Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Aktualijos
2014-11-26 19:02

Kodėl sunku manipuliuoti Lietuvos rusais? Nes jie pilietiški

6

Lietuvos užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius sako, kad Lietuvos rusai yra lojalūs ir pilietiški, todėl jais sunku manipuliuoti, o kovojant su Rusijos propaganda reikia ne cenzūruoti, o pasiūlyti alternatyvą. Interviu Prahoje „Laisvosios Europos radijui“ ministras pabrėžė remiantis spaudos laisvę, tačiau pripažino, kad sukurti patrauklią alternatyvą gerai finansuojamai Maskvos propagandai nėra paprasta.


2014-11-26 18:59

Į Rusijos stovyklas vykstantiems vaikams Lietuva turi pasiūlymą

6

Lietuva gali pasiūlyti alternatyvų Rusijoje rengiamoms karinėms stovykloms, į kurias, kaip paaiškėjo, iki šiol vykdavo Lietuvos rusakalbiai moksleiviai, trečiadienį sakė švietimo ir mokslo ministras Dainius Pavalkis, pasirašęs bendradarbiavimo sutartį su Krašto apsaugos ministerija ir Lietuvos šaulių sąjunga.


2014-11-26 18:02

Kraujelio-Siaubūno žūties byla: išteisintas M. Misiukonis

73|4

Panevėžio apygardos teismas trečiadienį genocido byloje išteisino pirmąjį Lietuvos vidaus reikalų ministras po nepriklausomybės atkūrimo Marijoną Misiukonį, kuris buvo teisiamas dėl paskutiniu Lietuvos partizanu vadinamo Antano Kraujelio-Siaubūno žūties.


2014-11-26 18:02

Artimuosius daužome kaip kriaušes – 20 tūkstančių iškvietimų

12

„Išvadindavo visokiais žodžiais. Smurtaudavo ir fiziškai, ir psichologiškai, ir grasinimais visokiais, ir daužymais, laužymais, ir išvarymais iš namų. Jei aš kažko nepadarydavau, neduodavau, tada imdavosi vaikų“, - tokį pasakojimą apie smurtaujantį vyrą išgirdo Lygių galimybių plėtros centro ekspertai, apklausę smurto aukomis tapusias moteris.


2014-11-26 17:16

Seimo komitetas: į rinką galės patekti pigesni vaistai

4

Seimo Sveikatos reikalų komitetas pritarė Farmacijos įstatymo pakeitimo projektui, kuriuo, siekiant sudaryti palankesnes sąlygas pigesniems vaistiniams preparatams patekti į Lietuvos rinką ir gerinti vaistinių preparatų prieinamumą pacientams, siūloma nustatyti trumpesnį vaistinio preparato lygiagretaus importo leidimo išdavimo terminą.


2014-11-26 16:58

Iškasti protėvių kaulai ramybę atgavo Garliavoje

11|23

Trečiadienį Garliavos kapinėse amžinojo poilsio atgulė 272 žmonių, aptiktų „Rail Baltica“ trasoje, palaikai. Tiek kapų buvo atverta europinės vėžės „Rail Baltica“ statybos darbus šiame ruože vykdančios „Panevėžio kelių“ bendrovės statybvietėje 2014 metais. Dešimt mėnesių vykusių tyrimų metu, archeologiškai ir antropologiškai buvo ištirti 163 kapai ir dar ne mažiau kaip 109 suardytų kapų palaikai. Nustatyta, kad tai – XVII ir XVIII a. pakaunės apylinkėse gyvenusių žmonių kaulai.


2014-11-26 16:41

Knygų apie mafiją herojus vis dar siunta ant žurnalisto

3

Knygų apie mafiją herojus vis dar siunta ant žurnalisto Kartu su Kauno Daktarų gaujos autoritetais teisiamųjų suole dėl nužudymo atsidūrusio, bet bausmės išvengusio 48 metų Regimanto Kairio ir žurnalisto Dailiaus Dargio teismo procesas trečiadienį nepajudėjo.


2014-11-26 15:29

Lietuvai - liūdnos prognozės dėl gyventojų skaičiaus

151

Sociologai perspėja – Lietuvos visuomenė sensta taip sparčiai, kad po dešimtmečio darbuotojų stygiaus problema, kuri dabar daug kam atrodo kaip tolimos ateities pranašystė, taps tikrų tikriausiu realybės košmaru. Esama ir kitos ne ką gražesnės medalio pusės: vyresni žmonės, kurie galėtų dirbti, iš darbo rinkos išstumiami pačių darbdavių dėl savo amžiaus arba patys pasirenka vadinamąją socialinę mirtį – atsisakę darbinės veiklos gyvena pasyviai, neužsiimdami jokia pridėtinę vertę sau ar visuomenei kuriančia veikla.


2014-11-26 15:26

Teismas: „Respublika“ dėl N.Cooperio kritikos įspėta nepagrįstai

17| 

Žurnalistų etikos inspektorė įspėjimą „Snoro“ bankroto administratorių Neilą Cooperį kritikavusiam laikraščiui „Respublika“ skyrė nepagrįstai, paskelbė teismas. Vilniaus apygardos administracinis teismas (VAAT) nurodo, kad N.Cooperis yra viešas asmuo ir turi būti pakantesnis kritikai.


2014-11-26 14:58

Išrinkti „Saugesnio interneto“ konkurso mokytojams nugalėtojai

6

Pirmą kartą Lietuvoje paskelbti mokytojai, geriausiai 2014-aisiais ugdę vaikus saugiai elgtis internete. Konkurso organizatoriai džiaugiasi, kad pavyko atkreipti švietimo bendruomenės dėmesį į žemą medijų ir informacinio raštingumo lygį ir jo ugdymą Lietuvos mokyklose. Komisija pirmąją vietą skyrė Druskininkų „Atgimimo“ mokyklos mokytojai Agnei Aleksonytei.


Populiariausi per 24 val.