Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Aktualijos
2014-09-23 18:29

Lietuvos jūrų muziejuje parlamentarus šiurpina komunizmo šmėklos

21|8

Seimo narę Agnę Bilotaitę apniko slogūs jausmai pamačius, kad Lietuvos jūrų muziejaus (LJM) istorinių laivų aikštelėje eksponuojamą seną žvejų laivą „Dubingiai“ vis dar ženklina sovietiniai simboliai – kūjis ir pjautuvas, rodomi užrašai su rusiškais šūkiais, raginančiais statyti komunizmą. Ne juokais supykusi parlamentarė į tai atkreipė kultūros ministro Šarūno Biručio dėmesį.


2014-09-23 18:04

Per JAV ir Lietuvos karių mokymus sviediniai skries į jūrą

3

Rugsėjo 24–25 d. pirmą kartą bendrose kovinio šaudymo pratybose į Baltijos jūrą iš artilerijos pabūklų treniruosis Lietuvos ir Jungtinių Amerikos Valstijų kariai. Per 100 karių iš Lietuvos kariuomenės Sausumos pajėgų padalinių ir JAV 173-osios oro desanto brigados 4-319 lauko artilerijos 105 mm haubicų būrio šaudys iš artilerijos pabūklų, kurie bus išdėstyti Brigados generolo Povilo Plechavičiaus kariniame poligone Kariuose (Klaipėdos r.).


2014-09-23 17:31

A.Skardžius: „Ką Prezidentūra pažadėjo Darbo partijai?“

35|3

Kritiškais pareiškimais dėl suskystintųjų dujų terminalo pagarsėjęs Seimo narys Artūras Skardžius nieko gero negali pasakyti ir apie naujai paskirtą energetikos ministrą. Ekonomikos komiteto pirmininko pavaduotojas mano, kad Rokas Masiulis, būdamas „Klaipėdos naftos“ vadovu, šalies energetikos ūkiui padarė žalos plėtojant suskystintųjų dujų terminalo statybos projektą ir ypač išnuomojant laivą.


2014-09-23 16:43

Siūloma, kad sekimą turėtų leisti teisėjai, ne prokurorai

1

Seimo Kriminalinės žvalgybos parlamentinės kontrolės komisijos nariai siūlo keisti sekimo sankcionavimo tvarką.


2014-09-23 16:30

Premjeras A. Butkevičius: „Holokaustas – tai visų mūsų skausmas“

45|39

„Šiandien, kaip ir kiekvienų metų rugsėjį, mes žvelgiame tiesai į akis ir dar kartą liudijame žydų tautos tragediją, kuri yra ir mūsų tragedija. Šiandien kartu su Jumis lenkiu galvą Holokausto aukoms atminti“, – antradienį, Lietuvos žydų genocido aukų atminimo dieną, sakė ministras pirmininkas Algirdas Butkevičius iškilmingoje Holokausto aukų pagerbimo ceremonijoje Panerių memoriale.


2014-09-23 16:30

Kedžių pabėgimo iš Garliavos planas žlugo

1332|3|

Namas, kurį bandė parduoti, areštuotas, jiems patiems pareikšti įtarimai dėl mažametės tvirkinimo ir paimti asmens dokumentai. Tokie nemalonumai užgriuvo Klonio gatvės Garliavoje gyventojus 75 metų Vytautą ir 71 metų Laimutę Kedžius. Svarbiems išgalvotos pedofilijos istorijos veikėjams Kedžiams nepavyko tyliai išnykti iš Garliavos, rašo „Lietuvos rytas“. Po dienraščio publikacijos apie parduodamą Kedžių namą Klonio gatvėje ir apie tai, kad jų savininkai gali bandyti pasekti dukters Neringos Venckienės, jos pusbrolio Tado Skučo bei kaimynės Olgos Girdauskienės pėdomis ir pasprukti iš Lietuvos, teisėsaugininkai nusprendė imtis priemonių.


2014-09-23 16:29

Teisme Daiva Ulbinaitė savo kaltės nepripažįsta

65|6| 

Vilniaus miesto apylinkės teismas pradėjo nagrinėti valstybės paslapties atskleidimu ir piktnaudžiavimu tarnyba kaltinamos buvusios prezidentės patarėjos Daivos Ulbinaitės bylą. Kitaip nei daugumą kitų bylų, ją nagrinėja trijų teisėjų kolegija. Kad byla nebūtų vilkinama, paskirtas ir ketvirtas, atsarginis, teisėjas. Jis į bylos nagrinėjimą įsitrauktų, jei susirgtų ar išvyktų kuris nors teisėjų kolegijos narys. Nors iš anksto buvo skelbiama, kad teismo posėdis bus neviešas, tačiau iš pradžių tokio prašymo niekas nepateikė.


2014-09-23 14:41

FNTT: „Vilniaus energija“ ir „Litesko“ padarė 10 mln. litų žalos

31|2

Įtariama, kad neteisėtai manipuliuojant dujų kainomis, vienų didžiausių Lietuvos šilumos ūkio monopolininkių „Vilniaus energija“ ir „Litesko“ vadovai padarė daugiau nei 10 mln. litų žalos šilumos vartotojams, pranešė Finansinių nusikaltimų tyrimų tarnyba (FNTT), baigusi tyrimą dėl piktnaudžiavimo tarnybine padėtimi.


2014-09-23 13:12

Uždarbio apakintų metalo rinkėjų nesustabdo zvimbiančios kulkos

42|6

Vos nežuvo per gobšumą. Taip apie rugsėjo 11-ąją Gaižiūnų poligone įvykusią nelaimę kalba Ruklos gyventojai. Kai šiame ir kituose Lietuvos kariuomenės poligonuose aidi šūviai, vietiniai užuodžia ne parako, o pinigų kvapą. Draudimai jiems – nė motais. Lietuvos rajonų, kuriuose įsikūrę poligonai, gyventojai jau senokai užsidirba rinkdami šovinių tūtas, rašo „Lietuvos rytas“. Vienas populiariausių poligonų įsikūręs Jonavos rajone, keli kilometrai nuo Ruklos. Čia vyksta beveik visos didžiausios Lietuvos ir tarptautinės karinės pratybos.


2014-09-23 12:26

Skendusios mergaitės šeima pateikė 400 tūkst. litų ieškinį

5

Pernai vasarą „Vichy“ vandens parke skendusios mažametės šeima pateikė 400 tūkst. litų ieškinį baudžiamojoje byloje, kurioje nagrinėjamos įvykio aplinkybės. Pirmąjį posėdį byloje antradienį surengė Vilniaus miesto apylinkės teismas.


Populiariausi per 24 val.