Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Rinkos pulsas
2015-07-29 11:51

Netikėtai mirė turtingiausias Lenkijos žmogus Janas Kulczykas

6|2

Antradienio naktį, po širdies operacijos komplikacijų, mirė turtingiausias Lenkijos žmogus, kompanijos „Kulczyk Holding“ ir tarptautinių investicijų grupės „Kulczyk Investments“ savininkas Janas Kulczykas. Jam buvo 65-eri.


2015-07-29 11:18

Ekonomistai: ar Lietuvai lemta pasivyti išsivysčiusias kaimynes?

5

Didžiulis atotrūkis tarp Europos Rytų ir Vakarų valstybių dar ilgai lems emigraciją iš skurdesnių šalių į turtingesnes, sako SEB banko prezidento patarėjas Gitanas Nausėda. Optimistinių tendencijų tikina neįžvelgiantis ir ekonomistas Stasys Jakeliūnas: „Konkurencingumą ir valdymo kokybę užtikrinančios švietimo bei politinė sistemos turi būti keičiamos, antraip optimistinių prognozių tikėtis neverta.“


2015-07-29 10:26

Parama veisliniams gyvuliams įsigyti pasinaudojo 244 ūkininkai

Valstybinė gyvulių veislininkystės priežiūros tarnyba baigė paraiškų rinkimą veisliniams gyvuliams įsigyti. Iš viso Tarnyba patvirtino 244 paraiškas veisliniams gyvuliams įsigyti. Bendra paramos suma beveik 2 mln. eurų.


2015-07-29 10:24

Ideologija kainuoja: V. Putinas įstūmė Rusiją į aukso spąstus

259|2

Rusijos prezidentas norėjo padaryti valstybės iždą auksinį. Tokiu būdu jis norėjo pabėgti nuo dolerio dominavimo ir išpešti naudos iš augančios aukso kainos kriziniu laikotarpiu. Kaip dabar aiškėja, tai buvo didelė klaida, rašo Nando Sommerfeldtas ir Holgeris Zschäpitzas Vokietijos dienraštyje „Die Welt“. Ideologija kainuoja. Vladimiras Putinas dabar turi progą pats tuo įsitikinti. Rusijos prezidentas seniai turėjo tikslą išsivaduoti iš Vakarų, kadangi su jo pasaulėžiūra niekaip nesiderino tas faktas, kad Rusijos iždas iš esmės buvo dolerinis. Ir jis ėmė galvoti apie alternatyvą.


2015-07-29 10:15

Rusija užsimojo konfikskuoti ir sunaikinti embargo produktus

5

Rusijos žemės ūkio ministerija parengė vyriausybės nutarimo projektą dėl nelegaliai į šalį patekusių maisto produktų ir žemės ūkio produkcijos konfiksavimo ir naikinimo. „Šiame vyriausybės nutarimo projekte numatyta, kaip turi naikinami sūriai, vaisiai ir daržovės, įvairūs riebalai ir kiti produktai, kurių įvežimas į Rusiją ribojamas ar draudžiamas“, – sakė žemės ūkio viceministras Jevgenijus Gromyka.


2015-07-29 10:13

Renovuojamų namų statybų aikštelėse sukiosis graikai?

20|2

Statybų įmonės alksta ne tik atlygio už darbus, bet ir kvalifikuotų darbininkų. Iš bėdos jos sukasi prisikviesdamos per įdarbinimo įmones darbininkų iš Lenkijos, Ukrainos, Moldovos, o dabar dar ir iš Graikijos. Maždaug 1550 daugiabučių. Tiek šiuo metu statybų įmonės yra užsimojusios renovuoti pastatų. Tačiau joms įsismarkauti neleidžia ne tik trūkinėjantys pinigų srautai, bet ir amžinas darbininkų trūkumas.


2015-07-29 10:03

„Lidl“ pateiks užsakymų vietos transportininkams

3

Tikslios mažmeninės prekybos tinklo atidarymo datos kol kas neatskleidžiantys Vokietijos prekybos tinklo „Lidl“ atstovai apsisprendė, kad Lietuvoje gabenimo paslaugas pirks iš jas teikiančių vietos įmonių, rašo „Verslo žinios“.


2015-07-29 08:28

Šarūnas Marčiulionis svarsto parduoti savo viešbutį

43

Buvęs krepšininkas Šarūnas Marčiulionis gali parduoti savo viešbutį „Šarūnas“, esantį sostinės Žirmūnų rajone, rašo „Verslo žinios“. Vienintelis viešbučio „Šarūnas“ operatoriaus „Eat & Viešbutis Šarūnas“ akcininkas Š.Marčiulionis šios informacijos neneigė.


2015-07-29 08:18

Vasaros verslas Jonavoje: nuomos „kengūros kojas“

20|4

Jau nuo šeštadienio Jonavoje, prie Joninių slėnio jonaviečiai galės išbandyti naujas pramogas ir išsinuomoti šoklius „Kengūros kojos“ arba riedžius. Tokias pramogas jonaviečiams siūlantys Viktorija Virbalienė ir Mantas Virbalas tikisi, kad naujosios pramogos Jonavoje turėtų tapti populiarios. Kelias dienas su „Kengūros kojomis“ po Jonavą vaikštinėjęs M.Virbalas ne tik mokėsi eiti pats, tačiau ir stebėjo žmonių reakciją. „Dėmesio sulaukiau daug“, – juokėsi M.Virbalas.


2015-07-29 08:12

Pagaliau gera žinia: Kinijos akcijų rinka atsigauna

1

Trečiadienį, po drastiškų nuostolių, patirtų per pastarąsias dienas, akcijų rinka žemyninėje Kinijos dalyje atsigauna. Kinijoje akcijų indeksas „Shanghai Composite“ pakilo 0,8 proc., iki 3691,56 punkto.


Populiariausi per 24 val.