Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Aktualijos
2016-07-26 15:02

Stojančiųjų bėda: uždarytų studijų programų sąrašas

11

Svajonės siekti negalės, nes per mažai stojančiųjų – su tokia realybe susidūrė abiturientė Gabrielė (pavardė redakcijai žinoma – aut. past.). Mergina negalės studijuoti norimos specialybės, nes į pirmąją jos prašyme įrašytą studijų programą nesusirinko pakankamai studentų.


2016-07-26 15:02

P. Gražulis maištauja: politikas reikalauja nusmukdyti jį žemiau

37

Skandalingasis parlamentaras Petras Gražulis griauna vos prieš kelias dienas patvirtintą Rolando Pakso vadovaujamos partijos „Tvarka ir teisingumas“ kandidatų į Seimą sąrašą.


2016-07-26 14:47

Tibetologas: „Moters orgazmas – dvasinė patirtis“

65|3

„Du žmonės turi būti visiškoje palaimoje. Jie turi atkeliauti į rojų. Jei vyras baigs meilės aktą per penkias minutes, o moteris negalės baigti visą valandą, tokie santykiai virs tragedija“, – šiek tiek neįprasta tokius žodžius girdėti ne iš seksologo, bet iš budisto lamos. Lietuvoje viešėjęs lama Glennas Mullinas – amerikietis, tačiau moko Tibeto tantrinio budizmo meditacijos. Vienas jo mokytojų – garsusis Dalai Lama. Lama neperša atsakymų, tik skatina mąstyti. Kodėl šiais laikais mokyklose nekalbama apie tai, kad intymūs santykiai yra ne gyvuliški, o dieviški? Kodėl seksualinis švietimas apsiriboja mokymu, kaip apsisaugoti nuo nėštumo ir nepasigauti ligų? Kodėl senovės Azijos visuomenėse turtingieji samdydavo savo vaikams sekso mokytojus, kurie juos mokydavo praktiškai?


2016-07-26 14:21

Prokurorai atsisakė pradėti tyrimą dėl R. Pakso skundo

Generalinė prokuratūra atsisakė pradėti ikiteisminį tyrimą dėl ikiteisminio tyrimo duomenų atskleidimo be leidimo, kurio, kreipdamasis į prokuratūrą, prašė Europos Parlamento narys Rolandas Paksas.


2016-07-26 13:41

D. Grybauskaitė dar kartą sukritikavo situaciją dėl Astravo AE

7

D.Grybauskaitė: incidentai rodo, kad Lietuvos nuogąstavimai dėl Baltarusijos AE yra pagrįsti


2016-07-26 12:17

Ruletė iš skolintų pinigų

5

Ne kartą rašiau apie pragaištingą pensijų fondų veiklą, o jei vaizdžiau, ruletės žaidimą iš skolintų pinigų. Tikėjausi, kad anksčiau ar vėliau, kas nors iš valdžios vyrų ar moterų mano mintis sukritikuos ar sutiks su jomis, žodžiu, atsilieps. Ilgai laukiau, bet galų gale taip ir įvyko, tiesa, ne atvirai diskutuojant, bet tik išdėstant temai artimus pamąstymus.


2016-07-26 12:12

„Darbiečio“ rinkimų kampanijos klipas įaudrino internetą

11|2| 

„Tu ateik ir balsuok, prašau už silkę tik neparsiduok“ – tokiais dainos žodžiais į rinkėjus prabilo vieno „darbiečių“ kandidato komanda. Darbo partijos renginyje Raseiniuose nuskambėjo Dariaus Ulicko rinkimų himnas, kurio melodija idealiai sutampa su legendinio dueto „Modern Talking“ hitu „You're my heart, you're my soul“.


2016-07-26 11:55

A. Kavaliauskas Molėtų krašte susipažino su ateiviu iš kosmoso

 

Šią vasarą tariame „ne“ studijai ir su „Lietuvos ryto“ žinių vedėjais keliaujame po įvairius Lietuvos kampelius. „Keliauk su reporteriu“ – rubrika, kurios metu susipažinsime su dėmesio vertomis vietomis.


2016-07-26 11:50

Globos namuose auga 3 tūkst. vaikų, bet tik 2 proc. – našlaičiai

7|2

Globos namuose gyvena daugiau nei 3 tūkst. vaikų, tačiau tik apie 2 proc. iš jų yra našlaičiai – tokia liūdna Lietuvos vaikų globos namų statistika. Beveik visi šalies vaikų globos namuose gyvenantys vaikai turi tėvus arba bent vieną iš jų, tačiau vis tik lieka gyventi valstybės globoje.


2016-07-26 11:49

Studijų turguje – nevykęs viliotinis: panaikintos 82 programos

3|3

Beveik kas dešimta studijų programa – iš viso net 82, kurias pasiūlė įvairios Lietuvos aukštosios mokyklos, šiais metais nesulaukė jokio studentų dėmesio ir buvo panaikintos. Kaip reikėtų vertinti tokius skaičius?


Populiariausi per 24 val.