Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Aktualijos
2015-04-02 10:37

Moteris surado teisybę, bet liko su skolų kupra

1|2

Ar gali būti, kad teisme įrodžius savo tiesą tektų ne džiaugtis, o graužti nagus ir dar patirti nuostolių? Į tokią situaciją pateko klaipėdietė, laimėjusi bylą dėl prastai uždengto stogo. Teisybės paieškos dėl nekokybiškai uždengto daugiabučio stogo klaipėdietei kainavo daugiau kaip aštuonis tūkstančius eurų, nors bylą teisme pavyko laimėti. Taip atsitiko todėl, kad nepriklausomi ekspertai skirtingai įvertino remontininkų paliktų defektų pašalinimo kainą – vieniems atrodė, kad tam prireiks 20 tūkst. eurų, kitiems – dešimt kartų mažiau.


2015-04-02 09:23

B. Bradauskas greičiausiai bus keičiamas

11| 

Premjeras Algirdas Butkevičius tikisi, kad su parlamentaru Broniumi Bradausku, kurio sūnus tapo Valstybinės mokesčių inspekcijos vadovu, sutars dėl pasitraukimo iš Seimo Finansų ir biudžeto komiteto pirmininko pareigų. „Aš manau, kad mes šitą klausimą svarstysime frakcijoje jau antradienį ir tikrai nenorėčiau, kad būtų tam tikrų ginčų, diskusijų politiniame lygyje. (...) Aš manau, kad B.Bradauskas yra patyręs politikas ir tikrai, tikiuosi, sutarsim, kad biudžeto ir finansų komiteto pirmininko pareigas užims kitas žmogus ir, manau, šita įtampa nepersikels į Valstybinę mokesčių inspekciją, nes tikrai šitoj srity nereikia tos įtampos“, – Žinių radijui ketvirtadienį sakė A.Butkevičius.


2015-04-02 07:29

Pirmieji savanoriai: apie karą, baimę ir gėdą dėl aplinkinių

299|5|

Per pirmąją registracijos dieną norą atlikti privalomąją karo tarnybą pareiškė 32 kandidatai. Keturių kalbintų jaunuolių drąsa, humaniškumas ir tikėjimas liejosi per kraštus. Tarsi tai būtų filmo kadrai apie Antrojo pasaulinio karo didvyrį Louisą Zamperini. Visi pašnekovai lyg susitarę tvirtino, kad jie apie karinę tarnybą svajojo nuo vaikystės. Vienas žaisdavo karą Lietuvos partizanų bunkeriuose, kitas klausydavosi karių, grįžusių iš tarptautinių misijų Afganistane ar kituose kraštuose, pasakojimų.


2015-04-02 06:35

Be akinių premjerui A. Butkevičiui – smagiau

32

Kodėl premjeras Algirdas Butkevičius pastaruoju metu nenešioja akinių, kurie, regis, buvo tapę jo įvaizdžio dalimi? Pasirodo, gydytojų dėka po regėjimo korekcijos politikas gali visiškai apsieiti be šio atributo. „Kai susipažinau su savo vyru – o tai buvo prieš 37 metus, kai abu buvome devyniolikmečiai studentai – jis nenešiojo akinių ir regėjimu nesiskundė. Nestiprius akinius nešioti pradėjo jau būdamas Seimo nariu 1998 metais.


2015-04-02 06:26

Vilnietei pabodo įrodinėti – jokio namo ji neparduoda

11

Informacinių technologijų srityje dirbanti vilnietė Eglė maždaug metus atsiliepinėjo į telefono skambučius žmonių, norinčių pirkti namą Jonavos rajone. Dar labiau moteris nustebo, kai paskambinęs Jonavos rajono policijos komisariato pareigūnas pranešė apie apiplėštą jos namą, esantį Stašėnų kaime.


2015-04-01 20:14

Rektorius A. Žukauskas garsins Vilniaus universitetą

45|49

Vilniaus universiteto Šv. Jonų bažnyčioje trečiadienį iškilmingai inauguruotas naujasis rektorius profesorius 58 metų Artūras Žukauskas. Jis tapo 85-uoju VU rektoriumi. A.Žukauskas prisiekė universitetui ir pasižadėjo bendruomenės nariams rūpintis universiteto klestėjimu, ginti jo autonomiją bei akademinę laisvę, garsinti universiteto vardą Lietuvoje ir pasaulyje.


2015-04-01 19:25

Vienos dienos mobilizacijos pratyboms – 1 tūkst. rezervo karių

8

Šią savaitę Lietuvos kariuomenė tikrins kaip veikia mobilizavimo sistema ir pašauks 1 tūkst. rezervo karių, pranešė Krašto apsaugos ministerija.


2015-04-01 19:24

Balandžio 1-ąją lrytas.lt skaitytojai dėkojo už dovanotą šypseną

15

Trečiadienį Kauno savivaldybės ir Lietuvos monetų kalyklos telefonai turėjo būti įkaitę taip, kaip kaitino mintis apie neregėto pramogų komplekso kūrimą Kaune. Ar Laikinojoje sostinėje tikrai bus įkurtas seksualinių pramogų viešbutis, o euro rinkinių monetos auksinės?


2015-04-01 19:22

Siūloma įvesti lengvatinį transporto bilietą pradinukams

10

Vilniaus savivaldybė svarsto įvesti lengvatinį bilietą pradinių klasių moksleiviams, jis galiotų metus ir galėtų kainuoti 10 eurų.


2015-04-01 18:28

Dainos Bosas dukros istorijoje – naujos ir skandalingos detalės

402|2

Istorijoje, kai verslininkė Daina Bosas suabejojo, ar jos dukterį skiepijusi medikė nesigriebė apgaulės, paaiškėjo dar viena įtarimų kelianti detalė. Pasirodo, uostamiesčio skiepų centro, kuriame D.Bosas dukteriai buvo atliktos procedūros, veikla sustabdyta. Tokį sprendimą priėmė Valstybinė akreditavimo sveikatos priežiūros veiklai tarnyba. Kovo 6 dieną buvo paskelbta, kad dėl neplaninės asmens sveikatos priežiūros paslaugų kokybės kontrolės metu nustatytų šiurkščių teisės aktų reikalavimų pažeidimų uždarosios akcinės bendrovės Imunoprofilaktikos tarnybos veikla sustabdoma iki gegužės 20 dienos.


Populiariausi per 24 val.