Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Aktualijos
2015-03-06 15:58

Pirmoji Kaziuko mugės diena Vilniuje iš paukščio skrydžio

22

Penktadienis – pirmoji Kaziuko mugės diena. Pirkėjų dar nėra labai daug. Bet tai ir suprantama. Dauguma jų penktadienį dirba. Nebuvo iki galo dar žinomas ir mugės dalyvių skaičius, nes paskutinieji vis dar registravosi. Tikimasi, kad iš viso bus per 1700 prekeivių. Iš klientų kišenių per tris mugės dienas jie turėtų ištraukti milijoną eurų. Siūlome jums nuotraukų galeriją, kaip mugė atrodė pirmąją dieną.


2015-03-06 15:36

Į kovą dėl Kauno mero įsitraukė Broškė ir Kinderis

162|10

Oponento ir jo komandos įžeidinėjimu apkaltintas Kauno meras konservatorius Andrius Kupčinskas nekeičia taktikos: penktadienį atsiradusiuose plakatuose klausiama, kam kauniečiai patikės miestą — patriotui ar buvusiam milicininkui. Bazinius karinius mokymus pernai vasarą baigęs A.Kupčinskas save įvardijo patriotu, o buvusiu milicininku — pirmajame Kauno mero rinkimų ture didžiausio palankumo pelniusį visuomeninio rinkimų komiteto „Vieningas Kaunas“ įkūrėją, verslininką Visvaldą Matijošaitį.


2015-03-06 15:20

Prezidentė Lietuvos ambasadoriumi Ukrainoje paskyrė M.Janukonį

Prezidentė Dalia Grybauskaitė penktadienį pasirašė dekretą, kuriuo Lietuvos ambasadoriumi Ukrainoje paskyrė Užsienio reikalų ministerijos Rytų kaimynystės politikos departamento direktorių Marių Janukonį.


2015-03-06 14:24

Vilniaus centrą užtvindė Kaziuko mugė

1|45

Vilniuje vyksta tradicinė Kaziuko mugė.


2015-03-06 14:15

L.Linkevičiui nepatinka Europos „vienybė nedaryti nieko“

72

Europos vienybė Rusijos atžvilgiu yra svarbi, bet ji turi pasireikšti sutarimu dėl konkrečių veiksmų, penktadienį pareiškė Lietuvos užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius, atvykęs į Europos Sąjungos (ES) ministrų susitikimą Rygoje.


2015-03-06 14:03

Trakuose įkliuvo rimtai ginkluoti kandidatai

29

Šeši Vilniaus mero Artūro Zuoko vadovaujamos Lietuvos laisvės sąjungos (liberalų) kandidatai į Trakų rajono savivaldybės tarybą įtariami organizavę rinkėjų balsų pirkimą. Vilniaus apygardos prokuratūros prašymu Vyriausioji rinkimų komisija panaikino šių kandidatų teisinę neliečiamybę.


2015-03-06 14:03

Vilnietę įsiutino parduotuvėje aptikti „koloradiniai“ segtukai

148

Georgijaus juostelės prekybos centro lentynoje – laki pirkėjos vaizduotė ar gudriai maskuojama politinė propaganda? Pirkinį nufotografavusi vilnietė negailėjo karčių žodžių prekybininkams. Jos nuomone, šie segtukai yra Georgijaus juostelių simbolika. „Mano nuomonė vienareikšmiška. Tai – šiurkštus draudžiamos atributikos brukimas. Bjauriausia, kad segtukai kabėjo šalia plaukų gumyčių, lankelių, segtukų. Vaikai juos tikrai matė. Manau, tai šlykščiai užmaskuota agresorių propaganda“, – piktinosi moteris. Būtent tokio pirkinio nuotraukas redakcijai atsiuntusi vilnietė negailėjo karčių žodžių prekybininkams ir segtukus, kurie, anot jos yra ne kas kita kaip Georgijaus juostelių simbolika, importuojančiai įmonei.


2015-03-06 13:20

L.Graužinienė nepritaria referendumui dėl šauktinių

21

Seimo pirmininkė Loreta Graužinienė tvirtina, kad Darbo partijoje dabar jokių pokyčių nėra, o žiniasklaidoje pasirodžiusių minčių apie galimus personalinius pasikeitimus ji nelinkusi komentuoti.


2015-03-06 09:24

Kovo 11-oji 78 proc. apklaustųjų yra svarbi asmeniškai

17

Mūsų šalies gyventojai gerbia ir vertina savo šalies istoriją ir jai nusipelniusius žmones. Naujienų agentūros ELTA užsakymu rinkos ir viešosios nuomonės tyrimų kompanijos „Baltijos tyrimai“ sausio 23-31 dienomis atliktos apklausos duomenimis, kaip svarbias jiems asmeniškai (aštuoniems iš dešimties respondentų) išskyrė tris istorines datas – Valstybės atkūrimo dieną (Vasario 16-ąją), Nepriklausomybės atkūrimo dieną (Kovo 11-ąją) bei Laisvės gynėjų dieną (Sausio 13-ąją).


2015-03-06 08:35

Norvego išpažintis: „Po barnio su žmona atėmė tris mūsų vaikus“

103|

Iš mamos atimtas dar krūtimi maitinamas septynių mėnesių kūdikis, šeimos persekiojimas ir priverstinės skyrybos – štai kas nutinka šeimoms, kurios patraukia Norvegijos vaiko gerove turinčių rūpintis pareigūnų dėmesį. Po Lietuvą sukrėtusios ir į skirtingas stovyklas padalijusios Gabrieliaus istorijos, kai berniukas Norvegijoje buvo atimtas iš mamos, apie tai, kaip iš tiesų dirba garsioji „Barnevernet“, vis dažniau prabyla ir patys norvegai.


Populiariausi per 24 val.