Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Rinkos pulsas
2016-05-25 14:30

Kuršių mariose tūnantys gintaro aruodai iškeliaus į Kiniją?

9|3

Lietuva užsimojo atgaivinti gintaro gavybą. Būsimą uždarbį jau skaičiuoja Neringos savivaldybė. Yra ir dar vienas tikslas – kad gintaras ir liktų Neringoje, tačiau toks noras vargu ar išsipildys.


2016-05-25 14:27

Prezidentė apie „Lietuvos geležinkelius“: „Valstybė valstybėje“

11|2

„Lietuvos geležinkeliams“ gresia milijoninės baudos už išardytą kelią į Rengę Latvijoje. „Lietuvos geležinkeliai“ elgiasi kaip valstybė valstybėje. Netoleruotina, kad įmonės interesai yra aukščiau valstybės,“ – prezidentė žodžius po susitikimo su susisiekimo ministru Rimantu Sinkevičiumi, perdavė jos patarėja.


2016-05-25 13:37

Ukrainoje – trečias nemokus bankas per savaitę

2

Ukrainos nacionalinis bankas (UNB) pripažino nemokiu trečią banką per savaitę – „Smartbank“, užimantį 81-ą vietą pagal aktyvų dydį tarp maždaug šimto šalies kredito įstaigų. Apie tai informuoja naujienų agentūra „Reuters“.


2016-05-25 13:27

„Uber“ plečia savo veiklą Vilniuje

6

Trečiadienį Vilniuje duris atvėrė oficialus „Uber“ biuras, kuriame įsikūrė inžinerijos centras ir paslaugų palaikymo padalinys. Biuro atidarymas reiškia naują bendrovės plėtros bei investicijų Vilniuje etapą – jau iki metų pabaigos bus padvigubinta čia dirbančių specialistų komandą, kuri reikšmingai prisidės prie pasaulinės „Uber“ platformos vystymo bei pritrauks investicijas į sostinę.


2016-05-25 12:27

Paaiškėjo, kada atsidarys „Lidl“

19|2

Vilniuje pirkėjus pasitiks penkios „Lidl“ parduotuvės, Kaune – dvi, po vieną parduotuvę atidaroma Klaipėdoje, Šiauliuose, Alytuje, Marijampolėje, Kėdainiuose, Kretingoje, Telšiuose ir Mažeikiuose. Kitą ketvirtadienį, birželio 2 d., 8 val. ryto prekybos tinklas „Lidl“ atidaro pirmąsias 15-a parduotuvių Lietuvoje.


2016-05-25 11:33

Keičiasi lietuvių įpročiai: mažiau geriame stipraus vyno

1

Alkoholinių gėrimų pardavimas Lietuvoje pirmąjį šių metų ketvirtį sumažėjo 6 procentais, lyginant su praėjusių metų tuo pačiu laikotarpiu. Tai naujos visų laikų šalies alkoholinių gėrimų rinkos žemumos, nes kartu su besitraukiančia legaliąja rinka fiksuojamas ir šešėlinės rinkos mažėjimas, rodo Baltijos gėrimų pramonės aljanso duomenys.


2016-05-25 11:27

D. Grybauskaitė: „Reikia nuo korupcijos atgrasančių baudų“

10

Norint mažinti šešėlinę ekonomiką, neužtenka tik švietimo ir gerų pavyzdžių, todėl reikia nuo korupcijos atgrasančių baudų ir įstatymų, sako šalies prezidentė.


2016-05-25 11:26

„Maxima“ parems bendruomenių užmojus

Šią savaitę startuoja bendruomenių iniciatyvų konkursas „Mes – bendruomenė“, skirtas skatinti šalies gyventojų aktyvumą įgyvendinant vietos bendruomenėms svarbius projektus. Šiemet projekto iniciatorė bendrovė „Maxima LT“ kartu su Lietuvos savivaldybių asociacija atrinks net 10 šalies savivaldybių ar bendruomenių pateiktų projektų, kuriems įgyvendinti bus skirtas specialus finansavimas. Šiųmetės iniciatyvos prioritetai – aktyvaus vaikų laisvalaikio, taip pat sveikatingumo skatinimas bei daugiafunkcinių erdvių vietos bendruomenėms kūrimas.


2016-05-25 11:22

Iš šešėlio ištraukta beveik pusė milijardo eurų BVP

3

Gegužės 23-29 dienomis įvairiuose Lietuvos miestuose ir miesteliuose rengiant iniciatyvas, skirtas kovai su šešėline ekonomika, Ministras Pirmininkas Algirdas Butkevičius Vyriausybės rūmuose trečiadienio rytą dalyvavo konferencijoje „Šešėlinė ekonomika. Pokyčiai per dešimtmetį“. Prieš tai Premjeras Vinco Kudirkos aikštėje Vilniuje dalyvavo akcijoje „Lietuva be šešėlio“, kurios metu bendravo su žmonėmis ir dalijo atvirlaiškius su edukacine medžiaga, kaip kiekvienas pilietis gali prisidėti prie šešėlio mažinimo.


2016-05-25 10:18

Pažangios naujovės skinasi kelią į Lietuvą

1|5

Pasitelkus modernias technologijas įspūdingo dydžio ir unikalių konstrukcijų betoniniai statiniai gali išdygti vos per keletą dienų. Užsienyje projektuotojų ir statybininkų itin palankiai vertinama slenkančiųjų klojinių technologija Lietuvos rinkoje tebėra naujovė, tačiau jau ir mūsų šalyje yra įmonių, išbandžiusių šią technologiją. Viena jų – bendrovė „LitCon“.


Populiariausi per 24 val.