Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Aktualijos
2014-07-22 18:15

Televizijų programos – su titrais rusų bei lenkų kalbomis?

Antradienį Kaune posėdžiavusios Lietuvos radijo ir televizijos komisijos (LRTK) pirmininkas Edmundas Vaitekūnas įsitikinęs – informacinio karo akivaizdoje būtina rengti programas kitakalbiams. Tik taip galima išvengti tautinių mažumų nuodijimo priešiška propaganda, sklindančia iš Kremliui pavaldžių ir Lietuvoje gana populiarių televizijos kanalų.


2014-07-22 18:02

L. Linkevičius: „Propagandos mašina Rusijoje – gerai sutepta“

36|

Į Europos Sąjungos (ES) susitikimą antradienį atvykęs Lietuvos užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius išsakė poziciją dėl ekonominių sankcijų Rusijai, paragino apriboti judėjimą Kremliui artimiems pareigūnams ir sustabdyti ginkluotės pardavimą Rusijai.


2014-07-22 17:23

Prieš futbolo rungtynes „Aro“ išminuotojai tikrino stadioną

1|13| 

Per padidintos rizikos renginius Lietuvos policijos antiteroristinių operacijų rinktinė „Aras“ atlieka terorizmo prevencinius veiksmus. Šiandieną Vilniuje vykstančios Čempionių lygos atrankos rungtynės sulaukė daug Kroatijos ir Lietuvos futbolo sirgalių dėmesio. Tad reaguodami į esamą situaciją, „Aro“ išminuotojai su specialiai dresuotų sprogmenis aptikti tarnybiniu šunimi patikrino LFF stadioną, kuriame ir vyks komandų susitikimas. Sprogmenų nerasta, tačiau aptikti keli daiktai, kurie galėjo būti panaudoti svaidant daiktus į aikštę.


2014-07-22 16:52

Rusijai - ribojančios priemonės gynybos srityje

5

Europos Sąjunga (ES) svarstys ribojančias priemones Rusijai gynybos srityje. Tai antradienį pranešė Lietuvos užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius, dalyvaujantis ES ministrų susitikime Briuselyje.


2014-07-22 16:51

Darbo partija dėl viceministrų apsispręs kitą savaitę

Darbo partija atgaus užsienio reikalų viceministro postą, o socialdemokratai - žemės ūkio viceministro, antradienį pranešė Darbo partijos deleguota žemės ūkio ministrė.


2014-07-22 14:54

Pagaliau! Pareigūnai išsikraustė iš klaikaus komisariato

34|42

Nuo antradienio visi sostinės pareigūnai nebeturės gėdytis savo darbo vietos. Iš tragiškos būklės 6-ojo policijos komisariato persikraustę pareigūnai galės pamiršti apsilaupiusias ir pelėsiais apėjusias sienas, byrančias grindis ar pasigailėtinos išvaizdos tualetus. Pareigūnai pagaliau galės džiaugtis maloniomis darbo sąlygomis. O tai, kad bus smagiau dirbti - akivaizdu.


2014-07-22 13:42

Pritarta V. Leškevičiaus skyrimui ambasadoriumi prie ET

Vyriausybė posėdyje antradienį pritarė, kad buvęs užsienio reikalų viceministras Vytautas Leškevičius būtų skiriamas Lietuvos ambasadoriumi prie Europos Tarybos.


2014-07-22 13:07

J. Neverovičius slepia, ar grąžins R. Cytacką į ministeriją

52|2| 

Lenkų rinkimų akcijos vadovybės politinių žaidimų įkaitu tapęs energetikos ministras Jaroslovas Neverovičius slepia, ar priims skandalingai pagarsėjusią Renatą Cytacką į darbą.


2014-07-22 12:52

Šiaulių rajone beveik dvi dešimtys žmonių užsikrėtė salmonelioze

2

Šiaulių rajone beveik dvi dešimtys žmonių užsikrėtė salmonelioze, pranešė Užkrečiamųjų ligų ir AIDS centras (ULAC). Salmoneliozės protrūkis siejamas su Kuršėnuose esančios įmonės „Labnora“ konditeriniais gaminiais. Nuo liepos 15 denos šios konditerijos bendrovės veikla laikinai sustabdyta, produkcijos užteršimo priežastis tiria specialistai.


2014-07-22 12:20

L. Linkevičius ragina įvesti Rusijai ginklų embargą

32

Į Europos Sąjungos (ES) susitikimą antradienį atvykęs Lietuvos užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius išsakė atsargią poziciją dėl ekonominių sankcijų Rusijai, bet paragino apriboti judėjimą Kremliui artimiems pareigūnams ir sustabdyti ginkluotės pardavimą Rusijai.