Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Man rūpi
2015-08-30 21:42

Miestelis sukrėstas: kuo baigėsi septintokių flirtas internete

43|2

Nors per savo ilgą socialinės darbuotojos karjerą esu mačiusi daug žiauraus, neteisingo elgesio su vaikais, tačiau kiekvieną kartą, susidūrus su iškrypėliškais suaugusiųjų veiksmais, mane apima toks pat siaubas ir pyktis.


2015-08-30 21:04

Moteriai įsirėžė paskutinis mirštančios ligonės patarimas

85|2

Surenku tetos telefono numerį, pasisveikinu, pasidomiu, kaip ji laikosi, ir giliai įkvėpusi pradedu nelengvą pokalbį. Paskambinti prašė 38 metų pusbrolis, su šeima gyvenantis Londone. Jis sunkiai serga. Jam 4 stadijos kasos vėžys.


2015-08-28 17:57

Nekalta pradžia „Instagrame“ nuvedė iki tragedijos slenksčio

86|4

Kas sekate mane „Facebooke“ ar „Instagrame“, turbūt prisimenat mano žinutes apie svorio metimą, kuriomis dalinausi metų pradžioje. Viskas prasidėjo nuo žalios arbatos ir ryžių trapučių dietos. Kiek prisimenu, su ja ilgai kankinausi.


2015-08-28 17:57

Studentas aukojo kraujo kitiems, o po to teko gaivinti patį

6| 

Ketvirtadienį, rugpjūčio 27 d., apie 14 val. eidamas Gedimino prospektu pamačiau Santariškių klinikų palapines, pastatytas su kilniu tikslu – visi norintys buvo kviečiami duoti kraujo. Kadangi tokios akcijos man prie širdies, pagalvojau – kodėl gi ne?


2015-08-26 12:09

Palangą sudirbusiam Andriui Užkalniui – psichiatrės atsakas

380|6| 

Šios vasaros žiniasklaidos žvaigždė be konkurencijos suspindo Andriui Užkalniui – už tai, kad išdėjo Palangą į šuns dienas, jis nebus užmirštas. Niekam nepavyko geriau išgarsinti mūsų gražuolės Palangos vardo. Niekas spaudoje nesukėlė didesnės intrigos už vieną savaitgalį sugalvojusiam į Palangą patraukti visų pamėgtam gurmanų guru.


2015-08-26 09:34

Vyras gyvas, bet gyvenu lyg našlė. Tai – mūsų šeimos nelaimė

255|2

Nežinau, kiek moterų gyvena šitaip – nei našlės, nei ištekėjusios. Vienos augina vaikus, karšina tėvus ir laukia, amžinai laukia trumpų, akimirksniu pralekiančių susitikimų. Kelios savaitės vasarą, savaitė per Kalėdų šventes, vaikų spygavimas, ėjimas galvomis, nes tėtis grįžo į namus, o paskui... Vėl vienatvė, vėl laukimas, bandymai pasikalbėti per „Skype“, baimė dėl bendros ateities.


2015-08-25 16:42

Krautuvės liežuvautojos įgėlė čigonui ir buvo pamokytos

47

Niekuomet anksčiau nemačiau taip įpykusio čigono ir tokio nuoširdaus pasipiktinimo žmogaus veide dėl to, kad buvo palaikytas ne lietuviu. Patriotizmo apraiškų galima rasti pačiose netikėčiausiose vietose ir pačiomis netikėčiausiomis formomis – tuo puikiai įsitikinau sekmadienio popietę vienoje mažoje Lietuvos gyvenvietėje. Šios istorijos, kuria netrukus su jumis pasidalinsiu, veiksmas vyko nedidelio bažnytakaimio parduotuvėje, į kurią tvarkią popietę pravažiuodama aprašomą miestelį nutariau užsukti. Užėjus į ankštą, bet nuo grindų iki lubų lentynomis apstatytą parduotuvėlę klusniai atsistojau eilėje. Pirmosios prie kasos stovėjo kelios močiutės, kurios po neseniai pasibaigusių sekmadienio mišių užsuko nusipirkti duonos ir dar šio bei to, už jų mindžikavo tamsaus gymio vyriškis ir už kurio eilėje atsistojau aš.


2015-08-24 12:48

Seksuali apranga suole – toms, kurios neturi ką daugiau rodyti?

12|3

Mini sijonukai vos dengia vaikiškas kojytes, palaidinės demonstruoja per dideles liemenėles, o dar priderintas ryškiai mėlynas makiažas tiesiog varo iš proto visokius iš už kampo sėlinančius ne tos pakraipos vyrus. O ar gali ant jų pykti, kai šiuolaikinės merginos kasdien rengiasi lyg keliautų į klubą?


2015-08-23 08:05

Pasimokiau ir įspėju kitus – galvokite, ką rodot „Facebook“

121|5

Noriu pasidalyti savo istorija ir kitus įspėti. Aš vos išsaugojau savo darbo vietą, nes gerai laiką leidau festivalyje. Su draugais dar nuo praėjusių metų ilgai planavome savo festivalių vasarą, nes tikrai reikėjo išsitaškyti. Dirbu įtemptą ir nervingą darbą, todėl kiekvienais metais jaučiu poreikį nuleisti garą.


2015-08-21 14:32

Paskui vaikiną į Norvegiją emigravusiai merginai atsivėrė akys

190|3

Mokyklą baigiau praėjusiais metais. Iš mano klasėje buvusių dvidešimt penkių moksleivių į užsienį išvyko gyventi keturiolika. Manau, tai labai daug. Kai kurių jau tėvai ar visos šeimos gyveno kitur, tiesiog laukė jų prisijungiant, du išvažiavo studijuoti, bet visi kiti — tiesiog. Dabar jau jų nesuprantu, nes jeigu pats stengiesi ko nors pasiekti, tada nėra reikalo „geresnėms galimybėms“.


Populiariausi per 24 val.