Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Aktualijos
2014-12-18 15:22

R. Norkus paskirtas Aukščiausiojo Teismo pirmininku

Seimas ketvirtadienį Rimvydą Norkų paskyrė Lietuvos Aukščiausiojo Teismo pirmininku.


2014-12-18 15:21

Kalėdų šiluma. Eglių šakos pritraukė minias

21

Vilniuje vyko miškininkų akcija „Parsinešk Kalėdas į namus!“, kurios metu miesto gyventojai dovanų gavo šimtus eglių šakų. Generalinė miškų urėdija vien sostinėje išdalijo dešimtis tūkstančių eglišakių. Tokiu būdu miškininkai siekia apsaugoti miškus nuo savavališkų kirtėjų.


2014-12-18 15:19

Vaistininkai atskleidė juodąją farmacininkų pusę

26|6

Farmacininkai siekia, kad Lietuvos vaistinėse būtų suteiktos geresnės ir skaidresnės paslaugos. Pavyzdžiui, vaistinėse turėtų dirbti daugiau darbuotojų, pacientams turėtų būti pasiūlyta atsisėsti, konsultacijos turėtų būti ilgesnės, monitoriuje neturėtų šviesti kliento perkamų vaistų pavadinimai.


2014-12-18 15:16

Vilniečiai už dyką dalijamas eglių šakas vežė net į Baltarusiją

4|37

Ketvirtadienį sostinės Rotušės, Katedros ir Europos aikštėse šurmuliavo eglišakių dalijimo šventė. Generalinė miškų urėdija vien sostinėje išdalijo dešimtis tūkstančių eglišakių. Tokiu būdu siekiama apsaugoti miškus nuo savavališkų kirtėjų. „Labai gražios šakos. Iš karto papuoštos, su riebiais kankorėžiais“, - džiaugėsi sostinės Peteliškių gatvės gyventojas Vytautas, iš Rotušės aikštės nešdamasis namo dvi žaliaskares kankorėžiais aplipusias šakas. Priekabas, pilnas eglučių, vilniečiai Rotušės ir Katedros aikštėse išgraibstė kiek daugiau nei per valandą. Šakų geidė ne tik taupantys pensininkai, bet ir jauni žmonės.


2014-12-18 15:12

Kauniečius džiugino girininkų dovanos

29

Ketvirtadienį būriai kauniečių graibstė girininkų atgabentas dovanas. Miestiečiams jie nemokamai išdalino daugiau nei tris tūkstančius eglučių šakų. Pasak girininkų, šįkart labdaringa akcija, kurios vienas tikslų – atpratinti žmones nuo miškų niokojimo, sulaukė itin didelio pasisekimo.


2014-12-18 14:54

Biblioteką Klaipėdoje papuošė 20 eglių

11

Klaipėdoje pirmą kartą atidarytas Kalėdų eglučių kiemelis. Dvidešimt originalių šventiškai išpuoštų medelių ir kompozicijų pastatyta Klaipėdos Ievos Simonaitytės viešosios bibliotekos kiemelyje. Idėja paskatinti klaipėdiečius pasukti galvą, kaip originaliau papuošti namus ar kiemus Kalėdų švenčių išvakarėse, kilo bibliotekos vadovui Juozui Šikšneliui.


2014-12-18 14:36

Š. Birutis: „Šventės vienišiems žmonėms ne visada džiaugsmingos“

9

Dažniau skubame šventes sutikti su mums brangiais žmonėmis, pasidalinti dėmesiu ir šiluma su tais, kuriuos mylime, bet ne visi švenčių laukia kupini pakilios nuotaikos, kartais vienatvė ir skurdas tampa vieninteliais kasdienybės ir švenčių palydovais.


2014-12-18 14:14

Šiaulių kūdikių namams – NATO karių ir policininkų dovanos

6|45| 

Ketvirtadienį Šiaulių sutrikusio vystymosi kūdikių namuose apsilankė NATO oro policijos misiją atliekančių kariškių, Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnų bei Aviacijos bazės karių lydimas Kalėdų Senelis. Kanados, Portugalijos junginių kariai, Aviacijos bazės darbuotojai ir Šiaulių policininkai į kūdikių namus sunešė ne vieną maišą dovanų. Po uniformuotų vyrų apsilankymo kūdikių namų salėje išaugo kalnas sauskelnių, o po čia papuošta eglute buvo sudėtos dėžės su drabužiais ir dovanomis.


2014-12-18 12:37

A. Butkevičiaus komandą palieka keturi visuomeniniai patarėjai

10

Premjero Algirdo Butkevičiaus komandą palieka keturi visuomeniniai patarėjai, jie traukiasi dėl kitų einamų pareigų, sako premjero patarėja Evelina Butkutė-Lazdauskienė.


2014-12-18 12:25

Ministrė sustabdė 12 mln. litų vertės maisto pirkimo konkursą

14

Žemės ūkio ministrė sustabdė 12 mln. litų vertės maisto nepasiturintiems pirkimo konkursos dalį. Virginija Baltraitienė tvirtina, kad sustabdytas tik miltų ir kitų grūdų produktų pirkimas, nes buvo neaiškūs miltų kokybės reikalavimai. Kitos 5 konkurso dalys bus tęsiamos, o perkamų produktų vertė siekia 10 mln. litų.


Populiariausi per 24 val.