Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Man rūpi
2014-08-20 10:56

Vilnietės grasinimas bankui: duokit bent sumuštinių arba išeisiu

19|2

Jau visai greitai Lietuva bus galutinai sueuropietinta: mažus miestelius pasieks greito maisto tinklai, miškus pakeis daugiabučiai, visų miestų senamiesčiai bus supatrauklinti iki turistinių standartų ir galų gale turėsime vieningą valiutą – eurą.


2014-08-18 22:16

Karklėje šėlęs kaunietis: „Nuotaiką gadino ne tik blogas oras“

56|3|

Po šių trijų festivalio dienų nusprendžiau netylėti ir išsakyti visas mintis apie šių metų „Karklė 2014“ renginį. Nesu nei žurnalistas, nei koks rašytojas, tad tikiuosi skaitysite turinį, o ne ieškosite stiliaus ar gramatinių klaidų. Po užpernai ir pernai surengtų festivalių „Karklė 2012“ ir „Karklė 2013“ šiemet jau iš anksto buvau suplanavęs, kur švęsiu Žolines. Pirmas nusivylimas buvo tada, kai organizatoriai paskelbė, kad dėl tam tikrų priežasčių mes neišvysime Charli XCX.


2014-08-18 17:08

Surask save senoje nuotraukoje - atgaivink Baltijos kelią

165|56

Tai nutiko prieš 25 metus. Atsibudai džiugiai nusiteikęs. Taip ilgai laukei šios dienos. Šeima sėda šventinių pusryčių – tai kas, kad ant stalo jokių ypatingų vaišių. Viskas šiandien kitaip, nuostabu. Ir neramu, nes taip trapu. Motina ištraukia iš komodos stalčiaus dugno trispalvę, sėdate į savo moskvičių ir, atsidarę orlaides, pasileidžiate į jaudinantį nuotykį. Tūkstančiai. Šimtai tūkstančių tokių kaip tu. Žmonės nusimetė baimės pančius ir susikibo rankomis į gyvą grandinę – Baltijos kelią. Bunda jau Baltija. Ar aš nesapnuoju? Koks vis dėlto džiaugsmas gyventi!


2014-08-18 16:37

Gyvenimas pas šeimininkę Justiniškėse studentei ištampė nervus

251|2

Šią savaitę viena mano draugė studentė pasiguodė, kad po atostogų nebenori grįžti gyventi į bendrabutį, kur jai trūksta privatumo, ir norėtų šiemet išsinuomoti butą. Bet jį susirasti nėra taip paprasta, o jei susirandi, tai dar neaišku, kur pataikysi. Pamaniau, kad šis klausimas dabar aktualus ne vienai jai, todėl nusprendžiau pasidalinti savo patirtimi ir įspėti, kad gyvenimas pas šeimininkus gali labai ištampyti nervus.


2014-08-18 09:34

Poliklinikos lankytoją sukrėtė paauglių pastabos pensininkams

279|2

Poliklinikose lankytis nesu mėgėja, o ir kam patinka laukti eilėje prie šeimos gydytojo kabineto? Daugiausiai eilėse laukia pensijinio amžiaus žmonės, bet man tai niekada nekėlė rūpesčio. Suprantu, kad su metais sveikata tikrai neina geryn, todėl niekada nekeldavau skandalo ir ramiai laukdavau savo eilės, o kad nebūtų taip nuobodu gelbėdavausi skaitydama.


2014-08-16 16:41

Panikos atakų kamuojama mergina sugalvojo, kaip jas pažaboti

54|2

Ne itin malonu prisiminti pirmą savo pažintį su panikos ataka, tačiau šiandien tai padarysiu. Tai padarysiu tam, kad parodyčiau kitiems su šia bėda susiduriantiems žmonėms, jog jie - ne vieni tokie „panikieriai“ ir patarčiau jiems, kaip su tuo kovoti. Pirmą kartą man tai įvyko prieš maždaug 3 metus, tada buvau dar mokinė. Vieną gražu vakarą pasijutau labai blogai. Stiprus širdies plakimas, skausmas, pykinimas, galvos svaigimas, baimė išprotėti, numirti, kūno tirpimas, dusulys – visa tai užvaldė visa mane ir truko apie pusvalandį.


2014-08-14 18:43

Dėmesio – kompiuterių pardavėjai bando gudrauti?

26|3

Artėjant mokslo metams visi suskubo pirkti nešiojamus kompiuterius. Aišku, pirkėjai ieško naujienų, gerų parametrų bei kainos. Pastebėjau, kad įmonės, prekiaujančios nešiojamaisiais kompiuteriais, nenusimano arba nenori apie juos suprasti.


2014-08-13 16:39

Naujųjų valkininkų biblioteka dėkoja rašytojui V. Ažušiliui

3

Rugpjūčio 8 d. sukako 85 metai lietuvių prozininkui, rašytojui, finansininkui, habilituotam socialinių mokslų daktarui Vytautui Ažušiliui.


2014-08-13 12:46

Ar žinote, kaip skamba Hipokrato priesaika?

35|2| 

„Visas mano gyvenimas tebūna skirtas tarnauti žmonijai, saugosiu žmogaus gyvybę ir jos neliečiamumą nuo pat pradėjimo iki natūralios mirties, gerbsiu jos orumą. Gerbsiu savo mokytojus ir ta pačia dvasia perduosiu medicinos meną kitiems, stengsiuosi neatsilikti nuo medicinos mokslo pažangos, ligonių labui nevengsiu konsultuotis su labiau patyrusiais gydytojais.


2014-08-12 13:04

Poilsiautojų įžūlumas perpildė Trakų gyventojos kantrybę

60|2

Visą vasarą stebiu tautiečių poilsio ypatumus Trakuose ir mano kantrybė jau išseko. Tie ypatumai visai nebestebina. Stebina tai, kad ši betvarkė visai nerūpi tarnyboms, kurios turėtų užtikrinti įstatymų laikymąsi. Temptis į pakrantes maišus alaus, degti laužus pačiame mieste ežero pakrantėje ir kur panorėjus kiekvienai kompanijai kepti šašlykus – Trakuose visai tai normalu. Galite būti tikras, nubaustas nebūsite, nes savaitgalis, matyt, visiems yra savaitgalis. Tiems, kas turėtų užtikrinti nors kokią tvarką, irgi.


Populiariausi per 24 val.