Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Man rūpi
2015-07-30 09:50

Ligos prispaustą vyrą nuvylė ir gydytojai, ir darbdavys

37|3

Neįgaliu tapęs ukmergiškis Vidmandas Augūnas iškart neteko ir darbo. Dvylika metų bendrovėje „AASE“ apsaugininku dirbęs vyras mano, kad yra pajėgus toliau dirbti, todėl savo darbdavį apskundė Valstybinei darbo inspekcijai. Šaukavos kaime vienas gyvenantis išsituokęs 52 metų vyras pastaruosius ketverius metus jautėsi blogai – greit pavargdavo, o susinervinęs jausdavo, kad darosi vis sunkiau judėti.


2015-07-29 10:50

Emigrantė parašė jautrų laišką: „Lietuva, aš noriu likti“

203|2

Pamačiusi straipsnius „Bendraukime“ emigracijos tema, norėjau parašyti ir aš. Esu studentė, būsima antrakursė. Mokausi vidutiniškai. Niekada nebuvau stropi ir geriausia mokinė, bet ir ne blogiausia. Taip atsitiko, kad vasarą gavau galimybę padirbėti užsienyje tam, kad galėčiau susimokėti už studijas Lietuvoje.


2015-07-29 10:49

Pakelių prostitutė nepilnametei: „Tau dar gyventi ir gyventi!“

26|2

Nuo šio susitikimo praėjo beveik dveji metai. Živilė liko pas mus, nors dėl jos teko smarkiai pakovoti su įvairiomis tokių vaikų likimus tvarkančiomis tarnybomis, kurioms, pasirodo, didžiausias galvos skausmas yra ne dingę, o atsiradę vaikai – kur juos kišti, kaip juos bausti, kaip su jais kalbėtis?


2015-07-27 18:03

Gyvosios Žaliojo tilto skulptūros šiurpina politikus

20|4

Vilniaus miesto savivaldybės sprendimu, šių metų liepos 20 dieną buvo išmontuotos ir nukeltos Žaliojo tilto skulptūros. Norint užtikrinti eismo ir miestiečių saugumą, nukėlimo darbai vyko naktį. Tačiau po skulptūrų nukėlimo, Žaliasis tiltas gali tapti nelaimės vieta.


2015-07-27 15:19

Paauglių egzekucija neįgaliam benamiui – padegė miegantį

99

Paauglių gaujos apmėtytas akmenimis, apšlapintas ir galiausiai padegtas gyvas benamis sunkiai vaikštantis vyras atsidūrė ligoninėje, o įvykio liudininkas papasakojo, kaip viskas vyko. Naujienų portalo lrytas.lt skaitytojas Edvinas pasidalijo istorija apie itin žiaurų jaunuolių elgesį su neįgaliu benamiu.


2015-07-24 15:39

Užteks keikti medikus. Gal laikas bandyti jais pasitikėti?

59|3

Įsivaizduokite, jog sėdėdami taksi vairuotojui nurodote ne tik kur, bet ir kaip važiuoti. Pageidaujate, kad stengtųsi kur tik įmanoma važiuoti aukščiausia pavara ir pernelyg neskubėti – taip sutaupys degalų. Arba į namus atėjus santechnikui atidžiai vertintumėte jo darbą ir patarinėtumėte, kaip rėžti ar suvirinti vamzdį.


2015-07-24 10:03

Vilniečių pokštas: ant Žaliojo tilto – gyvosios skulptūros

162|16|

Kol veda aršios diskusijos, kas užims Žaliojo tilto skulptūrų vietą, du jauni vilniečiai suskubo pasinaudoti proga, kad tilto prieigos šiuo metu tuščios ir nusprendė ne tik papokštauti, bet ir pasidaryti įsimintinų fotografijų.


2015-07-22 15:40

Olandijoje žiauriai kankinta lietuvė pagaliau ryžosi prabilti

15|2

Vis dėlto nieko neįtariančių moterų ir vaikų įviliojimas į patį bjauriausią išnaudojimą – prostituciją – yra tai, ką mūsų visuomenė dar mažai supranta, neretai pačios aukos sulaukia kaltinimų net iš artimiausių žmonių. Noriu skaitytojams papasakoti apie merginą Sandrą, jos kančias ir pergales. Ji yra kilusi iš mažo Rytų Lietuvos kaimelio, kaip ji pati sako, pas mus tik kelios trobos, pilnos klegančių vaikų ir depresijoje paskendusių moterų.


2015-07-22 15:40

Vilnietė rėžė: „Sostinė persipjovė venas ir plūsta krauju“

425|2|

Dar visai neseniai klaidžiodama po Londoną ar Paryžių ir apžiūrinėdama ten stovinčias ir istoriją menančias skulptūras mąsčiau, kad į Vilnių atklydusiam europiečiui girčiausi tik Žaliojo tilto skulptūromis. Jos vienintelės savo menine kokybe gali stoti greta kultūrinių sostinių skulptūrų.


2015-07-17 21:36

Dvokiantys girtuokliai šiurkština ne tik apsaugininkų širdis

3| 

Prie parduotuvės gulintis žmogus, picerijoje alpstanti moteris ir festivaliuose besilinksminantis ir neatsakingai padauginęs jaunimas – tai atvejai, kurie privertė susimąstyti ne vieną lrytas.lt skaitytoją. Kaip reikia elgtis pamačius gatvėje, festivalyje sukniubusį, gulintį ar net nuo alkoholio apsvaigusį ir pargriuvusį žmogų?


Populiariausi per 24 val.