Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Muzika
2014-07-31 14:28

„Bastille“ lyderis nori Rumšiškėse sutikti klipe pamiltą lietuvę

10|6

Pernai – Kėdainiai, šįmet – Rumšiškės. Tokiu maršrutu Lietuvą atranda britų popžvaigždės „Bastille“, penktadienį grosiančios festivalyje „Granatos Live“. Grupės lyderis Danas Smithas (28 m.) artėjant viešnagei davė interviu žurnalui „Stilius“. Kai pernai per Lietuvos radijo stotis plyšojo didysis „Bastille“ hitas „Pompeii“, jos nariai paryčiais vaikštinėjo Kėdainių gatvėmis. Didžiulę populiarumo bangą pasikinkę muzikantai Lietuvoje tyliai nufilmavo vaizdo klipą ir išskrido – žinia apie jų viešnagę paaiškėjo tik tada, kai klipas „Things We Lost In The Fire“ pasirodė internete ir TV kanaluose.


2014-07-31 13:05

Naujus J. Šeduikytės kūrinius vieni pirmųjų išgirs kauniečiai

1| 

Ketvirtadienis – puiki diena gyvai muzikai. Tuo šventai įsitikinę ne tik Kauno senamiesčio kultūros židinio kurstytojai „Ryšių kiemelis 837“, bet ir jau trečius metus jame vasarojantys miesto melomanai. Liepos 31-ąją gyvą pasirodymą su naujai suburta grupe kiemelyje surengs Jurga Šeduikytė.


2014-07-31 11:02

E. Lubio staigmena: atlikėjas uždainavo bažnyčios varpinėje

1

Kaip skamba muzika atliekama kažkur virš Vilniaus stogų, tarp žemės ir dangaus? Edgaras Lubys pristato akustinę savo hito „Tarp žemės ir dangaus“ versiją, kurią iš tikrųjų atliko aukštai virš Vilniaus – Šv.Jonų bažnyčios varpinėje.


2014-07-31 10:48

„Suka Records“ pristato naują „House Of Virus“ ir Soliario dainą

1

Šį mėnesį didžiausiose pasaulio įrašų parduotuvėse pasirodė bendras dueto „House Of Virus“ (jį sudaro lietuvis Justinas Chachlauskas (Virus J) ir britas Jamesas Fenningsas) bei dainininko Soliario kūrinys „I'm Burning“. Dainą išleido pracūzų įrašų kompanija dviprasmišku pavadimu „Suka Records“.


2014-07-31 10:43

Rokeriai „Monkey Tank“ fotosesiją surengė pataisos namuose

1|5

Alternatyvaus roko trijulė iš Vilniaus „Monkey Tank” pristato vasarišką ir spalvingą fotosesiją, kuri buvo padaryta apleistoje Vilniaus antrųjų pataisos namų gamybinėje bazėje.


2014-07-30 17:05

„Mochito“ pristato naują seksualų vasaros hitą

19

Merginų grupė „Mochito“ – turbūt darbščiausias ir produktyviausias pastarųjų metų muzikinis kolektyvas. Gabija ir Justina nuolatos pristato naujus kūrinius ir dalyvauja skirtinguose projektuose.


2014-07-30 15:29

Atskleisti neįprasti „Galapagų“ žvaigždžių „The Baseballs“ norai

2

Penktadienį, rugpjūčio 1 d. į Lietuvą pirmą kartą savo karjeroje atskris visame pasaulyje populiarūs vokiečiai „The Baseballs“. Rokenrolą į šlovės olimpą sugrąžinę vaikinai pasirodys Zarasuose, ežero saloje vyksiančiame festivalyje „Galapagai“. Jų pageidavimų sąrašas organizatorius kaip reikiant pralinksmino: rokenrolistai nori baseino užkulisiuose, grožio specialistų paslaugų ir ypatingo pianino.


2014-07-30 14:17

Didžiausioje Vilniaus arenoje dainuos Ukrainos žvaigždė A. Lorak

4

Ukrainos scenos žvaigždė Ani Lorak po 6 metų pertraukos vėl apsilankys Vilniuje. Didžiausią savo šou „Karolina“ pristatysianti atlikėja koncertą surengs lapkričio 7 dieną sostinės „Siemens“ arenoje.


2014-07-30 13:00

Į „Loftą“ grįžtantis N. Jaaras: „Lietuviai - atviri žmonės“

Šiandien sostinės menų fabrikas „Loftas“ paviešino pokalbį su garsiu elektroninės muzikos kūrėju Nicolu Jaaru. Interviu buvo darytas prieš dvejus metus, kai atlikėjas viešėjo Lietuvoje. Jo grįžimo į „Loftą“ proga archyvuose nugulęs vaizdo interviu yra ištraukiamas į dienos šviesą.


2014-07-30 12:17

Po pusmečio pertraukos - nauja „Naktinių personų“ daina

15

Nors daugelį vasaros karščiai nuteikia pasyviai, „Naktinių personų“ kūrybinėje virtuvėje visą vasarą verda darbas. Po pusmetį užtrukusios pertraukos grupė pristato naują kūrinį „Pasaulis toks yra“.