Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Kriminalai
2014-11-27 23:43

Britų policija susekė po dvigubos žmogžudystės ieškotą lietuvį

58|3

Anglijos policija ieško emigranto iš Lietuvos, kuris gali turėti naudingos informacijos apie dvigubą žmogžudystę, įvykdą Surėjaus grafystėje pietryčių Anglijoje. Jį pastebėjus gyventojams patariama nebandyti patiems sulaikyti, o nedelsiant skambinti į policiją. Kaip pranešė grafystės policija, pareigūnai į vieną namą Fetchamo kaimelyje buvo iškviesti naktį iš trečiadienio į ketvirtadienį apie 0 val. 30 min. Paskambinęs gyventojas pranešė, kad jis rado sužalotus, greičiausiai peiliu, vyrą ir moterį.


2014-11-27 16:28

Vilniaus policija sulaikė įtariamuosius dėl LNK archyvo padegimo

18

Vilniaus policija praneša sulaikiusi du jaunuolius, įtariamus LNK nuomojamų patalpų, kuriose buvo laikomas nenaudojamas archyvas, padegimu. Greičiausiai, televizijos nuomojamos patalpos padegtos bandant nuslėpti vagystę. Kaip jau ne kartą skelbė lrytas.lt, antradienį apie 21 val. 20 min. Vilniuje, Ukmergės g., LNK nuomojamame pastate, sandėlyje, kilo gaisras, kurio metu sudegė dokumentai ir kasetės su vaizdo įrašais.


2014-11-27 13:50

Sulaikyti du vilkikai su nelegaliomis cigaretėmis

3|9

Trečiadienio vakarą, lapkričio 26-ąją, muitinės pareigūnai sulaikė beveik milijono litų cigarečių kontrabandos siuntas Šalčininkuose ir Kybartuose. Šalčininkuose įkliuvo 142 dėžės baltarusiškų cigarečių „Fest“ slapta vežęs Lenkijos pilietis.


2014-11-27 12:58

Enriko Daktaro pagrobimo mįslė: ieškokite moters

181| 

Aiškėja naujos Enriko Daktaro pagrobimo detalės. Pasirodo, jis buvo įgrūstas į automobilio bagažinę, nuvežtas į nuošalią vietą ir ten sumuštas. Įtariama, kad šioje mįslingoje istorijoje reikia ieškoti moters. Lapkričio 17-osios naktį vieną barą po kito su draugu lankęs 32 metų E.Daktaras buvo užkluptas Kauno centre esančioje V.Putvinskio gatvėje. Gatve einantį iki gyvos galvos kalėti nuteisto Henriko Daktaro sūnų pasivijo keturi automobiliai. Vienas užpuolikų, aktyviai sportuojantis 40-metis kovos menų žinovas, žaibiškai sumušė E.Daktarą ir atėmė galimybę priešintis.


2014-11-27 12:58

J. Šikšniūtės žudikas tyrėjams paliko mįslę dėl diržo ir peilio

113|2|

Per įtariamojo žudiko apklausą, kuri ikiteisminio tyrimo teisėjo kabinete truko porą valandų, paaiškėjo naujų aplinkybių ir niuansų. Vienas jų – automobilio salone rastas Valdo Jankausko diržas ir atskirai – jo sagtis. Kol kas neaišku, ką žudikas darė su tuo diržu. Apie tai advokatas su ginamuoju stengiasi kalbėti nedaug ir atsargiai, šnekėsis ir per kitą susitikimą. Liko daug neaiškumų ir dėl peilio, kuris kol kas nėra rastas. Kokio dydžio jis buvo, ar panaudotas tik saugos diržams nupjauti? Tai domina ir advokatą, ir prokurorus.


2014-11-27 11:42

Šiauliuose iškrypėlis masturbavosi praeivių akivaizdoje

41

Šiaulių policija sulaikė ir apklausė vyrą, kuris praeivių akivaizdoje nusprendė pasimasturbuoti. Kaip pranešė Šiaulių policija, trečiadienį apie 7 val. 25 min. Šiauliuose, Vilniaus g., vyras (gim. 1954 m.) žmonių akivaizdoje demonstravo savo lyties organus, masturbavosi.


2014-11-27 10:57

Už grotų Lietuvoje ir Danijoje atsidūrė konfliktavę gaujų nariai

1

Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Organizuoto nusikalstamumo tyrimo biuro pareigūnai, narpliodami Šiauliuose buvusius incidentus, pasiekė, kad nuo visuomenės būtų izoliuotos dvi su organizuotu nusikalstamumu siejamos šiauliečių grupės: vienos nariai už grotų atsidūrė Danijoje, kitos – Šiauliuose.


2014-11-27 10:54

Kaišiadorių policininkus įklampino girto vairuotojo kyšis

3

Iš girto vairuotojo paimtas 600 litų kyšis įklampino du Kaišiadorių rajono policijos komisariato patrulius. Korupcija įtariami 20-metė Živilė Zdanavičiūtė ir 33 metų Paulius Daukantas netrukus stos prieš Kauno apylinkės teismą.


2014-11-27 10:37

Klaipėdoje fakelu virtęs automobilis – grasinimas FNTT tyrėjams?

5|4

Klaipėdos policija ieško piktadarių, kurie padegė Finansinių nusikaltimų tyrimų tarnybos (FNTT) naudojamą automobilį „Audi 100“. Automobilis degė Minijos gatvėje, netoli Specialiųjų tyrimų (STT) ir FNTT. Automobilis priklauso VRM autoūkiui, juo naudojosi Klaipėdos FNTT darbuotojai. Ar padegimas gali būti susijęs jų atliekamais tyrimais, kol kas nežinoma. "Matome, kad tai greičiausiai tyčinė veika. Neatmestina galimybė, kad mašina padegta dėl atliekamų tyrimų", - sakė FNTT Klaipėdos apygardos valdybos viršininko Regimanto Sriebaliaus.


2014-11-27 10:26

Trys plėšikai Klaipėdoje iš jaunuolio atėmė dviratį

1

Klaipėdos policija sulaikė ir į areštinę uždarė tris jaunuolius, kurie, kaip įtariama, iš savo bendraamžio atėmė dviratį.


Populiariausi per 24 val.