Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Aktualijos
2015-11-30 21:50

Mirštantis kaimas priimtų pabėgėlius – tušti namai įsipyko

80|64

„Ačiū, bent su gyvais žmonėmis pasikalbėjau“, – atsisveikindamas netikėtai ištarė Konstantinavoje (Rokiškio r.) gyvenantis Algirdas. Dėkojo už pokalbius ir kiti šio kaimo žmonės. Toli ne tik nuo didesnių miestų, bet ir bažnytkaimių esanti Konstantinava anksčiau buvo vadinama inteligentų kaimu. Mat prieš keletą metų jame uždarius žemės ūkio mokyklą, gyventi liko tik joje dirbę mokytojai, aptarnaujantis personalas. Dabar Konstantinavai limpa mirštančio kaimo pavadinimas. Mat buvę mokytojai, taip niekur ir nesusiradę darbo, iškeliauja Anapilin. Vieni nusenę, kiti prasigėrę, treti – ligų kamuojami.


2015-11-30 21:16

B.Vėsaitė sublizgėjo: lygino kainas, tačiau supainiojo valiutas

35|2

Politikė Birutė Vėsaitė ir vėl neapdairiai leptelėjo. Kalbėdama apie šilumos kainas, Seimo narė supainiojo valiutas. „Facebook“ paskyroje Energetikos komisijos narė palygino šių metų gruodžio mėnesio šilumos kainas su 2012-ųjų metų. Lygindama kainas ji sumaišė lito centus su euro centais.


2015-11-30 20:37

Benamis vietoj morgo atsidūrė policijoje

5

Atvėsus orams, Telšiuose nutiko anekdotinė istorija – nuo šalčio gindamasis benamis stipriai padauginęs taip kietai įmigo, kad žmonės palaikė jį mirusiu. Policijai paskambinęs asmuo aiškino, kad pačiame Telšių centre, Plungės gatvėje, prekybos centro ir autobusų stoties pašonėje, guli negyvas vyras. Atskubėję policijos pareigūnai atidžiai apžiūrėjo tariamą lavoną, papurtė, o tas staiga pašoko lyg būtų prisikėlęs iš numirusiųjų.


2015-11-30 19:09

Pasiruošimas terorui: kaip randami paslėpti sprogmenys?

 

Besiruošdami reaguoti į teroristinius išpuolius, šalies pasieniečiai surengė specialias pratybas, sprogmenų paieškai paruoštiems šunims. Keturkojai traukinio vagone turėjo aptikti paslėptas sprogstamąsias medžiagas. Kinologams nusivilti augintiniais neteko, jų įgūdžiai nenuvylė. Aptiktas nemažas kiekis itin galingo sprogmens, kurį detonavus į orą išlėktų apie 90 tonų sveriantis traukinio vagonas.


2015-11-30 18:08

L.Graužinienė siūlo S.Skverneliui perskaityti knygą „Būk vyras“

170|6|

„Sauliui Skverneliui rekomenduočiau perskaityti knygą „Būk vyras“, kurią skaito mano paauglys sūnus. Gal ministras kažką praleido tuo metu, kai jam buvo (paauglystės. – Red.) laikotarpis. Ta knyga buvo populiari ir tais laikais“, – S.Skverneliui, kuris pirmadienį pranešė, kad ir toliau eis vidaus reikalų ministro pareigas, įgėlė Seimo pirmininkė Loreta Graužinienė.


2015-11-30 17:54

Netyčia prirašytas nulis pridarė bėdų „Maisto banko“ vadovui

68

Neseniai socialiniuose tinkluose kilo sąmyšis dėl „Maisto banko“ 2013 metų finansinės atskaitomybės aiškinamojo rašto duomenų. Internautų klausimus sukėlė įrašas, jog tuo metu laikinai direktoriaus pareigas ėjusiam Vaidotui Ilgiui tais metais buvo priskaičiuota neįprastai didelė suma – beveik 760 tūkst. litų.


2015-11-30 15:45

Lietuvos pareigūnai Slovėnijoje dar nenuleis akių nuo migrantų

3|36|

Dar 10 Lietuvos policininkų vyksta į Slovėniją padėti šios šalies pareigūnams reguliuoti migrantų srautų, pranešė Policijos departamentas. Lietuvos policija pareigūnus siunčia vienam mėnesiui, atsižvelgusi į gautą Slovėnijos Respublikos policijos vadovo prašymą suteikti pagalbą dėl į valstybę atvykusio didelio migrantų skaičiaus.


2015-11-30 15:45

Lietuvoje šią savaitę viešės Ukrainos prezidentas P. Porošenka

35

Lietuvoje šią savaitę viešės Ukrainos prezidentas Petro Porošenka, BNS pirmadienį patvirtino Prezidentūra. Trečiadienį į Lietuvą kartu su Ukrainos vadovu turėtų atvykti ir kultūros ministras Viačeslavas Kirilenka bei krašto apsaugos ministras Stepanas Poltorakas.


2015-11-30 15:42

Savaitgalį NATO naikintuvai lydėjo Rusijos karinį orlaivį

2

Praėjusios savaitės pabaigoje Baltijos šalyse budintys NATO oro policijos naikintuvai kilo atpažinti ir palydėti Rusijos karinio transporto orlaivio, pirmadienį pranešė Krašto apsaugos ministerija.


2015-11-30 15:14

Per dešimtmetį Lietuva paseno labiausiai ES

Per pastarąjį dešimtmetį Lietuvoje gyventojų amžiaus vidurkis padidėjo beveik devyneriais metais – labiau nei bet kurioje kitoje Europos Sąjungos (ES) šalyje.


Populiariausi per 24 val.