Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Techno
2015-07-28 12:30

Kinijos startuolis giriasi išleidęs flagmanų žudiką

11|2

Už aukščiausios klasės išmaniuosius telefonus dažniausiai tenka pakloti per 700 eurų, tačiau Kinijos startuolis „OnePlus“ siekia tai pakeisti. Vakar kompanija pristatė, kaip pati teigia, naują „flagmanų žudiko“ versiją – telefoną „OnePlus 2“, kuris techninėmis charakteristikomis gali lygiuotis su didžiųjų kompanijų geriausiais gaminiais, o kainuoja bemaž perpus pigiau.


2015-07-24 16:53

„Windows XP“ vartotojams – blogos naujienos iš Registrų centro

5

Nuo kitų metų sausio 1 d. pagrindinių valstybės registrų tvarkytoja ir didžiausia valstybinė informacinių technologijų įmonė Registrų centras ribos prieigą prie savo teikiamų el. paslaugų vartotojams, kurie naudoja Microsoft Windows XP bei senesnėse operacinėse sistemose veikiančias interneto naršykles.


2015-07-24 11:12

Į Lietuvą atkeliauja pirmasis „Marshall“ telefonas

1

Išmaniesiems telefonams supanašėjus ne tik savo išvaizda, bet ir funkcijomis, gamintojai pradeda kurti įrenginius atskiroms auditorijoms. Į Lietuvą atkeliauja specialiai melomanams sukurtas išmanusis telefonas „Marshall London“. Tai pirmasis telefonas, kurį pristato legendinis garso kolonėlių ir stiprintuvų gamintojas „Marshall“.


2015-07-24 10:25

Prieš Valstybinę ligonių kasą – kibernetinė ataka

2

Informacinių technologijų specialistams, dirbantiems Valstybinėje ligonių kasoje prie Sveikatos apsaugos ministerijos (VLK), pavyko sėkmingai sustabdyti pradėtą kibernetinę ataką. Siekiant tam užkirsti kelią ir apsaugoti pacientų duomenis, nedelsiant buvo imtasi reikiamų saugumo priemonių ir įdiegta speciali apsaugos sistema.


2015-07-23 14:34

Vienas iš „Groupon“ vadovų investavo į lietuvišką startuolį

1

Prie Lietuvoje kuriamos naujos kartos nuolaidų platformos „Dealoyal“ vystymo prisijungė vienas iš buvusių didžiausio pasaulyje grupinio apsipirkimo portalo „Groupon“ vadovų Michael Shim. Lankydamasis Lietuvoje investuotojas teigė, kad startuolis sukūrė inovatyvų rinkodaros sprendimą, itin naudingą smulkiam ir vidutiniam verslui.


2015-07-23 14:07

Mokyklose ekonomikos bus mokoma vakarietiškai

1

Lietuvos laisvosios rinkos instituto (LLRI) Švietimo centras padėjo pamatus naujos kartos ekonomikos mokymui mokyklose. Su interaktyvia mokytojo knyga ir vadovėliu „Ekonomika per 31 valandą“ naujus mokslo metus pasitiks daugiau nei 7 000 moksleivių ir 200 jų mokytojų iš visos Lietuvos.


2015-07-23 14:03

Programišiai gali nužudyti jus vairuojant

11

Įsivaizduokite įprastą vakarą po darbų. Važiuojate automobiliu, mėgaujatės pasirinkta radijo stotimi, kai staiga oro kondicionierius jūsų automobilį atšaldo iki neregėtų žemumų, pasikeitusi sėdynės temperatūra pradeda deginti nugarą, langų plovimo skystis užtemdo priekinį stiklą, o radijo imtuvo skleidžiamus garsus pakeičia ne itin jūsų mėgstama nauja Kanye West daina. Maža to, stabdžiai nebeveikia taip pat.


2015-07-23 09:41

5 būdai, kaip jus gali nužudyti išmanusis telefonas

32

Aišku, išmaniuoju telefonu nesunku padauginus į „Facebook“ įdėti tokią nuotrauką ir surašyti tokią žinutę, kad kitą dieną pasijustum nužudytas. Tačiau šį sykį ne apie moralinius ir teisinius dalykus ir net ne apie santuokos galą, o apie paprastą, žiaurią ir tikrą mirtį. Taigi kaip, ką ir kada nužudė ar bent mėgino nužudyti jo telefonas?


2015-07-23 09:37

Technologijų gigantai ir džiaugiasi, ir laižosi žaizdas

Didžiosios pasaulio technologijų įmonės skelbia savo ketvirčio rezultatus. „Apple“ neskelbia laikrodžio „Apple Watch“ pardavimų statistikos, tačiau džiaugiasi kilusiomis pajamomis. „Microsoft“ stovykloje nuotaikos priešingos – „Nokia“ įsigijimas buvo bloga mintis, todėl įmonės rezultatuose mirga raudona spalva.


2015-07-21 15:02

Lietuviai mobiliųjų duomenų suvartojimu vejasi skandinavus

3

Telekomunikacijų bendrovė „Tele2“ pristatė savo ketvirčio rezultatus ir džiaugiasi augimu. Jį nulėmė ženkliai išaugęs naudojimasis mobiliuoju internetu. Įmonės atstovų teigimu, pagal mobiliųjų duomenų suvartojimą Lietuva jau lenkia Pietų Europos šalis ir vejasi toli pažengusius skandinavus. Žadama vytis dar sparčiau – įmonės generalinis direktorius Petras Masiulis sako, jog „Tele2“ prioritetas sureguliuoti tinklą taip, kad idealiai veiktų 4G ryšys.


Populiariausi per 24 val.