Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Man rūpi
2014-10-01 23:44

Gerbiamas profesoriau V. Landsbergi, norėčiau jūsų paklausti

188|2

Šių metų rugsėjo 19 d. viename lietuviškame portale pasirodė gerb. Profesoriaus Vytauto Landsbergio nuomonė apie tai, kaip turėtų pasielgti karo veteranai, kuriems Rusija siūlo pašalpas. Iš pirmo žvilgsnio susidaro įspūdis, kad profesoriaus yra teisus, pareikšdamas, kad tos pašalpos neverta imti ir visai nebendrauti su pašalpos teikėju. Tačiau pasigilinus į realybę susidaro visai kitoks vaizdas.


2014-10-01 16:36

Norėčiau, kad mano pokalbiai su 112 operatore būtų paviešinti

134|2

Šį savaitgalį teko neįprastai daug vaikščioti ir važinėti po Kauno Aleksoto rajoną, kuriame ir gyvename. Šeštadienį vakare važiuodami pamatėme laisvai lakstantį vokiečių aviganį. Na, nieko tokio, pamanėme, maža kas – ištrūko iš kiemo ar panašiai – juk gyvenamųjų namų rajonas. Tačiau nuomonė pasikeitė, kai sekmadienį apie pusiaudienį pamatėme tą patį šunelį už maždaug 4 kilometrų nuo tos vietos, kur pastebėjome jį pirmą kartą.


2014-10-01 09:34

Supermamytė atskleidė, kas slypi po tobulo gyvenimo įvaizdžiu

34|2

Sveiki, mano vardas Lina ir aš esu mamaisa. Čia, anot mano galvoje susikurtos istorijos, turėtų nuskambėti jūsų malonus, gal kiek abejingas ir ištemptas „labas, Lina“. Kas tos mamaisos ir kodėl aš viena iš jų? Na, gal apie viską nuo pradžių.


2014-09-30 11:05

Buvęs klasės storulis: „Manęs laukė užguito patino ateitis“

25|2

Pamačiau jūsų naują iniciatyvą, ir nutariau parašyti apie savo patirtį. Iš karto noriu pasakyti, kad ši idėja dėl savižudybių skaičiaus mažinimo iš tiesų yra labai puiki, savalaikė, ir mūsų šalyje, kuri pirmauja pagal savižudybių skaičių, – labai reikalinga! Daug kam gali kilti klausimas – kodėl aš apskritai čia rašau? Juk aš niekad nenorėjau žudytis, man net šiurpas pereina per kūną vien nuo minties apie mirtį.


2014-09-29 14:34

Esu legalus narkomanas. Ir tokių kaip aš – vis daugiau

71|2

Teko matyti ne vieną straipsnį apie tai, todėl ir aš nusprendžiau papasakoti savo istoriją. Vis dažniau matau interneto forumuose, kaip žmonės džiaugiasi raminamųjų poveikiu ir suprantu, kad tai jie – būsimi naujokai legalių narkomanų gretose. Prieš 6 metus prasidėjo mano legalaus narkomano istorija. Kitaip to vadinti dabar negaliu. Prieš tai, nesuprasdamas savo problemų, stipriai uždelsiau, ir atėjo laikas, kai nebuvo kito kelio, kaip kreiptis į psichiatrus. Tada sekė diagnozė ir gydymas neuroleptikais. Pradėjęs juos vartoti, supratau, ką reiškia normalus miegas, problemų tikrai sumažėjo.


2014-09-27 12:50

Diagnozė: egolietuvis. Pasitikrink ir sužinok, kaip pasveikti

21|2

Esu labai susirūpinusi ne dėl to, kokį lietuvių atvaizdą piešia užsienio šalys (tebūnie kitiems mes vagys, apgavikai ir vergai), bet dėl to, kaip mes pristatom save vieni kitiems ir kaip elgiamės vieni su kitais. Kiekvienas lietuvis, kuris yra sąžiningas savo paties atžvilgiu, nepaneigs fakto, kad jam yra be proto įdomu, kas dedasi kaimyno kieme


2014-09-26 18:37

Valdiškos įstaigos siūlomas atlyginimas pritrenkė IT specialistą

149|2

Kai kurios valdiškos įstaigos irgi jau ima dejuoti, kad neįmanoma rasti bent vidutinio lygio, turinčio bent 2-3 metus patirties IT specialisto. Na, pažiūrim, ką kai kurios jų siūlo... Peržvelgus reikalavimų sąrašą kiekvienam, nors kiek dirbusiam IT sferoje, aišku, kad čia suplakti į vieną krūvą reikalavimai 3 ar net 4 skirtingų specializacijų specialistų.


2014-09-26 18:36

Su rusais draugaujanti lietuvė atskleidė, ką jai tenka patirti

154|2

Ir aš turiu rusų tautybės draugų – tikrų draugų, o ne pažįstamų. Dabar mums nelengva. Daug aistrų, ginčų, pykčio ir... juoko. Mes, užaugę be religijos, sugebėjom „susiėsti“ net dėl to, kuri religija – katalikų ar pravoslavų – teisingesnė! Mirk iš juoko: juk iš tiesų, arba tu tiki, arba netiki. Dievas yra vienas, o visa kita – tik žmonių pasirinkta forma.


2014-09-26 13:28

Po eilinės patyčių krušos šeima vos neprarado antro sūnaus

38|3

Savižudybė. Tikrai labai baisus žodis. Bet tai yra ir labai skaudus dalykas kiekvieno tą padariusio žmogaus artimiesiems. Pradeda kankinti klausimai, kodėl žmogus pasirinko tokį veiksmą. Visą gyvenimą mus kamuoja kaltės jausmas, kad galbūt kažką praleidome pro akis. Ir štai toks klausimas būtų kankinęs ir mano aplinkos žmones. O trūko visiškai nedaug.


2014-09-25 15:11

Ūmi liga sugadino poilsį Latvijoje. Bet galėjo būti ir blogiau

1|2

Kaip ir daugelis Lietuvos šeimų, vasaras mėgstame leisti prie jūros. Jau daugelį metų vykstame į Latviją ramiai pailsėti prie Baltijos. Esu atsakinga keturių vaikų mama, tačiau nė nešovė į galvą, kad net tokioje netolimoje kelionėje galima susigadinti nervus ir patirti didelių išlaidų.


Populiariausi per 24 val.