Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Stilius ir grožis
2014-09-22 20:15

„Bottega Veneta“ kolekcija - prabangiam laisvalaikiui

1|19

Londono mados savaitėje pristatyta „Bottega Veneta“ mados namų kolekcija puikiai įrodė, kaip iš pačių paprasčiausių audinių galima sukurti prabangiai atrodančius modelius. Juk džinsas puikiausiai dera su dryžuotos medvilnės audiniu ir neatrodo nė kiek nuobodžiai.


2014-09-22 19:48

Milano mados savaitė: Albertos Ferretti kolekcija

18| 

Milano mados savaitė taip pat visą eilę ateinančio sezono mados naujienų. Italų dizainerė Alberta Ferretti 2015 metų pavasariui ir vasarai sukūrė laisvos ir hipiškos merginos stilių. Podiumu modeliai žingsniavo vilkėdami ilgas ir plazdančias gėlėtas sukneles, puoštas ir siuvinėtas gėlėmis, dekoruotas ilgais hipiškais kutais. Ploni ir perregimi audiniai sukūrė itin lengvą ir tarsi ore plazdantį įvazdį. Tokiais apdarais pasidabinusi moteris ateinantį sezoną turėtų pasijausti it tikra gėlių fėja.


2014-09-22 17:54

Stilistė pataria, kaip pasidaryti tobulą asmenukę

10

Nusifotografuoti pakanka vos akimirkos, bet, kaip teigia stilistė Jane de Teliga, išmokti pozavimo meno, tipiško aukšto lygio mados žurnalui, gali prireikti ne vienerių metų praktikos. Per savo ilgą karjerą ji aprengė ne vieną garsų žmogų, pozavusį laikraščiams ir žurnalams visame pasaulyje. Dabar J. De Teliga savo patarimais dalijasi su visais, rašo portalas „Daily Mail“.


2014-09-22 14:48

Albertos Ferretti kolekcija mena hipių laikus

19

Milano mados savaitė taip pat visą eilę ateinančio sezono mados naujienų. Italų dizainerė Alberta Ferretti 2015 metų pavasariui ir vasarai sukūrė laisvos ir hipiškos merginos stilių.


2014-09-22 12:14

Rudeniška vyriško devintojo dešimtmečio interpretacija

2|14

Šiek tiek eklektikos, visiškai pakeistos moteriškos figūros proporcijos ir naujas požiūris į miesto moterį. Devintasis dešimtmetis simbolizavo stiprios karjeristės iškilimą ir sukūrė savimi pasitikinčios ir vyrui nenusileidžiančios moters idealą. Dėl to ji nevengė šiek tiek vyriško, griežto ir moterišką siluetą slepiančio įvaizdžio, dalykiškų pilkų ir mėlynų tonų, išdidintų formų.


2014-09-22 11:42

A. Zakarauskas kratosi naftalininio įvaizdžio

3

Operos solistas Antanas Zakarauskas (36 m.), kurį praėjusį šeštadienyje išvydome LRT televizijos muzikiniame projekte „Auksinis balsas“, kratosi savo profesijai dažnai primetamo naftalininio įvaizdžio. „Specialiai „Auksiniam balsui“ mane rengs mados namai „Cantas“ ir aš esu labai patenkintas, kad scenoje išlaikysiu ir klasikos eleganciją, ir sykiu mano apranga bus šiuolaikiška bei savita, paliekanti erdvės saviraiškai“, – sakė Zakarauskas.


2014-09-21 16:55

Londono mados savaitė: Christopherio Kane'o kolekcija

1|14

Škotas Christopheris Kane'as palyginti su dauguma Londono mados savaitės kolekcijų, pristatė gana ramią ir santūrią kolekciją. Kaip pagrindinį motyvą savo kolekcijai dizaineris pasirinko ne jau ateinančio šiltojo sezono standartu tapusius gėlių ir gamtos motyvus, o jūrininko virvę.


2014-09-21 14:04

Chistopherio Kane'o kolekcija įkvėpta virvių

1|16

Škotas Christopheris Kane'as palyginti su dauguma Londono mados savaitės kolekcijų, pristatė gana ramią ir santūrią kolekciją. Kaip pagrindinį motyvą savo kolekcijai dizaineris pasirinko ne jau ateinančio šiltojo sezono standartu tapusius gėlių ir gamtos motyvus, o jūrininko virvę.


2014-09-21 13:50

Londono mados savaitė: „GILES“ kolekcija

2|9

Naujausia mados namų „GILES“ kolekcija - valiūkiška ir paremta gamtos motyvais. Dizaineris Giles Deacon į madą nusprendė įnešti kiek vaikystės, tad pavasariui ir vasarai skirta kolekcija kiek primena apdarus iš pasakos. Londone pristatęs 2015 metų pavasario ir vasaros kolekciją, jis pasiūlė vilkėti plazdančias ir plačias šilko sukneles su paukščių plunksnų motyvais, žemę šluojančias blizgias sukneles tarsi pasiūtas iš karpinių, tunikas, ant kurių „raitosi“ gyvatės ar ant peties ranką „uždėjęs“ leopardas.


2014-09-21 11:46

Londono mados savaitė: Tomo Fordo kolekcija

1|10

Tomas Fordas yra vienas tų dizainerių, kurie sąmoningai priešinasi visoms įmanomoms mados tendencijoms. Vienas ryškiausių pasaulio dizainerių nuolat pateikia savo originalią mados versiją. Taip jis padarė ir šį kartą. Kol mados savaičių podiumai skęsta gėlėse, jis pristatė fetišizmu dvelkiančią kolekciją. 2015 metų pavasarį ir vasarą T.Formas pasiūlė pasitikti vilkint kiek vulgarokus, daug nuogo kūno atidengiančius rūbus. Siūdamas naujausią kolekciją dizaineris derino blizgius tamsios spalvos ir permatomus audinius, tačiau pasirinko, kaip jam jau įprasta, modernios klasikos kirpimus.


Populiariausi per 24 val.