Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Rinkos pulsas
2015-05-26 10:53

Rusija siekia uždrausti dar vieno produkto importą iš Lietuvos

80

Rusija žemės ūkio ministerija pradėjo žygius siekiant uždrausti įvežti pieno produktus be laktozės. Rusijos žiniasklaida skelbia, kad taip paženklinti produktai importuojami ir iš Lietuvos. Rusai piktinasi, kad užsienio įmonės oficialiai nurodo gaminius be laktozės, bet iš tiesų į Rusiją gabena įprastą pieno produkciją. Dėl to nori nuo vasaros pradžios apkarpyti gaminių be laktozės importą.


2015-05-26 10:53

Gerieji užsienio kvartalinės renovacijos pavyzdžiai

Jeigu yra šalių, iš kurių galima išmokti daug vertingų pamokų daugiabučių modernizavimo klausimais, tai viena iš tokių neabejotinai yra Vokietija. Joje balandžio mėnesio pabaigoje viešėjo ir Būsto energijos taupymo agentūros (BETA) atstovai: čia kartu su ekspertais buvo aptarti kvartalinės renovacijos projektai trijuose Lietuvos miestuose – Birštone, Utenoje ir Šiauliuose. Ko galime pasimokyti iš vokiečių?


2015-05-26 10:53

Ieškojo kontrabandininkų, bet kentėjo turistai

148

Užsimoję prieš kontrabandos gabentojus mūsiškiai muitininkai kirto ir prekybininkams, ir visai valstybei. Sunku pasakyti, kiek Lietuva neteko pajamų, kai praėjusį savaitgalį pasienyje lyg specialiai buvo paralyžiuotos kelionės iš Baltarusijos. Lietuvoje papramogauti, apsipirkti ir visaip kitaip paremti mūsų šalies ekonomiką panūdę baltarusiai sulaukė antausio. Į nuolaidų akciją „Jamam“ Vilniaus „Akropolyje“ susirengę kaimyninės šalies gyventojai, paprastai mūsų prekybos centruose paliekantys ne po vieną šimtinę eurų ir dar nemažai atseikėjantys viešbučiams, buvo priversti po dešimt ir daugiau valandų leisti eilėse pasienyje. Daugelis jų nusispjovė ir pasuko atgal.


2015-05-26 10:53

Investuotojai nutarė išgelbėti taksi įmonę „Vilnius veža“

23| 

Vilniaus meras pareiškė, kad sostinėje nebeliks taksi bendrovės „Vilnius veža“, tačiau jos įkūrėjai nusiteikę optimistiškai – taksi automobiliams surasti pirkėjai. Taksi automobiliai su ženklu „Vilnius veža“ dingo iš Vilniaus gatvių. „Šios kompanijos nebeliks“, – pirmadienį paskelbė Vilniaus meras Remigijus Šimašius. Tačiau šios įstaigos vadovai teigė, jog atsirado vilčių, kad vilniečiai ir sostinės svečiai netrukus vėl galės naudotis aukštesnės kokybės taksi paslaugomis.


2015-05-26 09:51

Vatikano bankas tarpsta nuo pelno

1

Vatikano banko, oficialiai žinomo kaip Religijos darbų institutas (IOR), pelnas 2014 metais, palyginti su 2013 metais, šoktelėjo daugiau nei 20 kartų – nuo 2,9 mln. iki 69,3 mln. eurų. Apie tai informuoja BBC.


2015-05-26 09:51

Pinigai pražudo: indų žemdirbiai vienas po kito renkasi mirtį

19|8

Šių metų vasarį Ramas Rao Narayanas Panchlenvaras mėgino nusinuodyti. Liūtys sunaikino medvilnės pasėlius, jis prarado paskutinę viltį ką nors uždirbti iš savo ūkio, esančio vakarinėje Maharaštros valstijoje. Oficiali Indijos statistika skelbia: per 20 pastarųjų metų nusižudė beveik 300 tūkst. žemdirbių.


2015-05-25 20:01

Kaip sostinės meras skatins lėktuvus į Vilnių skraidyti?

66|11|

Kelios dienos po to, kai skrydžius nutraukė oro bendrovė „Air Lituanica“, savivaldybėje mero kabinete, kaip gelbėti be lietuviškos reguliarių skrydžių įmonės likusią Lietuvą ir jos sostinę, tarėsi Vilniaus valdžia ir turizmo atstovai. Vilniaus meras Remigijus Šimašius deda visas viltis į maršrutų skatinimo fondą ir užsienio oro bendroves. Fondas – ne naujiena. Apie jį kalbėta prieš gerus metus, tiesa, tuomet jis nesulaukė privataus sektoriaus palaikymo. Į šį fondą turėtų keliauti valstybės, savivaldybės ir verslo pinigai. Bent jau taip yra svetur.


2015-05-25 20:01

Kauno mokslininkų atradimas sudrebins reklamos rinką?

21|7

Interaktyvus reklamos stendas, ne tik transliuojantis reklamas, bet ir renkantis informaciją, kokios lyties bei amžiaus žmonės domėjosi reklama, matuojantis, kiek laiko jie praleido prie stendo bei kokius veiksmus atliko. Šią technologiją, kuri ateityje galbūt sąlygos rimtus pokyčius reklamos bei pardavimų srityje sukūrė Kauno technologijos universiteto mokslininkų komanda.


2015-05-25 19:59

Sostinės prekeiviai sutrikę: kur išlaidaujantys rusų turistai?

199|3

Rankdarbiais, lietuvių autorių kūriniais ir panašiomis įdomybėmis prekiaujančių senamiesčio krautuvėlių savininkų nuotaikos niūrios. Rusai nebevažiuoja į Vilnių ir nebeišlaidauja kaip anksčiau. Verslas senamiestyje jau tampa galvos skausmu. „Tokia prasta prekyba buvo tik tuomet, kai atidarėme parduotuvę, – prieš penkerius metus.


2015-05-25 19:59

Rusijos premjeras išvanojo Krymo verslininkus „kaip savus“

26|2

„Krymo viešbučius reikia kaip reikiant spūstelėti, kad pagaliau jie išsikuoptų ir dirbtų pagal šiuolaikinius standartus“, – Rusijos premjeras Dmitrijus Medvedevas smarkiai įspyrė pusiasalio verslininkams. „Neslėpsiu – pasikalbu su savo pažįstamais. Anaiptol ne visi jie iš Krymo grįžta sužavėti jame esančių viešbučių paslaugumu. Daugumoje jų paslaugų kokybė yra apgailėtina“, – rėžė ministras pirmininkas.


Populiariausi per 24 val.