Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Aktualijos
2015-07-03 15:01

Užsieniečių registracijos centre svečiavosi briedis

1|7

Į Užsieniečių registracijos centro (URC) Pabradėje teritoriją patekęs jaunas briedis čia ir pernakvojo. Vėliau nekviestas svečias pasieniečių buvo išprašytas. Ketvirtadienio vakarą Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) Užsieniečių registracijos centre budėję pasieniečiai pamatė, kad pro galinius didelės centro teritorijos vartus įbėgo jaunas briedis. Šiuo metu teritorija prie pagrindinių URC vartų yra remontuojama, todėl jie neveikia.


2015-07-03 14:56

Buvusi visos Lietuvos pažiba virto pūvančia kloaka

113|51

Neregėta Palanga. Tai – ne žurnalų viršeliams tinkanti vasaros sostinė. Ji tokia, kokią mato vietos gyventojai. Portalas lrytas.lt pasižvalgė ten, kur neužsuka poilsiautojai. Baseinas „Linas“ stūkso Vanagupės rajone. Nuskuręs pastatas sunkiai dera prie ištaigingų jį supančių vilų. Nesidžiaugia ir prabangaus viešbučio svečiai: nusipirkę kambarį su vaizdu į jūrą, turi džiaugtis ir sovietiniu gremėzdu, šypsančiu išdaužytais langais. Portalas lrytas.lt pasižvalgė ten, kur retai sutiksi žioplinėjantį turistą. Nereikia dairytis toli už Palangos. Apleistų pastatų pilna ir prestižiniuose Palangos rajonuose. Baseinas „Linas“ stūkso Vanagupės rajone. Nuskuręs pastatas sunkiai dera su ištaigingomis vilomis aplink. Rūgštu ir prabangaus viešbučio svečiams, kurie nusipirkę numerį su vaizdu į jūrą, turi džiaugtis ir sovietiniu gremėzdu šypsančiu išdaužytais langais.


2015-07-03 14:36

Latvis renka parašus dėl Palangos grąžinimo Latvijai

4

Viešųjų iniciatyvų portale „manabalss.lv“ Latvijos aktyvistas pradėjo rinkti parašus dėl Palangos „krašto ir jūros teritorijos grąžinimo Latvijos Respublikai“.


2015-07-03 14:25

Po dviratininko žūties – mero iškyla mirtinai pavojingais takais

25|13|

Skambus įvykis, toks kaip tragiška mirtis – puiki proga priminti, kad yra valdžia, kuri rūpinsis žmonėmis. Todėl prieš ilgąjį savaitgalį sostinės meras Remigijus Šimašius nusprendė apžvelgti Vilniaus dviračių takų projektavimo klaidas. Jis su žurnalistais ir keliais smalsuoliais leidosi savo pirmtako sugalvotais ir kol kas nepanaikintais oranžiniais dviračiais po Vilniaus centrą. Ieškoti problemiškų vietų, kaip pats sakė.


2015-07-03 13:59

Kaune balkonai krenta kaip musės

5|10

Penktadienį per pietus Kauno Kranto alėjos 14-ojo namo gyventojų siestą karštą dieną nutraukė garsus trenksmas. Pasirodo, nugriuvo ketvirtojo aukšto balkonas, visa betoninė jo apačia. Praėjusiais metais žemėn bumbtelėjo balkonas iš penktojo aukšto. Nuo skaudžios nelaimės būta tik per plauką. Prieš keturiasdešimt metų statytas penkiaaukštis nė karto nematė didesnio remonto. Kranto al. 14-ojo namo gyventojas Kęstutis pasakojo, kad po balkonu, kuris nukrito, dažnai būdavo statomas automobilis. Laimė, griūties dieną jo nebuvo. Išvykę ir buto, kurio balkonas subyrėjo, šeimininkai.


2015-07-03 13:00

Apsilankymas „Barnevernet“: prakalbo Norvegijos globoti vaikai

268|

Beširdžiai, bet kokiems tėvų argumentams kurti „Barnevernet“ darbuotojai iš pasalų užpuola pavyzdingos imigrantų šeimos namus, atima jų vaikus ir iš karto atiduoda juos globėjams, o paskui vyksta ilgi teismų procesai, kurių pabaiga biologiniams tėvams dažniausiai nieko gera nežada – taip bene dažniausiai piešiamas vaiko teisių apsauga Norvegijoje besirūpinančios tarnybos įvaizdis.


2015-07-03 12:55

Po nelaimės „Sūpynėse“ festivalių laukia permainos

7|

Po nelaimės muzikos festivalyje „Sūpynės“, kai narkotinėmis medžiagos apsinuodijusi mirė festivalio dalyvė, Vidaus reikalų ministerija (VRM) siūlo pradėti diskusiją dėl privačių renginių organizavimo tvarkos. „Reikėtų pradėti diskusiją dėl įstatymo, reglamentuojančio viešųjų ir privačių juridinių asmenų komercinių ar viešųjų renginių organizavimo viešose vietose, jų valdomose bei naudojamose teritorijose ar patalpose, įtvirtinimo“, – rašoma penktadienį išplatintame VRM pranešime.


2015-07-03 12:38

Lietuva skyrė pagalbą nuo potvynių nukentėjusiai Gruzijai

1|

Užsienio reikalų ministerija skyrė 12 tūkst. eurų humanitarinę pagalbą nuo potvynių nukentėjusiai Gruzijai. Parama skirta padėti labiausiai nukentėjusioms šeimoms ir potvynio padariniams likviduoti. Lėšos bus pervedamos Gruzijos finansų ministerijai.


2015-07-03 11:59

Mokyklos virto politikų mūšio lauku

15|2

Mokinius apdovanoti gali ne kiekvienas. Taip buvo atsakyta Seimo nariui socialdemokratui Arvydui Mockui, kuris per brandos atestatų teikimo šventę norėjo pasveikinti geriausius Šiaulių abiturientus. Pasirodo, atstūmę A.Mockų mokyklų direktoriai nenorėjo pyktis su kitais šiauliečiais parlamentarais – socialdemokratu Edvardu Žakariu ir jo buvusiu partijos kolega Valerijumi Simuliku.


2015-07-03 11:48

Valstybės dienos gidas: kur eiti ir ką nuveikti?

1

Lietuvoje bus minima Valstybės diena – pirmojo suvienytos Lietuvos valstybės valdovo, kunigaikščio Mindaugo vainikavimo karaliumi šventė. Su Mindaugo vardu siejamas Lietuvos valstybės susidarymas XIII amžiuje. Šis valdovas nutiesė Lietuvai politinius, ekonominius ir kultūrinius ryšius į modernią Europą. Istorikų teigimu, pirmasis ir vienintelis Lietuvos karalius buvo asmenybė, pranokusi savo epochą politine strategija, mentalitetu ir dvasine jėga. Šaltiniuose jis vadinamas Mindaugu Išmintinguoju, mat sugebėjo vykdyti tokią politiką, kuri niekais pavertė Kryžiuočių ordino planus.


Populiariausi per 24 val.