Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Aktualijos
2014-11-23 23:51

Dėl vežėjų boikoto Rusijos ambasadorių kvies „ant kilimėlio“

224|5

Užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius neatmeta, kad lietuviškų automobilių boikotas Rusijos pasienyje susijęs su paaštrėjusia situacija, kuri susiklostė po prezidentės Dalios Grybauskaitės pasisakymų. Pirmadienį į ministeriją iškviestas Rusijos ambasadorius turės atsakyti ne į vieną Lietuvai iškilusi klausimą. „Tokia sitacija yra nepriimtina, todėl aiškinsimės jos priežastis. Pirmadienį kviečiame Rusijos ambasadorių pasiaiškinti, kadangi kaip paprastai jokios oficialios informacijos nėra, o neformali arba privati informacija yra tokia kokią matome“, - po Lietuvos kariuomenės dienai skirtų iškilmių žurnalistams sakė ministras.


2014-11-23 21:20

JAV generolas: „Amerikiečių kariai bus tiek, kiek norės Lietuva“

35

Jungtinių Valstijų kariai Lietuvoje liks tiek, kiek reikės Rusijai atgrasyti, sekmadienį pareiškė naujasis JAV sausumos pajėgų vadas generolas leitenantas Benas Hodgesas.


2014-11-23 16:08

Kariuomenės planai: daugiau karių, stipresnės sausumos pajėgos

85|45

Karinių konfliktų grėsmės akivaizdoje – didinti ir stiprinti kariuomenę, apginkluojant ją pačia moderniausia ginkluote. Vilniaus pašonėje įrengti tokią karinę bazę, kokios Lietuva niekada neturėjo. Tokių planų turi Lietuvos kariuomenės vadovybė. „Mes norime toliau vystyti savo kariuomenę, didinti tarnaujančių karių skaičių ir aprūpinti juos modernia ginkluote. Laukiame biudžeto patvirtinimo, tikimės, kad jis bus toks, koks yra projekte“, - sekmadienį, minint 96-ąsias Lietuvos kariuomenės atkūrimo metines, žurnalistams sakė krašto apsaugos ministras Juozas Olekas.


2014-11-23 15:54

Lietuva švenčia kariuomenės dieną

75|52| 

Sekmadienį minimos 96-osios Lietuvos kariuomenės atkūrimo metinės. Šia proga didžiuosiuose miestuose vyksta iškilmingos karių rikiuotės, ginkluotės ir technikos parodos, šventiniai koncertai.


2014-11-23 13:07

Kariuomenės dienos iškilmės Vilniuje

3|50

Lapkričio 23-oji Lietuvos kariuomenės diena. Lietuvos ir užsienio kariai susirinko į iškilmingą rikiuotę Katedros aikštėje. Karius pasveikino prezidentė Dalia Grybauskaitė, Krašto apsaugos ministras Juozas Olekas, Lietuvos kariuomenės vadas generolas majoras Jonas Vytautas Žukas.


2014-11-23 12:35

Kova su rūkymu. Laikas kelti baltą vėliavą?

30| 

Ne mano daržas, ne mano pupos. Taip elgiasi dauguma pedagogų, kuriems svarbiausia, kad moksleiviai nerūkytų mokyklų teritorijose. Vaikytis į namų kiemus sulendančių jaunųjų rūkalių jie neketina. Mėginusius kovoti su rūkančiais moksleiviais Vilniaus pedagogus atvėsino Kauno technologijos universiteto gimnazijos direktoriaus Bronislovo Burgio atvejis. Direktorius buvo priverstas palikti postą, kai iš gimnazijos išmetė moksleivę už tai, kad ji ekskursijos metu Vilniuje, Gedimino prospekte, užsirūkė.


2014-11-23 11:31

Šėtonui parduodama siela: nekaltas pokštas ar košmaras?

238|5|

Prieš kelias savaites apie 21-erių Vaidotą Grincevičių žinojo tik paaugliai, sekantys jo juokelius internete. Dabar apie šį vaikiną kalbama visur. Kodėl Lietuva staiga pametė galvą – kaip Garliavos psichozės laikais? „Šėtone, prašau, nupirki mano sielą už leidimą taškyti vaikų galvas į sieną“, – V.Grincevičiaus dainuškos su tokiu priedainiu klipas per kelias savaites internete peržiūrėtas daugiau nei 1,1 milijono kartų. Tai – didžiulis skaičius.


2014-11-23 11:10

Rusija piktinasi „lietuvišku chamiškumu“ ir žada boikotą

1260|2|

Į Dalios Grybauskaitės politinę retoriką sureagavo ir kitų partijų atstovai Rusijos Dūmoje. Štai Rusijos liberalų demokratų partijos frakcijos atstovas deputatas Aleksandras Kurdiūmovas interviu laikraščiui „Vzgliad“ sakė: „Nereaguoti į tokius žodžius negalima. Iš tikrųjų tai, ką pasakė Dalia Grybauskaitė, protingas žmogus neturi sakyti. Dabar mažos šalys, kurios priklauso Europos Sąjungai, dedasi didelėmis“.


2014-11-23 10:47

Z. Vaigauskas: „Savivaldos rinkimai kainuos apie 25 mln. litų“

22

Savivaldybių tarybų rinkimai kartu su rinkimais į Seimą sostinės Žirmūnų apygardoje atsieis maždaug 25 mln. litų, sako Vyriausiosios rinkimų komisijos (VRK) vadovas Zenonas Vaigauskas.


2014-11-23 09:18

A. Butkevičius: „Tėvynės gynyba – šventa ir garbinga pareiga“

47

Ministras pirmininkas Algirdas Butkevičius Lietuvos kariuomenės dienos proga sveikina mūsų šalies karius ir karininkus. „Didinga mūsų šalies kariuomenės istorija, apimanti šimtmečius, liudija, kad Tėvynės gynyba, Lietuvos žmonių ir žemių saugojimas – šventa ir garbinga pareiga.


Populiariausi per 24 val.