Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Aktualijos
2015-04-28 09:47

Ar D. Pavalkis nepateiks staigmenos Darbo partijai?

14|3|

Valdančioji Darbo partija bando pademonstruoti ir naują kvėpavimą, ir jėgą. Tačiau ar neatsitiks taip, kad ji praras dar vieną ministeriją? Buvusiam vienam „tvarkiečių“ lyderių, europarlamentarui Valentinui Mazuroniui žaibiškai nutiestas raudonasis kilimas į „darbiečių“ vedlio postą, o švietimo ir mokslo ministrui Dainiui Pavalkiui liepta atiduoti portfelį. Tokius darbus užvakar atliko Darbo partijos taryba.


2015-04-28 09:25

Arvydas Stašaitis: „Lenktynės paskui milijonus – įdomios“

29|5| 

„Esminis principas: mažiau emocijų – daugiau pinigų. Vadovaudamasis jausmais neuždirbsi, turi šaltai skaičiuoti ir dėlioti. Bet tai nereiškia, kad visada elgiuosi tik taip, kaip apsimoka“, – prieš kelerius metus žurnalui „Playboy“ sakė vienas kapitalizmo pradininkų ir propaguotojų Lietuvoje Arvydas Stašaitis.


2015-04-28 08:57

Susisiekta su visais 36 Nepale esančiais Lietuvos piliečiais

Vėliausiais Užsienio reikalų ministerijos duomenimis, Nepale yra 36 Lietuvos piliečiai. Su visais susisiekta.


2015-04-28 08:53

G. Landsbergis: „Tikiuosi, partijoje nieko nereikės sugriauti“

121|2|

Jei Europa arba Kremlius ir buvo primiršę prieš 25 metus skambėjusią Landsbergio pavardę, tai vos prieš metus tarsi iš niekur į politikos vandenis nėręs Gabrielius Landsbergis, regis, užsimojo plačiai ir pirmaisiais grybšniais priminė apie save ir Lietuvą. Rusiją ir jos parankinius jau spėjęs suerzinti jaunasis konservatorių lyderis kalba apie ramybę, vienybę, bet į partiją, regis atneš ir permainų bei dar daugiau europietiškos politikos vėjų.


2015-04-28 08:26

Bandė užčiaupti burną, tačiau gavo per nosį

14

Už viešai pareikštą kritinę nuomonę 36 metų klaipėdietį Mindaugą Janulį pamokyti norėjusi bendrovė „Klaipėdos vanduo“ ne tik pralaimėjo teismą, bet ir buvo priversta pakratyti kišenę. Nepagrįstas Konstitucijos garantuojamos asmens teisės turėti savo įsitikinimus, juos laisvai reikšti, gauti ir skleisti informaciją ribojimas prieštarauja demokratinės visuomenės principams.


2015-04-28 07:00

Grumtynės dėl atliekų: sulaukė net grasinimų

1|2

Lengva ranka dalyti leidimai tvarkyti atliekas sudomino ir sukčius. Griežtų priemonių prieš juos ėmęsi Aplinkos ministerijos pareigūnai sulaukė grasinimų. Specialiosios tarnybos atskleidė ne vieną aferą – pavojingos atliekos buvo sunaikintos tik popieriuje, o iš tiesų paliktos dūlėti ir teršti gruntinius vandenis.


2015-04-28 06:58

Lietuvos pasieniečiai neįleido rusų baikerių

361|

Iš Baltarusijos į Lietuvą pirmadienį po pietų bandė patekti trys motociklininkai. Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) pareigūnai atkreipė dėmesį į rusiškus transporto priemonių numerius ir motociklininkus patikrino itin atidžiai. Lietuvos pasieniečių kolegos Lenkijoje pirmadienį neįleido į šalį 10 rusų baikerių nacionalistų, savaitgalį pradėjusių žygį Raudonosios armijos pergalės prieš nacių Vokietiją 70-mečiui paminėti.


2015-04-28 06:57

Remigijus Šimašius į valdžią atėjo be skambių pažadų

22|2

Baigėsi inauguracija, sveikinimai ir miesto vadovui Remigijui Šimašiui laikas kibti į darbus. „Sostinės“ pokalbis su meru sukosi vis apie pinigus. Kartais jis atrodė priekabus it pensininkas, tačiau dažniau skambėjo žodis „skaičiuoti“, o ne „taupyti“. Kodėl gatvių lopymas toks brangus? Kodėl už Žaliojo tilto skulptūrų remontą miestas buvo pasiryžęs sumokėti tiek daug? Kodėl naujų vaikų darželių statyboms leidžiami milijonai, jei galima pasirinkti kitą problemos sprendimo būdą?


2015-04-27 20:14

Nusprendė patikrinti pašalpų gavėjų blaivumą – fiksavo rekordus

92|2

Praėjus dviem dienoms po socialinių pašalpų išmokų, komisija Šeštokų seniūnijoje (Lazdijų r.) aplankė dvidešimt tris šeimas ir iš jų septyniolikoje rado neblaivių paramos gavėjų. Rekordininkas penkiasdešimtmetis į alkoholio matuoklį pripūtė 5,99 promilės, o trijų girčiausių vidurkis siekė 5 promilės.


2015-04-27 18:41

Žurnalistų klausymasis kelia grėsmę jų šaltinių konfidencialumui

2

Slaptas žurnalistų pasiklausymas jų šaltinių konfidencialumui kelia dar didesnę grėsmę nei reikalavimas atskleisti šaltinį teisme, teigia žurnalistų etikos inspektorė Zita Zamžickienė.


Populiariausi per 24 val.