Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Rinkos pulsas
2015-08-03 11:22

R. Dargis: nedarbas mažėja dėl emigracijos ir sezoninių darbų

Pramonininkų konfederacijos prezidentas teigia, kad nedarbo mažėjimas Lietuvoje yra susijęs su emigracijos didėjimu ir sezoniniais darbais. Pasak Roberto Dargio, nors darbo vietų pasiūlymų Lietuvoje daugėja, mažėja galinčių jas užimti.


2015-08-03 11:03

Rytuose dirbę vežėjai neskuba atnaujinti savo transporto

Europos automobilių gamintojai džiaugiasi – naujų komercinio transporto priemonių pirmąjį metų pusmetį užregistruota 12,9 proc. daugiau nei pernai tuo pat metu. Lietuviai, nors ir gali girtis dar įspūdingesniu augimu, krykštauti neskuba ir augimą vertina stabiliai. Lietuvos komercinio transporto pardavėjai pabrėžia, kad šalyje tokio didelio augimo nejusti, tačiau padėtis teigiama, o rinka – stabili.


2015-08-03 10:49

Apklausa: lietuviai vadovai nėra geidžiamiausi

Darbo ieškančiųjų portaluose atliktos apklausos rodo, jog lietuvaičiai mieliau rinktųsi vadovą iš Vakarų Europos, o ne iš Lietuvos. Lietuviai, apklausų dalyvių manymu, mažiau skiria dėmesio darbuotojams moraliai motyvuoti.


2015-08-03 09:59

Girto šėlsmas lėktuve. Kokia bausmė laukia?

22| 

Kaip pasakoja orlaivių palydovai, kartais prisireikia agresyvų keleivį net surišti. Girtavusiems lietuviams yra tekę ir areštinėje Airijoje pasėdėti, ir patirti, ką reiškia dieną praleisti arabiškame kalėjime. Britų įgulai teko tramdyti įsisiautėjusį keleivį, kuriam pabodo skristi, tad jis nutarė atidaryti lėktuvo duris, o kitas nebesuspėjo į tualetą ir apšlapino greta sėdinčiuosius.


2015-08-03 09:37

A.Abromavičius: „Vieni karo metai Ukrainai kainuoja 5 proc. BVP“

53

Ukrainoje gali nutikti, kad ji greitai nebegalės grąžinti skolų, kas reiškia savotišką bankrotą. Šiuo metu vyksta derybos su tarptautiniais kreditoriais dėl skolų restruktūrizavimo, kas gali nukelti procesą pratęsti. Pagrindinė Ukrainos ekonomikos blogėjimo priežastis yra karinis konfliktas šalies rytuose, kuris atstumia investuotojus ir sunaudoja daug valstybinių resursų.


2015-08-02 19:04

Užsieniečių diskriminacija: dirbti gali, kurti verslą – ne

13|3

Lygių teisių kontrolieriaus tarnyba sako nuolat sulaukianti užsieniečių skundų dėl galimos diskriminacijos Lietuvoje. Neseniai atliktas eksperimentas rodo, kad lietuviai nepalankiai žiūri į atvykėlius. Pietro Mancuso į Lietuvą atvyko beveik prieš metus, o šį pavasarį gavo leidimą laikinai čia gyventi. Italas tikisi Lietuvoje kurti verslą, tačiau susidūrė su problema. Jis nori įsigyti įmonei steigti reikalingą elektroninį parašą, bet negali to padaryti – jo turimas leidimas gyventi tėra popierinė pažyma, o elektroniniam parašui reikalinga leidimo gyventi kortelė. Pagal Europos Sąjungos (ES) laisvo piliečių judėjimo direktyvą, tokios kortelės išduodamos tik trečiųjų šalių piliečiams, tad vyras sako, kad jaučiasi diskriminuojamas.


2015-08-02 17:09

Buvęs graikų ministras: Ispanija matuojasi Graikijos drabužį

12

Ispanijos padėtis gali tapti panaši į didžiulių skolų prislėgtos Graikijos, jeigu šaliai bus primesta tokia pati griežto taupymo politika, sekmadienį paskelbtame interviu pareiškė buvęs Atėnų finansų ministras Yanis Varoufakis.


2015-08-02 16:27

Prezidentas rimčiau užsimojo prieš taršą

3

JAV prezidentas Barackas Obama nustatys dar griežtesnes negu prognozuota leistinas atmosferos taršos šiltnamio efektą sukeliančiomis dujomis normas šalies elektrinėms, sekmadienį nurodė Baltųjų rūmų pareigūnai, o šalies vadovas šį žingsnį vadina reikšmingiausiu, kurį Jungtinės Valstijos kada nors atliko kovodamos su pasaulinio klimato atšilimu.


2015-08-02 14:49

Girtų keleivių muštynės orlaivyje – galvos skausmas pilotams

11| 

Kai lėktuvo pilotas dėl girtų keleivių konflikto nusprendžia grįžti atgal, Lietuvoje retas atvejis. Kur kas dažniau įgula leisdamasi paskirties oro uoste, išsikviečia į pagalbą policijos pareigūnus, kad šie sutramdytų įsismarkavusius keleivius. O kai kada palydovams tenka juos netgi surišti.


2015-08-02 14:01

Palanga nebesuskaičiuoja mašinų

15|3

Po šiemet baigtos Vydmantų viaduko rekonstrukcijos ir nutiesus aplinkkelį įvažiavimo į Palangą kelyje dingo ten buvęs eismo intensyvumo skaitiklis, todėl kurortas nebežino, kiek sulaukia poilsiautojų. Kelyje Šiauliai–Palanga į didžiausią Lietuvos pajūrio kurortą įvažiuojančios transporto priemonės buvo skaičiuojamos nuo 2008 metų.


Populiariausi per 24 val.