Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Aktualijos
2014-10-21 22:54

STT kratą atliko ir R.Pakso kabinete, sulaikyti penki asmenys

552|34|

Du buvę vidaus reikalų ministro patikėtiniai ir trys verslo bendrovių vadovai - Specialiųjų tyrimų tarnyba skelbia vėl užčiuopusi politikos ir verslo korupcijos ryšius. Vilniuje antradienio rytą partijos „Tvarka ir teisingumas“ būstinėje kilo šurmulys, nes STT pareigūnai tikrino kompiuterius, atliko kratas ir dokumentų poėmius. Krata atlikta ir Rolando Pakso darbo kabinete. Apie teisėsaugos pareigūnų žygį partijos vadovai sužinojo tik iš žurnalistų.


2014-10-21 22:15

V. Gailius: „VRM žinojo apie korupcijos schemas“

30|

Po partijos „Tvarka ir teisingumas“ būstinėje surengtos kratos, Specialiųjų tyrimų tarnyba (STT) pranešė, kad sulaikė penkis asmenis, įtariamus vykdžius prekybą poveikiu. Du sulaikytieji - vidaus reikalų ministro Dailiaus Barakausko politinio pasitikėjimo komandoje dirbę nariai - viceministras Algimantas Juocevičius bei patarėjas Ervinas Raistenskis. Taip pat sulaikytas ir žinomas prodiuseris Rolandas Skaisgirys.


2014-10-21 22:12

Senieji nuodėmių gatvės namai Kaune slepia viešnamių legendas

8|4

Nors seniausia pasaulio profesija Kaune turi ypatingą istoriją, jos pėdsakai kasmet vis labiau nyksta. Tuo tarpu kauniečiai mano, kad laikinosios sostinės nuodėmių gatvės legenda galėtų garsinti miestą. Kauniečiai didžiuojasi, kad miestas turi išskirtinę istoriją, kuri siejama su tarpukario laikinosios sostinės laikais. Neatsiejama miestietiško gyvenimo dalimi tada buvo ir lengvo elgesio merginų bei jų klientų gyvenimas. Vyresni kauniečiai iki šiol žino, kodėl Nemuno gatvė vadinta nuodėmių gatve. Tačiau jaunesni gyventojai apie tai dažnai nėra girdėję.


2014-10-21 21:54

Valdžios užmojai tvarkyti visuomenės veikėjus sukėlė chaosą

2

„Visi pykstasi, šalina vieni kitus, pašalintieji kuria savo organizacijas. Kol nėra kriterijų, kodėl Jonas geresnis už Petrą, susitarti neįmanoma“, – pripažino Žmogaus teisių asociacijos pirmininkas Vytautas Budnikas. Praėjusią savaitę V.Budnikas kreipėsi į Prezidentūrą prašydamas padėti nevyriausybinėms organizacijoms susitarti.


2014-10-21 21:51

Veiklaus pareigūno suburti studentai talkina policijai

1

Kauno mafijos veiklos analitikas Paulius Klikūnas nusprendė pakeisti darbo braižą – jis ėmė burti jaunuolius, su kuriais gatvėse mėgina užkirsti kelią nusikaltimams, moko žmones savigynos, teisinių žinių. Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Organizuotų nusikaltimų tyrimo tarnyboje P.Klikūnas septynerius metus tyrė miesto gaujų gyvenimą – domėjosi, kuo jos užsiima, kaip maskuoja savo šešėlinę veiklą, kaip keičiasi jų lyderiai, nariai, gilinosi į grupuočių tarpusavio santykius.


2014-10-21 18:05

Euroskeptikų frakcija dirbs, R.Paksas ir V.Mazuronis lieka joje

5

Partijos „Tvarka ir teisingumas“ vadovai Rolandas Paksas bei Valentinas Mazuronis ir toliau dirbs Europos Parlamento euroskeptikų grupėje.


2014-10-21 17:59

Kupiškyje vis dar įamžinti sovietiniai kolaborantai

43|2

Nors Lietuva prieš 24 metus atkūrė nepriklausomybę, kai kurių miestų gatvės iki šiol pavadintos sovietinių kolaborantų, veikusių prieš valstybingumą, vardais. Pavyzdžiui, Kupiškyje iki šiol yra aktyvių Bolševikų partijos veikėjų Petro Pajarskio (1895 – 1942) ir Broniaus Žekonio (1911 – 1944) gatvės. „Nederėtų Kupiškio gatvių vadinti šių veikėjų vardais. Artimiausiu metu su bendraminčiais ketiname pakartotinai kreiptis į Kupiškio savivaldybę, kad jos būtų pakeistos“, – portalui lrytas.lt pasakojo Vilniaus kupiškėnų klubo prezidentė Filomena Marčiulionienė.


2014-10-21 17:06

A. Maldeikienė apkaltino D. Grybauskaitę politine korupcija

167|2

„Tai yra politinė korupcija“, – „Lietuvos ryto“ televizijos laidai „Patriotai“ savo nuomonę pareiškė ekonomistė Aušra Maldeikienė, komentuodama prezidentės Dalios Grybauskaitės praturtėjimą iš Vyriausybės vertybinių popierių.


2014-10-21 17:03

R. Paksas nenori, kad D. A. Barakauskas atsistatydintų

2|

Partijos „Tvarka ir teisingumas“ lyderis Rolandas Paksas teigė telefonu kalbėjęs su partijos į vidaus reikalų ministrus deleguotu Dailiumi Alfonsu Barakausku ir išsakęs poziciją, kad jis turi dirbti toliau ir būti principingas.


2014-10-21 16:53

Pro viešbučio vaiduoklio langą žvelgia keistas padaras

2|2

Kauno centre stūksančiame apleistame viešbutyje „Respublika“ atsirado keistas gyventojas - šviesaus audeklo fone pro langą žvelgia manekenas, rankoje laikantis populiaraus gaiviojo gėrimo pakuotę.


Populiariausi per 24 val.