Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Man rūpi
2014-12-22 11:42

Žmonės, atsibuskit - prieš 15 metų gyvenome daug įdomiau

25|2

Vis mąstau apie informacinių technologijų žalą mums ir nusprendžiau ką nors parašyti panašia tema. Pamąstykime, kaip mes gyvename dabar ir kaip gyventume, jeigu informacinių technologijų bent minimaliai atsisakytume ir prisiminkime, koks pasaulis buvo anksčiau!


2014-12-19 14:34

Emigrantai, jums viskas Lietuvoje blogai? Aš imu galvoti kitaip

152|15

Mintis parašyti šia tema ilgai sukosi manoj galvoje. Bet mūza ar mūzinas man apsireiškia kasdien vidutiniškai po 14 minučių ir tuo metu neturiu nei popieriaus, nei užrašų, o ką jau kalbėt apie kažkokią elementarią rašymo priemonę. Baigiant išvedžiojimus – apie Lietuvą.


2014-12-19 11:14

Mano darbas Vokietijoje – juodas, bet atlyginimas – stulbinantis

272|2

Perskaičiusi straipsnį apie slaugės vergystę Vokietijoje, negaliu tylėti. Tikrai negaliu – taip ir norisi rėkti visa gerkle: „Tai kas laiko jus čia „per klaidą“ atvykusias, „per neapdairumą“ įsidarbinusias, po to bloguojančias valant tualetus, šveičiant namų kampus ir bendraujant su išprotėjusiomis senutėmis?!


2014-12-18 17:15

Rizikuoju būti apkaltintas nesantaikos kurstymu, bet pasakysiu

72|5|

Pirmadienį viso pasaulio žiniasklaidos dėmesys buvo prikaustytas prie įkaitų dramos Sidnėjuje, kur „dvasinis gydytojas“ Manas Haronas Monisas smaginosi terorizuodamas niekuo dėtus kavinės lankytojus. Pats įvykis lyg ir neturėtų kelti pernelyg didelės nuostabos – pasaulyje knibždėte knibžda įvairiausio plauko fanatikų, ekstremistų ir šiaip bepročių. Nieko naujo. Bet štai šiuo atveju akis bado kas kita – terorą vykdžiusio asmens biografija.


2014-12-17 21:20

Dešimt dalykų, dėl kurių šiemet verta laukti Kalėdų

12|2

Gruodžio mėnesį daugelis gyvena Kalėdų laukimu, tačiau gražias šventės tradicijas dažnai jaukia įkyrėję ir kasmet pasikartojantys simboliai. Galima tyliai kankintis ir vaidinti, jog viskas čia gerai, taip jau reikia, Kalėdos nebūtinai turi būti įdomios, o galima tiesiog pasišaipyti ir išmokti mėgautis šventine nuotaika bei laukimu.


2014-12-16 09:51

Kelionė per Baltiją kruiziniu laivu lietuvei įvarė siaubo

329|3

Noriu papasakoti istoriją, kuri galėjo baigtis didele nelaime. Asmeniškai mane tą naktį užplūdo prisiminimai apie liūdną kelto „Estonia“ likimą. Tačiau apie viską iš pradžių. Esu ištekėjusi už Norvegijos piliečio, gyvename Norvegijoje, tačiau dažnai lankomės Lietuvoje. Lapkričio 30-osios popietę, kaip įprasta, su vyru sėdome į įmonės „Tallink Silja“ kruizinį laivą „Isabelle“, plaukiantį iš Stokholmo į Rygą. Šiemet į Lietuvą plaukėme jau šeštą ar septintą kartą, todėl žinome visą rutiną. Lietuvaičiai, latviai, mes visi, dirbantys Norvegijoje, Švedijoje, juo plaukiojame.


2014-12-10 16:26

Nusikaltimo liudininkas: dalykas, galėjęs išgelbėti J. Šikšniūtę

118|2|

Nusikaltimas – toks dalykas, kurio visi šalinamės. Juk niekas nenori būti apvogtas, sužalotas ar morališkai paliestas. Tačiau gyvename tokioje realybėje, kur nusikaltimai yra kasdienybės dalis. Kasdien žiūrint žinias ar lankantis portaluose tenka matyti vagystes, prievartavimus, žmogžudystes ir panašius nusikaltimus. Liūdna, tačiau žmonija niekaip negeba išbristi iš to liūno.


2014-12-09 15:04

Mergina suprato, kodėl jai norisi bėgti nuo benamių

30|2

Supratau kodėl žmonės šalinasi ir vengia susidūrimo su benamiais, girtuokliais, luošais ar dar kitaip likimo nuskriaustais asmenimis. Jie sukelia susierzinimą, nepatogumo jausmą. Kodėl?


2014-12-09 10:53

Vaikinas: „Pirmą draugystės mėnesį neturi būti jokio sekso“

60|2

Seksas. Seksas. Seksas. Šis žodis valdo protus. Kartais tiek užvaldo, kad mes nebemąstome apie nieką, išskyrus tai. Bet aš pamėginsiu paaiškinti, kodėl per pirmą pažinties mėnesį neturi būti sekso.


2014-12-09 06:08

Dėl autobuso vairuotojo gudrybės keleivei užvirė kraujas

264|2

Pastaruoju metu dažnai galima išgirsti, kad nuolat mažėja keleivių viešuoju transportu. Tačiau galbūt duomenys yra ne visai tikslūs, kuriuos gali pakoreguoti patys autobusų vairuotojai. Tą gali patvirtinti ir atsitikimas sekmadienį, važiuojant „Klaipėdos autobusu parko“ maršrutu Ryga–Klaipėda.


Populiariausi per 24 val.