Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Aktualijos
2015-07-07 18:46

Saulės akmens vagis peilį iškeitė į rožę

3

45 metų klaipėdietis Linas Mileška, kuris prieš trylika metų pagarsėjo pagrobęs, o po to grąžinęs Saulės akmeniu vadinamą gintaro luitą, nusprendė nebekovoti su policija, pradanginusia du jo žiedus. L.Mileška šiemet buvo sulaikytas ir uždarytas į areštinę po to, kai Klaipėdos apylinkės teisme pasirodė su peiliu.


2015-07-07 18:44

Lietuvė prašo Islandijos vadovo grąžinti anūką

247|5| 

Radviliškietė Marija Anzelienė parašė graudų laišką Islandijos prezidentui Olafurui Ragnarui Grimssonui. Moteris meldžia grąžinti mirusios dukters sūnų ir klausia, kodėl lietuvišką pasą turinčiam jos anūkui suteikta užsienio valstybės pilietybė. „Aš, Toma Andrušaitytė, savo vaiko globos teises palieku mamai“, – tokia buvo paskutinė emigrantės iš Radviliškio Tomos Andrušaitytės valia.


2015-07-07 18:37

Gaižiūnų poligone kariai demonstravo oro desanto operaciją

4|27

Antradienį Lietuvoje lankėsi Jungtinių Amerikos Valstijų kariuomenės Sausumos pajėgų štabo viršininkas generolas Raymondas Odierno. Generolas R.Odierno vyko į Jonavos r. esantį Gaižiūnų poligoną, kur stebėjo šiuo metu vykstančias bendras JAV ir Lietuvos karių pratybas. Pratybose kariai pademonstravo oro desanto operaciją – šuolius su parašiutais iš sraigtasparnių UH-60 „Black Hawk“, kitus bendrus Lietuvos ir JAV karių veiksmus.


2015-07-07 18:19

Kauniečiai sunerimę – kas ardo karininkų ramovės laiptus?

iesto centre vaikštinėjantys kauniečiai stebisi: kas atsitiko akmeniniams Kauno įgulos karininkų ramovės laiptams, kuriuos ardo darbininkai? Nerimauti neverta – laiptai tarnaus dar ilgai, tačiau juos prireikė išardyti remontuojant statinį.


2015-07-07 18:16

Rusijos ambasadorius paaiškino R. Šimašiui, kaip valdyti Vilnių

93|5|

„Netoli nuo čia yra tokia nedidelė sostinė, kuri vadinasi Maskva. Ten gyvena apie 15 milijonų gyventojų. Apie tai ir pasikalbėjom“, – po susitikimo su sostinės meru Remigijumi Šimašiumi šmaikštavo Rusijos ambasadorius Lietuvoje Aleksandras Udalcovas. Nors nebuvo skelbiama, kokiu tikslu ambasadorius atvyko pas merą, vėliau paaiškėjo, kad abi pusės turėjo viena kitai nemalonių pastabų. Prieš pokalbį paklaustas, ką konkrečiai norėtų aptarti su sostinės meru, ambasadorius atsakė trumpai: „Maskvos ir Vilniaus bendradarbiavimą, Maskvos namų statybą Vilniuje ir Vilniaus namų statybos Maskvoje projektus. Pažiūrėsim, ką pats meras su manim nori aptarti“.


2015-07-07 18:05

Vilniuje praeivius stebino bučinių fiesta

2|20

Vilniaus Vokiečių gatvėje antradienio vakarą praeivius stebino bučinių „flash mob‘as“. Bučinius demonstravo choreografė Zuzana, hitus atliko saksofonistas Tomas Čiukauskas ir Indraya, o romantišką akimirką įamžino fotografai.


2015-07-07 17:41

Skandalas policijoje – viršininkas grasino išžaginti pavaldinius

294| 

Kauno policiją krečia dar neregėtas skandalas. Centro policijos komisariato pareigūnai siekia, kad tarnyboje neliktų jų viršininko. Komisaras Raimondas Abugelis stebisi tokiu pavaldinių akibrokštu. Pasak policininkų, komisaras viešai žeminęs darbuotojus, susirinkimų metu vartodavęs slaviškus necenzūrinius žodžius, keikęs pavaldinius. „Išpi...“, „išdu... su minkštu, kad nepajausit malonumo“, „skystakiaušis“, „minkštabyb...“, – šie žodžiai esą skambėjo ne pigiausiame stoties rajono alubaryje, bet Kauno Centro policijos komisariate. Svaidymusi nešvankiomis frazėmis ir grasinimais išžaginti kaltinamas komisariato vadovas R.Abugelis.


2015-07-07 14:48

Britai išdavė orderį areštuoti R. Baranauską ir V. Antonovą

101|2| 

Jungtinės Karalystė išdavė orderį areštuoti buvusius banko „Snoras“ akcininkus Raimondą Baranauską ir Vladimirą Antonovą. Vyrai turėjo būti perduoti Lietuvai, tačiau vėliau paaiškėjo, kad jie dingo. Pirmadienį V.Antonovo advokatai pranešė, kad jų klientas, pažeisdamas jam skirtas kardomąsias priemones, pabėgo į Rusiją.


2015-07-07 14:05

Ministerija turi blogą žinią politikams, teisėjams, tarnautojams

25

Socialinės apsaugos ir darbo ministerija siūlo 2016 metais nekeisti valstybės politikų, teisėjų, valstybės pareigūnų ir valstybės tarnautojų pareiginės algos bazinio dydžio, kuris šiuo metu sudaro 130,5 euro.


2015-07-07 10:27

Lietuvoje lankosi JAV generolas Raymondas Odierno

46|11

Antradienį Lietuvos kariuomenės sausumos pajėgų vado generolo majoro Almanto Leikos kvietimu į Lietuvą atvyko Jungtinių Amerikos Valstijų kariuomenės štabo viršininkas generolas Raymondas Odierno. Vilniuje generolą sutiko Lietuvos prezidentė Dalia Grybauskaitė.


Populiariausi per 24 val.