Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Aktualijos
2014-08-22 12:22

A. Michnikas: „Lietuvos ir Lenkijos ginčai naudingi Maskvai“

9

Lenkijos dienraščio „Gazeta Wyborcza“ vyriausiasis redaktorius Adamas Michnikas sako, kad įvykių Ukrainoje kontekste, Lietuvos ir Lenkijos ginčai yra absurdiški, o Vilniaus ir Varšuvos santykių griovimas naudingas tik Maskvai.


2014-08-22 12:16

Matematikos egzamino užduotis nutekinęs VU docentas neteko darbo

3

Vilniaus universitetas (VU) abipusiu sutarimu iš pareigų atleido valstybinio matematikos brandos egzamino užduotis nutekinusį Matematikos ir informatikos fakulteto docentą Rimantą Grigutį. Tai BNS patvirtino sprendimą priėmęs VU mokslo reikalų prorektorius profesorius Eugenijus Butkus, šiuo metu pavaduojantis universiteto rektorių.


2014-08-22 12:00

Telefono ryšio sutrikimai Kaune jau beveik pašalinti

3

Kaune daugelis įmonių ir įstaigų tapo tarsi atkirsto nuo pasaulio – nuo pat ryto jose neveikia fiksuoto ryšio telefonai. Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato atstovė spaudai Odeta Tumelytė portalui lrytas.lt patvirtino apie ryšio sutrikimus – paskambinus į komisariatus, pasigirsta trumpi pypsėjimai, esą numeris užimtas. Tikrinant informaciją, lrytas.lt nepavyko susisiekti nė su vienu iš penkių miesto policijos komisariatų. „Šiandien turime problemų. Kiek laiko nebus ryšio, sunku pasakyti. Nežinome ir priežasčių, dėl ko įvyko sutrikimai“, – pasakojo Odeta Tumelytė.


2014-08-22 10:26

Prezidentės malonės sulaukęs kalinys nepalenkė teismo

2

Prezidentės malonės sulaukęs iki gyvos galvos dėl banko plėšimo ir apsaugos darbuotojo nužudymo kalėti turėjęs Justinas Buta vėl veržėsi į laisvę - teismui jis buvo apskundęs Pravieniškių pataisos namų-atvirosios kolonijos Lygtinio paleidimo komisijos nutarimą, kuriuo nuspręsta netenkinti jo prašymo anksčiau paleisti į laisvę.


2014-08-22 10:15

Lukiškės jau ėmė kelti siaubą ir Danijoje

85|2| 

Lietuvoje už išžaginimą nuteistas ir į savo šalį pasprukęs danas Bjarke Schultzas nuosprendžio dėl vaikų pornografijos gali ir nebeišgirsti. Danijos teismas nusprendė bėglio neišduoti Lietuvai, rašo „Lietuvos rytas“. „Apkaltintas, kankintas ir pažemintas dėl lietuvės moters“, – taip internete sukurtame dienoraštyje prisistato už studentės išžaginimą nuteistas danas B.Schultzas. Tai, kad Lietuvoje buvo žeminamas ir kankinamas, jis įrodė ir Danijos teismui – čia nuspręsta netenkinti Europos arešto orderio, kuriuo prašoma leidimo suimti B.Schultzą ir grąžinti jį į Lietuvą baudžiamajam persekiojimui.


2014-08-22 09:41

Karinių mokymų vaizdai

3|30

Lietuvos kariuomenės mokyklai priklausančiame Kazlų Rūdos poligone vyksta kariniai mokymai.


2014-08-22 09:00

L. Linkevičius: „Ukraina paramą galėtų išnaudoti efektyviau“

30

Ukraina galėtų efektyviau išnaudoti tarptautinius svertus bei teikiamą paramą, sako užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius. „Manau, ukrainiečiai nepakankamai galbūt išnaudoja tuos tarptautinius svertus, kurius galėtų išnaudoti. Yra daug spragų, kurias galėtumėme išskirti ir labai norėtųsi jiems padėti“ , - penktadienį Lietuvos radijui sakė L.Linkevičius.


2014-08-22 08:25

Teismai kratosi sudėtingos bylos

11

Beveik keturių mėnesių prireikė, kol paaiškėjo, kuriame teisme bus nagrinėjama didžiulė byla, kurioje kaltinimai dėl sukčiavimo ir žmonių apgaudinėjimo bei svetimų pinigų išviliojimo pateikti 25 organizuotos grupės nariams, rašo „Lietuvos rytas“. Neabejojama, kad bylos nagrinėjimas užtruks labai ilgai. 25 kaltinamieji turės tiek pat advokatų. 63 nukentėję žmonės ir aštuonios pinigus praradusios bendrovės taip pat samdysis gynėjus. O kiek dar liudytojų teks apklausti.


2014-08-21 18:13

Darbo partija vėl nepriėmė sprendimo dėl viceministrų

23

Kol neišspręstas energetikos ministro klausimas, Darbo partija nutarė neskubėti deleguoti viceministrų į laisvas žemės ūkio ir energetikos viceministrų postus.


2014-08-21 18:11

Iš posto kritęs ministras gali pakilti į mūšį dėl Vilniaus

196| 

Į konfliktą su premjeru Algirdu Butkevičiumi įsivėlę lenkai pretenduoja ne tik išlikti valdžioje, bet gali mėginti išpešti naudos iš energetikos ministro Jaroslavo Neverovičiaus atleidimo – jam jau matuojama sostinės mero kėdė. Nors Lenkų rinkimų akcijai priklausantis Seimo vicepirmininkas Jaroslavas Narkevičius kartoja, kad partija sieks J.Neverovičių grąžinti į ministrus, jis gali būti metamas ir į mūšį dėl Vilniaus mero posto.


Populiariausi per 24 val.