Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Aktualijos
2016-07-27 18:06

Reidas paplūdimyje: pareigūnai vos spėjo rašyti protokolus

132|18| 

Orai šyla, į Palangą plūsta poilsiautojai. Policijos pareigūnai su kolegomis nusprendė patikrinti, kaip pajūrio paplūdimyje laikomasi nustatytos tvarkos. Rezultatai nustebino: tvarkdariai vos spėjo fiksuoti vieną pažeidėją po kito.


2016-07-27 17:55

Du berniukai tapo didvyriais: išgelbėjo keturmetę

1| 

Maždaug ketverių metų mergaitę išgelbėjo šalia buvę vienuolikos ir dvylikos metų berniukai. Pamatę nuo lieptelio šokusią ir neišnirusią nepažįstamą mergaitę paaugliai tuoj pat sumojo ją gelbėti. Žygdarbiu savo poelgio berniukai nelaiko ir net sako – traukti skęstantįjį iš vandens – ne pirmas kartas. Stovyklos, kurios metu ir įvyko incidentas, vadovai sako, išgelbėję berniukai – labiausiai išdykę, bet jų aktyvumas pasiteisino.


2016-07-27 17:55

Tulpiakiemis: vieno kaimo ar visos šalies drama?

10|5

Tulpiakiemio kaime antradienį blyksėjo mėlyni švyturėliai, o apsaugos darbuotojai skvarbiais žvilgsniais varstė nušiurusių namų eiles. Kur yra tas Tulpiakiemis? Ir kuo jis nusipelnė aukščiausios valdžios ir žinomų žmonių dėmesio? Ukmergės rajone įsikūrusi kaimą dėmesiu pagerbė prezidentė Dalia Grybauskaitė. Ir ne todėl, kad jame būtų prikūlę itin daug grūdų ar nukasę rekordinį bulvių derlių. Veikiau priešingai – tam tikra prasme tai yra baisiausia šalies vieta. Aukšta viešnia mėlynu kostiumu susitiko su bendruomene, apžiūrėjo neseniai atidarytą vaikų dienos centrą, šnektelėjo su priklausomybių kamuojamomis mamytėmis.


2016-07-27 17:44

Teismas išnagrinėjo Kazachstano piliečio ekstradicijos bylą

Lietuvos apeliacinis teismas trečiadienį uždarame posėdyje išnagrinėjo prokurorų skundą dėl sprendimo neišduoti Lietuvoje prieglobstį gavusio Kazachstano piliečio Syrymo Šalabajevo, kurį Kazachstanas ir Ukraina nori teisti dėl finansinių nusikaltimų. 


2016-07-27 17:13

W raidė — viešoje vietoje! Kur žiūri kalbininkai?

3|6

Vilniuje atidengtas gatvės pavadinimas anglų kalba: „Washington sq.“ Tai – JAV deklaracijos, pasmerkusios Sovietų Sąjungos įvykdytą Baltijos šalių okupaciją, 76-ųjų metinių proga.


2016-07-27 16:16

Sovietinis paminklas nuo žaibo išgelbėjo bažnyčią ir namą

3

Rokiškio rajone esančiame Obelių miestelyje pirmadienį žaibas trenkė į paminklą, skirtą tarybiniams kariams, žuvusiems Antrajame pasauliniame kare. Nuo smūgio nuskilo betoninio kario ranka, laikiusi vėliavą. Žaibo nuskeltos dalys – ranka ir vėliavos dalis sutrupėjo ir nukrito ant žemės. O metalinis strypas, sutvirtinęs vėliavą, liko apsilydęs nuo stiprios žaibo iškrovos.


2016-07-27 15:57

V. Mazuronį išsyk perkandęs P. Gražulis mirks alkoholyje

84| 

Seimo narys Petras Gražulis šmaikštavo, jog stipriųjų gėrimų atsargomis apsirūpinsiąs keleriems metams, nes entuziastingai kirto lažybų, kad buvęs jo partijos kolega Valentinas Mazuronis neatsisakys šiltos kėdės Europos Parlamente.


2016-07-27 15:45

Mūšiai dėl kastuvėlių – ne vaikų smėlio dėžėje

70|2| 

Pasiūlytus brangiausius kastuvėlius užsimoję pirkti kariškiai pateko į pirkimų prievaizdų nemalonę, bet atkirto negalintys už panašią kainą įsigyti vienkartinių įrankių, kurie lūžta vos įbedus juos į gruntą ir kurie tinkami tik paplūdimiui.


2016-07-27 15:27

Darbą baigė JAV ambasadorė Lietuvoje D. McCarthy

Darbą šią savaitę baigė Jungtinių Valstijų ambasadorė Lietuvoje Deborah McCarthy.


2016-07-27 13:21

Lietuvoje žmogaus teisės nuobodu – Ukrainoje nearti dirvonai

6

Tarptautinio olimpinio komiteto sprendimas neuždrausti visai Rusijos olimpinei komandai dalyvauti Rio žaidynėse tik įrodo tai, ką visi seniai įtarė ir nuo ko bandė žegnotis senomis maldelėmis: „O, sporte, tu taika“.


Populiariausi per 24 val.