Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Muzika
2016-09-29 20:38

Albumo apžvalga. J.-M. Jarre'as „Electronica 2: The Heart Of Noise“

2

Prancūzų elektroninės muzikos veteranas, daugiau nei keturis dešimtmečius žinomas kompozitorius ir fantastiškų šou kūrėjas J.-M.Jarre'as šį rudenį surengs pasirodymą Kaune, kur skambės ir nemažai kūrinių iš šio albumo. Sprendžiant iš jau surengtų naujojo turo koncertų – skambės beveik tik nauja muzika, su vos keletu senų kūrinių. Todėl susipažinti su tuo, ką jis dabar kuria, planuojantiems eiti tikrai verta.


2016-09-29 14:47

M. Jankavičius koncertuos mylimiausioje bažnyčioje – su kilniu tikslu

53

Mantas Jankavičius atskleidė paslaptį. „Vilniaus Pranciškonų bažnyčia yra ta, kurią įsimylėjau tiesiog iš pirmo žvilgsnio! Tikrai iš Meilės dovanoju savo autorinį vakarą šios bažnyčios unikaliausių freskų restauravimui“, – skelbia dainininkas.


2016-09-29 12:29

Prokuratūra apskundė „Šėtone, prašau“ autorių išteisinimą

10| 

Skandalingai su savo daina „Šėtone, prašau“ išgarsėjęs Troškūnų gyventojas 22-erių Vaidotas Grincevičius-Whydotas bei visuomenės aistrų sukėlusios dainos bendraautoriai 24-erių Mantas Grincevičius ir 20-metis Giedrius Sasnauskas ir vėl atsidurs teisiamųjų suole. Nors šių metų rugsėjo 6 dieną Anykščių apylinkės teisme jie išgirdo palankų sprendimą, tačiau prokuratūra apskundė autorių išteisinimą.


2016-09-29 11:37

Penktadienį Vilniuje – vienos nakties festivalis „Sirius VII“

Kaip žinia, Sirijus yra ryškiausia mūsų nakties dangaus žvaigždė – pretenzingas pavadinimas šaltojo sezono festivaliui. Pretenzingas, bet pateisintas. Tai, kas startavo kaip rizikinga avantiūra, dabar tapo festivaliu „Sirius“, kuris skaičiuoja septintą dublį, šimtus lankytojų ir dešimtis atvežtų užsienio atlikėjų.


2016-09-29 11:33

„Deeper Upper“ kviečia prisidėti prie naujo vaizdo klipo

64

Vakar savo feisbuko paskyroje grupė „Deeper Upper“ paskelbė, jog lapkritį savo klausytojams žada daug staigmenų. Viena iš jų – naujas režisieriaus Sauliaus Baradinsko vaizdo klipas, kuris bus kuriamas būsimojo grupės albumo „Mirrors“ singlui „No Regrets“.


2016-09-28 22:09

Paskelbti pretendentai į MTV EMA apdovanojimus, lyderiai – Beyonce ir J.Bieberis

1

MTV paskelbė, kas šįmet pretenduoja į kasmet dalijamus šio TV kanalo Europos muzikos apdovanojimus (EMA).


2016-09-28 15:36

Lietuva šįmet negrįš į vaikų „Eurovizijos“ konkursą

5

Trečiadienį paskelbtas šį rudenį Maltoje vyksiančio vaikų „Eurovizijos“ konkurso dalyvių sąrašas.


2016-09-28 15:00

Passenger taikosi į Didžiosios Britanijos populiariausių albumų viršūnę

Spalio 7 d. Lietuvoje koncertuosiantis britų atlikėjas Passenger nusitaikė į Didžiosios Britanijos perkamiausių albumų viršūnę. Paskelbus savaitės vidurio rezultatus, paaiškėjo, kad penktadienį išleistas atlikėjo albumas „Young As The Morning, Old As The Sea“ yra realus pretendentas tapti perkamiausiu įrašų Jungtinėje Karalystėje.


2016-09-28 14:40

„Daddy Was A Milkman“ debiutinį albumą pristatys didžiuosiuose Lietuvos miestuose

3

„Daddy Was A Milkman“ debiutinį albumą pristatys koncertuose Kaune, Klaipėdoje ir Vilniuje Prieš metus lietuviškos muzikos padangėje debiutavęs ir žaibiškai išpopuliarėjęs „Daddy Was A Milkman“ surengs koncertus visuose trijuose didžiuosiuose Lietuvos miestuose.


2016-09-28 11:38

Britų žvaigždė Passenger – apie koncertą Lietuvoje, muziką ir patirtą skurdą

2|3

Prieš septynerius metus britų dainininkas Passenger Anglijos gatvėse grodavo praeiviams, taip tikėdamasis susirinkti pinigų maistui ir nakvynei. Dabar jam to nereikia, tačiau „TV antenai“ išskirtinį interviu davusio populiaraus atlikėjo visiškai neišpaikino užgriuvusi šlovė.


Populiariausi per 24 val.