Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Rytai-Vakarai
2016-05-28 12:12

Broliai lenkai, kodėl sukate klastingu keliu?

1

Pradėkime nuo pradžių. Kodėl „broliai“? Todėl, kad eilę metų blogėjantys Lietuvos-Lenkijos santykiai dar nereiškia, kad kaimynai mūsų nemėgsta. Juolab nereiškia, kad Lenkija gviešiasi Vilniaus ar braukia ašarą iš susijaudinimo, kai vienas Lietuvos europarlamentaras eilinį kartą verkia Briuselyje, kad lenkams mūsų šalyje nebeliko vietos.


2016-05-28 08:49

Kaip sumalti varžovus ir laimėti rinkimus. Rusiška mokykla

37|4

Jei nori laimėti rinkimus, tinka bet kokios priemonės. Bent jau Rusijoje, kokia ji yra pastaruosius dešimtmečius. Tiesa, kai kuriuos metodus taiko ir kitos posovietinės šalys. Ten eiliniam piliečiui pagaliau buvo suteikta bent jau oficialiai deklaruojama teisė rinktis, apie sąžiningą rinkimų kampaniją mažai kas tegalvojo. Iš Vakarų atėjusios politinės viešųjų ryšių technologijos čia dažnai virsdavo pačiais keisčiausiais, nešvariais pinigais atmieštais šou, kurie rusų tarpe dažnai prisimenami iki šiol.


2016-05-27 10:57

Islamo terorizmo ekspertas: „Dvejus metus galite būti ramūs“

44|5

Londone gyvenantis advokatas Tasnime'as Akunjee drąsiai imasi tarpininkauti, kai tenka derėtis su teroristinės „Islamo valstybės“ grupuotės veikėjais ir pelnė jų pasitikėjimą, sugebėjo perprasti elgesio motyvus.


2016-05-25 10:59

„Brexit“ ar „Bremain“ – štai kur klausimas

9

Po mėnesio, birželio 23 dieną Jungtinės karalystės gyventojai spręs Hamletišką klausimą: išstoti iš Europos Sąjungos, ar likti joje. Laukia itin atsakingas sprendimas, nulemsiantis ne tik pačių britų, bet ir likusios ES artimiausią ateitį. Sujudimas dėl referendumo baigties itin didelis.


2016-05-24 23:35

Kas gi nutiko su Rusija, kai ji prarado „stogą“

58|2

Vadinamojo praėjusio šimtmečio pabaigos vargmečio bumerangas sparčiai grįžta į Rusiją. Norint suprasti šį reiškinį reikia ne knaisiotis po temas, koks blogas Jelcinas ar niekam netinkamas Vladimiras Putinas – pasiknaisioti reikia pačiuose savyse, portale „7days.us“ rašo tinklaraštininkas Aleksandras Sotnikas.


2016-05-24 10:35

Kaip gyvena Šiaurės Korėjos elitas?

33

Šiaurės Korėjoje komunizmo ideologija vis dar stipri, o dauguma šalies gyventojų skęsta skurde. Tačiau naujas turtingųjų sluoksnis dienas leidžia nerūpestingai ir mėgina išvaizda supanašėti su vakariečiais.


2016-05-23 15:27

Samdomas karys į pragarą žemėje nėrė nedvejodamas

115|6

Jis matė pragarą žemėje, saugojo jūrininkus nuo piratų, prarado draugą, bet niekada neleido baimei laimėti. Lietuvos kariuomenėje darbo negavęs Aivaras Poška užsienyje tapo geidžiamu samdiniu, pasirengusiu slapta vykti į bet kurį pavojingą kraštą.


2016-05-22 10:53

Mirtys ir kalėjimas neišgąsdino Meksikos narkotikų karalienės

18|3

Ramiojo vandenyno karalienė – taip vadinama meksikietė Sandra Avila Beltran, kuri daugiau negu tris dešimtmečius buvo įtakingiausia moteris narkotikų versle. Po ilgų metų kalėjime ji jau mėgaujasi laisve. Vos įžengus į 55-erių S.A.Beltran namus galima pamatyti altorių su degančiomis žvakėmis. Jis skirtas prarastiems moters vyrams – dviem buvusiems sutuoktiniams ir broliui. Pirmasis jos vyras žuvo per susišaudymą, antrasis buvo nudurtas. O brolis – mirtinai nukankintas. Visi jie mirė dėl narkotikų gaujų karų Meksikoje.


2016-05-20 09:25

Įtikinkit savo draugus Britanijoje balsuoti prieš „Brexit“

35

Likus vos kelioms savaitėms iki referendumo dėl Britanijos pasitraukimo iš Europos Sąjungos, vadinamojo „Brexit“ scenarijaus, padėtis atrodo niūri.


2016-05-20 08:30

Iš islamistų vergovės pasprukusi moteris – apie patirtą košmarą

6| 

Nors vadinamosios „Islamo valstybės“ užimtų teritorijų plotas pastaruoju metu gerokai sumažėjo, islamistų nelaisvėje esančių žmonių gyvenimas nelengvėja. Jie netgi sukūrė sistemą, kuri žmones leidžia registruoti kaip nuosavybę, kurią vėliau gali parduoti. Tai apsunkina ir galimybes pabėgti. Iš džihadistų vergovės pasprukusi moteris pasakoja iki šiol negalinti užmiršti išgyvento košmaro, kurį jai teko išgyventi pusantrų metų.


Populiariausi per 24 val.