Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Rinkos pulsas
2015-07-05 18:08

M. Schulzas: Europa galėtų duoti neatidėliotinų paskolų Atėnams

9

Europa nepaliks Graikijos žmonių, kad ir koks būtų sekmadienio referendumo rezultatas, ir gali skirti jai neatidėliotinų paskolų, sekmadienį sakė Europos Parlamento vadovas.


2015-07-05 15:54

Graikijos elitas išvardijo, kas bus šaliai, jei ji ištars „ne“

248|8

Išaušo diena, kai Graikijos rinkėjai turės pasirinkti, ar jie palaiko kreditorių pasiūlymus, pateiktus Graikijai per euro grupės susitikimą birželio 25 dieną. Ar eina kitu keliu. Jeigu graikai atsisakys priimti kreditorių pasiūlytas sąlygas, šaliai gresia bankrotas ir pasitraukimas iš euro zonos. Jei graikai pasakys „taip“, populistine vadinama Aleksio Tsiprio vyriausybė atsistatydins.


2015-07-05 15:53

Referendumas Graikijos saloje: „Mums nereikia vokiškų taisyklių“

192|11|

„Sudie, Europa“, – sakė 36 metų Vangielis, vos išėjęs iš Kretos salos Chersoniso miestelio mokyklos, kurioje sekmadienį balsuoja vietos graikai. Verslą turėjęs, bet jį praradęs vyras Europos siūlomoms taupymo priemonėms tarė „ne“. Pastaroji savaitė graikams itin įtempta. Kretos saloje gyvenimas teka kitokiu ritmu nei žemyninėje Graikijoje, tačiau ir čia pastaruoju metu įtampos pakako.


2015-07-05 12:08

Architektai ieškos idėjų verslo centrui „Žalgirio“ stadione

5|2

Vilniuje architektai nagrinės idėjas Žalgirio stadiono teritorijoje planuojamam statyti verslo ir administraciniam centrui – Lietuvos architektų sąjunga ir apleistą „Žalgirio“ kompleksą įsigijusi nekilnojamojo turto plėtros grupė „Hanner“ rengia kūrybines architektų dirbtuves.


2015-07-05 07:38

Darbdaviai: „Esame tie, kurie rengia žmones darbui Norvegijoje“

183|6

Provincijos darbdaviai grąžo rankas. Dar niekada nebuvo taip sunku į įmones prisikviesti specialistų. Galima verstis per galvą siūlant didesnį atlyginimą, būstą, nemokamą transportą ir pietus – specialistų tai jau nemotyvuoja.


2015-07-04 18:31

Gelbėjant bankus gali būti apkarpyti graikų indėliai

18| 

Graikijos indėlininkai gali prarasti mažiausiai 30 proc. savo banko indėlių, kurie gali būti konfiskuoti, siekiant sustiprinti šalies bankų sistemą. Indėlininkai, banko sąskaitose laikantys per 8 tūkst. eurų, gali patirti tokių pat nuostolių, kokių 2013 metais patyrė Kipro indėlininkai, kai gelbėjant finansų sektorių jų nedrausti indėliai buvo apkarpyti.


2015-07-04 17:31

Raudantis graikas pensininkas tapo šalies vargų veidu

60|5

Pensininkas Giorgos Chatzifotiadis penktadienį laukė eilėje trijuose bankų skyriuose Graikijos antrame pagal dydį Salonikų mieste, tikėdamasis atsiimti savo žmonos pensiją, bet jo pastangos buvo bergždžios. Kai ketvirtame banke vyrui buvo pasakyta, kad jis negalės atsiimti savo 120 eurų, nevilties apimtas pensininkas neatlaikė ir pravirko.


2015-07-04 16:53

Į darbą biure – su savo kiaule

2

Jello Worthington II – labai malonus bendradarbis: į darbą vienoje San Francisko technologijų kompanijoje atvyksta asmeniniu transportu ir darbo metu elgiasi labai ramiai, rašo „The Wall Street Journal“ apžvalgininkė Rachelė Feintzeig. Tačiau ši keturių metų papūga kol kas neįsisavino tam tikrų niuansų – tarkime, kaip elgtis vaizdo konferencijos metu.


2015-07-04 11:51

Vilniečiai per kaitrą mėgaujasi varške ir pienu iš patvorio

82|21| 

„Prašom prašom, palieskit varškytę, va kokia šalta!“ – pirkėjus pasitiko pardavėja. Nors atokaitoje svilino vidurvasario saulė, jos galvą ir pečius dengė skara. Sostinės Kalvarijų turgaus pasienyje, troleibusų ir autobusų stotelėje pieno produktai buvo sustatyti ant šaligatvio. Prekeiviai gyrė savo prekes, o pirkėjams nekilo klausimų dėl kokybės – kaina čia svarbiausia. Ant laikraščiu apklotų plastmasinių dėžių alaus tarai krauti, ar brezentiniuose maišuose sustatyti pieno buteliai, varškės maišeliai ar sūrio gabalai pirkėjų laukia nuo septynių ryto.


2015-07-03 16:19

Pavėlavote – vietų nakvynei Palangoje ieškosite su žiburiu

37

Regis, šiemet orai prisitaikė prie švenčių – laukia karštas ilgasis pirmas liepos savaitgalis. Tad neabejotinai nemažai žmonių patrauks prie jūros. Palangos gelbėjimo stoties viršininkas Jonas Pirožnikas netgi tikino, kad Lietuvos pajūryje gali apsilankyti iki milijono žmonių.


Populiariausi per 24 val.