Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Rinkos pulsas
2014-07-29 21:32

ES sankcijos milijardiniais nuostoliais smogs ne tik Rusijai

60| 

Naujienų portalui „EUobserver“ su dokumentais susipažinęs Europos Sąjungos (ES) pareigūnas nurodė, kad dėl taikomų sankcijų Rusijos ekonomika šiais metais turės maždaug 23 mlrd. eurų nuostolių, t.y. neteks 1,5 proc. savo BVP. 2015-aisiais metais nuostoliai turėtų sudaryti 75 mlrd. eurų, t.y. 4,8 proc. šalies BVP.


2014-07-29 18:44

Oro kondicionierių pardavėjai meldžiasi, kad kaitra neatslūgtų

21|3

Oro kondicionierių pardavėjai jau skaičiuoja pelną ir tyliai meldžiasi, kad kaitra užtruktų kuo ilgiau. Jų produkcijos pardavimai per šios vasaros karščius – rekordiniai. „Oro kondicionieriai - kaip ledai. Tik pakaitina ir žmonės puola pirkti“, - sakė bendrovės „Kondicionierių meistras“ atstovas Mantas.


2014-07-29 16:13

Ilgai delsęs Seimas ryžosi nuliūdinti bankus

24

Lietuvoje leista steigti bankams nepriklausančias valiutos keityklas. Verslininkai ir turizmo ekspertai sveikina tokį žingsnį, bet stebisi, kad tai daroma vėluojant 10 metų. Keityklos gali atsirasti likus vos 2 mėnesiams iki euro įvedimo, kai tai nebebus taip svarbu. Praėjusį savaitgalį praūžusi Jūros šventė Klaipėdoje turistus iš užsienio vertė ir pasinervinti – kai kurie svečiai beviltiškai bandė rasti valiutos keityklą. Uostamiesčio centre tėra viena keitykla, o ir toji įsikūrusi kazino salone, rašo „Lietuvos rytas“.


2014-07-29 15:17

Estija atlyžo: vėl įsileis lietuvišką kiaulieną

2

Po keturias dienas trukusio lietuviškos kiaulienos importo draudimo Estijos veterinarijos ir maisto priežiūros tarnybos pareigūnai savo sprendimą atšaukė. Tiesa, pietiniuose šalies regionuose nustatoma buferinė afrikinio kiaulių maro (AKM) zona, turinti neleisti plisti ligos užkratui.


2014-07-29 14:43

Verslą smaugiančių įstaigų skaičius gerokai sumažės

26| 

Vienuolikos verslą kontroliuojančių įstaigų tikrai nebeliks, o keturios institucijos taps nebe priežiūros institucijomis. Tokią gerą žinią Lietuvos verslui siunčia Ūkio ministerija. Dabar kelios dešimtys valstybinių įmonių tik ir taikosi, kuri pirma galės prismaugti kokį verslininką.


2014-07-29 14:04

Didžiosioms įmonėms - bloga žinia iš D.Grybauskaitės

8

Prezidentė Dalia Grybauskaitė nutarė nenuolaidžiaus didžiosioms įmonėms. Ji grąžino Seimui pakartotinai svarstyti Konkurencijos įstatymo pataisas, kurios sudaro sąlygas didelėms bendrovėms už šiurkščius konkurencijos pažeidimus atsipirkti neadekvačiai mažomis baudomis.


2014-07-29 10:54

Po „Go Planet“ dugną pasiekė ir „Go Baltic Travel“

4|

Atvykstamojo turizmo organizatorei „Go Baltic Travel“ pripažinus, kad ji yra nemoki, Turizmo departamentas galutinai panaikino jos veiklos pažymėjimą. Departamento vadovo pavaduotojas Juozas Raguckas sakė, kad įmonės veiklos pažymėjimas panaikintas liepos 18 dieną.


2014-07-29 08:46

Rusija iš Ukrainos nebeįsileidžia ne tik pieno, bet ir saldumynų

76

Rusijos federalinė veterinarijos ir fitosanitarijos priežiūros tarnybos „Rosselchoznadzor“ vadovas Sergejus Dankvertas pirmadienį naujienų agentūrai „Interfaks“ pranešė, kad po pieno gaminių draudimo svarstantis ir konditerijos gaminių, kuriuose naudoti pieno milteliai ar sutirštintas pienas, draudimą. Anot pareigūno, draudimas įvežti pieno miltelius, išrūgas ir kitą pavojingą pieno produkciją turi būti taikomas ir saldainiams bei kitokiems konditeriniams gaminiams, kuriuos gaminant naudojami šie maisto produktai.


2014-07-28 18:45

Pavojaus varpai netyla: plinta afrikinio kiaulių maro grėsmė

19|7|

Ignalinos rajone ekstremali padėtis dėl išplitusio afrikinio kiaulių maro paskelbta valstybiniu mastu. Praėjusią savaitę tai buvo padaryta vietos valdžios. Taip nusprendė pirmadienį posėdžiavusi Vyriausybės ekstremalių situacijų komisija.


2014-07-28 18:45

Asmens duomenų vagystė? Kas tai?

13

Kas yra tapatybės ar asmens duomenų vagystė? Ir dar - elektroninėje erdvėje? To, pasirodo, nežino net pusė mūsų šalies gyventojų. Žmonės galvoja, kad asmens duomenys tėra tie, iš kurių tiesiog galima nustatyti tapatybę, pavyzdžiui, atsiskaitomosios sąskaitos duomenys. Ir retas kuris pagalvoja, kad netiesiogiai tapatybę galima nustatyti kad ir pagal kompiuterio IP numerį.