Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Aktualijos
2014-07-25 16:11

Portalas ekspertai.eu tapo Rusijos ruporu?

109

Prieštaringai vertinamas portalas Ekspertai.eu, ko gero, jau galėtų pasikeisti adresą į ekspertai.ru. Šią redakciją paliko dalis kūrėjų, kuriems vis dažniau ėmė kilti įtarimų dėl portalo skelbiamos esą prorusiškos informacijos. „Mes, buvę tinklalapio Ekspertai.eu apžvalgininkai ir bendradarbiai, jau senokai stebime tendencijas, kad portale skelbiamos medžiagos dažnu atveju (sąmoningai ar nesuvokiant) įtartinai sutampa su Rusijos vykdomo propagandinio karo prieš ES, NATO ir ypač JAV tikslais ir siekiais“, - paskelbė Liudvikas Jakimavičius, Vygintas Vilutis, Vytautas Rubavičius ir Rasa Kalinauskaitė.


2014-07-25 15:54

R. Šalaševičiūtė kitąmet žada daugiau pinigų už paslaugas

Kitais metais gydymo įstaigos turėtų gauti daugiau lėšų iš Privalomo sveikatos draudimo fondo (PSDF) už suteiktas paslaugas. Naujoji sveikatos apsaugos ministrė Rimantė Šalaševičiūtė žada balo vertę atstatyti iki 0,97 lito.


2014-07-25 15:25

Lietuva spręs, ar paremti Garį Kasparovą

4

Lietuvos šachmatų federacija sekmadienį rengia visuotinį susirinkimą, kuriame turėtų būti sprendžiama, kurį iš dviejų rusų paremti rinkimuose į Tarptautinės šachmatų federacijos (FIDE) pareigas - dabartinį vadovą, su Kremliumi siejamą Kirsaną Iliumžinovą ar Rusijos opozicijos atstovą Garį Kasparovą.


2014-07-25 12:33

Rugpjūtį vienu metu atostogaus pusė ministrų kabineto

Dauguma ministrų poilsiauti planuoja beveik tris savaites, o trys nauji Vyriausybės nariai vasarą atostogų neturės. Nuo pirmadienio iki rugpjūčio 14-osios atostogaus premjeras Algirdas Butkevičius, krašto apsaugos ir užsienio reikalų ministrai Juozas Olekas ir Linas Linkevičius.


2014-07-25 11:01

Prokuratūra nutraukė tyrimą dėl TV3 televizijos

6

Nepasitvirtinus pirminiams įtarimams, Generalinė prokuratūra penktadienį nutraukė ikiteisminį tyrimą dėl TV3 televizijos.


2014-07-25 10:10

Seime remontuoja Loretos Graužinienės kabinetą

46|12

Ar sunkmetis, ar pakilimas, kiekvieną vasarą ištuštėjusiuose Seimo rūmuose tautos išrinktuosius pakeičia statybininkai. Jie darbuojasi ir šiomis dienomis. Šiemet Seimo narių ir statybininkų darbymetis sutapo. Keliolika kabinetų pirmuosiuose rūmuose jau buvo tušti ir parengti remontui dar vykstant pavasario sesijai, rašo „Lietuvos rytas“. Darbus kiek pristabdė šių rūmų Kovo 11-osios salėje vykusios prezidentės Dalios Grybauskaitės inauguracijos iškilmės, bet dabar šios patalpos jau virto tikra statybų aikštele.


2014-07-25 10:08

Dėl Lukiškių pečiais jau gūžčioja visi konkurso dalyviai

9|2

Viešųjų pirkimų sistemos ydas atskleidęs Lukiškių kalėjimo iškeldinimo konkursas tampa vis labiau įtartinas. Kalėjimų departamentas imasi skubių veiksmų tyliai numarinti skandalą. Lukiškių tardymo izoliatoriaus-kalėjimo iškeldinimo iš Vilniaus centro ir perkėlimo į Pravieniškes (Kaišiadorių r.) projektas yra puikus pavyzdys, įrodantis, kad vykdant viešuosius pirkimus viską lemia ne įstatymai, o valdininkų kastos interesai ir politiniai užsakymai.


2014-07-25 09:44

Neregėta Palanga: prostitutės, narkotikai, benamiai

258|44

Kriminalu kvepiantis klausimas nesutrikdė jauno vyro. „Taip ir reikėjo sakyti, kad jums reikia kekšės!“ – nusijuokia. Skubiai nuo pirštų nučiulpia keptos duonos riebalus, išsitraukia neišmanųjį mobilųjį telefoną, kurio žalia ekrano šviesa primena pernokusio žirnio, ir įsirašo mano numerį. Praneš, kai mergina bus laisva ir galės aptarnauti. Per nedidelį žiedo formos skverą Palangos širdyje į prekybos centrą skuodžia pavargėlis. Taip susikaupęs, kad atrodo į smilkinius sutekėjo paskutiniai gurkšniai kraujo, dar nepraskiesto etanoliu. Skubiai dėlioja mažus žingsnelius, nugarą išrietęs lyg seną burę, o tuščią alaus butelį laiko atkišęs į priekį.


2014-07-25 09:28

Studijuoti valstybės lėšomis pakviesta beveik 15 tūkstančių

13

Studijuoti valstybės finansuojamose ir su studijų stipendijomis pakviesti 14 tūkst. 922 asmenys, pernai jų buvo truputį mažiau – 14 tūkst. 855.


2014-07-25 05:59

Riksmo pažadintas vyras iš upės dugno iškėlė ir atgaivino vaiką

460| 

Laimingai baigėsi drama Marijampolėje – 24 metų marijampolietis iš upės dugno ištraukė 10 metų vaiką, kuris jau nerodė gyvybės ženklų. Jaunuolis vaiką pats ir atgaivino, kol atvyko medikai. Šiuo metu 10-metis – Kauno klinikų reanimacijoje, gydytojai valo vaiko plaučius. Medikai negaili pagyrų gelbėtojui – jei ne operatyvumas ir jaunuolio drąsa, vaiko tarp gyvųjų jau greičiausiai nebūtų. Greitoji pagalba atvyko per 10 minučių, tačiau jos 10-mečiui būtų buvusios lemtingos. 24 metų gelbėtojas sako dabar trokštantis vieno – kad vaikas pasveiktų. Medikai sako, kad ant mirties slenksčio buvusio berniuko sveikata taisosi.