Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Rinkos pulsas
2016-02-08 21:12

„McDonald's“ naujovė – pažadas vaikus džiuginti kitaip

2|2

Amerikiečių vaikučiai jau netrukus, užsukę su tėveliais pavalgyti į kokį nors greito maisto restoranų tinklo „McDonald's“ maitinimo tašką, bus maloniai nustebinti ir apsidžiaugs (kai kurie gal ir nelabai) maisto krepšelyje „Happy Meal“ aptikę knygučių. Tai bendra populiariojo tinklo ir organizacijos „Reading is Fundamental (RIF)“, propaguojančios knygų skaitymą tarp mažamečių, iniciatyva.


2016-02-08 21:11

Nesėkmingi prekių ženklai, kurie priverčia raudonuoti

15|12

Už jų kūrimą sumokėta daug, tačiau tik po kiek laiko paaiškėjo, kad juos galima interpretuoti visai kitaip. Iš jų šaipėsi, tyčiojosi ir net piktinosi. Reklamos specialistai juos vadina nesėkmingiausių prekinių ženklų dešimtuku, kurie iš tiesų verčia nurausti ar šyptelėti. Žinoma, ženklų kūrėjai troško visai kitokio rezultato. Beje, kai kuriuos ženklus teko keisti.


2016-02-08 17:44

A.Abromavičius perspėjo dėl „senųjų jėgų“ stiprėjimo Ukrainoje

23

Iš Ukrainos ekonomikos ministro pareigų atsistatydinęs lietuvis Aivaras Abromavičius perspėjo dėl „senųjų jėgų“ bandymo stabdyti struktūrines reformas ir paragino sukurti technokratų vyriausybę, siekiant išlaikyti Vakarų partnerių paramą.


2016-02-08 16:26

Baltarusija „Uber“ sutiko nesvetingai

5

Autoritarinės Baltarusijos sostinėje startavusi „Uber“ paslauga jau po pirmos dienos sulaukė taksistų protestų.


2016-02-08 15:14

Šalčininkų rajonas – patrauklus dirbti, gyventi ir ilsėtis?

Lietuvos pietryčiuose, ant Ašmenos aukštumos nusidriekęs Šalčininkų kraštas. Istoriškai susiklostė, kad šiame regione gausiai gyvena tautinės mažumos, vien lenkų tautybės gyventojai čia sudaro daugiau kaip 70 proc. Šalčininkų rajonas yra išskirtinis savo geografine padėtimi, gyventojų multikultūrine aplinka, išplėtota infrastruktūra.


2016-02-08 14:50

Pokyčiai Rusijoje, kurių V. Putinas anksčiau nebūtų leidęs

41

Su ekonomine krize kovojanti Rusijos vyriausybė praeitą savaitę prabilo apie planuojamą kai kurių jos valdomų įmonių privatizaciją. Tokiu būdu bandoma lopyti kiaurą šalies biudžetą. Tačiau, jei įvyktų sėkmingai, privatizacija daugiausiai naudos duotų ilguoju laikotarpiu.


2016-02-08 14:20

Kaunas ieško laiškanešių

Šiuo metu įsidarbinti Kauno regione daugiausiai šansų turi pardavimų vadybininkai ir pardavėjai, buhalteriai – apskaitininkai, lobistikos specialistai, statybų inžinieriai, bendrosios praktikos slaugytojai, siuvimo technologai ir siuvėjai bei kitų profesijų atstovai.


2016-02-08 13:37

Turistų srautai į Antaliją sumažėjo daugiau nei penkis kartus

3

Antalijos kultūros ir turizmo valdybos duomenimis, Rusijos turistų, aplankiusių kurortą šių metų sausį, lyginant su 2015 m. sausiu, skaičius sumažėjo 5,3 karto, praneša pirmadienį „RIA Novosti“.


2016-02-08 11:54

Vairuotojų kasdienybė: „Talibano“ kontrolė ir įkyrūs „broliai“

17|11

Duoklės rumunų muitininkams „už kavą“ ir išradingumas bandant atsikratyti įkyrių prekeivių laukiant muitinių eilėse bei baimė pačiam nežinant pervežti per sieną „talibais“ vadinamų nelegalų – tokia tūkstančius kilometrų vilkikais krovinius gabenančių vairuotojų kasdienybė. Nors tapti vilkiko vairuotoju pasiryžtų tikrai ne kiekvienas, po darbo Lietuvos kariuomenėje vilnietis Ričardas Mykolaitis ir jau penkerius metus dirba šį darbą ir nesigaili tokio pasirinkimo.


2016-02-08 11:35

Verslininkas V. Lašas pateikė receptą, kaip sumažinti korupciją

 

Korupcijos skandalų atgarsiai Lietuvoje vis dar netyla. Kyšį davusi Sveikatos apsaugos ministrė Rimantė Šalaševičiūtė antradienį ketina premjerui nešti atsistatydinimo pareiškimą. Tuo tarpu verslininkas Vladas Lašas paaiškino ko reikia, kad korupcija Lietuvoje sumažėtų.


Populiariausi per 24 val.