Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Rinkos pulsas
2014-07-28 14:18

Pavojaus varpai netyla: plinta afrikinio kiaulių maro grėsmė

1|7

Ignalinos rajone ekstremali padėtis dėl išplitusio afrikinio kiaulių maro paskelbta valstybiniu mastu. Praėjusią savaitę tai buvo padaryta vietos valdžios. Taip nusprendė pirmadienį posėdžiavusi Vyriausybės ekstremalių situacijų komisija.


2014-07-28 12:50

Sutvarkytoje Tytuvėnų pakrantėje šventė „Tytuvelo 2014“

5

Rugpjūčio 23 dieną jau ketvirtą kartą Tytuvėnų regioniniame parke vyks dviratininkų šventė Tytuvelo. Jos programoje žygis dviračiais aplink pelkes, dviratininkų orientavimosi varžybos, vaikų varžybos. Taip pat šiemet pirmą kartą dalyviai ieškos 15 žemėlapyje pažymėtų įdomiausių vietų Tytuvėnuose ir apylinkėse.


2014-07-28 12:25

Latviai kels lėktuvus į Amsterdamą, lietuviai - į Bilundą

6

Latvijos nacionalinė skrydžių bendrovė „Air Baltic“ nuo spalio pradės tiesioginius skrydžius iš Vilniaus į Amsterdamą bei iš Talino į Paryžių. Lietuviai taip pat nesėdi sudėję rankų: "Air Lituanica" prie savo reguliaraus skrydžių tvarkaraščio prideda dar vieną reisą į Danijos miestą Bilundą.


2014-07-28 11:58

Sudraskyto „Jukos“ akcininkams - milžiniška kompensacija

46

Arbitražo teismas Nyderlanduose pirmadienį paskelbė, kad Maskva turi sumokėti apie 50 mlrd. JAV dolerių (128,5 mlrd. litų) kompensaciją dabar jau nebeegzistuojančios naftos milžinės „Jukos“ akcininkams.


2014-07-28 10:01

Lietuviai kala skydą nuo maro, kuris drumsčia ir kaimynų ramybę

6|2

Fermose „Idavang“ Ignalinos rajone kiaulės jau sunaikintos. Tačiau šio rajono gyventojai su nerimu laukia tolesnių žinių - signalo, kada jiems teks kviestis skerdiką ir versti ant šono iki šiol ramiai pakratą knaisiojusias kiaules. Kaip ir kur bus išplėsta ekstremalioji zona, paaiškės pirmadienį apie pietus, po ekstremalių situacijų komisijos posėdžio.


2014-07-28 07:37

Afrikinio kiaulių maro židinyje sunaikintos visos kiaulės

26|

Afrikinio kiaulių maro židinyje Ignalinos rajone sunaikintos visos 19 tūkst. kiaulių. Į užkrato vietą bendrovės „Idavang“ Rupinskų komplekse šią savaitę atvyksta Europos Komisijos (EK) atstovai, BNS pranešė Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos vadovas Jonas Milius.


2014-07-27 17:13

Maro užkrato zonoje Ignalinoje dirba kariuomenė

41|

Kariškiai ir policijos pareigūnai prižiūri, kad iš buferinės afrikinio kiaulių maro židinio zonos Ignalinos rajone nebūtų išvežamos privačių laikytojų auginamos kiaulės.


2014-07-27 10:17

Laivuose vilniečiai įsigudrino rengti darbo susitikimus

9|3

Saulėti orai Vilniuje atgaivino laivybą. Neryje bei Vilnioje vandens pramogas siūlantys verslininkai vasaros pradžioje buvo sunerimę dėl lietaus, bet dabar negali atsidžiaugti plūstančiais klientais, rašo „Lietuvos ryto“ priedas „Sostinė“. „Apyvarta šią vasarą, kaip visuomet, priklauso nuo orų ir nuolat kinta“, – sakė kateriais bei laivu „Švyturys“ Nerimi plaukioti siūlančios įmonės „Bar’ža“ atstovas Aurelijus Kinas.


2014-07-27 08:00

Palangiškių kiemai virto kempingais

98|9

Pajūrį apgulusių poilsiautojų išskėstomis rankomis laukia priekopėje turimose sodybose nelegalius kempingus įsirengę palangiškiai. Bet vaikydamiesi pelno jie spjauna į įstatymus. Du tokius kempingus patikrinę Mokesčių inspekcijos, Palangos savivaldybės, aplinkosaugos, Šventosios girininkijos atstovai aptiko aibę pažeidimų. Apie tai rašo dienraštis „Lietuvos rytas“. Už juos kempingų verslą plėtojantys palangiškiai sulauks solidžių baudų.


2014-07-27 00:54

Sostinės ledų pardavėjai klientus vilioja įvairiais triukais

9|25

Kai visoje šalyje tviskina saulė ir pliko karščiai, žmonės skuba vėsintis vandens telkiniuose, traukia į pajūry, likusieji mieste – kaitrą maldo šaltais gėrimais ar ledais. Atrodo, ledų pardavėjams tokia karšta vasara yra pats darbymetis, tačiau sostinės centre kalbinti pardavėjai vieningai nutarė, jog tokiu metu pelnosi tik iš Vilniuje apsistojusių ir po senamiesčio gatves šmirinėjančių turistų, o siekdami daugiau užsidirbti taiko įvairius rinkodaros triukus: sumažina kainą ar pasiūlo nemokamą ledų porciją.