Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Aktualijos
2015-01-29 18:04

Siūloma atsisakyti mokinio krepšelio

Siekiant spręsti bendrojo ugdymo finansavimo klausimus, siūloma iš esmės keisti finansavimo metodiką, atsisakyti mokinio krepšelio ir finansavimą ugdymui skaičiuoti klasei. Tikimasi, kad šis siūlymas leis užtikrinti didesnį finansavimo skaidrumą ir stabilesnį ugdymo proceso aprūpinimą. Naujos metodikos taikymui planuojama pasirengti per 2015 metus, o naują tvarką pradėti įgyvendinti nuo 2016 m.


2015-01-29 18:03

Kažkur girdėta. Kuriasi „Vilniaus Liaudies Respublika“?

196|2| 

Socialiniame tinkle „Facebook“ atsirado puslapis pavadinimu „Vilniaus Liaudies Respublika“, kuriame skelbiama informacija kelia dviprasmiškas mintis. Arba tai yra provokacija, arba Lietuvoje iš tiesų kai kuriems veikėjams kyla mintys kurti atskiras „liaudies respublikas“, pavyzdžiui, kaip Donecke ir Luhanske.


2015-01-29 17:44

Prezidentė: „Ir politikai dalyvavo Švėkšnos baliuose su ikrais“

46|5|

Prezidentė Dalia Grybauskaitė sako, kad Švėkšnos specialioji ugdymo mokykla negali egzistuoti dabartinėmis sąlygomis, ir jos ateitį siūlo spręsti radikaliomis priemonėmis. Apsilankiusi Vilniaus vaiko raidos centre D.Grybauskaitė patikino ketinanti lankytis tokiuose centruose kaip pastaruoju metu minima Švėkšnos specialioji ugdymo mokykla.


2015-01-29 17:20

Regėjimo negalios išgarsintą politikę bendrapartiečiai gina mūru

68|3|

Tyliai laukti ir nieko nedaryti. Tokį sprendimą priėmė Šiaulių sociademokratai, svarstę, kaip elgtis dėl skandalo sūkuryje atsidūrusio Virginijos Račienės. Ši mažai kam žinoma 50-metė šiaulietė išgarsėjo visoje šalyje praėjusią savaitę, kai pasirodė dienraščio „Lietuvos ryto“ publikacija apie menamą politikės regėjimo negalią. Kilus skandalui, Šiaulių socialdemokratai buvo ištikti šoko, nes V.Račienė yra penkta jų kandidatų į Šiaulių miesto tarybą sąraše.


2015-01-29 17:08

NATO oro policijai vadovaujančių italų kasdienybės akimirkos

26

NATO oro policijos misijai Baltijos šalyse šiuo metu vadovauja Aviacijos bazėje Zokniuose greta Šiaulių dislokuoti Italijos karo pilotai su naikintuvais „Eurofighter Typhoon“. Italų karo pilotai Lietuvoje dislokuoti pirmą kartą. Italų misiją sustiprina Lenkijos karo pilotai su naikintuvais MiG-29. Emario bazėje Estijoje dislokuoti ispanai su naikintuvais „Eurofighter Typhoon“. O Lenkijoje prie Marlborko – belgai su F-16. Jūsų dėmesiui – lrytas.lt fotografo Mindaugo Kulbio užfiksuotos Oro policijos misijai vadovaujančių Italijos karo pilotų kasdienybės akimirkos.


2015-01-29 16:51

D. Grybauskaitė: „V. Andriukaičio pavaldinių veiksmai skaldo ES“

51|5| 

Lietuvos prezidentė Dalia Grybauskaitė pareiškė, kad žiniasklaidoje paviešinti eurokomisaro Vytenio Andriukaičio pavaldinių laiškai negali būti interpretuojami kitaip, kaip pasiūlymas Rusijai derėtis su atskiromis Europos Sąjungos (ES) šalimis dėl maisto produktų embargo panaikinimo.


2015-01-29 16:50

Sostinės ligoninių skurdas – neišsprendžiamas

3|3| 

Jau tampa tradicija, kai viduržiemį Vilniaus ligoninės sulaukia prezidentės dėmesio. Ketvirtadienį Dalia Grybauskaitė apsilankė Vilniaus vaiko raidos centre. Praėjusiais metais prezidentė tuo pat metu nagrinėjo Vilniaus infekcinių ligų ir tuberkuliozės ligoninės problemas. Be to, jos taip ir liko neišspręstos. Ar ta pati situacija pasikartos ir šiemet?


2015-01-29 16:38

L. Linkevičius: „Rusiją galime paveikti tik sankcijomis“

18

Atvykęs į neeilinę ES užsienio ministrų tarybą (URT), Lietuvos diplomatijos vadovas Linas Linkevičius neprognozavo susitikimo baigties, tačiau pabrėžė, kad papildomos sankcijos Rusijai gali pakeisti Kremliaus elgesį. Šią savaitę Ukrainoje lankęsis L.Linkevičius teigė, kad Kijevas iš Bendrijos tikisi nuoseklios užsienio politikos ir sankcijų išplėtimo Rusijos atžvilgiu. URT ketvirtadienį į neeilinį posėdį renkasi aptarti padėties Rytų Ukrainoje po Donecko oro uosto sunaikinimo ir Mariupolio miesto apšaudymo, pareikalavusio 30 civilių aukų.


2015-01-29 16:22

Sutiko Švėkšnos specialiojo ugdymo centrą perduoti ŠMM

Šilutės rajono savivaldybės taryba ketvirtadienį posėdyje sutiko perduoti Švėkšnos specialiojo ugdymo centro savininko teises ir pareigas bei turtą Švietimo ir mokslo ministerijai.


2015-01-29 16:08

Šiaulių bankas Vilniaus savivaldybei paskolino 22 mln. eurų

Šiaulių bankas skolų kamuojamai Vilniaus savivaldybei paskolino 22,153 mln. eurų – paskolos lėšomis bus refinansuotos 2011 metais paimtos paskolos.


Populiariausi per 24 val.