Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Man rūpi
2014-09-01 19:20

Kaunietę įskaudino mokytojos elgesys per rugsėjo 1-osios šventę

93|2

Kaip ir visi vaikai prieš rugsėjo pirmąją, taip ir mūsų globojama mergaitė psichologiškai ruošėsi į kitą mokyklą. Ji savivaldybės tarybos sprendimu, reorganizuojant mokyklas, turėjo pakeisti mokyklą einant į ketvirtą klasę. Džiaugėmės buvusios trečios klasės mokytoja, ji buvo ypatinga. Visą vasarą stengiausi sumažinti jos jaudulį.


2014-09-01 19:06

Stiprų vyrą baigia sugraužti mįslinga liga. Šeima prašo padėti

94|6

Dauners Grovo miestelyje (Ilinojaus valstija) įsikūrusiai lietuvių šeimai - sauja išbandymų. Prieš beveik ketverius metus sušlubavus šeimos maitintojo sveikatai, padėtis kasdien vis prastėja. Prie ligos patalo prikaustytu vyru be paliovos rūpinasi jo žmona bei dukra. Kokia iš Klaipėdos kilusio Arūno Labzenčio ligos diagnozė? JAV gydytojai nesutaria: vieni kalba apie išsėtinę sklerozę, kiti - apie ūminį skersinį mielitą, treti ragina kuo skubiau kreiptis į nervų audinių uždegimo medikus, kurie specializuojasi būtent šioje srityje.


2014-09-01 14:53

Vaizdas miške šį savaitgalį grybautojui priminė siaubo romaną

14|2

Paskutinis vasaros savaitgalis. Prisiskaitęs internete apie nesenus grybautojų laimikius ir jų kiekius, nusprendžiau po darbo savaitės ir aš pailsėt miške - pavaikščiot, pasidžiaugt po truputį rudenėjančios gamtos grožiu, o gal ir kokį grybą surast. Žinoma, šimtų baravykų nesitikėjau, o ir pabuvimo miške naudos nematuoju grybų ar uogų krepšiais.


2014-09-01 14:52

Rūkaliai viešose vietose perpildė vilnietei kantrybės taurę

23|2

Jau seniai knieti parašyti apie rūkalius, bet vis delsiau bijodama ką nors įžeisti. Nežinau kaip veikia draudimai rūkyti mieste, bet ir Europos aikštėj, ir V.Kudirkos aikštėje tikrai mačiau rūkančius.


2014-09-01 14:52

Miestelio pardavėja šiurpsta nuo degradavusių šeimų istorijų

126|2

Žinias žiūriu ganėtinai retai, kitaip nervai tikrai neišlaikytų. Ten papjovė, ten nušovė, ekonominė padėtis blogėja, rusai dar nepuola, bet tuoj tuoj puls... žodžiu telieka tik skubiai emigruoti, nes jokių prošvaisčių. Kažkurią dieną visgi įsijungiau žinias ir prisiverčiau pažiūrėti. Vėl nieko gero, bet vienas dalykas mane tiesiog sukrėtė. Pasirodo, dabar paimti vaikus iš žmogišką pavidalą praradusių tėvų socialinės tarnybos galės tik teismo sprendimu. Graži ponia įkvėptai aiškino, kaip svarbu vaikučiams likti šeimose, augti su tėvais.


2014-08-29 15:25

Kraupus vaizdas girtuoklių landynėje praeivei atėmė žadą

92|2

Gyvenu viename sename Vilniaus rajone. Jis toks senas, kad daug vietinių gyventojų vis dar pila savo šlapimą į gatvę, nes nėra miesto kanalizacijos. Užtat yra šviesolaidinis internetas. Bet šįkart ne apie tai. Norėjau papasakoti, ką pamačiau vieną vakarą vesdamasi savo vaiką iš darželio. Nors mes lyg ir žinome, kad taip būna, bet kraupus vaizdas man iki šiol stovi akyse.


2014-08-28 09:06

Baltijos kelyje stovėjęs baikeris iki šiol virpa nuo prisiminimų

19|10

Baltijos kelias ir šiandien sukelia virpuliuką širdyje. Tai ne įvykis buvo, o visos tautos sielos išėjimas į laisvę, pirmasis tyro oro gurkšnis. Kažką panašaus patyriau 1988 m. akcijoje prie Visagino atominės elektrinės, „Trečiam blokui ne“.


2014-08-25 20:05

Rusijoje gimusi mergina vargo ir liejo ašaras, kad taptų lietuve

130|3

Mano gimimo liudijime parašyta – gimiau Rusijoje. Mokyklos užbaigimo atestate, kad mokyklą baigiau Baltarusijoje. O pase, eilutėje tautybė pažymėta - lietuvė. Kaip netikėta. Lietuvė, kurios gimtoji kalba - rusų.


2014-08-24 21:38

Čia aš, Regina, o mano tėtis jau kala lietuviškus eurus

38|3

Mūsų šeima gyveno Karoliniškėse, netoli televizijos bokšto. Tą dieną žinojome, kad daugeliui gamyklų, įmonių padalintas kelias nuo Vilniaus atkarpomis. Mamos darbe, įmonėje „Dovana“ buvo suorganizuoti keli autobusai kelionei. Pirmuoju iš jų ir išvažiavome. Mums buvo paskirta būti apie 40-ąjį kilometrą, prie Maišiagalos. Atvažiavome vieni iš pirmųjų.


2014-08-23 11:43

Maskvos kontroliuojamoje įstaigoje liepsnojo lietuvybės židinys

11|14

Nuo pat Sąjūdžio pradžios stengiausi aktyviai dalyvauti jo renginiuose. Žinoma, visur su manimi buvo ir fotoaparatas. 1989 m. rugpjūtį darbavausi Vilniaus Elektrografijos mokslinio tyrimo institute (MTI), dalyvavau ir jame įsikūrusiame folkloriniame ansamblyje „Sadauja“.


Populiariausi per 24 val.