Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Aktualijos
2014-09-17 05:51

Pavaldinių fokusai verčia Darių Valį prakaituoti

1

Keistas prokurorų sprendimas atleisti nuo atsakomybės buvusį banko „Snoras“ administratorių Neilą Cooperį pribloškė politikus, bet generalinis prokuroras Darius Valys ir šį kartą bando nusiplauti rankas, rašo „Lietuvos rytas“. Į Seimą aiškintis dėl prokuroro Lino Kuprusevičiaus skandalingo sprendimo iškviestas D.Valys vakar atsitvėrė tylos siena ir bandė vaizduoti esąs „ne prie ko“. Prokuratūros vadovas pranešė nurodęs aukštesniajam prokurorui patikrinti nutarimo nutraukti ikiteisminį tyrimą teisėtumą ir pagrįstumą. Taip D.Valys esą nusprendė atsižvelgdamas į tai, kad tyrimo rezultatai yra svarbūs didelei visuomenės daliai, ypač banko kreditoriams.


2014-09-17 05:48

Kedžiams gyventi Klonio gatvėje – jau nebemiela

15|4

Norite apsigyventi name, į kurį neseniai buvo nukreiptos kone visų Lietuvos gyventojų akys? Tokią galimybę jums suteiks Vytautas ir Laimutė Kedžiai, parduodantys namą Klonio gatvėje Garliavoje. Atrodo, kad jie keliaus į JAV pas dukterį Neringą. Baimė atsidurti už grotų vieną po kito iš Lietuvos veja pedofilijos burbulo pūtėjus, rašo „Lietuvos rytas“. Atrodo, kad įkandin Čikagoje prisiglaudusios N.Venckienės ir Rusijoje pasislėpusios jų kaimynės Olgos Girdauskienės į užsienį ketina sprukti ir Kedžiai.


2014-09-16 23:34

Politikos ringe gresia A. Zuokienės ir R. Cytackos dvikova

20

Vilniaus mero Artūro Zuoko žmoną Agnę Zuokienę į savo gretas priėmę socialdemokratai naujajai savo bičiulei rengia išbandymą. Kairieji norėtų ją mesti į kovą dėl Seimo nario mandato Vilniuje. Jis atsilaisvino, kai iš Seimo pasitraukė į Europos Komisijos narius pretenduojantis socialdemokratas Vytenis Andriukaitis. Jis į Seimą buvo išrinktas Žirmūnų vienmandatėje rinkimų apygardoje.


2014-09-16 23:34

Gąsdina, kad Klaipėdoje gali kilti tokių neramumų kaip Ukrainoje

1054| 

Klaipėdos miesto tarybos narys Viačeslavas Titovas Rusijos pareigūnų pareiškimus apie tariamai pažeidžiamas Baltijos šalių rusakalbių teises girdėjo iš pirmų lūpų. Klaipėdietis savaitgalį lankėsi Rygoje, kur Baltijos šalių rusų atstovai guodėsi Rusijos politikams. Anot Lietuvos rusų sąjungos atstovo V.Titovo, rusų kalba, kaip antra oficialioji, turėtų būti įteisinta ir Klaipėdoje. Jis perspėjo: jeigu gyvenimas rusams Lietuvoje nepagerės, galime sulaukti panašių neramumų, kaip Ukrainoje.


2014-09-16 18:33

L. Dmitrijeva: „Lietuvos rusų situacija kitokia“

142

Lietuvos rusų situacija kitokia nei Latvijoje ir Estijoje, komentuodama Rusijos pareiškimą dėl Baltijos valstybėse esą pažeidžiamų rusakalbių teisių sako Lietuvos rusų sąjungos atstovė parlamente Larisa Dmitrijeva.


2014-09-16 17:28

Baltijos šalys koordinuos veiksmus dėl grėsmių saugumui

14

Trijų Baltijos valstybių vidaus reikalų ministrai sutarė steigti bendrą komitetą, kuris koordinuos vidaus saugumo ir viešosios tvarkos klausimus. Tai numatantį susitarimą antradienį Rygoje su Latvijos vidaus reikalų ministru Rihardu Kozlovskiu pasirašė Lietuvos vidaus reikalų ministras Dailis Alfonsas Barakauskas. Trečiadienį jis susitarimą planuoja pasirašyti ir Taline su Estijos vidaus ir regionų ministru Hanno Pevkuru.


2014-09-16 17:04

Susitikęs su Kremliaus atstovais klaipėdietis grasina Lietuvai

35| 

Prastomis rusakalbių teisėmis Rusijos politikams praėjusį savaitgalį skundėsi ir pagarsėjęs Klaipėdos politikas Viačeslavas Titovas. Jis grasina, kad jei jo tautiečiams gyvenimas nepagerės, Lietuvos laukia neramumai. Kol uostamiesčio politikas grasina, kiti jo tautiečiai sako, kad gyvenimą palengvintų rusų kalbos vartojimas valdiškose įstaigose.


2014-09-16 16:51

Opozicija inicijuoja interpeliaciją Kauno merui A. Kupčinskui

60

Kauno miesto merui konservatoriui Andriui Kupčinskui reiškiamas nepasitikėjimas. Opozicija po interpeliacijos tekstu surinko 17 parašų, BNS antradienį sakė savivaldybės tarybos narys Arvydas Garbaravičius. Pasak politiko, tarybos narius papiktino mero atsisakymas surengti neeilinį posėdį.


2014-09-16 16:34

Seimas spręs dėl kontrabandos turgavietėse kontrolės

Parlamentarai pradėjo svarstyti siūlymą, kad turgaviečių administratoriai kontroliuotų nelegalią prekybą alkoholiu bei tabaku.


2014-09-16 15:02

Atliekų rūšiavimas šiaulietiškai – viskas į vieną priekabą

56|12

Šalyje plintant atliekų rūšiavimo vajui, nuo kitų miestų stengiasi neatsilikti ir Šiauliai. Mieste kabo didžiuliai plakatai, kviečiantys gyventojus rūšiuoti atliekas: stiklą, plastiką bei popierių mesti tik į jiems skirtus konteinerius. Kai kuriuos tai daryti jau ėmusius šiauliečius galima nuliūdinti – jų triūsas eina perniek, nes išrūšiuotas atliekas surenkančios bendrovės „Švarinta“ darbuotojai jas pila į to paties automobilio priekabą, o po to iš naujo rūšiuoja.


Populiariausi per 24 val.