Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Krepšinis
2016-07-26 03:20

Tarp balų arenoje stovėjęs J. Kazlauskas: „Šita salė kiaura“

2

Balos po lietaus ant Buenos Airių krepšinio salės parketo ir kreivoki Lietuvos ir Australijos krepšinio rinktinių trenerių vaidai. Taip pasibaigė neprasidėjęs kontrolinis mačas tarp lietuvių ir australų krepšininkų, kuris turėjo pirmadienį vykti Argentinos sostinėje. Iš vasaros į argentinietišką žiemą nuvykusi Lietuvos krepšinio rinktinė suprato, kad iš krepšinį garbinančios šalies ji pateko į futbolo valstybę – o futbolas žaidžiamas bet kokiu oru. Tačiau lietaus balas ant parketo abi rinktinės suprato teisingai – žaisti tokiomis sąlygomis negalima.


2016-07-26 03:15

Grįžusi sidabrinė rinktinė nusilenkė Lietuvos krepšinio mokyklai

5|37

Lietuvos jaunimo rinktinei nepavyko pakartoti Jono Valančiūno kartos auksinio žygio, bet Tomas Masiulis su savo žaidėjais savaitgalį suteikė lietuviams dar vieną progą didžiuotis šalies krepšiniu. Europos jaunimo (iki 20 metų) čempionate Lietuvos krepšininkai dar kartą priminė šalies vardą, kai nužygiavo iki pat finalo ir galiausiai rankose gniaužė sidabro medalius.


2016-07-26 03:15

Lietuvai dukart pralaimėję ispanai išsiliejo ant Venesuelos

Rio de Žaneiro olimpiadai besirengianti Ispanijos krepšinio rinktinė iškovojo antrąją pergalę kontrolinių mačų serijoje – po dviejų pralaimėjimų Lietuvai ispanai įveikė Venesuelos krepšininkus. Jie sutriuškino Pietų Amerikos čempionus ir taip pat žaidynių dalyvius rezultatu 91:55. Be šios rinktinės, ispanai nugalėjo Angolą.


2016-07-26 03:14

Didžiausi krepšinio sezono nuopuoliai – kas didžiausi nevykėliai

3

Kuo greičiau užversti negrabiai prikeverzotą puslapį ir baltame lape sukurti gražesnį paveikslą. Tokią užduotį sau kelia Tel Avivo „Maccabi“, Liublianos „Olimpija“ bei kitų tituluotų krepšinio klubų vadovai, nusivylę ką tik pasibaigusio sezono rezultatais ir nekantraujantys, kada galės ištaisyti pastarųjų mėnesių klaidas.


2016-07-26 03:13

Dėl kiauro arenos stogo mačas tarp australų ir Lietuvos neįvyko

22

Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė vos spėjo apsiprasti Pietų Amerikoje, o jau susidūrė su nemaloniomis ir kurioziškomis situacijomis. Lietuviai pirmadienį turėjo žaisti pirmąsias rungtynes Argentinos sostinėje Buenos Airėse, po jų varžovai pagal tvarkaraštį turėjo būti latvių kilmės Andrejaus Lemanio treniruojami Australijos krepšininkai, tarp kurių yra Kauno „Žalgirio“ puolėjas Brockas Motumas bei buvęs Vilniaus „Lietuvos ryto“ vidurio puolėjas Aronas Baynesas.


2016-07-26 03:13

Fantastiškas kino šou: iš aikštės centro į krepšį įmetė 6 kartus

2

Vienas taiklus metimas iš vidurio aikštės baigiantis kėlinio laikui – visada buvo krepšinio puošmena. Ir ne kiekvienas garsus žaidėjas per treniruotę gali pataikyti bent kelis kartus nuo vidurio aikštės. Tuo tarpu pasaulyje jau yra vienas žmogus, kuris iš eilės pataikė net 6 metimus ir jau pateko į Guinnesso rekordų knygą.


2016-07-25 14:34

Ispanijai pralaimėjęs Lietuvos jaunimas grįš su sidabru

49|7

Naujai Lietuvos jaunimo (iki 20 metų) krepšinio rinktinei nepasisekė pakartoti auksinės krepšinio kartos triumfo. Helsinkio ledo rūmuose vykusiame Europos krepšinio čempionate Tomo Masiulio treniruojami dvidešimtmečiai sekmadienį finale pralaimėjo Ispanijos rinktinei.


2016-07-25 11:55

JAV rinktinės raumenys: nušlavė ir Kinijos krepšininkus

2|9

JAV vyrų krepšinio rinktinė prieš Rio de Žaneiro žaidynes toliau matuojasi raumenis – šį kartą jei 108:57 (26:13, 29:16, 23:9, 28:19) nepasigailėjo Kinijos krepšininkų. Tai buvo jau antroji JAV pergalė pasirengime.


2016-07-24 21:20

Šaltoje Buenos Airių salėje Jonas Mačiulis gąsdino Liną Kunigėlį

1

Buenos Airėse stovyklaujanti Lietuvos rinktinei sekmadienį teko išbandyti argentinietiškos žiemos ypatumus. Rytinė treniruotė vyko nešildomoje salėje, kuri per naktį buvo taip gerai išvėdinta, kad temperatūra viduje beveik susilygino su esančia išorėje. O kadangi naktį Argentinos sostinėje buvo apie 9 laipsnius šilumos, panašiai tiek šilumos buvo ir treniruotės metu.


2016-07-24 19:08

Argentinoje su komanda negali sportuoti ir Mantas Kalnietis

11|2| 

Lietuvos krepšininkai persikėlė į Argentiną, bet Mantas Kalnietis ir Marius Grigonis negali treniruotis kartu su komanda, besirengiančia olimpinėms žaidynėms.


Populiariausi per 24 val.