Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Aktualijos
2016-08-24 06:51

Gyvenimas Astrave: pensininkai laukia grįžtančių emigrantų

24|21

Išgirdus Astravo pavadinimą užplūsta neigiamos emocijos: didžiausią nerimą kelia šiame Baltarusijos miestelyje, pačioje Lietuvos pašonėje statoma branduolinė jėgainė. Tačiau Šiaurės Lietuvoje esančio Biržų miesto gyventojams Astravas asocijuojasi su kur kas malonesniais dalykais – grafų Tiškevičių XIX amžiaus rūmais ir ūksmingu parku, kurio pakrantę skalauja Širvėnos ežeras. O per ežerą į Astravą veda pats ilgiausias Lietuvoje, daugiau, nei pusės kilometro ilgio medinis tiltas.


2016-08-24 06:51

Ekspertai: J.Bideno tikslas – nuraminti, nusiųsti žinutę Rusijai

14|2| 

Kadenciją baigiančio Jungtinių Valstijų viceprezidento Joe Bideno antradienio vizitą Rygoje ekspertai vertina ir kaip siekį nuraminti Baltijos valstybes po kandidato į JAV prezidentus Donaldo Trumpo pareiškimų, ir kaip galimą žinutę Rusijai.


2016-08-24 06:42

Ar vertingas valstybės turtas buvo parduotas teisėtai?

Lietuvos miestuose ir rajonuose gyvenantys žmonės turi teisę savarankiškai planuoti savo savivaldybių teritorijos plėtrą: kokio dydžio, kiek ir kokios paskirties pastatų gali būti statoma, kurios vietos atiduodamos želdynams, kur gali būti įrengiami parkai, skverai.


2016-08-24 06:26

Nukirsdinti su ceremonija ar be jos?

1

Pirmiausia piktai liepia kuo greičiau nukirsti galvą, po to supratusi, jog to vienu kirčiu neįmanoma padaryti, siūlo užlopyti teisines spragas. Tokiu nuoseklumu vėl žybtelėjo prezidentė D.Grybauskaitė.


2016-08-24 06:21

Bėglių sodintas bulves kasa geraširdis Petras

16|2

Europarlamentarui Petrui Auštrevičiui tenka vienam valgyti bulves, kurias savo sodyboje Vilniaus rajone sodino su priglausta šeima iš Irako. Pabėgėliai tyliai išvyko į Švediją. Kodėl jiems nepatiko Lietuvoje? Į Lietuvą pernai gruodį perkelta pirmoji pabėgėlių šeima iš Irako šiuo metu yra Švedijoje ir neaišku, ar sugrįš į Lietuvą.


2016-08-23 22:46

Vytautas Landsbergis konferencijoje nesusivaldė: kliuvo visiems

148|5

Profesorius Vytautas Landsbergis antradienį klausydamas konferencijos dalyvių pasisakymus apie Astravo AE nebeištvėrė. Skelbiant konferencijos pabaigą, profesorius stojo paskutiniam nenumatytam žodžiui, kuris kai kuriuos prisnūdusius svečius privertė suklusti. Kliuvo ir salėje sėdintiems politikams.


2016-08-23 22:45

Signataras Z.Vaišvila: „Dievulis dar sumanė grąžinti mane atgal“

59|2| 

„Dievulis dar sumanė grąžinti mane atgal“, – išskirtiniame interviu „Lietuvos ryto“ televizijos „Patriotų“ laidai sako Nepriklausomybės akto signataras Zigmas Vaišvila.


2016-08-23 22:44

JAV gins Baltijos šalis: „Mūsų įsipareigojimai tvirti kaip uola“

33|3| 

Jungtinių Amerikos Valstijų viceprezidentas Joe Bidenas antradienio vakarą Latvijos nacionalinėje bibliotekoje sakydamas kalbą žadėjo paramą Baltijos šalims ir ragino neklausyti Donaldo Trumpo, kurio pastabos sukėlė abejonių dėl įsipareigojimo ginti Lietuvą, Latviją ir Estiją Rusijos užpuolimo atveju.


2016-08-23 20:28

Kariuomenės vadas kreipėsi į žvalgybą dėl išgalvotų teiginių

50

Kariuomenės vadas generolas leitenantas Jonas Vytautas Žukas kreipėsi į Lietuvos žvalgybos institucijas, siekdamas išsiaiškinti, kas internete publikuoja jam priskiriamus išgalvotus teiginius apie saugumo situaciją.


2016-08-23 19:51

Tūpsnis prieš startą: skelbs stadiono statybos konkursą

13|3

Skeptiškai nusiteikę vilniečiai jau vargiai tiki, kad vietoj amžinosiomis pavadintų nacionalinio stadiono griaučių ant Vilniaus Šeškinės kalvos išdygs kas nors doro. Tačiau sostinės valdžia ragina būti optimistais: Vilniaus daugiafunkciniu kompleksu perkrikštyto Nacionalinio stadiono statybų pradžios pradžia neišvengiamai artėja. Trečiadienį sostinės taryba svarstys ir ketina patvirtinti daugiafunkcinio sporto, kultūros ir pramogų statybos koncesijos būdu (viešojo ir privataus kapitalo partnerystės) konkurso sąlygas. Meras Remigijus Šimašius anksčiau yra sakęs, kad netrukus, šio mėnesio pabaigoje, bus paskelbtas ir konkursas.


Populiariausi per 24 val.