Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Kriminalai
2015-10-05 19:19

E.Daktaras niršo, kamantinėjamas apie statybų skandalą

47|19| 

2014 metų gruodį tuometis Kauno savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Remigijus Skilandis atskiru įsakymu pasirūpino, kad „Revilės“ sklypo duomenyse neliktų įrašo „mažaaukščių statybos“. Vietoj jo atsirado kitas įrašas – „daugiabučių teritorijos“. Atitinkamą priedą prie šio įsakymo parengė Urbanistikos ir architektūros skyriaus vedėjo pavaduotoja Meilė Nistelytė. Tokiu būdu valdininkai pasistengė, kad E.Daktaras ir jo aplinkos žmonės galėtų statyti aukštesnius nei 3 aukštų namus. R.Skilandis nurodė, jog keisdamas „Revilės“ žemės naudojimo būdą jis rėmėsi miesto bendruoju planu, patvirtintu 2014 metų balandį. „Tačiau pagal šį planą „Revilės“ sklypas patenka į sodybinio ir mažaaukščio užstatymo teritorijas, kuriose galima statyti tik vienbučius arba dvibučius namus. Vadinasi, penkių aukštų namo statyba būtų neteisėta“, – tvirtino architektas Darius Visockis, gyvenantis prie E.Daktaro planuojamos statybvietės.


2015-10-05 18:01

Ant kalinio jauko užkibo dar vienas patyręs pareigūnas

Už sukčiavimą kalintis veikėjas pasirodė esąs apsukresnis už du patyrusius pareigūnus. Abu jie nuteisti už bandymus iš pataisos namų ištraukti kalinį. Kol aštuoneriems su puse metų už sukčiavimą nuteistas Arūnas Beniušis atliko bausmę, už grotų vos neatsidūrė du iš jo pasipelnyti bandę pareigūnai.


2015-10-05 17:08

Pasieniečiai sulaikė tris nelegalius migrantus iš Gruzijos

Prie sienos su Baltarusija ir Lenkija VSAT pareigūnai sulaikė tris Gruzijos piliečius, nelegaliai patekusius į Lietuvą. Vieną gruziną pasieniečiai perdavė Baltarusijos pareigūnams, du nelegalius migrantus uždarė į areštinę.


2015-10-05 17:05

Pabūgę kontrabandininkai atsikratė 4 tūkst. pakelių cigarečių

1

Šalčininkų rajone pasieniečiai sulaikė 4 tūkst. baltarusiškų cigarečių pakelių. Manoma, kad krovinį išsigandę kontrabandininkai metė ir spruko, kai tamsoje iš toli pastebėjo artėjančius pasieniečius.


2015-10-05 16:39

Gintaras Einikis vėl nuskriaudė savo žmoną

38

Skandalingasis Gintaras Einikis vėl sumušė savo žmoną. 45 metų vyrui skirta pora dienų areštinės nusiraminti ir apmąstyti savo elgesį, o policija pradėjo ikiteisminį tyrimą.


2015-10-05 15:09

STT sekliams įkliuvo dar viena žemėtvarkininkė

2

Aiškėja, kad kai kuriuose Nacionalinės žemės tarnybos (NŽT) skyriuose korupcija paplitusi ne tik tarp žemesnio lygio valdininkų, bet ir tarp skyrių vedėjų.


2015-10-05 13:40

Už grotų atsidūrusiam sporto funkcionieriui – nauja byla

1

Už finansines machinacijas laisvės atėmimo bausmę Paravieniškių pataisos namuose atliekančiam ilgamečiam Šiaulių automobilių sporto klubo prezidentui Ričardui Abelkiui iškilo grėsmė už grotų užsibūti ilgesnį laiką. Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnybos (FNTT) Šiaulių apygardos valdyba kartu su Šiaulių apygardos prokuratūra baigė ikiteisminį tyrimą dėl daugiau nei 1 milijono eurų labdaros pasisavinimo sporto klube, populiarinančiame lietuvišką žaidimą ritinį ir amerikietišką biliardą (ang. pool). Įtarimai dėl apgaulingos apskaitos tvarkymo ir lėšų pasisavinimu pareikšti R.Abelkiui, kuris šiuo metu atlieka jam už finansines machinacijas jau skirtą ketverių metų laisvės atėmimo bausmę.


2015-10-05 13:02

J.Šikšniūtės budeliui V. Jankauskui gresia 20 metų nelaisvės

25

Dvidešimtmetės studentės Justinos Šikšniūtės žudikui 23 metų Valdui Jankauskui prokuroras paprašė skirti dvidešimt metų nelaisvės. Klaipėdos apygardos teisme pirmadienį apklausta jo motina tikino, kad sūnus buvo labai geras – iki tragedijos ne tik kad rankos prieš nieką nepakeldavo, bet ir piktesnio žodžio nepasakydavo.


2015-10-05 11:46

Anglijoje vogti motociklai įstrigo Lietuvos pasienyje

3|4

Kalvarijos užkardos pareigūnai sulaikė 5 Jungtinėje Karalystėje pavogtus motociklus, kurie buvo išardyti dalimis ir sukrauti į Lietuvą gabentuose naudotuose automobiliuose.


2015-10-05 09:16

Girtas vyras Vilniaus r. susimušė su pareigūnais

Vilniaus r. policija sulaikė ir uždarė į areštinę girtą vyrą, kuris pasipriešino pareigūnams ir vienam jų prakirto antakį.


Populiariausi per 24 val.