Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Aktualijos
2015-11-30 11:33

R. Paksas žada šimtą naujų daugiabučių namų jaunoms šeimoms

Europos Parlamento narys Rolandas Paksas ragina valdžią teikti išskirtinį dėmesį šeimai, nustatyti teisines sąlygas ir garantijas, kurios skatintų vaikų gimstamumą, santuokų gausėjimą ir ištuokų mažėjimą.


2015-11-30 11:05

L.Graužinienė su S.Skverneliu nebekalbės – bendraus per premjerą

33|4|

Netenkindamas vidaus reikalų ministro Sauliaus Skvernelio atsistatydinimo pareiškimo premjeras socialdemokratas Algirdas Butkevičius nubrėžė naują darbo stilių su parlamentu, sako Seimo pirmininkė „darbietė“ Loreta Graužinienė. Anot jos, dabar su ministru bus bendraujama per premjerą.


2015-11-30 09:28

Premjeras perkalbėjo S. Skvernelį – ministras lieka poste

100|28|

Premjeras Algirdas Butkevičius pirmadienį pareiškė, kad netenkina vidaus reikalų ministro Sauliaus Skvernelio atsistatydinimo pareiškimo. Netrukus ir pats ministras pranešė, kad lieka vidaus reikalų ministro poste.


2015-11-30 08:09

Saulius Skvernelis – superžvaigždė?

3

Praėjusį kartą diskutavome apie Lietuvos politikos eksžvaigždę, kadaise ryškų politinio karnavalo herojų. S.Skverneliui taip pat būdingas kažkoks ypatingas liaudiškojo herojaus blizgesys, – kas savaime nėra blogai, – tačiau svarbu ir tai, kad populiarusis vidaus reikalų ministras, regis, vis tik suvokia tokios karnavalinės šlovės sąlygiškumus ir perteklinį pobūdį. Jeigu iškyla būtinybė dar kartą kalbėti apie S.Skvernelį, tai tik dėl to, kad būtų be galo gaila prarasti neeilinės dalykinės kompetencijos žmogų, kuris jau pasitarnavo ir gali dar ne kartą pasitarnauti Lietuvos politinės sistemos kaitos pažangos linkme, pageidautino atsinaujinimo labui.


2015-11-30 08:04

Ką apie Sauliaus Skvernelio sėkmę mano jo mama?

1| 

Atsistatydinimo pareiškimą įteikęs Vidaus reikalų ministras Saulius Skvernelis dalinasi mintimis apie savo karjerą. Įdomių pasakojimų apie Sauliaus Skvernelio asmenybę bei gyvenimą pateikia draugas, klasės auklėja ir mama. Laidą „24/7“ žiūrėkite kiekvieną sekmadienį nuo 17:30 val. per „Lietuvos ryto“ televiziją.


2015-11-30 07:12

Šventųjų karvių pasaulis

3

Yra žodžio laisvės pasaulis. Ant kiekvienos tvoros parašytas ir iš visų sakyklų paskelbtas. Ir yra šventųjų karvių pasaulis. Jos amžinai teisios ir neliečiamos. Net jokio žodelio nepasakysi. Nes yra laisvesnės tarp laisvų ir lygesnės tarp lygių.


2015-11-30 06:43

Kunigą šiurpino parazitų apgraužti lietuviai

39|3| 

Purviname kalėjimo koridoriuje ant vieno čiužinio po kelis susirietę miega kaliniai. Kojos iki kraujo apgraužtos parazitų. Tokių baisių vaizdų, regėtų Pietų Amerikos šalyse, kunigas Edmundas Putrimas tikriausiai nepamirš niekada. Tai, ką matė 56-erių katalikų dvasininkas E.Putrimas, – ne Holivudo nuotykių filmo apie Lotynų Amerikos džiunglėse siautėjančią narkomafiją siužetas. Peru, Brazilijoje, Ekvadore ir Urugvajuje su baisia tikrove susidūrė lengvo uždarbio ieškoję arba šeimos finansines problemas greituoju būdu bandę išspręsti lietuviai.


2015-11-30 06:19

Išvadinti asilu – ne visai teisinga

4

„Eik tu, asile“, – paniekinamai mestelėjus neprotingai pasielgusiam žmogui, šis gali atsikirsti, kad lyginti su šiuo gyviu – ne pažeminimas, o garbė. Mat asilai Lietuvoje tarp naminių gyvulių yra mažuma.


2015-11-29 21:07

Laikytoji gaisre žuvusia pasirodė gyva

Kabelių kaimo pakraštyje, miško vienkiemyje, vakar jau sutemus kilusį gaisrą pastebėjo tik pro šalį keliu važiavęs žmogus ir iškvietė ugniagesius. Namas tuo metu jau buvo apimtas liepsnų. Apie 20 valandą užgesinę ugnį ugniagesiai tarp nuodėgulių, kuriasi virto pastatas, rado vieną, o netrukus ir antrą smarkiai apdegusius kūnus. Iš pradžių manyta, kad su šešiasdešimtmečiu šeimininku sudegė jo sugyventinė Stasė G. Bet netrukus paaiškėjo, kad ši moteris gyva. Ji prieš kelias valandas iki gaisro išėjo pas vaikus, gyvenančius tame pačiame kaime maždaug už kilometro, kai sugyventinis kartu su kitais svečiais išprašė ir pasiliko vienas su jaunesne moterimi – 45 metų Gražina K. iš gretimo Šklėrių kaimo. Kaime jau vidurdienį žmonės matė šią išgėrusią kompanija. O parduotuvėje dar pirko nemažai alkoholinių gėrimų ir visi nuėjo pas Gintautą V.


2015-11-29 20:54

Griežtas pareigūno nuostatas pakeitė kasdienis darbas

1|6

Po Lietuvą sukrėtusio nusikaltimo, kai probacijos įskaitoje buvęs kražiškis 57 metų Rimantas Bekintis nužudė keturias moteris, kilo klausimų, ką veikia Probacijos tarnybos pareigūnai. Tai pamėgino išsiaiškinti vieną darbo dieną su Šiaulių apygardos probacijos tarnybos Pakruojo rajono skyriaus vyresniąja inspektore 44 metų Erika Maslauskiene ir jos kolega 43 metų Vygandu Derviniu praleidęs lrytas.lt žurnalistas. Šiandien tęsiamas pasakojimas apie šių pareigūnų darbą.


Populiariausi per 24 val.