Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Aktualijos
2015-10-05 15:03

Švedės L. Holm nužudymo byla: panaikinti įtarimai 2 lietuviams

111|2|

Po beveik keturių mėnesių Švedijos teisėsaugininkai panaikino įtarimus dviem lietuviams dėl 17-metės švedės Lisos Holm nužudymo. Tai skelbia Švedijos naujienų portalas expressen.se. Portalas rašo, kad tyrimas 31 m. Aivaro Bilevičiaus ir Nerijaus Bilevičiaus žmonos Irinos atžvilgiu yra nutrauktas.


2015-10-05 15:03

Nauji E. Daktaro statybų planai pašiurpino Žaliakalnio žmones

150|4| 

Pakaunėje daugiabučius statęs Enrikas Daktaras nutarė išplėsti verslą ir nusižiūrėjo sklypą Kauno Žaliakalnio rajone. Mafijos šulo sūnus penkiaaukštį kepa paskubomis, nesilaikydamas aukštingumo, atstumų iki gretimų sklypų reikalavimų. Pastaruoju metu kai kurie Algirdo gatvės gyventojai sulaukė netikėtų skambučių. Neaišku, kokiais būdais jų telefonų numerius sužinojęs E.Daktaras siūlė susitikti ir pasikalbėti apie viename kvartalo sklypų numatomas statybas, klausinėjo, ar kam nors nereikia sutvarkyti stogo, paremontuoti ūkinio pastato.


2015-10-05 15:00

Prezidentė: „Jau pribrendo reikalas išdrįsti pasakyti“

12| 

Pirmadienį vėl buvo iškeltas generalinio prokuroro skyrimo klausimas. Prezidentė Dalia Grybauskaitė pareiškė, kad dalis Seimo narių mėgina pasislėpti už slapto balsavimo ir tai rodo balsavimo neskaidrumą.


2015-10-05 15:00

Keistas pokštas: iš sinagogos žvelgia G. Steponavičiaus veidas

1

Praėjusį savaitgalį kol kas nežinomi išdaigininkai ant remontuojamos Vilniaus sinagogos Gėlių gatvėje iškabino buvusio Švietimo ir mokslo ministro, Seimo nario, liberalo Gintaro Steponavičiaus portretą. „Net nenumanau, kas tai galėjo padaryti. Niekaip nesu susijęs nei su judaizmu, nei su žydų bendruomene. Tai kažkokio asmens nevykęs pokštas“, – sakė G.Steponavičius. Apie jo portretą, pakabintą ant sinagogos, Seimo narys sužinojo, pamatęs nuotrauką socialiniame tinkle „Facebook“.


2015-10-05 14:59

Vilniaus žydų mokyklos sėkmės formulė – kitoks bendravimas

29|16

Mokytojų dieną švenčianti žydų mokykla, pavadinta Šolomo Aleichemo vardu, pirmadienį alsavo šurmuliu ir gera nuotaika. Aidėjo dainos. Pasaulietinė mokykla sulaukė daug sveikinimų, tarp kurių skambėjo ir prezidentės Dalios Grybauskaitės žodžiai. Kaip čia gyvena mokytojai ir mokiniai?


2015-10-05 14:07

Lietuvos partijų gretos per pusmetį pagausėjo 2,5 tūkst. narių

2

Lietuvos partijų gretos per pusmetį pagausėjo 2,5 tūkst narių – kovą partijų nariais buvo 116 tūkst. 224 Lietuvos gyventojai, spalio pradžioje šis skaičius pasiekė 118 tūkst. 813.


2015-10-05 13:47

Vyriausybė sutarė, kad Seimo viešbutis bus saugomas stipriau

5

Vyriausybė pasitarime pirmadienį pritarė Vidaus reikalų ministerijos (VRM) siūlymams, kad Seimo viešbutį iš policijos perimtų saugoti Vadovybės apsaugos departamentas.


2015-10-05 13:41

Vitalijaus Gailiaus byla įrodė – teisingumas teisiųjų pusėje

9

Daugelis prisimena prieš dvejus metus baigtą buvusių Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnybos (FNTT) vadovo – direktoriaus generolo Vitalijaus Gailiaus neteisėto atleidimo bylą. Tuomet nestigo komentarų, kad teisingumą rasti bylinėjantis su valstybine institucija – neįmanoma misija. Šiandien V.Gailius sako, kad jo laimei, teismų sistema suveikė nepriklausomai ir buvo pripažinta, jog iš FNTT vadovo pareigų jis atleistas neteisėtai.


2015-10-05 12:38

Atkurtas Raudondvario pilies ansamblis tapo Kauno rajono perlu

1|20

„Žmonės, išmaišę kone visą pasaulį, nustemba, kiek įspūdingų objektų yra mūsų tėvynėje. Vienas iš jų – restauruotas Raudondvario dvaro pastatų kompleksas, traukiantis lankytojus ne tik iš visos Lietuvos, bet ir iš užsienio“, – naujienų portalui lrytas.lt pasakojo Kauno rajono meras Valerijus Makūnas. Pagal senovinius elemementus atkurtas dvaras (tradiciškai vadinamas pilimi) tapo reprezantacinė Kauno rajono vieta, kurioje vyksta svarbiausi renginiai . Čia minimos valstybinės šventės, pakaunės kraštui nusipelniusių žmonių pagerbimas, rengiami koncertai, konferencijos, parodos, santuokų ceremonijos, ypatingomis progomis posėdžiauja vietos savivaldybė.


2015-10-05 12:10

Seimas pasididino išlaidas komandiruotėms

12

Parlamento vadovybė nutarė padidinti šiemet Seimo narių komandiruotėms skiriamas išlaidas. Išvykoms parlamentarai galės išleisti 40,5 tūkst. eurų daugiau nei planavo metų pradžioje.


Populiariausi per 24 val.