Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Techno
2016-08-22 15:16

Skraidančios katės kūrėjas turi dar beprotiškesnį užmojį

27|2

Olandas išradėjas Bartas Jansenas, visame pasaulyje išgarsėjęs po to, kai savo mirusią katę Orville pavertė bepilote skraidykle, paviešino naują savo idėją: jis į orą sumanė pakelti... karvę. Į kurią galėtų pats įlipti. 


2016-08-21 15:20

Rugsėjo pirmoji lenda į kišenę, arba Kada nepirkti kompiuterio

18|4

Tai ne klaida – ir norėjau parašyti „nepirkti“. Keista, kai rugsėjis kulnu spaudžią nosį, augantis moksleivis jau dantimis įsikando į jūsų alkūnę, o pardavėjai blizgančiomis akimis vertina piniginės storį. Juk mokslui būtinas kompiuteris. Geriau – nešiojamasis. Darbui, na, „šiek tiek ir žaidimams“. Su tuo nesiginčysiu. Ginčysiuosi dėl poreikio pirkti būtent dabar. Tai ne proginis tortas, kuris turi būti šviežias būtent tą dieną.


2016-08-17 11:22

Rusiškos technologijos viršūnė – 50 MB talpos diskas už 4 mln.

92|2

Ir patys rusai nebegalėjo nesityčioti, kai vienas internautas išplatino federalinės valdžios organizuojamo viešojo pirkimo ataskaitą. Valstybinė įmonė dabar už 3,8 mln. rublių (50 tūkst. eurų) perka 25 kilogramus sveriantį 50 megabaitų talpos išorinį kietąjį diską. Gal tai absurdo komedija? Tačiau Penzoje veikiantis skaitmeninę techniką bei magnetines laikmenas kuriantis mokslinio tyrimo institutas tokią technologiją vis dar gamina ir parduoda labai rimtu veidu.


2016-08-16 11:23

„Apple“ naujins „MacBook Pro“ – bus ir antras liečiamas ekranas!

1

Dar viena Steve’o Jobso svajonė griūva – pristatęs „iPad“ jis tikino, kad tai įrenginys, kuris skelbia nešiojamųjų kompiuterių eros pabaigą. Deja, kol kas atrodo, kad būtent planšetinių kompiuterių dominavimo amžius buvo labai jau trumpas. Taigi ilgokai nebeatnaujinusi savo geriausių nešiojamųjų kompiuterių serijos, dabar „Apple“ priversta krutintis. Informuoti žmonės jau prasitarė ir apie kai kurias būsimas technines naujoves.


2016-08-11 09:19

Jaunimo geidžiamiausi prietaisai: vyresnioji karta to nesupras

2

Šiuolaikinė technika, pradedant išmaniaisiais telefonais, baigiant automatizuotais bepiločiais orlaiviais, turi ypač stiprų poveikį jaunosios kartos gyvenimo būdui. Turėti naują prietaisą nėra mados reikalas, tačiau įsigyti naują daiktą beveik kas penktą jaunuolį skatina noras išbandyti naujoves.


2016-08-09 10:05

„Cat S60“: išmanusis į statybas, karą ir pokemonų medžioklę

12

Pamačius traktorių ir kitos statybų technikos gamintojo „Catepillar“ (arba tiesiog „Cat“) išmanųjį telefoną „Cat S60“ niekam nekyla klausimų, kam jis skirtas. Tačiau šis smūgiams, vandeniui ir dulkėms atsparus telefonas turi dar vieną funkciją, kuria joks kitas išmanusis pasigirti negali: integruotą termovizorių, arba temperatūros matuoklį.


2016-08-07 18:38

Sugalvojo, kaip išvaduoti žmones nuo vergovės telefonui

4

Žmonės tapo išmaniųjų telefonų vergais. Šių įrenginių iš rankų nepaleidžiame nuo ryto iki pat vėlaus vakaro, su jais einame miegoti ir keliamės. Tačiau gali būti ir kitaip.


2016-08-06 15:04

Beprotybė tęsiasi: pokemonai Kaune virsta gidais

3|

Gal ir neįtikėtina, bet žaidimas „Pokemon Go“ jaunimui padeda pažinti savo miestą. Daugiausia pokemonų Kaune prisiveisė skulptūrų skverelyje V.Putvinskio gatvėje. Ši vieta jau mėnesį apgulta jaunų žmonių.


2016-08-03 16:32

Ką M.Šalčiūtė žino apie naujuosius „Honor 7 Lite“ ir „Honor 8“?

9

„Honor“ jau Lietuvoje! Kas tas „Honor“, paklausite? Tai – išmaniųjų telefonų prekės ženklas. Į mūsų šalį jis žengia su dviem įrenginiais, „Honor 7 Lite“ ir „Honor 8“, kurie oficialiai pristatyti trečiadienį.


2016-08-03 14:12

Paglostėme „Samsung Galaxy Note 7“ – nemurkė, bet ar džiugino?

11

Pirmiausia neabejokite – didžiausias „Samsung“ indėlis į išmaniųjų telefonų pasaulį, didžiausias šios kompanijos proveržis ir didžiausias koziris, įrodantis, kad ji yra ne mažesnė inovatorė už „Apple“, – tai „Note“ išmaniųjų telefonų serija. Flagmanai flagmanais, tačiau būtent su naujais „Galaxy Note“ modeliais „Samsung“ pasauliui pristatydavo kokią nors neregėtą naujovę. Ar pristatė ir rugpjūčio 2 d.? Ir ar pajutome tai pirmieji į rankas paėmę naujausią „didžiulio telefono su pieštuku“ modelį?


Populiariausi per 24 val.