Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Aktualijos
2016-02-09 17:39

Algirdas Butkevičius: „Tokių atostogų nelinkėčiau niekam“

96|15| 

Po šiltų atostogų po Karibų saule – įtemptas darbo maratonas Lietuvoje. Premjeras Algirdas Butkevičius antradienį surengė spaudos konferenciją, kurioje aptarė politines aktualijas ir atsakė į žurnalistų klausimus dėl pastaruoju metu šalį purtančių politinių skandalų.


2016-02-09 17:32

Teisme – pensininkės ir „Sodros“ ginčas dėl pensijos dydžio

Vilniaus apygardos administracinis teismas atnaujino iš esmės administracinės bylos pagal pensininkės O. R. skundą Valstybinei socialinio draudimo fondo valdybos Užsienio išmokų tarnybai nagrinėjimą ir įpareigojo pareiškėją pateikti teismui dokumentus, pagrindžiančius jos turtinę padėtį.


2016-02-09 17:30

Gripo auka Kaune: klinikose mirė slaugytoja

36|2| 

Kaune mirė 56 metų medikė – įtariama, kad moterį pakirto gripas. Ji dirbo vienoje šio miesto gydymo įstaigų. Tai – pirmoji gripo auka šią žiemą Kauno regione. Medikės širdis sustojo sekmadienį Kauno klinikose.


2016-02-09 17:29

Nesustabdė R. Malinausko narystės partijoje

3

Specialiuoju liudytoju su Vijūnėlės dvaro statybomis susijusioje byloje apklaustas Druskininkų meras Ričardas Malinauskas toliau lieka socialdemokratų partijos nariu. Partijos valdyba nusprendė nestabdyti jo narystės.


2016-02-09 16:55

Klaipėda gali tapti mineralinių vandenų kurortu

Klaipėda turi unikalią galimybę tapti mineralinių vandenų kurortu – tarptautinėse laboratorijose atlikti moksliniai tyrimai, galiojantys europiniai sertifikatai uostamiesčiui leistų turimus geoterminio vandens išteklius panaudoti sveikatinimui ir reabilitaciniam gydymui. Iš daugiau kaip 1,1 kilometro gylio išgaunamą 38 laipsnių druskingą geoterminį vandenį UAB „Geoterma“ iki šiol naudojo gaminti ir tiekti miestui ekologišką šildymą.


2016-02-09 16:49

Dėl gripo epidemijos Telšiuose atšaukta Užgavėnių šventė

3

Jau savaitę laiko Telšiuose gripo epidemija jaučiasi visur: gydymo, mokymosi įstaigose, parduotuvėse ir net kultūriniame miesto gyvenime. Didžiausiam telšiškių nusivylimui būtent dėl gripo atšaukta Telšių kultūros centro planuota triukšminga ir nuotaikinga Užgavėnių šventė.


2016-02-09 16:48

Ukmergėje šurmuliavo Užgavėnių kermošius

19

Aikštėje prie Ukmergės kultūros centro antradienio vidurdienį kelias valandas šėlo ir šurmuliavo velniai, ubagai, čigonai ir kiti gerai nusiteikę persirengėliai bei miestelėnai.


2016-02-09 16:36

Algirdas Butkevičius apskundė Agnę Bilotaitę teismui

35| 

Premjeras socialdemokratų lyderis Algirdas Butkevičius padavė parlamentarę konservatorę Agnę Bilotaitę į teismą dėl garbės ir orumo įžeidimo.


2016-02-09 16:36

Atsistatydinanti R. Šalaševičiūtė prisiminė pažadą A. Brazauskui

12|3|

Premjero spaudos konferencijos metu Vyriausybės koridoriuje sutikta atsistatydinanti sveikatos apsaugos ministrė Rimantė Šalaševičiūtė atrodė liūdna, kalbėdama su spauda moteris pastebimai nervinosi. „Palikau savo prašymą, kuriame nurodžiau, kad palieku šį postą vykdydama partijos politinę valią“, – sakė R.Šalaševičiūtė. Paklausta, ką į tai atsakė premjeras, teigė: „Premjeras man nieko neatsakė. Jau užpraeitą penktadienį sakiau, kad tokia partijos politinė valia, ir taip nurodžiau prašyme. Yra premjeras ir prezidentė. Kai jie nuspręs, jūs pirmi sužinosite, nes šiandien apie mano atvykimo laiką žurnalistai žinojo anksčiau nei aš“, – ironijos neslėpė ministrė.


2016-02-09 16:20

E.Drėzas: „Laidoti sūnų buvo sunkiau nei teistis su ligonine“

26|5

Pasibaigus baudžiamajam procesui, kuriame buvusi Kauno klinikinės ligoninės (KKL) slaugytoja 58 metų Valdareza Beleškienė pripažinta kalta dėl 11 mėnesių kūdikio Domo Drėzo mirties, prasidėjo civilinis procesas dėl žalos atlyginimo. Kauno apygardos teisme antradienį surengtas pirmas posėdis – civilinė byla pradėta svarstyti iš esmės.


Populiariausi per 24 val.