Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Aktualijos
2015-05-26 18:26

JAV senatorius Richardas Durbinas Vilniuje ramino lietuvius

33|3| 

Rusijai užpulti Lietuvą būtų „kvaila“, turint omenyje, kad NATO šalys yra įsipareigojusios ginti viena kitą agresijos atveju, sako Vilniuje viešintis Jungtinių Amerikos Valstijų senatorius Richardas Durbinas.


2015-05-26 17:56

Kaune šventusius jaunavedžius išvadino kiauliukais

24|4

Socialiniame tinkle „Facebook“ viena Kauno botanikos sodo lankytoja paskelbė nuotraukas, kuriose užfiksuota, kad vestuves ten šventusi pora paliko krūvą netvarkingai išmėtytų šiukšlių ir išvadino juos kiauliukais. Tinklo vartotojai įvairiai ėmė komentuoti situaciją. Sodo atstovai sakė, kad tai -- nesusipratimas.


2015-05-26 17:32

Lietuviais su olandais sutarė dėl nuskendusio An-2 skenavimo

4|

Valstybės įmonė „Oro navigacija“ sutarė su Nyderlandų kompanija „Mammoet“ dėl Baltijos jūroje nuskendusio lėktuvo An-2 skenavimo. „Kol kas – pirminė stadija, sutarėme tiktai dėl apžvalgos, tai yra skenavimo“, – antradienį BNS sakė bendrovės „Oro navigacija“ vadovas Algimantas Raščius.


2015-05-26 17:18

FNTT vadovas K. Jucevičius nusprendė nebesibylinėti su VRM

1

Finansinių nusikaltimų tyrimų tarybos (FNTT vadovas Kęstutis Jucevičius nusprendė nesibylinėti su Vidaus reikalų ministerija (VRM).


2015-05-26 17:06

Gruzinas rėžė, ką mano apie ES, Rusiją ir lietuvius turistus

31|3

„Angliškai kalbu tik su labai paslaptingomis damomis“, – šypsodamasis pokalbį pradėjo Kutaisio universiteto dėstytojas Avtangilas Chačiapuridzė. Penkis kartus apkeliavęs aplink pasaulį, buvęs istorinio susitikimo 1991-aisiais Maltoje liudininku, kai prie derybų stalo sėdo Eduardas Ševarnadzė, Michailas Gorbačiovas ir George’as Bushas vyresnysis, šiandien vyras svečius pasitinka nuosavame gruziniškų patiekalų restorane Kutaisio centre.


2015-05-26 16:32

Maskvos šnipinėjimu kaltinamas lietuvis apskundė suėmimą

9| 

Maskvoje praėjusią savaitę dėl įtarimų šnipinėjimu sulaikytas lietuvis apskundė jam skirtą kardomąją priemonę. Antradienį Maskvos teismo atstovė Julija Skotnikova informavo, kad šnipinėjimu įtariamo Aristido Tamošaičio gynėjas pateikė skundą dėl suėmimo.


2015-05-26 16:15

J. Bernatoniui gaila, kad konservatoriams nerūpi žmogaus teisės

2

Teisingumo ministras, Lietuvos socialdemokratų partijos (LSDP) vicepirmininkas Juozas Bernatonis reiškia apgailestavimą dėl Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų (TS – LKD) narių Andriaus Kubiliaus ir Jurgio Razmos pozicijos ignoruoti kartu su Lietuvos nevyriausybinėmis organizacijomis parengtą susitarimo projektą „Dėl žmogaus teisių ir laisvių apsaugos Lietuvoje“. Planuojama, kad susitarimas bus pasirašytas be konservatorių kitų svarbiausių parlamentinių partijų.


2015-05-26 15:32

A. Pitrėnienė paslapčia apsilankė pas prezidentę

34|

Nors premjeras Algirdas Butkevičius antradienį teigė nenorįs skelbti galimo pretendento į švietimo ir mokslo ministro postą pavardės, nes laukiąs Specialiųjų tyrimų tarnybos pažymos, LRT.lt žiniomis, Seimo švietimo, mokslo ir kultūros komiteto vadovė, Darbo partijos atstovė Audronė Pitrėnienė jau lankėsi Prezidentūroje.


2015-05-26 14:23

Galvosūkis – iškelti pilotus, o lėktuvą palikti jūros dugne?

164|11|

Baltijoje nuskendusio lakūnų likimas toliau kaitina aistras. Jūros dugne aptiktas orlaivis An-2, kurio kabinoje pastebėtas vienas pilotas, jau apžiūrėtas ir nufilmuotas, tačiau kaip jį pakelti iš 124 metrų gilumos, kai Lietuva neturi specialios įrangos ir kvalifikuotų specialistų? Mūsų kariškiams tokios gelmės nepasiekiamos, todėl pagalbą jau žada viena Nyderlandų įmonė.


2015-05-26 14:23

Aplinkos ministras: „Radinys pranoko košmariškiausius sapnus“

35|

Aplinkos ministerija atskleidė didžiulį korupcijos tinklą: paaiškėjo, kad kai kurios atliekų tvarkymu užsiimančios įmonės didelius atliekų kiekius „sutvarkydavo“ tik popieriuje ir už tai imdavo pinigus, tačiau atliekos taip ir likdavo nesutvarkytos arba tvarkomos netinkamai, kai kuriais atvejais išvežamos į užsienį. Įmonės sąskaitas išrašydavo už iš tikrųjų neatliktus darbus.


Populiariausi per 24 val.