Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Aktualijos
2016-05-06 21:12

Draudžiamus daiktus slapstantys kaliniai darosi vis išradingesni

 

Kalėjimuose dienas leidžiantys nuteistieji kaskart sugalvoja naujų būdų, kaip paslėpti draudžiamus daiktus. Dažniausiai slapstomi mobilieji telefonai ir jų kortelės. Kamerose vien pernai rasta dvylika tūkstančių. Nuteistieji taip pat pasigamina ir pavojingų šaltųjų ginklų – rašikliais šaunančių pistoletų, kastetų, peilių. Tam, kad rastų balduose, maisto pakuotėse, knygose paslėptus draudžiamus daiktus, prižiūrėtojams tenka gerokai pasistengti ir į pagalbą kviesti apmokytus šunis.


2016-05-06 21:05

Teismas: Bronislovas Burgis išteisintas

117|16| 

Kauno apygardos teismas paskelbė nuosprendį buvusiam Kauno technologijos universiteto (KTU) gimnazijos direktoriui Bronislovui Burgiui – žinomas pedagogas pripažintas nekaltu dėl sistemingo moksleivės bauginimo naudojant psichinę prievartą ir jis išteisintas. 


2016-05-06 19:11

Emeritas S.Tamkevičius apie popiežiaus gestą: „Labai teisingas“

84|2| 

Popiežius Pranciškus iš Rusijos Dumos nario, Komunistų partijos nario Pavelo Dorochino priėmė „Georgijaus juostelę“. Šis gestas užminė mįslę – ar taip popiežius išreiškė palaikymą Rusijai dėl veiksmų Ukrainoje? Apie tai su portalu lrytas.lt mintimis sutiko pasidalinti Kauno arkivyskupas emeritas Sigitas Tamkevičius.


2016-05-06 19:01

Laikas spirti į užpakalį Biržų mulkiui ir apgavysčių meistrui

12

Tokio dalyko dar neregėjo nė vienas šalies rajonas ar miestas – Biržų meras V.Valkiūnas viename viešame susitikime pasiūlė savo rajono verslininkams papūsti jam į užpakalį ir nešdintis į gretimą rajoną, jeigu nenori mokėti nekilnojamojo turto mokesčio dvigubai daugiau, nei moka gretimų rajonų verslininkai.


2016-05-06 18:13

Premjeras A.Butkevičius: „Marijampolės gyvenimo kokybė pagerės“

2|18

Marijampolės mieste prie pabaigos artėja trijų sankryžų statyba, susijusi su europinės vėžės „Rail Baltica“ projektu. Penktadienį į Sūduvos sostinę atvykęs premjeras Algirdas Butkevičius apžiūrėjo pervažų statybas.


2016-05-06 18:11

Klaipėdiečiai džiaugsmo ašaras braukia ir senajame baseine

1|7

Klaipėdos savivaldybė nudžiugino miesto gyventojus – senjorai, suaugę žmonės, vaikai su negalia pirmą kartą gali plaukioti „Gintaro“ sveikatingumo centro baseine, sumokėję simbolinį mokestį. Šiuolaikiško plaukimo baseino uostamiestyje nėra, tačiau planuojama jį pastatyti. Techninis projektas jau parengtas, ieškoma statybų rangovų.


2016-05-06 17:31

Svarstymas dėl šeimos apibrėžimo Seime – artimiausiu metu

2

Šeimą per santuoką apibrėžiančios Konstitucijos pataisos projekto svarstymą jos vilkinimu kaltinamas Seimo Teisės ir teisėtvarkos komiteto (TTK) vadovas socialdemokratas Julius Sabatauskas žada „artimiausiu metu“.


2016-05-06 16:42

Premjeras: „Prasidėjusi rinkimų kampanija – nesveikai agresyvi“

21

Anksti prasidėjusi Seimo rinkimų kampanija yra „nesveikai agresyvi“, teigia premjeras valdančiosios Socialdemokratų partijos pirmininkas Algirdas Butkevičius.


2016-05-06 16:18

V.Latvienė Finansų ministeriją keičia į „Sodrą“

1

Finansų ministro Rimanto Šadžiaus patarėja mokesčių klausimais Violeta Latvienė nuo pirmadienio dirbs „Sodros“ direktoriaus pavaduotoja. Jos vietą ministerijoje užims Valstybinės mokesčių inspekcijos viršininko pavaduotoja Vilma Vildžiūnatė. 


2016-05-06 15:19

Pakaunės krašto dangų nuspalvins įspūdingi aitvarai

1|3

Lietuvos aitvarų sostinėje Zapyškyje (Kauno r.) šeštadienį vyks tradicinis aitvarų festivalis „Tarp žemės ir dangaus“. Renginys tampa didžiule mažosios aviacijos švente, nes kasmet jame dalyvauja vis nauji skraidantys objektai.


Populiariausi per 24 val.