Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Rinkos pulsas
2015-05-30 22:41

Audra sutrikdė Maskvos oro uostų darbą

2

Gausūs krituliai ir perkūnijos grėsmė sutrikdė Maskvos oro uostų darbą. Dėl prastų orų visuose trijuose Rusijos sostinės oro uostuose negalėjo pakilti lėktuvai, nevyko maždaug 150 skrydžių. Daugiausia lėktuvų įstrigo Šerementjevo oro uoste.


2015-05-30 22:01

10 punktų, kuriuos privalote žinoti apie naująjį Darbo kodeksą

798

Lrytas.lt pateikia svarbiausius pokyčius, kuriems penktadienį iš esmės pritarė Vyriausybė.


2015-05-30 21:12

Raudonas lietuvaičių lūpas Rusnėje įžiūri ir rusų pasieniečiai

22|41

Rusnės sala kvepia ne tik rūkyta žuvimi. Turistai ne tik geria ir valgo Nemuno deltos upėmis juos plukdančiuose laivuose. Pačiame Rusnės miestelyje jie trumpam sustoja ne tik tam, kad pakeltų akis į neveikiančią miestelio bažnyčią ar nukulniuotų iki senąjį tiltą per Nemuną menančių gelžbetonio luitų. Yra kitokia Rusnė. Su sustabarėjusiomis statybomis, keletu nerenovuotų daugiabučių, atliekų kvapą skleidžiančiais užkaboriais ar kojas į Nemuną sumerkusiais laiko nestokojančiais vietos žvejais.


2015-05-30 15:36

Premjeras A. Butkevičius pasveikino „Achemą“

10|3| 

Įmonių grupei minint veiklos 50-tąjį jubiliejų Ministras Pirmininkas Algirdas Butkevičius pasveikino koncerno „Achemos grupė“ vadovus ir darbuotojus. Premjero teigimu, koncerne besidarbuojantys daugiau nei penki tūkstančiai darbuotojų dirba ir pridėtinę vertę kuria ne tik sau, bet ir visai valstybei.


2015-05-30 14:38

A. Merkel skubina priimti JAV ir ES laisvosios prekybos sutartį

2

Vokietijos kanclerė Angela Merkel duodama interviu laikraščiui „Sueddeutsche Zeitung“ pasisakė už Europos Sąjungos (ES) ir JAV Transatlantinės prekybos ir investicijų partnerystės susitarimą. Kanclerė tikisi, kad JAV ir Europos laisvoji prekybos sutartis bus ratifikuota dar iki 2017 metų.


2015-05-30 12:01

Kvaili reikalavimai stabdo išgirtąjį Lietuvos interneto greitį

12|2

30 Mb per sekundę interneto greitis, 2020 metais pasiekiamas beveik visuose lietuvių namuose? Jei Vyriausybė nesuskubs koreguoti naftalinu dvelkiančių reikalavimų, toks į Lietuvos skaitmeninę darbotvarkę įrašytas tikslas gali likti tik popieriuje, Nors dabar galime pasigirti vienu geriausiai ne tik Europoje, bet ir pasaulyje išplėtotų šviesolaidinio interneto tinklų, 2014 metais paskelbtas Europos Komisijos tyrimas Lietuvą bloškė į žemyn.


2015-05-30 08:05

Sovietinės savivalės viršūnė: apimti klonavimo manijos

140|47| 

Sovietų Sąjungos kūrėjai ir teoretikai tvirtino, kad Sovietų Sąjunga – tai naujo tipo valstybė, ir, savaime suprantama, kur kas pažangesnė už „pasenusias“ kapitalistines valstybes, rašo Olegas Leusenko oficialioje LiveJournal.ru svetainėje. Kad tai yra principinė geroji naujiena žmonijai užsispyrę teigė komunistai. Tačiau vos tik pažiūrėjęs į sovietų materialiosios kultūros artefaktus bet kuris bešališkas vertintojas neišvengiamai padarys išvadą, kad tai – tai šalis klonas, kuri iš visų jėgų kėlė skiauterę, stengdamasi eiti visos planetos priešakyje, bet turėjo tik vilktis pirmaujančių kapitalistinių valstybių uodegoje.


2015-05-30 08:05

Smūgis Rusijai: neperka automobilių, traukiasi gamintojai

197

Automobilių gamybos giganto „General Motors“ pasitraukimas iš Rusijos buvo netikėtas šiai šaliai. Bendrovė uždaro savo gamyklą Sankt Peterburge ir nutraukia veiklą dar dviejose Rusijos įmonėse. Be „General Motors“, nutraukiančios gamybą pranešė dar daugiau nei dešimt kompanijų. Rusija skaičiuoja, kad be darbo liks per 20 tūkst. žmonių. O atsižvelgiant į tai, kad viena darbo vieta automobilių sektoriuje užtikrina darbą dar 8 žmonėms kitose ūkio šakose, skaičiuojama, kad darbo gali netekti dar daugiau žmonių.


2015-05-29 19:41

Rusija uždraudė žuvų produkcijos iš Latvijos ir Estijos importą

24

Rusija įveda žuvų produkcijos iš Latvijos ir Estijos importo draudimą. Tai penktadienį pranešė Rusijos federalinės veterinarijos ir fitosanitarijos priežiūros tarnybos („Rosselchoznadzor“) spaudos sekretorė Julija Trofimova, komentuodama žinybos techninių konsultacijų su Latvijos ir Estijos veterinarijos tarnybomis rezultatus.


2015-05-29 19:37

Vakariečiams Lietuva – lyg karo zona

19

Įtampa Ukrainoje ir kelionių organizatorių bankrotai verčia turizmo agentūras suktis ir perrašyti veiklos planus. Pavyzdžiui, turistų iš Vokietijos pastaruoju metu mažėja, tačiau į jų vietą jau veržiasi kinai. Per metus – apie 27 tūkst. žmonių. Tiek pastaruoju metu jų aplanko Kretingos rajone esantį japonišką sodą. Vieni dažniausių lankytojų čia – kaimynai latviai.


Populiariausi per 24 val.