Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Rytai-Vakarai
2015-04-26 08:40

Prisėdo ir peržiūrėjo Rusijos propagandines laidas: ką pamatė?

521|2

Rusijoje įsuktas propagandos ratas vis panašesnis į progresuojančią sunkiai kontroliuojamą beprotybę, o pagrindiniai jos skleidėjai – į kliedinčius pamišėlius, kurių vieta veikiau ligoninėje, o ne televizijos eteryje. Būtent toks įspūdis susidaro pasižiūrėjus kai kurias autorines mūsų rytų kaimynės laidas, kasdien prie televizorių ekranų prikaustančias dešimtis milijonų žiūrovų.


2015-04-26 08:34

Netradicinė orientacija britus vis dar įstumia į keblią padėtį

4|4

Praėjusią savaitę Lietuvoje kilęs skandalas dėl transseksualės Agness Landau, kuri norėjo persirengti sporto klube su moterimis, – retas, bet, matyt, ne paskutinis panašus atvejis. Kokių bėdų, nesusipratimų ir sprendimų tikėtis, galėtų papasakoti britai. LGBT – Lietuvoje vis daugiau žmonių sužino, ką reiškia tos raidės, neretai gretinamos su vaivorykštės spalvų vėliava. Lesbietės, gėjai, biseksualai ir translyčiai – tokia yra tiksli ir stebėtinai universali LGBT šifruotė tiek lietuvių, tiek anglų kalbomis.


2015-04-24 21:37

Rusijos propaganda: kur žodžiai skamba garsiau nei ginklai

343

„Kare venk to, kas stiprus ir pulk ten, kur silpna“, – yra sakęs Kinijos kariuomenės generolas Sun Dzi. Atrodo, kad šią pamoką gerai įsisavino Rusija pradėdama savo propagandinį karą. Dabar, Rusijai agresyviai kariaujant informaciniame fronte, Europa turėtų imtis atsakomųjų veiksmų. Tačiau, užuot skleidusi kontrpropagandą, ji turi smogti į kitą silpną Rusijos vietą, rašo „The EU Observer“.


2015-04-23 16:04

Laivų laukiantys vaikai Libijoje priversti gerti savo šlapimą

20|10|

Pabėgėlių vaikai, laikinuose Libijos kalėjimuose laukiantys persikėlimo per Viduržemio jūrą, yra priversti gerti savo pačių šlapimą, nes negauna nei maisto, nei vandens, rašo „The Telegraph“. Tarptautinės organizacijos „Gelbėkit vaikus“ atstovai teigia, kad iš kitų Afrikos šalių Libiją pasiekę pabėgėliai dažnai kelis mėnesius turi praleisti kalėjimuose, kol jų šeimos surenka pakankamai pinigų už antrąją kelionės dalį – persikėlimą per Viduržemio jūrą.


2015-04-23 07:17

Japonijos provincijos klasėse – vos keli vaikai

6|2

Japonai bėga į didmiesčius. Kaimuose liko vien senyvo amžiaus žmonės – provincijoje gyvena vos keli vaikai. Ką daryti su tuščiomis mokyklomis ir mažamečiais, kurie negauna bendravimo įgūdžių?


2015-04-21 10:58

Hillary Clinton gresia didžiulės problemos

62|2

Knyga prekybos vietas pasieks tik gegužės 5-ąją, bet JAV respublikonai jau trina rankomis. Peterio Schweizerio tyrimas, pavadintas paprastai – „Clintonų pinigai“ („Clinton Cash“), gali stipriai sudrebinti Hillary Clinton rinkimų kampaniją. Knygoje tikinama, kad Clintonų fondą užsienio donorai rėmė ne iš geros valios, skelbia „The New York Times“.


2015-04-21 10:31

JAV pasiuntė lėktuvnešį į Arabijos jūrą stebėti Irano laivų

8

JAV pirmadienį patvirtino, kad jos sustiprins savo pajėgas Arabijos jūroje pasiųsdamos į šį regioną vieną lėktuvnešį ir kad jos stebi Irano laivų, kuriais kaip manoma, gali būti gabenami ginklai Jemeno husių sukilėliams, vilkstinę.


2015-04-20 21:45

Į Europą plūstančių migrantų daug, o jų gelbėtojų – vos sauja

70|5|

Sekmadienį prie Italijos salos Lampedūzos krantų įvyko bene didžiausia migrantų tragedija. Apie 700 nelegalių migrantų perpildytu laivu mėgino pasiekti Europos krantus, tačiau jų laivas apvirto ir išsigelbėti pavyko vos 28-iems. Šios nelaimės akivaizdoje Europos Sąjungos lyderiai sukruto: gal pagaliau atėjo metas ko nors imtis?


2015-04-20 09:46

Vyras troško mirti suėstas kanibalo, bet sulaukė kito likimo

26|2| 

Nedidelis, niekuo neišsiskiriantis viešbutis „Sommerfrische Illingmühle“ iš tiesų slepia kraupią paslaptį. Pastato rūsyje prieš pusantrų metų siautėjo kanibalas. Negana to, jo auka tapęs vyras prašė užpuoliko jį suvalgyti, rašo „Lietuvos rytas“.


2015-04-20 06:18

Ar demokratų karalienė Hillary pasimokė iš praeities klaidų?

25|3| 

Hillary Clinton antrą kartą pradeda kovą dėl JAV prezidento kėdės. Pasimokiusi iš klaidų, suprantanti savo rinkėją, tačiau lydima skandalų šleifo. Jei patyrusi politikė ir turi raktą į rinkėjų širdį, ar juo pagaliau pavyks atrakinti Baltuosius rūmus? „Paprastiems amerikiečiams reikia gynėjo ir aš noriu būti tuo gynėju“, – praėjusį sekmadienį vaizdo klipe pareiškė buvusi valstybės sekretorė H.Clinton.


Populiariausi per 24 val.