Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Meno pulsas
2015-07-03 18:48

Lrytas.lt biblioteka: Amy Bloom. „Mums pasisekė“

Mums pasisekė. Pirmą kartą lietuvių kalba prabyla savita, daugybę apdovanojimų pelniusi amerikiečių autorė Amy Bloom ir jos to paties pavadinimo romanas – Mums pasisekė.


2015-07-03 18:05

Druskininkai vasarą vėl praleis su M.K.Čiurlioniu

4

Tarptautinis menų festivalis „Druskininkų vasara su M.K.Čiurlioniu“ liepos 5 dieną atveria naujojo sezono duris Druskininkuose. Festivalio rengėjai – Lietuvos muzikų rėmimo fondas drauge su Druskininkų savivaldybe šiųmetį festivalį skiria kompozitoriaus gimimo 140-osioms metinėms. Bus renginių ir kultūros mecenato ir globėjo Mykolo Kleopo Oginskio gimimo 250-osioms metinėms, Etnografinių regionų metams, Druskininkų krašto kūrėjams pagerbti.


2015-07-03 17:29

Koncertas Pažaislyje kvies mažuosius ligonius sveikti greičiau

Liepos 9 d. Kauno Pažaislio vienuolyne suskambės onkologinėmis ligomis sergantiems vaikams skirtos melodijos – čia vyks koncertas „Sveik su muzika“. Vieno koncerto rengėjų, projekto „Gėrio menas“ iniciatoriaus Vytauto Kernagio teigimu, vasariškas ir šviesus renginys – galimybė susiburti ne tik mažiesiems ligoniams ir jų šeimoms, bet ir visiems palaikantiems. Tikimasi, kad renginys taps dar viena kūrybinių dirbtuvių „Gėrio menas“ tradicija.


2015-07-03 14:19

Akordeono muzika: naujai ir suprantamai kiekvienam

3

Nemažai žmonių akordeono garsus vis dar sieja su senosios muzikos palikimu ar net painioja su armonika, kuria grodavo kaimo šventėse. „Akordeonas – išskirtinis instrumentas, galintis atskleisti kūrinius visai kitaip, nei esame įpratę juos girdėti. Džiaugiuosi, kad yra tokių atlikėjų kaip Martynas Levickis, kurie priminė šią tiesą Lietuvos publikai,“ – sakė jauna akordeono profesionalė Aurelija Matulevičiūtė.


2015-07-03 14:08

Bilietai į LNOBT spektaklius tirpsta, bet jų dar yra!

Naujas Lietuvos nacionalinio operos ir baleto teatro sezonas jau sukėlė nemažą publikos susidomėjimą – antai į naujametę operos „Bohema“ premjerą beveik nelikę bilietų. Tačiau sezonas nemažas, jo metu vyks arti 150 renginių, tad operos ir baleto gerbėjai turi platų pasirinkimą ir kaip tik šiuo metu puikias galimybes rinktis geriausius bilietus.


2015-07-03 13:34

Čikagos lietuvių dainų šventėje – apie 1,4 tūkstančio choristų

Penktadienį prasideda jubiliejinė – dešimtoji – lietuvių dainų šventė Čikagoje, šiemet išsiskirianti ne tik dalyvių gausa, teigė šventės meno vadovas Darius Polikaitis. Anot jo, kitą dieną po dainų šventės, liepos 6 d., visi dalyviai ir svečiai kviečiami kartu su Lietuva dainuoti „Tautiškos giesmės“. D.Polikaitis spėja, kad į šią akciją gali susirinkti net iki tūkstančio žmonių.


2015-07-03 10:58

Festivalį „Operetė Kauno pilyje“ papildys baletas

Minint Valstybės dieną muzikos mėgėjų lauks keturioliktojo tarptautinio festivalio „Operetė Kauno pilyje“ nemokami renginiai. Liepos 6-ąją 21 val. prie Kauno pilies bus tradiciškai giedamas Lietuvos himnas.


2015-07-03 10:49

Vytautas Vigelis paskirtas kultūros viceministru

Liepos 2 d. darbą Kultūros ministerijoje pradėjo Vytautas Vigelis. Viceministras kuruos regionų ir profesionalaus meno sritis. Kultūros viceministrą delegavo Darbo partija. Sprendimas V.Vigelį skirti kultūros viceministru priimtas praėjusį šeštadienį Telšių rajone, Varniuose, vykusiame Darbo partijos tarybos posėdyje.


2015-07-03 09:56

Įkvėpimo paieškos – Sacharoje, Kaukaze, Indijoje

Aristokratiška laikysena ir laisva dvasia. Taip galima apibūdinti prancūzų violončelininką Dominique de Williencourt‘ą. Šis menininkų svajonių mieste Paryžiuje gyvenantis atlikėjas įkvėpimo ieško keliaudamas po Sacharą, Jemeną, Kaukazą, centrinę Aziją, Indiją.


2015-07-02 18:47

Lrytas.lt biblioteka: „Kaip išsaugoti jaunesnę odą“

Pastaruoju metu tiek dėmesio skiriama raukšlių stingdymo procedūroms, raukšlių užpildams bei lazeriams, kad niekas jau beveik nesvarsto, kokius stebuklus gali padaryti paprasta kokybiška odos priežiūra. Knygoje pateikiama trijų pakopų programa iš esmės pakeičia tai, kaip jūsų oda funkcionuoja.


Populiariausi per 24 val.