Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Aktualijos
2015-05-25 12:20

Vilniaus savivaldybėje siūlo atsisakyti 130 tarnautojų paslaugų

Vykdant Vilniaus savivaldybės administracijos pertvarką, siūloma naikinti du departamentus bei atsisakyti 130 savivaldybės tarnautojų paslaugų.


2015-05-25 12:17

STT agentai stulbina – eurai dingsta lyg burtų lazdele pamojus

56|2|

Bandydami pričiupti prokurorę STT agentai liko kvailio vietoje. Už 5 tūkst. eurų, kuriuos turėjo pareigūnei perduoti kaip kyšį, vienas veikėjas nusipirko kelionę į Meksiką, o dar 5000 eurų išgaravo be pėdsakų. Kas atlygins žalą valstybei? Šis plačiai nuskambėjęs ikiteisminis tyrimas buvo pradėtas dar praėjusių metų pabaigoje, kai į Specialiųjų tyrimų tarnybą (STT) kreipėsi prieštaringai vertinamas verslininkas Igoris Vinogradovas.


2015-05-25 12:01

Gruzija ir Ukraina iš Rygos susitikimo tikėjosi daugiau?

6

Pasibaigus Rygoje gegužės 21–22 dienomis vykusiam Europos Sąjungos Rytų partnerystės viršūnių susitikimui netyla klausimai ir diskusijos, kas iš tiesų laukia į ES norinčių įsilieti Gruzijos, Ukrainos ir Moldovos. Seime surengta spaudos konferencija „Rygos Rytų partnerystės viršūnių susitarimas. Kas toliau?“, skirta rezultatams aptarti.


2015-05-25 10:08

Latvių žurnalistą glumino D. Grybauskaitės reakcija per interviu

422|

Su iš anksto nesuderintais latvių žurnalisto klausimais nesusidorojusi prezidentė Dalia Grybauskaitė sulaukė ne tik patyčių Lietuvoje bei Latvijoje, bet ir sukėlė diskusijų bangas dėl žodžio laisvės. Ar prezidentė iš žurnalistų gali reikalauti iš anksto suderinti interviu klausimus ar juolab reikalauti iškirpti nevisiškai vykusius savo atsakymus? Kodėl, regis, paprasti klausimai D.Grybauskaitę taip išmušė iš vėžių? Taip buvo stebimasi po praėjusį antradienį Latvijos nacionalinės televizijos parodyto žurnalisto Gundaro Rėderio interviu su Lietuvos vadove.


2015-05-25 07:33

„Darbiečių“ kandidatas atsisakė būti švietimo ministru

11|2

Praėjusią savaitę „darbiečių“ pasiūlytas pretendentas į švietimo ir mokslo ministrus atsisakė kandidatuoti, šiuo metu pateiktas ir vertinamas naujas kandidatas, sako premjero atstovė spaudai Evelina Butkutė-Lazdauskienė. „Darbo partija yra pasiūliusi kandidatą, kuris atsisakė šių pareigų. Dabar pateiktas naujas kandidatas, dėl kurio vėl tarnybos spręs ir pateiks premjerui informaciją. Tikiuosi, šią savaitę jau turėsime pavardę“, – BNS sakė E.Butkutė-Lazdauskienė.


2015-05-25 06:41

Pareigūnų reidas vairuotojams įvarė baimės

29|36| 

Sekmadienio rytą policijos pareigūnai surengė netikėtą reidą vairuotojams. Kai kurie iš jų, išvydę pareigūnus, taip sutriko, kad net nepastebėjo, kad yra stabdomi. Keturi policijos pareigūnų ekipažai stabdė ir tikrino vairuotojus Vilniaus Ąžuolyno gatvėje. Patruliams net du kartus teko vytis nesustojusius vairuotojus.


2015-05-25 06:40

Dėl „Eurovizijos“ balų įtūžę rusai: „Tankai jau važiuoja“

934|2| 

Rusijos visuomenė sunkiai susitaiko su faktu, kad šiais metais „Eurovizijos“ nugalėtoja tapo ne jų deleguota atlikėja Polina Gagarina. Įdomu tai, kad šiais metais Lietuva neskyrė nė vieno balo rusų dainininkei ir tuo sukėlė ažiotažą ne tik spaudos centre, kur skambėjo Rusijos gerbėjų keiksmažodžiai. Atskleidus detalius rezultatus paaiškėjo, kad Lietuvos žiūrovai rusei skyrė trečiąją vietą, o komisija – tik 20-ąją.


2015-05-24 22:15

„NATO lauk“ paišantys vandalai gavo atkirtį

115|2

Vilniuje nemažai vietų, kur galima rasti prieš NATO nukreiptais užrašais išpaišytų pastatų sienų ir visuomeninio transporto stotelių. Tokiems vandalams duotas geras atkirtis. Stotelė, kurioje buvo pastebėta prieš NATO nukreiptų užrašų, pasipuošė Lietuvos kariuomenę vaizduojančiu piešiniu. Ant stotelės paviljono sienos nupieštas žaliukas aplinką stebi su žiūronais.


2015-05-24 19:45

Su kojinių mezgėjomis varžosi ir panevėžietis virtuozas

4|15

Radviliškio miesto parke sekmadienį nuo ryto šurmuliuoja šeštasis Lietuvos kojinių mezgimo čempionatas. Jame dėl nugalėtojų titulo ir čempionui skirto medinio krėslo varžosi 30 mezgėjų iš Radviliškio, Šiaulių, Kretingos, Panevėžio, Raseinių, Visagino. Šie metai yra skirti Lietuvos etniniams regionams paminėti, todėl ir kojinių mezgimo čempionato organizatoriai pakeitė temą į „Etniniai raštai“. Pernai šiose varžytuvėse buvo rekordiškai daug dalyvių – net 47. Šiemet tokio gausaus būrio nepavyko surinkti. Dalį mezgėjų atbaigė sugriežtintos vertinimo taisyklės: iš kiekvieno dalyvio reikalaujama naudoti autentiškus savo krašto raštus.


2015-05-24 15:21

Žudynių vietoje – gėdingas reginys

109

Šalia paminklo nužudytiems žydams stovintys šiukšlių konteineriai papiktino Izraelyje gyvenantį išeivį iš Lietuvos. Jis asmeniškai kreipėsi į Kauno vadovus, šie pažadėjo gėdingą problemą išspręsti. Pačiame Kauno centre, Miško gatvėje, S.Dariaus ir S.Girėno gimnazijos kieme, stovinčio paminklo čia nužudytiems žydams aplinka šią savaitę sukėlė aistrų pliūpsnį.


Populiariausi per 24 val.