Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Aktualijos
2014-08-29 08:04

Aferų meistras S. Rachinšteinas įlindo ir į dailininkų palėpę

1|2

Kelis dešimtmečius viename sostinės name gyvenantys dailininkai jautėsi tikri šeimininkai. Bet vieną dieną staiga sužinojo: patalpos virš jų butų priklauso skandalingajam Sergejui Rachinšteinui. V.Grybo gatvės daugiabutyje Vilniuje įsikūrę menininkai apie naują patalpų savininką sužinojo visai atsitiktinai. Laiptinėje gyventojai sutiko ir užkalbino nepažįstamą moterį. Ji prisistatė esanti architektė ir pareiškė, kad namo palėpėje projektuos erdvų butą. Ji susiruošė braižyti buto planą, nors šiame daugiabutyje nėra net į palėpę vedančių laiptų.


2014-08-29 07:50

Energetikos ministro ieško ne politikų lauke

3

Kandidatų į Energetikos ministrus dairomasi ir aukštosiose mokyklose, ir tyrimų institutuose. Naujas energetikos ministras greičiausiai bus iš akademinio pasaulio, nepartinis, bet artimai susijęs su energetika. Neoficialiai jau rikiuojami kandidatai į šį svarbų postą. Naujajam ministrui gali tekti garbė nugriebti grietinėlę nuo visų svarbiausių energetinių projektų - perkirpti juostelę Suskystintų dujų terminale, paskelbti elektros kabelio į Švediją statybos pabaigą, pasveikinti elektros tilto į Lenkiją tiesėjus.


2014-08-29 07:09

Karo istorikas lietuviams pataria pasirūpinti konservais

412|

Karo istorikas Valdas Rakutis Europai ir Lietuvai piešia liūdną scenarijų: esą nepraeis net metai, kai savo teritorijos vientisumą teks ginti ir Lietuvai, todėl ragina rimtai ruoštis tiek šalies valdžią, tiek gyventojus. Tai praneša „Lietuvos ryto“ televizija. Pusmetį Ukrainoje trunkantis karas įgauna naujas formas: paslaptingus karius, pramintus „žaliaisiais žmogeliukais“, keičia Rusijos kariai.


2014-08-28 20:45

Lietuva sušaukė JT Saugumo Tarybos posėdį dėl Ukrainos

225|2|

Lietuvos prašymu ketvirtadienį šaukiamas Jungtinių Tautų Saugumo Tarybos posėdis situacijai Ukrainoje aptarti. Tai patvirtino Lietuvos užsienio reikalų ministerijos atstovė spaudai. „Lietuvos prašymu posėdis situacijai Ukrainai aptarti vyks 14 valandą Niujorko laiku (21 val. Lietuvos laiku)“, - sakė užsienio reikalų ministro atstovė spaudai Rasa Jakilaitienė.


2014-08-28 20:42

Vilniaus senamiestį praskaidrino pasaulio moterų eisenos spalvos

4|43| 

Tiek viešnių, kiek ketvirtadienio vakarą, Sostinės Valdovų rūmai greičiausiai dar nematė. Į tarptautinę moterų konferenciją susirinko per 350 damų iš viso pasaulio. Vilniaus meras Artūras Zuokas sveikino dalyves iš tolimosios Zambijos, Zimbabvės, Pietų Afrikos, Mauricijaus, Madagaskaro, Indijos, Islandijos ir kitų šalių.


2014-08-28 20:40

Amerika atsiųs tankų į manevrus Baltijos šalyse

85|2|

JAV karinės pajėgos, pastiprintos tankais, netrukus vyks į Rytų Europą, kad dar kartą užtikrintų NATO sąjungininkes, nerimaujančias dėl Rusijos intervencijos Ukrainoje. Tai parnešė ketvirtadienį Pentagono pareigūnai.


2014-08-28 18:33

Žemiau skurdo ribos gyvenančias šeimas gelbėja tik kaimas

80|2| 

Penkis vaikus su vyru auginanti Eglė Juozulynienė įsikūrė Gižų kaime (Vilkaviškio rajonas) iš uošvių paveldėtame name ir džiaugiasi netapę miestiečiais, nes kaime verstis yra šiek tiek lengviau. Sutuoktiniai sukasi kaip tik begali, tačiau jų šeima vis tiek gyvena žemiau skurdo ribos. Į klausimą, kaip jie verčiasi, Eglė atsako be žodžių – gūžteli pečiais ir liūdnai nusišypso.


2014-08-28 18:24

P. Vaitiekūnas: „Vakarai turėtų atsakyti iš jėgos pozicijų“

106|

Į tiesioginę Rusijos karinę invaziją Ukrainoje Vakarai galėtų atsakyti ir toliau stiprindami sankcijas, tačiau veiksmingiausia su Rusija būtų kalbėti „iš jėgos pozicijų“. Tai sako Lietuvos ambasadorius Ukrainoje Petras Vaitiekūnas.


2014-08-28 18:24

Prieglobsčio nuo V. Putino režimo pabėgėliai ieško Lietuvoje

17| 

Lietuvoje gausėja pabėgėlių iš Rusijos. Mūsų šalyje prieglobsčio prašo ne tik nuo susidorojimo besislapstantys Vladimiro Putino kritikai, bet ir valdžia besipiktinantys verslininkai. Atvyksta šeimomis, vaikus leidžia į lietuviškus darželius, o patys mokosi lietuvių kalbos.


2014-08-28 18:13

Kaune sugedo į Kaliningradą vykęs traukinys

36

Ketvirtadienį po pietų Kauno pakraštyje netikėtai sugedo iš Maskvos į Kaliningradą tranzitu per Lietuvą vykusio traukinio šilumvežis. Keleiviams teko apie dvi valandas laukti, kol buvo surastas pakaitinis šilumvežis.


Populiariausi per 24 val.