Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Marga planeta
2015-08-04 08:47

Kai keleiviai šėlsta: keisčiausios sutrikdytų skrydžių istorijos

10

Šeštadienio vakarą dėl girtų keleivių sukelto konflikto į Kauno oro uostą turėjo sugrįžti pigių skrydžių bendrovės „Ryanair“ lėktuvas. Tačiau tai – toli gražu ne vienintelis atvejis, kai viso orlaivio keleivių planus sujaukia keli sumaištį sukėlę smarkuoliai.


2015-08-04 08:34

Internautų širdis užkariavo pareigūno rūpestis sergančia mergina

 

Internete žaibišku greičiu plinta vaizdo įrašas, kuriame užfiksuotas vienas Jungtinių Valstijų pareigūnas, lydintis psichine liga sergančią moterį namo.


2015-08-03 10:07

Jodinėjimo buliais turnyre Floridoje – įspūdingi vaizdai

10

Savaitgalį JAV Floridos valstijos Estero mieste susirinko profesionalūs jodinėtojai buliais. Drąsuoliai iš viso pasaulio penktadienį ir šeštadienį dalyvavo arenoje „Germain“ surengtame turnyre. Čia netrūko įspūdingų vaizdų – jodinėtojus buliai nuo savo nugaros mėtė kaip skudurines lėles. Tik keliems raiteliams pavyko ant buliaus išsilaikyti ilgiau nei 8 sekundes.


2015-08-03 08:00

Suomijos mokiniai rašyti ranka nebesimokys

35

Suomijos švietimo sistema jau seniai vadinama viena pažangiausių pasaulyje ir rodančia pavyzdį kitoms šalims. Naujovė – sprendimas nebemokyti vaikų gražiai rašyti. Suomijos mokyklos jau atsisako dailyraščio pamokų ir vietoj to mokys, kaip greičiau spausdinti kompiuterio klaviatūra. Taip pripažįstama, kad šiais laikais bendraujama trumposiomis ar elektroninėmis žinutėmis, rašo „The Guardian“.


2015-08-03 07:59

Mamma Mia! Karštos žinių vedėjos kelnaitės įaudrino Italiją

6| 

Italijos žiniasklaidą apskriejo netikėtas vaizdelis iš vakaro žinių laidos. Už permatomo stalo sėdinti žinių vedėja turbūt pamiršo, kad laidos pabaigoje kamera pakyla į viršų, o tuomet pasimatė seksualus jos apatinis trikotažas. Trumpa suknia žinias vedusi moteris neabejotinai turėjo įaudrinti vakaro žinias stebėjusius vyrus, o žinių vedėjos reitingai šoktels kelis kartus.


2015-08-02 16:15

Liūto Cecilio atvaizdas sužibo ant Niujorko simbolio

3|5

Aistros dėl amerikiečio dantisto nušauto Zimbabvės liūto Cecilio virė visą savaitę. Sekmadienį jo atminimas paminėtas ir JAV Niujorko mieste, kur ant dangoraižio „Empire State“ įžiebtas šio įspūdingo laukinio gyvūno atvaizdas. Liūto projekcija, anot reginio sumanytojų, turėjo visiems priminti, kaip svarbu saugoti laukinius gyvūnus ir nykstančias jų rūšis.


2015-08-01 19:16

Pavydus vėžlys nutraukė konkurento meilės žaidimą

 

Gyvūnai gali būti tiek pat pavydūs kiek ir žmonės. San Diego zoologijos sode, vėžlys pamatęs besiporuojančią porelę nusprendė įsiterpti ir sutrukdyti jiems. Vėžlys apvertė konkurentą taip užkirsdamas kelią linksmybėms.


2015-08-01 17:36

Neįtikėtina, ką 79-erių norvegas padarė per vieną dieną

 

Vienas Norvegijos gyventojas įrodė, kad gyvenimas nesibaigia net sulaukus garbaus amžiaus. Vyras ne tik susituokė būdamas 79-erių metų, bet vestuvių dieną išpildė seną svajonę. Viena iš jų — susituokti prie švyturio, kita — pačiam atplaukti iki tuoktuvių vietos. Tam prireikė daug pastangų, bet viskas pavyko.


2015-08-01 16:20

Skandalas Japonijos televizijoje – parodė genitalijų nuotrauką

1

Japonijos transliuotojas „Asahi“ šeštadienį atsiprašė dėl incidento, kai jos biuro Bankoke vadovas Tailando užsienio reikalų ministerijos įsteigtame forume paskelbė savo genitalijų nuotrauką ir sulaukė ministerijos perspėjimo dėl „pasekmių“.


2015-07-31 21:40

Greta apkūnaus vyro sėdėjęs keleivis teisis su oro bendrove

9

Vienas vyriškis padavė skrydžių bendrovę į teismą dėl to, kad, anot jo, patyrė nugaros sužalojimą, nes buvo priverstas sėdėti šalia storo vyro, kuris daug kosėjo, rašo „The Guardian“.


Populiariausi per 24 val.