Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Techno
2014-09-02 17:45

Prabangos kankiniams – LG televizorius su „Swarovski“ kristalais

2

Kaip šaunu, kad atsirado kompanija, kuri nutarė pasirūpinti nusipirkusiais televizorius ir dabar kiauras dienas besikeikiančiais, kad nieko gero jie nerodo. Šią savaitę vyksiančioje IFA parodoje „LG Electronics“ (LG) pažadėjo parodyti įrenginį, kuris džiugins ir trauks akį net jo neįjungus! Ką ten neįjungus – kartu su juvelyrinių dirbinių kompanija „Swarovski“ sukurtas 460 švytinčių kristalų inkrustuotas aptakus šio televizoriaus stovas ir vienas virstų puikia namų puošmena. Net neaišku, kam šiam stebuklui dar ir OLED ekranas.


2014-09-01 20:00

Prisėskite. Patogiai, bet kur ir bet kada

4| 

Šiais visuotinio sėdėjimo laikais profesijų, kurių atstovai visą darbo dieną praleidžia ant kojų, aktualumas ir poreikis nė kiek ne menkesnis nei prieš dešimtmetį ar anksčiau. Jų fizinį nuovargį gali sumažinti egzoskeletinė konstrukcija „Noonee“. Naudojantis tokia, pailsėti galima net ir atliekant stovimą darbą.


2014-08-31 11:28

Bijai virusų – užsimauk USB prezervatyvą

9|3

Jei prezervatyvai apsaugo nuo lytiniu būdu plintančių ligų, kodėl to nepritaikius technologijose? Kaip tarė, taip padarė: saugumo ekspertai sukūrė USB prezervatyvą, kuris leis įkrauti įrenginį nerizikuojant užkrėsti jį virusais.


2014-08-28 19:01

Išmaniųjų laikrodžių lietus: „Samsung“ skambins, LG bus gražus

10|5

Artėjant technologijų parodai IFA didžiosios technologijų kompanijos skuba pristatinėti naujoves, kurias joje pademonstruos. Ketvirtadienį galima vadinti išmaniųjų laikrodžių diena: apie naujus įrenginius šiandien paskelbė „Samsung“ ir LG.


2014-08-28 10:05

Laukiate „iPhone 6“? „Apple“ turės dar vieną staigmeną

9

JAV kompanija „Apple“ rugsėjo 9-ąją turėtų pristatyti ne tik naują išmaniojo telefono „iPhone“ modelį, bet ir dar vieną prietaisą, kurio jos gerbėjai laukė daugiau nei metus.


2014-08-26 08:57

Linksmiausia rankose laikyta vaizdo kamera – „Canon Legria mini“

1|5

Tai gali skambėti kaip nepagrįsti ditirambai, tačiau kelis mėnesius naudojęs „Canon“ vaizdo kameras „Legria mini“ ir „Legria mini X“, galiu pasakyti tik tiek – jei kada kils noras įsigyti filmuojantį įrenginį sau, į jokį kitą nė nesižvalgysiu. Taigi, kokie tie milžiniški miniatiūrinės muilinės dydžio kamerėlės privalumai, kurie sėkmingai užmerkė ne tik mano kritiko akį, bet sužavėjo ir nepalenkiamą EISA komisiją, išrinkusia „Canon Legria mini X“ geriausia metų gyvenimo būdo vaizdo kamera Europoje?


2014-08-25 18:58

Šnipinėjimo baimė verčia žmones ieškoti senų „Nokia“ telefonų

9|2

Didžiausio Lenkijoje sekimo įrangos parduotuvių tinklo „Spy Shop“ savininkai iš džiaugsmo trina rankomis: apyvarta gerokai šoktelėjo. Kai prieš porą mėnesių į viešumą iškilo dviejuose restoranuose slapta įrašyti skandalingi Lenkijos ministrų bei aukštų valdininkų pokalbiai, „Spy Shop“ parduotuvėse išleidžiamos sumos išaugo net 80 procentų.


2014-08-25 11:19

Nauja mada: kam man telefonas – kalbėsiu planšete

33

Kadaise, kai „Apple“ pristatė „iPad“, visi juokėsi iš už ekrano veidus slepiančių fotografų. Vėliau, kai „Samsung“ pristatė pirmąjį peraugusį telefoną „Galaxy Note“, visi juokėsi iš prie ausies spaudžiančių plytą. Niekai! Sparčiai augantis galinčių skambinti planšetinių kompiuterių populiarumas pagimdė naują madą – vis daugiau žmonių pasaulyje kalba prie ausies spausdami vidutinės knygos dydžio įrenginius. Pasaulyje tokių jau 3,5 milijono, taigi, visa Lietuva su mėsos pjaustymo lentele prie ausies!


2014-08-23 09:58

Dėl užsidegusio „iPhone 5“ evakuoti lėktuvo keleiviai

4

Iš Izraelio į Čekiją turėjusio skristi lėktuvo pakilimas buvo atidėtas dėl to, kad jo salone užsidegė vienos keleivės išmanusis telefonas „iPhone 5“.


2014-08-21 10:33

Naujas „Sharp“ telefonas – lyg iš fantastikos filmų

17|2

„Sharp“ ankstesni bandymai įžengti į telefonų rinką nebuvo itin sėkmingi, tačiau šįkart kompanija nustebino net visko mačiusius. Jos telefonas „Aquos Crystal“ atrodo lyg iš fantastikos filmų, o dar labiau stebina jo kaina.


Populiariausi per 24 val.