Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Nelaimės
2014-11-24 16:43

Vilniuje vilkikas su rusiškais numeriais suvažinėjo moterį

7

Vilniaus gatvėse žuvo dar vienas žmogus. Pirmadienį partrenkta sunkvežimio Naujojoje Vilnioje žuvo moteris. Pranešimą apie nelaimę Vilniaus policija gavo apie 15 val. 55 min. Buvo pranešta, kad Parko g. ir Pergalės g. sankryžoje krovininis automobilis partrenkė senyvo amžiaus moterį. Atskubėję greitosios pagalbos medikai konstatavo maždaug 60 metų moters mirtį.


2014-11-24 12:23

Policininkai girtą marijampolietį su BMW įvijo į stulpą

10|4

Nuo policijos sprukęs girtas marijampolietis nesuvaldė savo vairuojamo BMW, rėžėsi į kelio ženklą ir jį nuvertė. Iš karto po avarijos bėglys buvo sulaikytas. Kaip pranešė Policijos departamentas, sekmadienį Marijampolėje policija vykdė reidą, per kurį, apie 15 val. 35 min., Vasaros gatvėje, pareigūnai pastebėjo automobilį BMW 540. Automobilio vairuotojas, pamatęs policijos tarnybinį automobilį, staigiai apsisuko ir dideliu greičiu nuvažiavo tolyn.


2014-11-24 11:20

Po avarijos Marijampolėje lūžęs stulpas užmušė devyniolikmetį

20|6

Marijampolėje nesuvaldytas automobilis trenkėsi į stulpą. Stulpas lūžo ir virsdamas užmušė automobilio keleivį. Kaip pranešė Policijos departamentas, sekmadienį apie 20 val. Marijampolėje, Statybininkų g., automobilis „VW Golf“, kurį vairavo A.Z. (gim. 1995 m.), posūkyje užvažiavo ant šaligatvio ir atsitrenkė į stulpą.


2014-11-24 09:51

Tragedija Kulvoje: apsipylęs benzinu susidegino vyras

31

„Aš apsipyliau benzinu ir susideginsiu“, - tokio pranešimo šeštadienio rytą sulaukė bendrasis pagalbos centras. Kulvos gyvenvietėje nuosavo namo kieme benzinu apsipylė ir pats save padegė 43 metų Česlovas Garšva. Kol atvyko medikai ir ugniagesiai, degantį žmogų aplinkiniai jau buvo užgesinę. Į nelaimės vietą atskubėję medikai smarkiai apdegusį vyrą išvežė į Kauno klinikas, tačiau maždaug 90 procentų kūno apdegęs žmogus neišgyveno. Ligoninėje jis mirė.


2014-11-24 09:50

Nelaimė pabėgėlių centre

3

Jonavos rajone, Ruklos neįgaliųjų pabėgėlių centre įvyko skaudi nelaimė. 42 metų moteris su nuorūka padegė čiužinį ant kurio gulėjo ir pati apdegė. Nelaimėle greitosios pagalbos automobiliu pristatyta į gydymo įstaigą, smilkstantį čiužinį iki atvykstant ugniagesiams – gelbėtojams užgesino neįgaliųjų centro darbuotojai.


2014-11-24 09:22

Po išgertuvių prabudę du vyrai trečią sugėrovą rado jau nebegyvą

1

Pakruojo rajono policijos komisariato pareigūnai aiškinasi naktį į sekmadienį vienos Pakruojo metalo laužo supirktuvės teritorijoje vykusių išgertuvių aplinkybes. Sekmadienį ryte policijai telefonu paskambinęs žmogus pranešė apie metalo laužo supirktuvės teritorijoje stovinčiame nenaudojamajame automobilyje „Gazel" rastą vyro lavoną. Atvykę pareigūnai nustatė, kad mirusysis yra pastovios gyvenamosios vietos neturėję 47 metų vyras.


2014-11-24 09:04

Marijampolėje - pavojus dėl tariamo sprogmens

Marijampolėje sekmadienį ant kojų buvo sukeltos visos miesto specialiosios tarnybos įtarus, kad gatvėje rastas sprogmuo. Radinį apžiūrėjus išminuotojams paaiškėjo, kad sprogmenų radinyje nėra.


2014-11-24 08:36

Neatidaus vairuotojo „Audi“ Rokiškio rajone rėžėsi į medį

Rokiškio policijos pareigūnai aiškinasi aplinkybes avarijos, per kurią neatidaus vairuotojo automobilis trenkėsi į medį. Per avariją nukentėjo pats automobilį vairavęs vyras.


2014-11-24 00:26

Klaipėdos rajone girtas vyras papuolė po ratais

Sekmadienio vakarą girtas pėsčiasis tamsoje iššoko tiesiai prieš automobilį „Audi 100“, krito ant variklio dangčio ir išdaužė priekinį mašinos stiklą. Nelaimė įvyko Klaipėdos rajone, ties Kalotės kaimu. Automobilio vairuotojas pasakojo, kad pėsčiasis į kelią žengė taip staiga, kad jis nesugebėjo išvengti susidūrimo.


2014-11-23 23:36

Girtas vyras Vilniuje sukėlė avariją ir pareigūnams pasiūlė kyšį

12| 

Per avariją Vilniuje, Eišiškių plente, susidūrė du automobiliai. Gelbėtojai pranešimą apie nelaimę gavo 22 val. 29 min. Apie avariją pranešęs asmuo teigė, kad viename iš automobilių yra prispaustas žmogus. Tačiau atvykę ugniagesiai gelbėtojai daug darbo neturėjo - vyras jau buvo išsikabarojęs iš automobilio „Volkswagen Golf“. Jį apžiūrėję medikai sužalojimų nenustatė. Pareigūnai patikrino vairuotojo blaivumą - matuoklis užfiksavo 2 promilių girtumą.


Populiariausi per 24 val.