Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Kriminalai
2014-11-23 23:14

Išgirdęs apie baisų V. Jankausko nusikaltimą tėvas jo išsižadėjo

92|

Jaunas šilutiškis Valdas Jankauskas įtariamas studentės Justinos Šikšniūtės nužudymu. 23 metų vaikino nusikaltimas daug skausmo sukėlė trims jo seserims ir motinai. Kaimynų teigimu, vaikinas augo be tėvo. V.Jankauskas turėjo mažai draugų, buvo gana uždaro būdo, pažinčių ieškodavo internete. Savo auką jis rado socialiniame tinkle. Teismas V.Jankauską leido suimti.


2014-11-23 22:40

„Pupyčių“ sugulovai – mirtinai susipykę banditų gaujos lyderiai

855|2

Su žmona išsiskyrusiam ir Lukiškėse nuosprendžio laukiančiam Agurkinių gaujos vadeivai 42-ejų Sauliui Velečkai atgaiva – romantiški jausmai buvusios grupės „Olialia pupytės“ narei 26 metų Marinai Bui. Tuo tarpu kita buvusi grupės „Olialia pupytės“ dainininkė Skaistė Steikūnaitė dega aistra S.Velečką išdavusiam ir už tai nuo baudžiamosios atsakomybės atleistam kitam Agurkinių gaujos nariui Aurelijui Perminui. M.Bui nuolat lanko S.Velečką kalėjime, o S.Steikūnaitė su savo mylimuoju gyvena ištaigingame bute Vilniuje ir važinėjasi prabangiu automobiliu „Audi Q7“.


2014-11-23 22:06

Vilniaus vagis Popikas draugo namus pavertė prekybos centru

8

Beveik visos prekės, žaibiškai pavogtos iš Vilniaus parduotuvių, buvo gabenamos į Marijano Taraškevičiaus namus sostinės pakraštyje. Jas netrukus išpirkdavo nusikaltėlių vadeiva laikomo vilniečio pažįstami. Viena Vilniuje įsikūrusi parduotuvė M.Taraškevičiui atsisakė parduoti patį naujausią kompiuterio modelį – pirmiausia norėjo jį pristatyti informacinėmis technologijomis besidomintiems pirkėjams.


2014-11-23 18:23

Elektrą vogęs Vilijampolės gyventojas neišsisuko

2

Vilijampolės Vežėjų gatvės 25-ojo ir aplinkinių namų gyventojai gali ramiau atsikvėpti. Pagaliau elektrą grobstęs jų kaimynas bus priverstas nutraukti nelegalią veiklą. Savo ir aplinkinių turtu bei gyvybėmis rizikavęs vyras pričiuptas vogęs elektrą.


2014-11-23 12:11

Per išgertuves vyras švaistėsi kirviu

2

Šalčininkių rajone šeštadienį vidury dienos vykusios išgertuvės vos nesibaigė tragiškai. Kalesninkų kaime, Žaliojoje gatvėje per išgertuves kilus konfliktui, neblaivus 58 metų V.K. kirviu sužalojo sugyventinės sūnų - 19 metų jaunuolį.


2014-11-23 10:23

Įžūlus išpuolis Kėdainiuose – sudegintas policininko automobilis

19

Šeštadienį, prieš pat vidurnaktį, piktadariai ugnimi keršijo Kėdainių rajono policijos komisariato pareigūnui. Nusikaltėliai apie 23 valandą sudegino Operatyvaus valdymo poskyrio specialisto 31 metų A.M. automobilį „Volkswagen Passat“.


2014-11-22 21:12

Iš mokyklos išmestas V. Jankauskas internete pasijuto ereliu

214|5| 

Studentę Justiną Šikšniūtę nužudęs Valdas Jankauskas – uždaras, nelabai charakterį rodęs tylenis. Taip nusikaltėlį prisimena Šilutės turizmo ir paslaugų verslo mokyklos darbuotojai. Pirmus metus septyniolikmetis šiaip ne taip išsilaikė mokykloje, tačiau po vasaros atostogų beveik nebelankė pamokų, mokytojai nebegalėjo jo surasti. Mokykloje sklido kalbos, kad jis suimtas už apiplėšimus.


2014-11-22 14:59

V. Jankausko draugas: „Klaipėdoje jis turėjo merginą“

283|

Kai suprato, ką padarė jo geriausias draugas, šilutiškis Mantas nesulaikė ašarų. Valdo Jankausko artimiausi draugai negalėjo suvokti, kad jų bičiulis kaltinamas nužudęs Klaipėdoje studijavusią jauną merginą Justiną Šikšniūtę. Šilutėje gyvenantis 23 metų Mantas (Vardas ir pavardė redakcijai žinomi. – Red.) yra vienas V.Jankausko draugų. Nuo vaikystės įtariamąjį pažįstantis vaikinas negalėjo patikėti, kad jo draugas galėjo išžaginti ir nužudyti niekuo dėtą merginą.


2014-11-22 14:23

Marijampolietis garažą pavertė cigarečių sandėliu

1|4

Pagėgių rinktinės pasieniečiai, talkinami Marijampolės policininkų, Marijampolėje ir jos rajone aptiko dvi kontrabandinių cigarečių saugyklas. Į pareigūnų rankas pateko daugiau kaip 9 tūkst. pakelių rūkalų. Taip pat aptikta naminės degtinės.


2014-11-22 12:39

Vilnietis mirė perdozavęs narkotikų

6

Vilniuje, Pakalnės gatvėje esančiame bute, penktadienio vakarą rastas 37 metų vyro kūnas. Šalia negyvėlio aptikti du tušti vienkartiniai švirkštai. Įtariama, kad vyriškis perdozavo narkotinių medžiagų.


Populiariausi per 24 val.