Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Aktualijos
2016-08-30 13:56

Pabradės poligone – unikalus karių treniruočių kompleksas

1|28| 

Antradienį Lietuvos kariuomenės Generolo Silvestro Žukausko Pabradės poligone kariuomenei perduotas ir oficialiai pradėjo veikti unikalus treniruočių infrastruktūros kompleksas „Mūšis mieste“. Tai pirmas Baltijos šalyse tokio tipo treniruočių kompleksas.


2016-08-30 13:42

Perkant alkoholį reikalaus dokumentų. Ar tikrai to reikia?

2

Jau nuo rugsėjo 2-osios daugelyje prekybos vietų perkant alkoholinius gėrimus teks pateikti asmens dokumentą. Ir tai padaryti reiks ne tik tiems, kurie atrodo pernelyg jaunai. Dokumentą turės pateikti visi pirkėjai – be išimties.


2016-08-30 13:35

Prezidentė apie įrankių skandalą: atsakomybė krenta J.Olekui

40|5

Prezidentė Dalia Grybauskaitė antradienį negailėjo kritikos Krašto apsaugos ministerijai ir ministrui Juozui Olekui dėl aštuonis kartus brangiau pirktų virtuvės įrankių.


2016-08-30 12:39

Konservatoriai rengia interpeliaciją žemės ūkio ministrei

6

Didžiausia opozicinė Seimo frakcija – Tėvynės sąjunga-Lietuvos krikščionys demokratai (TS- LKD) – pranešė baigianti rengti interpeliacijos žemės ūkio ministrei „darbietei“ Virginijai Baltraitienei tekstą.


2016-08-30 12:11

Iš Anglijos lietuvė grįžo į košmarą: gydytojai vadino narkomane

 

Į gimtąjį Vilkaviškį grįžusi Anglijoje gyvenanti mergina pasakoja vietos ligoninėje patyrusi tokį košmarą, kokio nelinkėtų ir priešui. Sunkią traumą svetur patyrusi moteris teigia, kad buvo nuvežta į Vilkaviškio ligoninę, nes staiga pasidarė bloga. Moteris pasakoja, kad ją apžiūrėjusi gydytoja išvadino narkomane dėl to, kad sužinojo, jog Anglijos gydytojai jai buvo išrašę morfino, vaistų nuo skausmo.


2016-08-30 11:54

Šiaulių prekybos centre pakabinamos lubos užgriuvo ant pirkėjos

7|9

„Niekada nebuvau patyrusi tokio streso. Kai pradėjo griūti parduotuvės lubos, į galvą man šovė mintis, kad kartojasi Rygos tragedija, kur įgriuvus stogui žuvo per pusšimti žmonių“, – portalui lrytas.lt sakė antradienį ryte Šiauliuose, Varpo gatvėje esančiame prekybos centre „Kubas“ nukentėjusi šiaulietė 67 metų Ona Strimienė.


2016-08-30 11:47

Vilniaus savivaldybėje paskelbtas pavojus, visi paliko patalpas

5|5

Antradienį apie 10 valandą Vilniaus miesto savivaldybėje sustaugė pavojų skelbianti sirena. Savivaldybės darbuotojai, taip pat meras Remigijus Šimašius tvarkingai išėjo į lauką. Privažiavo greitosios pagalbos, ugniagesių gelbėtojų automobiliai. Iš tiesų vyko evakuacijos pratybos, darbuotojams tai buvo laukta staigmena. Tačiau pastatą turėjo palikti ir tuo metu į savivaldybę atėję savo reikalų tvarkyti lankytojai. Paskelbtas pavojus juos nustebino, tačiau panikos nekilo.


2016-08-30 11:45

Vilniuje atidengiami „Atminimo akmenys“ Holokausto aukoms

2

Vilniaus šaligatviuose antradienį atsiras variu dengti „Atminimo akmenys“, įamžinsiantys aštuonis Holokausto metu žuvusius vilniečius. Taip Lietuvos sostinė prisijungs prie didžiausio memorialo po atviru dangumi Europoje. „Atminimo akmenis“ įrengs tarptautinio projekto autorius, garsus vokiečių menininkas Giunteris Demnigas.


2016-08-30 11:29

Prezidentės patarėjas rėžė: VTEK šoks pagal ministrės dūdelę

6

„Tokie klausimai demokratiškoje valstybėje turėtų būti išspręsti“, – „Žinių radijui“ sakė Prezidentės vidaus politikos patarėjas Mindaugas Lingė. Jis patikino, kad negalima leisti šiai situacijai užsitęsti.


2016-08-30 11:12

V. Mazuronis: nėra dėl ko svarstyti V. Baltraitienės atsakomybės

3

Darbo partijos pirmininkas europarlamentaras Valentinas Mazuronis teigia nematąs priežasčių svarstyti jų deleguotos žemės ūkio ministrės Virginijos Baltraitienės atsakomybės klausimo.


Populiariausi per 24 val.