamosiose varžybose atrodė susikrimtęs. „Toronto Raptors“ krepšininkai po pratęsimo 86:93 nusileido „Washington Wizards“ komandai ir serijoje iki keturių pergalių prarado namų aikštės pranašumą.