Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Rinkos pulsas
2014-08-21 16:59

Vėl puponautų karštinė: į kovą stojo limpakojai ir superherojai

4| 

Perkate už tiek ar tiek litų, gaunate žaisliuką, dėl kurio alpsta jūsų vaikas. Vieno karto nepakaks: žaisliukų kolekcijoje yra, tarkim, 24-i. Toks metodas gerai patikrintas ir veikia puikiai. Prieš metus vaikai kraustėsi iš proto dėl puponautų, šiemet artėjant rudeniui aistros verda ne tik dėl jų: su plastikinėmis pupomis konkurencinėje kovoje grumiasi ir limpakojai, ir superherojų figūrėlės. Kas laimės?


2014-08-21 16:36

Į smūgiuojamą „McDonald's“ Rusijoje keliaudavo lietuviška mėsa

44|2| 

Rusijos vartotojų teisių apsaugos tarnyba „Rospotrebnadzor“ Maskvoje uždarė keturis „McDonald's“ restoranus. Anot Rusijos inspektorių, šiame amerikietiškame maisto užkandinių tinkle nustatyta daug sanitarijos reikalavimų pažeidimų. Rusijos „McDonalds“ tinklui jautieną tiekdavo ir Lietuvos mėsos perdirbimo įmonės, - „Krekenavos agrofirma“, antrinė „Biovela Group“ įmonė „Utenos mėsa“ ir „Agrovet“. Tačiau Rusijos embargo paskelbimo dieną padėtis pasikeitė. Lietuvos gamintojai pasakojo, kad amerikietiškasis tinklas kėlė itin griežtus reikalavimus. Šiam restoranų tinklui tiekiamą skerdieną buvo privalu laikyti atskirose patalpose – šaldytuvuose. Ji nepatekdavo į bendrą eksportuojamos skerdienos srautą.


2014-08-21 15:41

Kelionė į Palangą bus patogesnė ir greitesnė

1

Bendrovė „Šiaulių plentas“ už 84,809 mln. litų rekonstruos tarptautinės reikšmės kelio Šiauliai – Palanga ruožą. Planuojama, kad užbaigus šį projektą kelias taps saugesnis ir vairuotojams, ir pėstiesiems, o kelionė į Palangą šiaurės Lietuvos miestų gyventojams gerokai paspartės.


2014-08-21 15:10

Kauno oro uoste išlydėta 5-milijonoji „Ryanair“ keleivė

5|3

5 milijonai keleivių – tiek jų nuo veiklos pradžios Kauno oro uoste 2005-aisiais pervežė didžiausia Europoje reguliarių skrydžių bendrovė „Ryanair“. Jubiliejine keleive tapo rugpjūčio 21-ąją iš Kauno į Dubliną skridusi Jūratė Kriščiūnaitė – jai aviakompanijos atstovės įteikė bilietus skrydžiui su „Ryanair“. Kiti į Dubliną skridę keleiviai šia proga buvo vaišinami keksiukais ir gaiviaisiais gėrimais.


2014-08-21 14:47

Maro atgarsiai: už paršelius priekaboje - 400 litų bauda

2

Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos (VMVT) inspektoriai Ignalinos ir Utenos rajonuose, kur buvo nustatyti afrikinio kiaulių maro židiniai kiaulių ūkiuose, itin griežtai kontroliuoja, kaip gyventojai laikosi biosaugos reikalavimų. Kartu su policijos pareigūnais tikrina įtarimą sukėlusius automobilius.


2014-08-21 13:17

Norėjo išsisukti nuo mokesčių – mokės 224 tūkstančius litų

Šiaulių apskrities valstybinė mokesčių inspekcija (AVMI) apskaičiavo beveik 224 tūkst. litų pajamų mokesčio, baudų ir delspinigių šiauliečiui verslininkui, bandančiam per įmonę, kurios akcininku buvo, išvengti mokesčių už parduotą nekilnojamąjį turtą. Mokesčių specialistams tikrinant vieną Šiaulių įmonę, jos nekilnojamojo turto – gamybinės bazės pirkimo sandoris sukėlė įtarimų, kad bendrovės akcininko, kuris kartu su bendrove disponavo tuo turtu, gautos neapmokestinamos pajamos neatitinka jo parduoto turto dalies vertės. Todėl buvo pradėtas ir gyventojo mokestinis patikrinimas.


2014-08-21 13:13

Šveicarijos eksportą augino laikrodžiai

Kylanti Europoje ir Azijoje šveicariškų farmacijos gaminių, chemikalų, matavimo instrumentų ir laikrodžių paklausa liepos mėnesį daugiausiai palaikė šalies eksporto sektoriaus augimą. Apie tai praneša „Dow Jones“. Šveicarijos eksporto apimtys praeitą mėnesį, lyginant su tuo pačiu praėjusių metų laikotarpiu, pakilo 4,5 proc. ir pasiekė 21,07 mlrd. JAV dolerių, ketvirtadienį pranešė šalies muitinės pareigūnai.


2014-08-21 11:55

Keleivių lėktuvuose daugiau, krovinių – mažiau

Išankstiniais duomenimis, liepą, palyginti su tuo pačiu 2013-ųjų laikotarpiu, į šalies oro uostus atvyko ir iš jų išvyko 6,6 proc. daugiau keleivių. Lietuvos oro bendrovių lėktuvais keleivių vežta 6,4 proc. mažiau. Statistikos departamento duomenimis, liepos mėn. Klaipėdos valstybiniame jūrų uoste ir Būtingės terminale krovinių perkrauta 4,8 proc. mažiau, šalies oro uostuose - 6,3 proc. daugiau nei 2013 m. liepos mėn.


2014-08-21 11:25

Rusija pripažino dėl embargo patirsianti didelių nuostolių

26

Maisto produktų importo draudimas iš Vakarų brangiai atsieis Rusijai. Žemės ūkio ministras Nikolajus Fiodorovas žinių stočiai „Rossija 24“ pareiškė, kad vien iki metų pabaigos vietos ūkininkams paremti, kad jų produkcija galėtų pakeisti užsienio prekes, prireiks „dešimčių milijardų rublių“.


2014-08-21 10:47

Suskaičiavo, kiek gamintojai praras pinigų dėl Maskvos draudimų

12

Išankstiniais bankų skaičiavimais, Rusijos įvestas maisto produktų embargas visai ES gali kainuoti iki 23 mlrd. litų. Ministrės R.Baltraitienės žiniomis, Lietuvos pieno ir mėsos gamintojai dėl Maskvos veiksmų galėtų patirti iki 500 mln. litų, jei nebus rasta naujų rinkų pagamintai produkcijai parduoti.


Populiariausi per 24 val.