Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Kriminalai
2015-05-28 19:07

Kaune evakuotas V.Matijošaičiui priklausantis prekybos centras

12|28

Ketvirtadienį po pietų gavus pranešimą apie neva padėtą sprogmenį evakuotas Kaune, Šiaurės prospekte, įsikūręs prekybos centras. Pastatas, kuriame įsikūrusi ir prekybos tinklo „Maxima“ parduotuvė priklauso Kauno mero Visvaldo Matijošaičio valdomai įmonių grupei.


2015-05-28 16:44

Vietnamiečiai padedami lenkų iš Latvijos spruko į Europą

2|4

Kalvarijos užkardos pasieniečiai sulaikė tris į Vakarų Europą sprukti ketinusius vietnamiečius, Latvijoje pasiprašiusius prieglobsčio. Juos vežusiems dviem lenkams gresia laisvės atėmimas iki šešerių metų.


2015-05-28 16:32

Į kalėjimą susiruošę Lapinų gaujos nariai grįžo namo

9|28

Į Vilniaus apygardos teismą (VAT) ketvirtadienio popietę teisiamieji traukė nešini didžiuliais krepšiais ir lagaminais. Vadinamosios Lapinų grupuotės nariai turėjo išgirsti nuosprendį ir susiruošė tiesiai iš teismo salės keliauti už grotų.


2015-05-28 15:29

Prekybą poveikiu tirianti STT paėmė dokumentų iš keturių įstaigų

1

Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) Vilniaus valdybos pareigūnai, tęsdami ikiteisminį tyrimą dėl galbūt organizuotos grupės vykdytos prekybos poveikiu stambiu mastu, iš keturių įstaigų paėmė tyrimui reikšmingų dokumentų.


2015-05-28 14:42

Vilniuje dėl žiauraus ir įžūlaus plėšimo sulaikytas įtariamasis

Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Vilniaus miesto antrojo policijos komisariato kriminalinės policijos pareigūnai atlieka ikiteisminį tyrimą dėl plėšimo. Pareigūnai sulaikė įtariamąjį, kuris, kaip įtariama, galėjo įvykdyti ne vieną nusikaltimą.


2015-05-28 14:07

Šaudynės Kaune: įvykio liudininkai papasakojo, kas nutiko

225|12| 

Trečiadienio vakarą Kaune, Aukštųjų Šančių rajone, nušautas 20 metų kaunietis, dar du kartu su juo buvę žmonės sužeisti. Policijos pareigūnai ieško gatvėje po konflikto mirtinus šūvius paleidusio vyro. Pirminiais duomenimis, gatvėje kilus konfliktui, galimai neblaivus vyras išsitraukė ginklą ir ėmė šaudyti. Automobilyje „Honda Civic“ sėdėjusiam kauniečiui (gimęs 1995 metais) kulka pateikė į krūtinę. Nukentėjo ir šalia buvę žmonės. Šalia namo stovėjusiam jo bendraamžiui peršautos kojos, metais vyresniam kauniečiui – sužeista ausis.


2015-05-28 12:10

Bandė išplėšti pinigų už mašinos valstybinį numerį

7

Į šių metų bukiausio nusikaltėlio titulą atsirado pretendentas – išpirkos už pamestą valstybinį numerį reikalavęs ir vairuotojui grasinęs Sauginių (Šiaulių r.) kaimo 26 metų gyventojas. Istorija prasidėjo gegužės 10-osios vakarą, kai iš Kuršėnų į namus lengvuoju automobiliu važiavęs šiaulietis nutrenkė stirną. Į kelią staiga iššoko trys stirnos, o į mašiną atsitrenkė viena. Smūgis buvo mirtinas – į griovį nukritusi stirna nugaišo. Su mažamete dukterimi važiavęs šiaulietis paskambino į Bendrąjį pagalbos centrą ir pranešė apie įvykusią nelaimę.


2015-05-28 11:12

Klaipėdoje sutriuškinta narkotikus į Norvegiją gabenusi gauja

12|9| 

Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos organizuoto nusikalstamumo tyrimo valdybos ir Klaipėdos apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyriaus pareigūnai baigė ikiteisminį tyrimą dėl organizuotos nusikalstamos grupuotės narių įvykdytų nusikaltimų bei baudžiamąją bylą perdavė teismui.


2015-05-28 11:09

Muitininkams įkliuvo kontrabandos už 41 tūkst. eurų

4

Naktį iš antradienio į trečiadienį Šalčininkų kelio poste sulaikyta ukrainietiškomis banderolėmis pažymėtų cigarečių kontrabanda. Slaptas krovinys, dėl kurio pradėtas ikiteisminis tyrimas, aptiktas rentgeno pagalba.


2015-05-28 10:40

Apeliacinis teismas atskyrė V. Vonžutaitės bylą

18|

Darbo partijos vadinamosios juodosios buhalterijos byloje nuteistos Seimo narės Vitalijos Vonžutaitės byla bus nagrinėja atskirai, ketvirtadienį nusprendė Lietuvos apeliacinis teismas, ir atskyrė politikės bylą nuo kitų nuteistųjų. Teismo manymu, šiuo metu besilaukianti ir ne pirmą kartą teismo posėdyje nepasirodanti moteris gali užsitęsti baudžiamosios bylos nagrinėjimas nepateisinamai ilgai.


Populiariausi per 24 val.