Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Aktualijos
2015-07-07 21:08

Gaižiūnų poligone kariai demonstravo oro desanto operaciją

12|27

Antradienį Lietuvoje lankėsi Jungtinių Amerikos Valstijų kariuomenės Sausumos pajėgų štabo viršininkas generolas Raymondas Odierno. Generolas R.Odierno vyko į Jonavos r. esantį Gaižiūnų poligoną, kur stebėjo šiuo metu vykstančias bendras JAV ir Lietuvos karių pratybas. Pratybose kariai pademonstravo oro desanto operaciją – šuolius su parašiutais iš sraigtasparnių UH-60 „Black Hawk“, kitus bendrus Lietuvos ir JAV karių veiksmus.


2015-07-07 21:08

D. Grybauskaitė dėl Graikijos: „Visada jiems yra „manjana““

58|4

Į euro zonos viršūnių susitikimą atvykusi Lietuvos prezidentė sako, jog tarp Graikijos ir jos partnerių trūksta pasitikėjimo, kuris būtinas susitarimui dėl tolimesnės finansinės paramos. „Europa gali surasti sprendimus bet kokiai problemai, bet tam reikia dviejų partnerių kalboms, vienas kito pasitikėjimui ir supratimui, bet dabar kol kas taip nėra“, – žurnalistams antradienį Briuselyje prieš euro zonos viršūnių susitikimą sakė D.Grybauskaitė.


2015-07-07 21:00

Ant Ukmergės senamiesčio pastato – trys pamaivos katinai

14|6

Ukmergėje, ant Vytauto ir Darbininkų gatvių kampe stovinčio pastato sienos pritvirtinti trys metaliniai katinai priverčia nusišypsoti beveik kiekvieną juos pamačiusį praeivį. Nerūpestingi ir atsipalaidavę keturkojai čia atlieka svarbią savo misiją – nukreipia dėmesį nuo iš sienos styrančių metalinių tarsi siauruko „bėgių“. Spėjama, kad kadaise namo šeimininkai, galbūt, ten planavo įrengti arba išardė jau buvusį balkoną.


2015-07-07 20:42

Saulės akmens pagrobėjas peilį iškeitė į rožę

3

45 metų klaipėdietis Linas Mileška, kuris prieš trylika metų pagarsėjo pagrobęs, o po to grąžinęs Saulės akmeniu vadinamą gintaro luitą, nusprendė nebekovoti su policija, pradanginusia du jo žiedus. L.Mileška šiemet buvo sulaikytas ir uždarytas į areštinę po to, kai Klaipėdos apylinkės teisme pasirodė su peiliu.


2015-07-07 20:41

Skandalas policijoje – viršininkas grasino išžaginti pavaldinius

338| 

Kauno policiją krečia dar neregėtas skandalas. Centro policijos komisariato pareigūnai siekia, kad tarnyboje neliktų jų viršininko. Komisaras Raimondas Abugelis stebisi tokiu pavaldinių akibrokštu. Pasak policininkų, komisaras viešai žeminęs darbuotojus, susirinkimų metu vartodavęs slaviškus necenzūrinius žodžius, keikęs pavaldinius. „Išpi...“, „išdu... su minkštu, kad nepajausit malonumo“, „skystakiaušis“, „minkštabyb...“, – šie žodžiai esą skambėjo ne pigiausiame stoties rajono alubaryje, bet Kauno Centro policijos komisariate. Svaidymusi nešvankiomis frazėmis ir grasinimais išžaginti kaltinamas komisariato vadovas R.Abugelis.


2015-07-07 18:44

Lietuvė prašo Islandijos vadovo grąžinti anūką

274|5| 

Radviliškietė Marija Anzelienė parašė graudų laišką Islandijos prezidentui Olafurui Ragnarui Grimssonui. Moteris meldžia grąžinti mirusios dukters sūnų ir klausia, kodėl lietuvišką pasą turinčiam jos anūkui suteikta užsienio valstybės pilietybė. „Aš, Toma Andrušaitytė, savo vaiko globos teises palieku mamai“, – tokia buvo paskutinė emigrantės iš Radviliškio Tomos Andrušaitytės valia.


2015-07-07 18:19

Kauniečiai sunerimę – kas ardo karininkų ramovės laiptus?

2

iesto centre vaikštinėjantys kauniečiai stebisi: kas atsitiko akmeniniams Kauno įgulos karininkų ramovės laiptams, kuriuos ardo darbininkai? Nerimauti neverta – laiptai tarnaus dar ilgai, tačiau juos prireikė išardyti remontuojant statinį.


2015-07-07 18:16

Rusijos ambasadorius paaiškino R. Šimašiui, kaip valdyti Vilnių

124|5|

„Netoli nuo čia yra tokia nedidelė sostinė, kuri vadinasi Maskva. Ten gyvena apie 15 milijonų gyventojų. Apie tai ir pasikalbėjom“, – po susitikimo su sostinės meru Remigijumi Šimašiumi šmaikštavo Rusijos ambasadorius Lietuvoje Aleksandras Udalcovas. Nors nebuvo skelbiama, kokiu tikslu ambasadorius atvyko pas merą, vėliau paaiškėjo, kad abi pusės turėjo viena kitai nemalonių pastabų. Prieš pokalbį paklaustas, ką konkrečiai norėtų aptarti su sostinės meru, ambasadorius atsakė trumpai: „Maskvos ir Vilniaus bendradarbiavimą, Maskvos namų statybą Vilniuje ir Vilniaus namų statybos Maskvoje projektus. Pažiūrėsim, ką pats meras su manim nori aptarti“.


2015-07-07 18:05

Vilniuje praeivius stebino bučinių fiesta

2|20

Vilniaus Vokiečių gatvėje antradienio vakarą praeivius stebino bučinių „flash mob‘as“. Bučinius demonstravo choreografė Zuzana, hitus atliko saksofonistas Tomas Čiukauskas ir Indraya, o romantišką akimirką įamžino fotografai.


2015-07-07 14:48

Britai išdavė orderį areštuoti R. Baranauską ir V. Antonovą

109|2| 

Jungtinės Karalystė išdavė orderį areštuoti buvusius banko „Snoras“ akcininkus Raimondą Baranauską ir Vladimirą Antonovą. Vyrai turėjo būti perduoti Lietuvai, tačiau vėliau paaiškėjo, kad jie dingo. Pirmadienį V.Antonovo advokatai pranešė, kad jų klientas, pažeisdamas jam skirtas kardomąsias priemones, pabėgo į Rusiją.


Populiariausi per 24 val.