Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Nelaimės
2014-08-27 19:25

Šilutės raj. avariją sukėlė neblaivus motorolerio vairuotojas

5|4

Trečiadienį Šilutės raj., Juknaičių gyvenvietėje, apie 19 val. įvyko avariją. Per ją į Šiloko gatve važiavusį automobilį „Volvo S40“ rėžėsi motorolerio vairuotojas. Nelaimė įvyko, kai iš stovėjimo aikštelės iššokęs motorolerio vairuotojas nepraleido pagrindiniu keliu važiuojančio „Volvo“ automobilio.


2014-08-27 14:28

Tiesiant geležinkelio liniją pakaunėje aptiktas sprogmuo

3|8

Tiesdami geležinkelio liniją „Rail Baltica“ darbininkai ties Rinkūnų gyvenviete (Kauno r.) aptiko sprogmenį, kurį išminuotojai rengiasi sunaikinti vietoje.


2014-08-27 14:11

Parduotuvės sieną taranavusi girta vairuotoja norėjo „susitarti“

2|2

Antradienį Šilalės rajone sunkiai apgirtusi moteris, nesuvaldžiusi vairuojamo automobilio, taranavo kaimo parduotuvės sieną. Ketindama išsisukti nuo gresiančios atsakomybės, moteris bandė su policijos pareigūnais „susitarti", kad šie nefiksuotų eismo įvykio, ir siūlė jiems skirtingas pinigų sumas.


2014-08-27 13:45

Pasiėmę išbandyti „Mercedes“ pirkėjai jį įvairavo į stulpą

3

Vilniaus policija pradėjo tirti incidentą, per kurį pirkėjai, panorę išbandyti parduodamą automobilį „Mercedes Benz“, jį įvairavo į stulpą.


2014-08-27 13:32

Girtos moters „Mercedes Benz“ taranavo traktorių su burokais

26|4

Antradienį apie 10 val. 58 min. Telšių r., kelio Šiauliai-Palanga 62-ajame kilometre (ties įvaža į Birikų kaimą), po 2008-ųjų metų laidos automobilio „Mercedes Benz“ smūgio į traktoriaus priekabą policijos pareigūnams teko įminti ne vieną mįslę. Kaip rašoma Telšių apskrities VPK pranešime, eismo įvykio metu „Mecedes Benz“ automobilį vairavusi Šiaulių miesto gyventoja 43 metų L.K. neįsitikino, kad priekyje ta pačia kryptimi važiuojantis traktorius sukasi į kairę ir bandydama jį aplenkti atsitrenkė į jo tempiamą priekabą, kuria buvo vežami burokai.


2014-08-27 13:32

Klaipėdos r. nuo kelio nuskriejo visureigis, nukentėjo žmogus

Vienas žmogus buvo sužalotas trečiadienį prieš vidurdienį, kai nesuvaldytas visureigis nuvažiavo nuo kelio, nuskriejo į laukus ir apsivertė. Incidentas įvyko Priekulės aplinkkelyje. 1976 metais gimęs klaipėdietis nesuvaldė vairuojamo automobilio „Toyota Land Cruiser“, užvažiavo ant kelio borto, visureigį sumėtė, jis pralaužė atitvarus, nuskriejo į laukus ir kelis kartus vertėsi.


2014-08-27 11:21

Kryžius penkių aukų avarijos vietoje priminė mįslingą istoriją

70|24| 

Po daugiau kaip šešiasdešimties metų ant pakelės beržo, augančio už Pažėrų (Kauno r.) kaimo, prikaltas kryžius vėl liudija kruviną dramą. Praėjusį šeštadienį automobilis „Rover 416“ kelyje Kazlų Rūda - Pažėrai rėžėsi į medį. Keturi kelionės draugai žuvo vietoje, vienas tą patį vakarą užgeso Kauno klinikų reanimacijoje. Mašina trenkėsi į medį, ant kurio jau daugiau kaip 50 metų stūkso kryžius. Kraupus sutapimas: keturi kauniečiai žuvo toje vietoje, kurioje pokario metais įvyko kruvina drama.


2014-08-27 09:08

Po tragedijos Kauno odontologę užgriuvo grėsmingi įtarimai

61

Tirdami trijų žmonių gyvybę nusinešusio gaisro odontologijos kabinete aplinkybes prokurorai įtarimus pareiškė šios Kaune įsikūrusios medicinos įstaigos savininkei Neringai Ladauskienei. Ji savo kaltės nepripažįsta. Odontologijos kabineto savininkei N.Ladauskienei pareikšti įtarimai dėl darbų saugos pažeidimo. Už tokį nusikaltimą Baudžiamajame kodekse numatyta bauda arba laisvės atėmimo bausmė iki 8 metų, rašo „Lietuvos rytas“. Pati medikė taip pat ilgai gydėsi dėl gaisro metu patirtų sužalojimų ir nedavė parodymų. Ji liko vienintelė tragiško įvykio liudininkė, tačiau savo kaltės nepripažįsta.


2014-08-27 08:02

Kauno bendrabutyje kilo gaisras

1|7

Trečiadienio rytą Kaune, Taikos prospekte, esančiame daugiaaukštyje kilo gaisras. Ugnis įsižiebė bendrabučio virtuvėje ir greitai įsišėlo. Gyventojai spėjo išbėgti į lauką ir liko sveiki. Aukų išvengta. Trečiadienio rytą Kaune, ties Taikos prospekto ir Kovo 11-osios gatvės sankryža, esančiame daugiaaukštyje kilo gaisras. Ugnis įsižiebė bendrabučio šeštajame aukšte esančio būsto virtuvėje ir greitai įsišėlo. Gyventojai spėjo išbėgti į lauką ir liko sveiki. Aukų išvengta. Į nelaimės vietą atvykę ugniagesiai per valandą numalšino ugnį. Pranešama, kad buvo išsiųstos sustiprintos gelbėtojų pajėgos, greitosios pagalbos automobiliai. Ugniagesiai nurodė evakuotis viršutinių aukštų gyventojams.


2014-08-26 18:21

Vilniuje automobilis partrenkė dviračiu važiavusį vaiką

5|3

Vilniaus policijai antradienio pavakare pranešta apie dar vieną avarijoje nukentėjusį vaiką. Šį kartą automobilis partrenkė nepilnametį dviratininką. Antradienį apie 17 val. 34 min. Vilniaus policija buvo informuota, kad Subačiaus g. automobilis „Opel Astra“ partrenkė dviračiu važinėjusį 10-12 metų vaiką.


Populiariausi per 24 val.