Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Kriminalai
2014-10-22 22:11

Lietuvės nužudymo Norvegijoje raktas - ir žinutėje „Facebook“?

44|5

Bergeno apygardos teismas Norvegijoje trečiadienį leido keturioms savaitėms suimti 32 metų emigrantą iš Lietuvos, kaltinamą aštuonerių metų Monikos S. nužudymu. Mergaitė su motina į Norvegiją irgi buvo atvykusi iš Lietuvos. 2011 metų pabaigoje ramioje Sundo komunoje įvykdyto kraupaus nusikaltimo tyrimas virto tikru skandalu Norvegijoje, kai paaiškėjo, kad policijos pareigūnai žmogžudystę tyrė aplaidžiai ir abejingai žiūrėjo į rimtus įkalčius. Tyrimas net buvo visiškai nutrauktas, nes pagrindiniam tyrėjui pasirodė, kad „nusikaltimo sudėties nėra“.


2014-10-22 18:06

Teismas leido suimti Neringą Venckienę, jos laukia ekstradicija

521| 

Jau daugiau nei metus besislapstančios Neringos Venckienės paieškoje - naujas žingsnis. Kauno apylinkės teismas trečiadienį patenkino Kauno apylinkės prokuratūros pateiktą prašymą skirti įvairiomis nusikalstamomis veikomis įtariamai N. Venckienės kardomąją priemonę - suėmimą.


2014-10-22 17:27

Du verslininkai paleisti, R. Skaisgirys lieka areštinėje

26| 

Prokuroras Rolandas Stankevičius, kuruojantis su partijos „Tvarka ir Teisingumas“ susijusių asmenų bylą trečiadienį nusprendė skirti kardomąją priemonę, pasižadėjimą neišvykti, viešosios įmonės „Pradas media“ vadovui Justinui Garliauskui ir bendrovės „NT Service“ vadovui Peisachui Kačerginskiui. Prodiuserio Rolando Skaisgirio, buvusio Vidaus reikalų ministerijos viceministro Algimanto Juocevičiaus ir buvusio VRM patarėjo likimai spręsis rytoj. Jie lieka areštinėje.


2014-10-22 17:26

Verslininko Pranciškaus Jurgučio sveikatą alina bylų maratonas

7

Nusikalstama veikla įtariamo žinomo verslininko, buvusio statybų bendrovės „Klaipėdos hidrotechnika“ savininko ir vadovo Pranciškaus Jurgučio sveikatą tikrins medikai – Vilniaus apygardos teismo nutartimi jam skirta medicinos ekspertizė specializuotoje gydymo įstaigoje. Kaltinamojo apeliacinis skundas atmestas.


2014-10-22 15:29

Girtas vairuotojas Vilniaus pareigūnų nesugebėjo papirkti

2

Girtas vairuotojas nuo gresiančios nuobaudos bandė išsukti Vilniaus pareigūnams duodamas kyšį.


2014-10-22 14:53

Priekabiauti mėgusiam buvusiam sutuoktiniui – mirtinas dūris

23|7

Buvusio sutuoktinio priekabes ilgai kentusi kuršėniškė 51 metų Laima Navickienė vieną vakarą pratrūko. Už mirtiną dūrį peiliu teismas ją nusprendė įkalinti 8 metus. Krūvina drama įvyko šių metų vasario 27-osios pavakarę, kai iš Navickų namų Kuršėnuose, Pelkių gatvėje, išėjo svečiai. L.Navickienė ėmė nuo vaišių stalo nurinkinėti indus, o įkaušęs R.Navickas ėmė priekabiauti. Jis stvėrė į virtuvę su lentele ir peiliu rankose einančiai moteriai už apykaklės.


2014-10-22 14:51

Klaipėdoje apie bombą prie teismo galėjo pranešti kaltinamieji

7|22| 

Klaipėdoje ankstį ryte gautas anoniminis pranešimas apie Simono Daukanto gatvėje, prie apylinkės teismo pastato, viename automobilyje paliktą sprogmenį pašokdino specialiąsias tarnybas ir kelioms valandoms paralyžiavo teismo darbą – visus žmones teko evakuoti iš patalpų.Pranešimo būta melagingo – jokių sprogmenų automobiliuose ir teismo patalpose neaptikta.


2014-10-22 14:07

Trakuose rasti puse milijono litų vertinami vogti traktoriai

4|2

Antradienį Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Nusikaltimų tyrimo valdybos Autotransporto priemonių grobimų tyrimo skyriaus pareigūnai Trakuose, Aukštadvario g., rado du vogtus traktorius.


2014-10-22 13:46

Teismas nepatikėjo išradingu palangiškio alibi

1

Palangos miesto apylinkės teismas paskelbė apkaltinamąjį nuosprendį dėl pasikėsinimo pagrobti didelės vertės svetimą turtą iš palangiškio verslininko namų byloje. Bausmės neišvengė nei devynis kartus teistas 29 metų palangiškis A.S., nei jo 37 metų pusbrolis T.S. Pastarojo neišgelbėjo iš pažiūros įtikinamas alibi, kad vagystės metu jis buvo gydomas ligoninėje po sunkios traumos, todėl šiame nusikaltime dalyvauti negalėjo.


2014-10-22 13:36

Ukmergės policija sulaikė du šuns kankintojus

2

Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Ukmergės rajono policijos komisariate pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl žiauraus elgesio su gyvūnais. Per jį buvo sulaikyti du vyrai.


Populiariausi per 24 val.