Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Aktualijos
2015-05-29 15:03

Šnipinėjimu įtariamą lietuvį gins Rusijos paskirtas advokatas

Užsienio reikalų ministerija (URM) patvirtino Maskvoje susisiekusi su šnipinėjimu įtariamu Lietuvos piliečiu Aristidu Tamošaičiu, jis jaučiasi gerai ir nepageidauja keisti Rusijos jam paskirto valstybės advokato. A.Tamošaitį Lefortovo izoliatoriuje penktadienį aplankė Maskvoje esantis Lietuvos konsulinis pareigūnas, BNS patvirtino Užsienio reikalų ministerijos Informacijos ir ryšių departamento direktorius Giedrius Puodžiūnas.


2015-05-29 15:02

Prezidentė pasirašė Visuomenės informavimo įstatymo pataisas

1

Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasirašė Seimo priimtas Visuomenės informavimo įstatymo pataisas, kuriomis siekiama griežčiau kovoti su dezinformacija ir karo propagandos kurstymu.


2015-05-29 13:13

Lakūnas J. Kairys Seimo nariams pasakojo, kaip išlipti iš An-2

11

Lakūnas, akrobatinio skraidymo meistras Jurgis Kairys sako, kad, atsitikus lėktuvo katastrofai, gelbėjimuisi svarbiausios yra pirmosios minutės, nors tokios, kaip lėktuvo An-2, konstrukcijos orlaiviui nukritus į vandenį išsigelbėti, jo vertinimu, tikrai yra sudėtinga.


2015-05-29 13:02

Vilniaus vicemeras piešia naują registracijos į darželius tvarką

1

Kitąmet į sostinės darželius registruojami vaikai, išskyrus kai kurias išimtis, atsidurs jau dabar vietos laukiančiųjų eilės gale, be to, atsisakoma ketinimų teikti pirmenybę Vilniuje dirbančių tėvų vaikams.


2015-05-29 12:13

Pirmadienį abiturientų laukia rimtas išbandymas

3

2015 metų birželio 1 dieną vyks privalomas lietuvių kalbos ir literatūros brandos egzaminas. Kaip seksis laikantiems egzaminą šiemet? Juk pernai lietuvių kalbos ir literatūros egzamino rezultatai nedžiugino.


2015-05-29 12:05

P. Vaitiekūnas: „Neleiskime V. Putinui įgyvendinti svajonių“

33| 

Antrajame sesijos posėdyje pranešimą skaitęs Ukrainoje rezidavęs Lietuvos ambasadorius Petras Vaitiekūnas pasakojo, kad pats lankėsi karo krečiamuose Ukrainos rajonuose ir savo akimis matė, kas ten vyksta. „Rusijos karas Ukrainoje tęsiasi, tęsiasi provokacijos ir įžūlus Rusijos melas, kas vyksta Ukrainoje, tęsiasi. Sankcijos Rusijai turi būti stiprinamos ir gaila, kad tarptautinės organizacijos bejėgės“, – kalbėjo P.Vaitiekūnas ir pridūrė, kad akivaizdus atsakymas, kodėl Rusija taip aktyviai naudojasi veto teise, kuomet kalbama apie jų veiksmų išplėtimą.


2015-05-29 11:48

V. Uspaskichas pasiliko galimybę susigrąžinti partijos vairą

7

Kelis kartus anksčiau pareiškęs nedalyvausiantis Darbo partijos pirmininko rinkimuose, jos įkūrėjas Viktoras Uspaskichas šiuo metu jau neatmeta galimybės vadovauti partijai.


2015-05-29 11:13

V. Baltraitienė traukiasi, bet rinkimų intriga lieka

15|2

Vos prieš mėnesį „darbiečių“ gretas papildęs ir jų lyderio posto siekiantis Valentinas Mazuronis vienu varžovu turės mažiau – iš kovos pasitraukė Virginija Baltraitienė. Ar tai padės partijos naujokui? Žemės ūkio ministrė V.Baltraitienė apie sprendimą nesiekti partijos pirmininko posto bendražygiams pranešė nelaukdama šį šeštadienį vyksiančio suvažiavimo.


2015-05-29 11:06

Laisvės alėja išliks pėsčiųjų bulvaru

15|16

Laisvės alėja po rekonstrukcijos išliks pėsčiųjų zona su dviračių taku. Automobilių eismas, išskyrus specialiųjų tarnybų bei aptarnaujantį transportą bus draudžiamas. Tokį sprendimą penktadienį pristatė Laisvės alėjoje improvizuotą spaudos konferenciją surengę Kauno vadovai.


2015-05-29 10:07

Slapta, bet melaginga pažyma – lyg nuodai

85|3

Slaptos specialiųjų tarnybų pažymos dažniausiai žmones negailestingai paskandina, bet kitiems gali padėti išplaukti. Būtent pastarojo varianto dar tikisi buvęs Vilniaus vicemeras Romas Adomavičius. Šiuo metu vykstančio teismo proceso metu netikėtai paaiškėjo, kad nusikalstamos veiklos imitavimo modelis ir ikiteisminis tyrimas R.Adomavičiaus atžvilgiu buvo pradėtas remiantis suklastota Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) pažyma.


Populiariausi per 24 val.