Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Aktualijos
2016-05-05 14:49

Šiaulių darželinukams – sveikas maistas

4

Daugumoje Šiaulių miesto ikimokyklinio ugdymo įstaigų vaikai valgys sveikesnį maistą. Jau sudarytas mėnesio valgiaraštis, kurį kuriant prisidėjo ir virėjai, ir dietologai, ir visuomenės sveikatos specialistai. Keisti esamą tvarką nuspręsta prieš metus, kai kilo skandalas dėl kosminėmis kainomis perkamų maisto produktų. Triukšmas kilo, paaiškėjus, jog kai kurie būtini produktai perkami brangiau nei parduotuvėse. Ikimokyklinio ugdymo įstaigoms buvo pasiūlyta perduoti viešųjų pirkimo konkursų organizavimą perduoti Šiaulių miesto savivaldybės specialistams, konsultuotis prieš sudarant sutartis arba prisiimti visišką atsakomybę.


2016-05-05 14:26

Teismas: už nepilnametės pardavimą nuteisti trys vyrai

Lietuvos apeliacinis teismas ketvirtadienį paskelbė, kad pripažįsta anksčiau išteisintus Dainių Česnaką, Donatą Nevidomskį ir Vilių Mikėną kaltais dėl vaiko pardavimo.


2016-05-05 14:17

Lietuva Astravo radiaciją užfiksuotų, tik gelbėtis būtų vėlu

33|3

Vos už 50 km nuo Vilniaus statomoje atominėje Astravo jėgainėje galimai sugriuvo dalis statybinių konstrukcijų, bet Lietuvoje apie tai sužinota tik po poros savaičių. Laimei, atominė kol kas tik statoma ir branduolinio kuro joje nėra. Jei ateityje atominėje jėgainėje įvyktų rimtesnė nelaimė ir į aplinką pasklistų radiacija, Lietuva apie tai sužinotų po poros valandų, bet evakuoti per tiek laiko 1 mln. gyventojų vargu ar būtų spėta.


2016-05-05 14:16

Po avarijos Astravo AE – Lietuvos nota Baltarusijai

17|4

Ketvirtadienį Užsienio reikalų ministerija dėl avarijos Astravo jėgainėje pasikvietė Baltarusijos ambasadorių ir jam įteikė notą, kurioje pareikalavo pateikti paaiškinimus dėl galimai įvykusio incidento.


2016-05-05 12:43

Pokyčiai Vilniaus savivaldybės taryboje: traukiasi „tvarkiečiai“

15

Partijos „Tvarka ir teisingumas“ atstovai Vilniaus taryboje palieka valdančiąją koaliciją, kaltindami valdančiuosius liberalus nesugebėjimu spręsti esminių miesto klausimų. 


2016-05-05 12:17

Greičio mėgėjas Stasys Brundza keliasi pas socialdemokratus

56|3| 

Seimo narys, praeityje garsus lenktynininkas ir kolekcionierius Stasys Brundza perėjo į socialdemokratų partiją. Tai patvirtino Seimo pirmininkė posėdžių salėje.


2016-05-05 12:16

Partijos pradėjo žvaigždžių medžioklės sezoną

94|7

„Iš geidžiamiausio jaunikio tapo geidžiamiausiu visų partijų laimikiu“, – taip po garsiojo kalafioro skandalo politikos apžvalgininkai perkrikštijo televizijos laidų vedėją, atlikėją Marijoną Mikutavičių. Anot jų, bet kuri partija, papuošusi M.Mikutavičiaus pavarde savo rinkimų sąrašą, be didelių pastangų paliktų konkurentus springti kelio į rinkimų sėkmę dulkėmis.


2016-05-05 11:41

Laikinoji komisija įsiutino Andrių Kubilių: auklėjo rusiškai

16|5

Seimas ketvirtadienį sprendžia, ar pradėti parlamentinį tyrimą dėl paslaptingų teisėsaugos pažymų, kuriomis mojavo prezidentė Dalia Grybauskaitė prieš paskiriant atsakingus postus.


2016-05-05 11:30

Prezidentė galės pasistatyti namą savo sklype?

3

Žemės sklypus Vilniaus rajono Pašilių kaime, kur sklypą yra įsigijusi ir Prezidentė Dalia Grybauskaitė, valdančios bendrovės „Forteka“ atstovai teigia, kad viešoje erdvėje pasirodžiusi informacija apie toje teritorijoje esančius apribojimus gyvenamųjų namų statybai dėl netoliese galimai atsirasiančio žvyro karjero – neturi pagrindo, nes bendrovės valdyti, o vėliau parduoti sklypai nepatenka į dar 2005 metais detaliai išžvalgytų išteklių toje teritorijoje kontūrus.


2016-05-05 11:07

Valstybės pinigus taškę sekliai – kvailio vietoje

62|3

STT agentai ir prokurorai vėl apsijuokė. Beveik dvejus metus persekioję ir tardę Palangos komunalinio ūkio vadovą jie teisme išgirdo, kad dėl mažareikšmiškumo byla nutraukta.


Populiariausi per 24 val.