Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Aktualijos
2015-03-03 17:36

Po prastų partijai rinkimų V.Uspaskichas prabilo apie permainas

45|3| 

Po savivaldos rinkimų Darbo partijos įkūrėjas Viktoras Uspaskichas neatmeta permainų galimybės partijos vadovybėje. V.Uspaskichas neatmetė, kad artimiausiu metu gali būti keliamas ir naujo partijos lyderio klausimas. Jis pats grįžti prie partijos vairo neketina, tačiau kas, jo manymu, galėtų užimti Loretos Graužinienės vietą, neatskleidė.


2015-03-03 17:35

Skandalai politikus skandino, o buvusius komisarus – kėlė

6|5|

Savivaldybių ir merų rinkimai gali būti gardus kąsnis sąmokslo teorijų mėgėjams. Stebėtinas sutapimas: Alytuje ir Anykščiuose šį kartą sužibo anksčiau aukštus teisėsaugos postus užėmę veikėjai. Jie paguldė ant menčių patyrusius vietos politikos vilkus. Abiem atvejais senbuvių reputaciją pakirto neaiškūs skandalai. Kaip pasakytų viena konservatorė, minčių kyla įvairių.


2015-03-03 17:16

Mįslinga tragedija paženklintą vaikų darželį užplūdo tikrintojai

26

Naujienų portalui lrytas.lt paviešinus istoriją apie tai, kad viename iš sostinės darželių vaikų akivaizdoje dėl ūmaus sveikatos sutrikimo mirė moteris, situacija susidomėjo ir Valstybinė darbo inspekcija bei vaiko teisių apsaugos specialistai.


2015-03-03 17:00

Nueinančios Šiaulių valdžios dovana miestiečiams – kolumbariumas

7|6

Ne vienerius metus Šiauliuose laukto kolumbariumo statyba dabartinei Šiaulių valdžiai pasirodė sunkiai išsprendžiama problema. Nors statybos konkursą laimėjusi bendrovė „Meba“ buvo įsipareigojusi kolombariumą pastatyti iki praėjusių spalio 15 dienos, šio statinio vietoje stūkso tik pamatai. Nors statybos konkursą laimėjusi bendrovė „Meba“ buvo įsipareigojusi kolombariumą pastatyti iki praėjusių spalio 15 dienos, šio statinio vietoje stūkso tik pamatai. Vėžlio žingsniu vykusią kolumbariumo statybą kantriai stebėjusi Šiaulių valdžia nutraukti sutartį su pažadų taip ir neįvykdžiusia „Meba“ ryžosi tik praėjusių metų pabaigoje. Urną su savo artimųjų palaikais į kolumbariumą patalpinti norintiems šiauliečiams teks apsišarvuoti kantrybe – naujas kolumariumo statybos Ginkūnų kapinėse konkursas paskelbtas tik šią savaitę. Kolombariumo statybai Šiaulių valdžia iš miesto biudžeto atseikės 87 tūkstančius eurų.


2015-03-03 16:53

K.Trečiokas atsisakys iškovoto Telšių tarybos nario mandato

4| 

Aplinkos ministras Kęstutis Trečiokas, kuris vedė „Tvarkos ir teisingumo“ partijos sąrašą savivaldybių tarybos rinkimuose Telšiuose, atsisakys iškovoto savivaldybės tarybos nario mandato.


2015-03-03 16:32

Daugiausia narių Lietuvoje turi Darbo partija

2| 

Lietuvoje partijoms priklauso 116 tūkst. gyventojų, o daugiausia narių turi valdančioji Darbo partija, rodo Teisingumo ministerijai pateikti duomenys.


2015-03-03 16:27

Po savivaldos rinkimų prezidentė per anksti iššovė fejerverkus

68|

Pasibaigus savivaldos rinkimams politikos senbuvius nemaloniai nustebino naujokų rezultatai. Įvairių jokioms partijoms nepriklausančių visuomeninių judėjimų atstovai Lietuvoje turės 116 mandatų, šias pozicijas įvairiose Lietuvos savivaldybėse dalysis net 36 visuomeniniai komitetai. Alytaus mieste jau per pirmąjį rinkimų turą buvo išrinktas jokiai partijai nepriklausantis meras, o dar šeši nepartiniai merai varžysis įvairiuose Lietuvos rajonuose antrajame rinkimų ture.


2015-03-03 15:45

Kauno socialdemokratai nenori būti savivaldybės opozicijoje

6|

Daugiau nuveikti galima būnant pozicijoje, nei opozicijoje, įsitikinęs buvęs Kauno miesto meras – Lietuvos socialdemokratų partijos narys Arvydas Garbaravičius. Po sekmadienį vykusių savivaldybių tarybų rinkimų jis trumpam buvo atsidūręs už patekimo ribos.


2015-03-03 15:24

Kibernetinės atakos – grėsmė didelė, o specialistų trūksta

3

Kibernetinis saugumas vos prieš kelis metus buvo siaura, tik specialistams įdomi tema, tačiau po teroro įvykių Prancūzijoje ir Ukrainoje ji tampa vis aktualesnė visuomenei. Pasak Vidaus reikalų ministro Sauliaus Skvernelio, asmens teisių į privatumą ir duomenų apsauga pastaruoju metu tampa tokia pat svarbi, kaip žmogaus gyvybės saugojimas, todėl ir Lietuvos teisėsauga įgavo daugiau teisių kontroliuoti elektroninę erdvę, kuriama keleivių sekimo sistema.


2015-03-03 15:18

Lietuva kartu su JAV teiks paramą Ukrainos paramedikams

3

Lietuva jungiasi prie Jungtinių Amerikos Valstijų vykdomos Ukrainos ginkluotųjų pajėgų narių mokymo misijos ir teiks paramą Ukrainos paramedikams, dalyvaudama medicinos mokymuose. Misijoje, kuria  bus tęsiama pagalba Ukrainai, kartu su JAV kariais dalyvaus trys Lietuvos karinės medicinos srities specialistai, pranešė Krašto apsaugos ministerija.


Populiariausi per 24 val.