Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Aktualijos
2016-08-25 22:43

Skandalas Kaune: policija paleido taisykles pažeidusį prokurorą?

61|22| 

Laikinojoje sostinėje ketvirtadienio popietę reidą surengę kelių policijos pareigūnai, panašu, įklimpo į skandalą – įtariama, jie paleido eismo taisykles pažeidusį Kauno apygardos prokurorą, kuris vairuodamas „Chrysler“ iš Birželio 23-iosios gatvės suko į kairėje esantį Savanorių prospektą. Šioje vietoje sukti į kairę draudžiama.


2016-08-25 22:42

Akibrokštas Ukrainos pasienyje: „Jūsų pasą gamino kreivarankiai“

25|4

„Šis pasas gamintas kreivarankių“, – tokį verdiktą po ilgos dokumento apžiūros Kijevo oro uoste Lietuvos pilietei pareiškė Ukrainos pasienietė. Naujienų portalo lrytas.lt redakcijai istoriją pasakojusi vilnietė Greta S. teigė buvusi nemaloniai nustebinta, kad 2013-aiais išduotas biometrinis pasas galėjo prišaukti rimtų nemalonumų bandant patekti į Ukrainą.


2016-08-25 21:33

Klaipėdiečiai nusilenkė raudonojo genocido aukoms

1|18

Klaipėdoje ant muitinės pastato, kuriame įkurta Rezistencijos ir tremties ekpozicija, pritvirtinta paminklinė lenta nuo šiol primins, jog raudonieji okupantai čia tardė, kalino ir kankino Lietuvos patriotus. Uostamiestyje gyvenantys tremtiniai, politiniai kaliniai ilgai laukė šios akimirkos.


2016-08-25 19:52

K. Lančinskas: „Mes labai greitai išlepome ir tapome tingūs“

15

Buvęs Vilniaus apskrities policijos viršininkas Kęstutis Lančinskas jau daugiau nei pusmetį vadovauja ES patariamajai misijai Ukrainoje. Kaip sekasi lietuviui padėti ukrainiečiams? 49-erių K.Lančinskas pasikalbėti pakvietė į ES misijos biurą, esantį Kijevo centre. Patekti čia nėra paprasta – apsauga tikrina visus asmeninius lankytojų daiktus, o kiekvieno kabineto duryse įtaisytos elektroninių užraktų sistemos.


2016-08-25 18:34

Rusijos pratybos kelia įtampą, Lietuva jas atidžiai stebi

24

Lietuvos krašto apsaugos ministerija teigia, kad ketvirtadienį Rusijos surengtos iš anksto neskelbtos didelio masto karinės pratybos kelia įtampą regione.


2016-08-25 18:25

Šiaulių kūdikių namams – JAV ambasados ir karių dovana

2|19

Ketvirtadienį Šiaulių sutrikusio vystymosi kūdikių namuose tvyrojo šventinė nuotaika – pasidžiaugti kūdikių namų teritorija aptverta nauja tvora susirinko šį projektą įgyvendinę JAV ambasados Lietuvoje atstovai, JAV bei Lietuvos kariškiai.


2016-08-25 18:11

Vakarienėje su medžiokle: ministrė, direktorius ir verslininkas

31|3| 

Žemės ūkio ministrė Virginija Baltraitienė ir Veterinarijos tarnybos vadovas Jonas Milius kartu su Latvijos ministru ir mėsos perdirbimo įmonės „Biovela“ vadovu liepos pabaigoje dalyvavo bendroje vakarienėje su medžiokle. Kritikai teigia, kad šis susitikimas kelia klausimų dėl skaidrumo.


2016-08-25 17:35

Ketinate aplankyti Trijų Kryžių kalną? Būkite atsargūs

30|11|

Vilnietis Gintaras iki šiol nesmagiai jaučiasi prieš giminaitį, iš Kauno į sostinę atvykusį praėjusį sekmadienį ir panūdusį pasigrožėti Vilniaus senamiesčio vaizdu, užlipus į Bekešo ir Trijų Kryžių kalną. „Iškyla baigėsi įpusėjus Bekešo kalną. Pusbrolis neatsargiai įkišo koją į sutrūnijusių laiptų skylę ir susižalojo. Išsisuko koją. Giminaitį teko nešti į apačią ant kupros. Laiptai į kalną sulūžę daugelyje vietų, gėda prieš turistus, kurių čia gausiai laipioja“, – piktinosi skaitytojas. „Iškyla baigėsi įpusėjus Bekešo kalną. Pusbrolis neatsargiai įkišo koją į sutrūnijusių laiptų skylę ir susižalojo. Išsisuko koją. Giminaitį teko nešti į apačią ant kupros. Laiptai į kalną sulūžę daugelyje vietų, gėda prieš turistus, kurių čia gausiai laipioja“, – piktinosi Gintaras. Vilniaus pilių valstybinio kultūrinio rezervato direkcijos rezervato tvarkymo skyriaus viršininkas Stanislovas Patkauskas pripažino – padėtis Kalnų parke apverktina.


2016-08-25 17:34

Kauno rajone – maloni žinia: auga moksleivių skaičius

1

Kauno rajono mokyklų slenkstį šiemet peržengs 9,5 tūkst. moksleivių. Net 1011 iš jų – pirmokai. Tai gerokai daugiau, nei praėjusiais mokslo metais.


2016-08-25 17:15

JAV pasislėpusiai N. Venckienei vis dar vaidenasi pedofilai

126

Pedofilijos istoriją sukūrusi, per žmonių kraują ir ašaras į Seimą patekusi, bet netrukus iš Lietuvos sprukusi Neringa Venckienė jos šmeižtu patikėjusius žmones toliau gąsdina pedofilais ir kviečia balsuoti už patvoryje sukurtą „Drąsos kelio“ partiją.


Populiariausi per 24 val.