Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Kriminalai
2014-12-22 20:08

Žagintojo užpultai šiaulietei pavyko prisišaukti pagalbos

76|7

Iš svečių į namus naktį pėsčiomis sugrįžti nusprendusi 36 metų šiaulietė pateko į žagintojo pinkles. Gatvėje prievartautojo užpultai moteriai pavyko prisišaukti pagalbos, tačiau susitikimą su užpuoliku jai ilgą laiką priminė ne tik patirtas stresas, bet ir per grumtynes sulaužyta koja. Šiaulietę užpuolęs iškrypėlis 26 metų Tomas Kiršinas penktadienį Šiaulių apylinkės teisme išgirdo nuosprendį.


2014-12-22 19:59

Jurbarkiečiams už mirtiną insulino dozę pasiūlytos bausmės

29

Jurbarkiečiams už mirtiną insulino dozę pasiūlytos bausmės Kauno apygardos teismas verčia paskutinius 20-metės jurbarkietės Ievos Švedaitės nužudymo bylos puslapius. Mergina mirė po to, kai jai buvo suleista didelė insulino dozė. Praėjusią savaitę baigiamąsias kalbas teisme sakė I.Švedaitės nužudymu kaltinami 34 metų Egidijus Linkus ir jo bendrininkas 17 metų K.B.


2014-12-22 19:59

Mažametę dukrą tėvas išprievartavo daugiau nei 150 kartų

147

Savo mažametę dukrą beveik aštuonerius metus seksualiai išnaudojęs 36 metų Akmenės rajono gyventojas už grotų turės praleisti ketverius su puse metų. Pirmadienį šiam pedofilui nuosprendį paskelbęs Šiaulių apygardos teismas pripažino jį kaltu dėl mažametės seksualinio prievartavimo. Teismas įrodyta, kad šis iškrypėlis dukrą prievartavo po porą kartų per mėnesį. Per beveik aštuonerius metus trukusį košmarą mažametė mergaitė buvo išprievartauta ne mažiau šimto penkiasdešimties kartų.


2014-12-22 18:42

Naujagimį nužudžiusiai motinai - priverstinis gydymas

2|2

Šių metų pradžioje Kelmės rajone, Kušleikių kaime savo naujagimį nužudžiusi 35 metų Rasa G. nebus pasiųsta už grotų – o laiką, kaip ir iki šiol leis Liolių socialinės globos namuose. Naujagimiu atsikračiusiai moteriai Šiaulių apygardos teismas skyrė priverstinį ambulatorinį gydymą psichikos sveikatos centre pagal gyvenamąją vietą. Kušleikių kaime, netoli sodybos esančiame lauke šalia bulvių lupenų gulintį kūdikio lavoną šiemet sausio 9-osios popietę rado pro šalį ėjęs šio kaimo kaimo gyventojas.


2014-12-22 17:42

Latvio kirčius kirviu įvertino Lietuvos teismas

1|2

Į Jonavos rajoną atklydusį ir žmogų žiauriai nužudžiusį Latvijos pilietį 46 metų Edgarą Baltinį Kauno apygardos teismas 16 metų pasiuntė už grotų. Kaimyninės šalies gyventojas atkakliai įtikinėjo esąs nekaltas. Šiurpus nusikaltimas 2013—ųjų vasarį smarkiai įbaugino Užusalių kaimo (Jonavos r.) ir gretimų gyvenviečių žmones, mat savo namuose buvo rastas žiauriai nužudytas 61 metų Antanas Juozas Kazla.


2014-12-22 17:06

Panevėžio policija ieško nužudymu įtariamo Karolio Čižausko

4

Panevėžio policija kreipiasi į visuomenę ir prašo pagalbos ieškant nužudymu įtariamo jaunuolio. Kaip rašoma Panevėžio apskrities VPK pranešime, Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato Nusikaltimų tyrimo biuro Smurtinių nusikaltimų tyrimo skyriaus pareigūnai ieško labai sunkaus nusikaltimo padarymu įtariamo Karolio Čižausko (gim. 1992 m.).


2014-12-22 16:16

Ukmergės mušeika suimtas dėl narkotikų

2

Ukmergės rajono policijos komisariate pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis medžiagomis. Įtariamąjį teismas leido suimti.


2014-12-22 13:47

Kyšininkavimo byloje įtariama prokurorė Kalėdas praleis už grotų

43

Vilniaus miesto apylinkės teismas leido suimti kyšininkavimu įtariamą Vilniaus apygardos prokuratūros prokurorę Liliją Balaišienę.


2014-12-22 12:19

Smūgis šešėliniam verslui – kratos nelegaliuose mėsos cechuose

8|6| 

Lietuvos kriminalinės policijos biuro pareigūnai bendradarbiaudami su Vilniaus apskrities Valstybinės mokesčių inspekcijos ir Vilniaus valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos darbuotojais, Vilniaus mieste ir rajone, nelegaliuose mėsos perdirbimo cechuose, įsikūrusiuose juridinio ir fizinių asmenų patalpose, atliko virš 10 kratų. Kaip rašoma LKPB pranešime, kratų metu surasta virš 5 tonų neteisėtai, antisanitarinėmis sąlygomis pagamintos mėsos gaminių, neapskaitytos produkcijos „juodosios buhalterijos“ dokumentai, kompiuterinės laikmenos, nusikalstamu būdu įgyti (neapskaityti) virš 100 tūkst. grynųjų pinigų įvairia valiuta bei kiti suklastoti ir svarbūs, neteisėtą veiklą įrodantys, dokumentai.


2014-12-22 11:21

Žiežmarių gyventojai padėjo išaiškinti sunkų nusikaltimą

10

Kaišiadorių rajono policijos komisariato pareigūnai sužavėti Žiežmarių miestelio gyventojų aktyvumu – vietos gyventojų pagalba padėjo išaiškinti sunkų nusikaltimą. Ankstų gruodžio 14-osios rytą Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kaišiadorių rajono policijos komisaraite (toliau – Kauno apskr. VPK Kaišiadorių r. PK) gautas pranešimas, kad apie 4 valandą 26 minutės iš Vilniaus gatvės Žiežmariuose į Kaišiadorių rajono ligoninės priėmimo skyrių dėl galvos sužalojimo pristatytas nesąmoningas, 31 metų vyras, kuris vėliau pervežtas į Kauno klinikas. Čia skubos tvarka operuotas ir paguldytas į neurochirurgijos reanimacijos skyrių, būklė sunki.


Populiariausi per 24 val.