Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Rinkos pulsas
2015-10-08 20:53

Tokių būsto kainų Maskva dar nematė

Kai daugiau nei prieš metus ir pačios Rusijos galvos ėmė kalbėti apie tai, jog iš šalies bėga užsienio investuotojai, vietos gyventojai šių pokyčių tiesiogiai nepajuto. Tačiau dabar karčius to vaisius ragauja visi tie, kurie Maskvoje nuomoja butus. Čia butų nuomos kainos nusirito iki rekordinių žemumų.


2015-10-08 20:43

„Ryanair“ paskelbė planus Lietuvoje: Kaunui tai nepatiks

34|2

Pigių skrydžių kompanija „Ryanair“ paskelbė, kad ateinančią vasarą į Birmingemą ir Londono Liutono oro uostą skraidys iš Vilniaus, o ne Kauno. Šie maršrutai perkeliami iš Kauno į sostinę. Tuo tarpu iš Kauno „Ryanair“ ir toliau skraidys nauju maršrutu į Kopenhagą.


2015-10-08 17:40

Tolyn nuo Europos: nelegalai jau renkasi Turkiją

10|29

Nedidelėje, šiukšlių nusėtoje, su Aukso Ragu besilygiuojančioje gatvelėje per vieną savaitę, kurią viešėjau Stambule, atsidarė dvi naujos parduotuvės – nemažas prekybos centras ir turkiškais saldumynais – lokumu ir baklava prekiaujanti krautuvėlė.


2015-10-08 17:11

„FT“: jauni migrantai duoda šansą senėjančiai Europai

12|2| 

Per ateinančius dešimtmečius tikimasi masinės migracijos iš skurdžių šalių, kuri gali sukelti ekonomikos augimą turtingose senstančių gyventojų šalyse, rašo „The Financial Times“ su nuoroda į Pasaulio banką ir Tarptautinį valiutos fondą.


2015-10-08 17:09

Kas bendro tarp šalies biudžeto ir gėjų santuokų?

20|2

Tos pačios lyties asmenų santuokų legalizavimas Australijoje turėtų duoti šaliai didelę ekonominę naudą – vien tik su vestuvėmis susijusios papildomos išlaidos turėtų atnešti į šalies biudžetą mažiausiai 500 milijonų dolerių per metus, skaičiuoja ekspertai. Tai politika, kuriai pritaria Australijos naujasis ministras pirmininkas Malcolmas Turnbullas, opozicijos lyderis Billas Shortenas ir dauguma šalies gyventojų, rašo portale „bluenotes.anz.com“ Cherelle Murphy ir Mandeep Kaura.


2015-10-08 16:55

Kelionių organizatorę „Travelonline Baltics“ pastatė ant kojų

Valstybinis turizmo departamentas (VTD) atnaujino laikinai sustabdytą kelionių organizatoriaus „Travelonline Baltics“ veiklos pažymėjimą. Kompanija papildė draudimo sumą ir pateikė draudimą įrodančius dokumentus VTD, kuris bendrovės veiklos pažymėjimą atnaujino ketvirtadienį, spalio 8-ąją.


2015-10-08 16:11

Prieš naujų krematoriumų statybą – gyvųjų protestai

42

Ilgai sklandę gandai virsta tikrove – projektuojami krematoriumai ne tik ties Vilniumi, bet ir šalia Elektrėnų. Anot verslininkų, užsakymų turėtų pakakti. Nepatenkinti tik būsimi šių įstaigų kaimynai. Netrukus bus ketvirti metai, kai Kėdainiuose pradėjo veikti pirmasis šalyje krematoriumas. Jį valdanti bendrovė „K2 LT“, kurios akcijomis prekiaujama „First North“ biržoje, jau paskelbė šalia sostinės statysianti ir antrą.


2015-10-08 15:49

Antrąjį metų ketvirtį – staigus užsienio investicijų augimas

1

Šių metų antrąjį ketvirtį tiesioginių užsienio investicijų srautas Lietuvoje padidėjo 65,23 mln. eurų arba 3,5 karto, palyginti su 2014 m. antruoju ketvirčiu.


2015-10-08 13:59

Pradedama teikti parama inovacijų partnerystės projektams

Siekiant skatinti inovacijas, stiprinti žemės ūkio, maisto produktų gamybos ir miškininkystės sektorių ryšius su mokslinius tyrimus atliekančiomis institucijomis, gerinti ūkių ekonominės veiklos rezultatus, nuo šių metų teikiama Europos Sąjungos parama Europos inovacijų partnerystės (EIP) projektams įgyvendinti.


2015-10-08 13:29

STT atakuoja: karas dėl žemės persimetė į valdininkų kabinetus

5|2

Pradurtos Nacionalinė žemės tarnybos (NŽT) vadovės Daivos Gineikaitės automobilio padangos, o dabar – Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) apklausos, į kurias iškviestas kojas poste vos apšilęs NŽT Vilniaus skyriaus vadovas Arvydas Juška. Kas vyksta žemės tarnyboje, kad pastaruoju metu jai tenka tiek daug dėmesio? Pačioje NŽT netrūksta kalbų ir apie tai, kad verslui ne prie širdies prasidėjusios iš valstybės nuomojamų žemės sklypų patikros. Viena tokių susijusi ir su „TEO“ sklypu Vilniuje, Lvovo gatvėje, kurį antrinė „TEO“ įmonė „Verslo investicijos“ dar 2007-aisiais be konkurso išsinuomojo 94 metams.


Populiariausi per 24 val.