Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Muzika
2015-01-28 17:19

Andrius Alien pristato naują J. Didžiulio dainos „Skin“ versiją

3

Funk stiliaus gitaros partijos, aštresnis ritmas ir šokių aikštelės nuotaika . Tokią Jurgio Didžiulio dainos „Skin“ iš naujojo albumo „Intro/Extro“ interpretaciją sukūrė grupė Happyendless narys Andrius Alien.


2015-01-28 12:41

Šorena Džaniašvili: „Esu laisva ir gyvenime, ir scenoje“

2|4

Lyriškoji, ramioji, solidžioji… Šie ir kiti epitetai, kuriuos iki šiol girdėjote kalbant apie atlikėją Šoreną, nebegalioja. Viską keičia naujoji jos programa „Shorena ROCKS!“. Parodžiusi kitą savo veidą atlikėja juokėsi, kad kai kurie jos draugai nusprendė, kad tai – „psycho Šorena“ (liet. Išprotėjusi Šorena). Senosios ir naujosios roko muzikos darna ir pašėlusi, dar nematyta atlikėjos pusė išjudino Vilniuje susirinkusius gerbėjus, kurie po koncerto dar ilgai neatgavo žado.


2015-01-28 10:48

„Eurovizijos“ atrankoje – konkurentų Mios ir E. Lubio duetas

58|65

Antradienio vakarą LRT televizijos studijoje nufilmuota dar viena „Eurovizijos“ atrankos laida, kurią žiūrovai pamatys šį šeštadienį. Jie sulauks kiek neįprasto vaizdo – du konkurso dalyviai dainuos duetu.


2015-01-27 20:54

„Eurovizijos“ atrankoje – neįprastas duetas

5|56

Antradienio vakarą LRT televizijos studijoje nufilmuota dar viena „Eurovizijos“ atrankos laida, kurią žiūrovai pamatys šį šeštadienį. Jie sulauks kiek neįprasto vaizdo – du konkurso dalyviai dainuos duetu. Antradienio vakarą kartu padainuoti į atrankos sceną kilo E.Lubys ir Mia. Jie atliko dainą „Take My Love“.


2015-01-27 17:45

M.A.M.A. apžvalga (V dalis): už ką nominuoti atlikėjai?

1

Iki sausio 30-osios, kai Kauno „Žalgirio“ arenoje ketvirtą sykį įvyks muzikos apdovanojimų ceremonija M.A.M.A. 2014, lieka mažiau nei šimtas valandų. Artėjant lemiamai akimirkai, toliau pristatome į apdovanojimus pretenduojančius per 30 grupių ir atlikėjų, kuriuos komisija vertina tik už per dvylika mėnesių (nuo 2013-ųjų gruodžio iki 2014-ųjų lapkričio) nuveiktus darbus. Kurie iš jų penktadienio vakarą mėgausis triumfo akimirkomis, o kuriems teks nuryti kartėlį?


2015-01-27 16:02

Džordanos Butkutės albumas „Kryžkelės“ jau tapo platininiu

3| 

Įspūdingu koncertiniu turu per didžiausias šalies arenas pristatytas dainininkės Džordanos Butkutės albumas „Kryžkelės“ jau tapo ne tik auksiniu, bet ir platininiu. Anot atlikėjos prodiuserio Elegijaus Strasevičiaus, tai yra didelis ir džiugus laimėjimas. Juolab kad ir auksas, ir platina buvo pelnyti vos per vienerius metus nuo albumo pasirodymo.


2015-01-27 15:56

Dainininkas Ilja Aksionovas pristato pirmąjį koncertinį turą

1|2

Lietuvą pakerėjęs Ilja Aksionovas subrendo ir pristato intriguojančią, teatrališką muzikinę kelionę po klasikos, džiazo ir romansų pasaulį.


2015-01-27 15:26

Klasikinio hip-hopo duetas „Dee & Kamy“ pristato naują albumą

1

Svarų vardą Lietuvos hip-hopo scenoje užsitarnavęs duetas „Dee & Kamy“ išleidžia ilgai lauktą albumą „Filling The Gap“! Prieš penkerius metus debiutavę su kompaktine plokštele „Original Taste“, tuo metu reperiai susižėrė eilę apdovanojimų: Pravda muzikos naujokas, Pravda videoklipo laureatai, alternatyvių apdovanojimų „T.Ė.T.Ė“ metų hip-hopo grupės naujokai. Stipriai užkelta kartele muzikantai neturėjo laiko ilgai džiaugtis – sekė begalės koncertų ir prasidėjo naujų įrašų maratonas.


2015-01-27 11:08

Sugrįžtanti „Bavarija“: „Daug mūsų istorijų – necenzūrinės“

76|4| 

Jau penktadienį, sausio 30-ąją, Kaune bus surengta muzikos apdovanojimų ceremonija M.A.M.A. Vienas jos kozirių – po ilgos pertraukos į sceną grįžtanti grupė „Bavarija“. Grupė „Bavarija“ šį tūkstantmetį pasitiko kaip lietuviškos popmuzikos flagmanai, pagerinę albumų pardavimo rekordus ir pusę šalies išmokę dainuoti savo hitus „Angelai“, „Noriu lėkt“, „Mes čia“ ir kitus.


2015-01-26 20:13

Lrytas.lt premjera: „Trubetskoy“ pristato Vilniuje kurtą filmą

3|2

Šiandien pagrindiniuose Baltarusijos, Ukrainos, Rusijos ir Lietuvos naujienų portaluose pristatomas filmas „Trubetskoy. The Band“, kurį nufilmavo susivienijimas „Deti sonca“ („Saulės vaikai“). Pasak Minske reziduojančios grupės „Trubetskoy“ vokalisto Pavelo Bulatnikovo, šis dokumentinis filmas turėtų tapti naujosios grupės vizitine kortele.


Populiariausi per 24 val.