Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Rinkos pulsas
2014-09-18 19:50

Skandalas Prahos oro uoste: lietuvių delegacija išmesta lauk

251|2

Šią pavakarę iš Prahos į Pietų Korėją skridęs lėktuvas pakilo be devynių keleivių. Kompanijos „LG“ kvietimu į Seulą verslo klase turėjusi skristi šešių lietuvių ir trijų juos lydinčių kompanijos atstovų iš Lenkijos delegacija buvo išvaryta iš oro uosto. Į naujienų portalą lrytas.lt paskambinęs Stanislovas tvirtino, kad jie nepadarė nieko tokio, už ką būtų galima taip pasielgti. „Mes absoliučiai nieko blogo nedarėme. Nei girtuokliavome, nei triukšmavome. Buvo likę nedaug laiko iki laipinimo, kai pasirodė policija, automatais ginkluoti kareiviai, apsupo mus ir visus išvarė. Niekas mums nieko nepaaiškino“, - pasakojo verslininku prisistatęs Stanislovas.


2014-09-18 18:33

„Maxima“ akimirksniu gali prarasti 500 mln. litų

71|2

Konkurencijos taryba nustatė, jog prekybos tinklas „Maxima“ ir šaldytų maisto produktų gamintoja „Mantinga“ dešimtmetį tarpusavyje galėjo derinti kainas. „Maximos“ ir „Mantingos“ tiekimo sutarčių nuostatos, šių įmonių darbuotojų tarpusavio susirašinėjimas bei kitos aplinkybės leidžia įtarti perpardavimo kainų susitarimą.


2014-09-18 17:36

Vokietijos taksistai skelbia karą konkurentams iš JAV

2

Vokietijoje nerimsta aistros dėl įmonės iš JAV „Uber“, kuri bando konkuruoti su taksi įmonėmis. Per išmaniųjų telefonų programėlę vairuotojai gali siūlyti maršrutus, o keleiviai, radę netoliese esantį tinkamą automobilį, jį užsisakyti. Vokietijoje šią paslaugą „Uber“ kol kas siūlo penkiuose didmiesčiuose, o pasaulyje ji veikia jau net 200 miestų.


2014-09-18 17:25

Oro linijos už registruotą bagažą gali lupti papildomai

1

Oro linijos turi teisę apmokestinti keleivius papildomu mokesčiu už registruotą bagažą, ketvirtadienį nurodė Europos aukščiausiasis teismas. Toks Europos Teisingumo Teismo (ETT) sprendimas ypač nudžiugino pigių skrydžių bendroves.


2014-09-18 17:10

ECB bankams paskolino per 82 mlrd. eurų

1

Europos centrinis bankas (ECB) ketvirtadienį paskolino 82,6 mlrd. eurų 255 bankams pagal naująją savo skolinimo programą, kuria siekiama paskatinti ekonomiką per privataus sektoriaus paskolas. „Šia bankų skolinimosi palaikymo programa siekiama sustiprinti monetarinės politikos skaidrumo mechanizmo funkcijas“, – rašoma Frankfurte įsikūrusio centrinio banko pareiškime.


2014-09-18 17:04

Daugėja ūkių, kuriuose nebeliks kiaulių

Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos (VMVT) direktoriaus įsakymu išplėsta afrikinio kiaulių maro (AKM) buferinė zona, į kurią patenkantys ūkininkai, laikantys mažiau nei 100 kiaulių, privalės iki šių metų lapkričio 1 d. jas paskersti savo reikmėms arba parduoti mėsai, paskerdžiant jas VMVT patvirtintose skerdyklose.


2014-09-18 15:02

Seimas išgirdo prezidentę - atšaukė metro įstatymą

4

Seimas nepriėmė Metropoliteno koncesijos įstatymo. Šių metų liepos 17 d. Seimo priimtą Metropoliteno koncesijos įstatymą prezidentė Dalia Grybauskaitė vetavo ir grąžino parlamentui, siūlydama šį teisės aktą laikyti nepriimtu.


2014-09-18 14:23

Paskui oro traukinius žadantį verslininką - įtarimai sukčiavimu

9

Lietuvos bankas įsėja investuotojus būti atidiems: su Šiauliuose styginį transportą ketinančiu kurti ir jau milijoną į miesto biudžetą įnešusiu verslininku siejami įtarimų keliantys sandoriai.


2014-09-18 13:59

Į Lietuvą žengia daugiau užsienio investuotojų nei į Estiją

9

„The Financial Times“ tiesioginių užsienio investicijų (TUI) projektų stebėsenos bazės „fDi Markets“ duomenimis, per pirmąjį 2014 m. pusmetį naujų užsienio investicinių projektų skaičius sumažėjo visame Centrinės ir Rytų Europos regione, tačiau Lietuvoje įgyvendintų projektų skaičius išaugo net ketvirtadaliu. Pagal milijonui gyventojų tenkančius projektus, daugiau nei dvigubai lenkiame Centrinės ir Rytų Europos regiono vidurkį, beveik dvigubai – Estiją ir beveik 7 kartus – Latviją.


2014-09-18 11:42

Stambius sandorius teks tvirtinti pas notarą

2

Seimas priėmė prezidentės Dalios Grybauskaitės pataisas ir įpareigojo stambius sandorius sudarančius asmenis nuo kitų metų juos privalomai tvirtinti pas notarus. Įstatymo iniciatoriai tikina, kad tokia tvarka turėtų padėti kovoti su neteisėtu praturtėjimu, nes užkirstų kelią turto pagrindimui fiktyviais skolos rašteliais, vekseliais ir akcijų pirkimo - pardavimo sutartimis.


Populiariausi per 24 val.