Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Kriminalai
2015-03-28 14:55

Lietuvos pilietis Rusijoje narkotikais tiesiog lesino paukščius?

11

Rostovo prie Dono teismas 10 metų nelaisvės nuteisė 46 metų Lietuvos pilietį, pripažinęs jį kaltu dėl narkotikų laikymo. Skelbiama, kad „žolę“ jis ne tik vartojo pats, bet ir lesino ja paukščius, rašo „Newsru.com“.


2015-03-28 13:18

Būsimam Šiaulių rajono vicemerui – ikiteisminis tyrimas

1

Per pastaruosius rinkimus kartu su dviem kolegomis į Šiaulių rajono tarybą patekusiam Liberalų sąjūdžio atstovui, į Šiaulių rajono vicemero kėdę taikančiam 59 metų Algiui Mačiuliui koją gali pakišti Šiaulių rajono policijos komisariate pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl dokumentų klastojimo. Šį tyrimą policijos pareigūnai pradėjo gavę medžiagą iš Šiaulių apygardos prokuratūros – įtariama, kad Meškuičių gimnazijai vadovaujantis A.Mačiulis galėjo klastoti įvairius su gimnazijos veikla susijusius dokumentus.


2015-03-28 11:03

Vagys iš pensininko kiemo išsivedė du veislinius šunis

3

Raseinių rajone ilgapirščiai pagrobė nuosavo namo kieme buvusius du veislinius šunis – rusų europinių laikų porelę. Gyvūnų neteko Pryšmantų kaime gyvenantis 69 metų vyriškis.


2015-03-28 10:41

Į Lietuvą nelegaliai įvežti 8 užsieniečiai

1

Pasvalio rajone muitinės pareigūnai penktadienio vakarą sulaikė latvį, vežantį aštuonis tamsaus gymio keleivius. 31 metų Latvijos pilietis buvo sustabdytas penktadienio vakarą kelyje Panevėžys–Pasvalys, ties Maskoliškių kaimu, vairuojantis mikroautobusą „Volkswagen Crafter“. Nė vienas keleivis neturėjo asmens dokumentų.


2015-03-28 09:53

Iš pensiono – į ligoninę perpjautu kaklu

1

Į Vilniaus medikų rankas dėl durtinių ir pjautinių žaizdų pateko du vyrai. Penktadienio rytą ligoninėje atsidūrė 44 metų vyriškis, gyvenantis Prūdiškių kaime (Vilniaus r.) esančiame pensione. Ant jo kaklo buvo matyti pjautinė žaizda. Nukentėjęs vyras nenorėjo aiškinti sužalojimo aplinkybių.


2015-03-28 09:53

Nuo sukčių nukentėjo du patiklūs automobilių pirkėjai

1

Automobilį pirkti susiruošę 29 metų klaipėdietė ir 56 metų raseiniškis džiaugiasi ne nauju pirkiniu, o skaičiuoja nuostolius. Patikėję automobilių pardavėjų pažadais abu pirkėjai sumokėjo po 200 eurų avanso, tačiau automobilių negavo, o sumokėtų pinigų neatgavo. Į Raseinių rajono policijos komisariato pareigūnus kreipėsi 29 metų klaipėdietė ir paaiškino, kad kovo 10 dieną su Raseiniuose gyvenančiu 29 metų vyru sutarė, kad jis parduodamą automobilį BMW 525 pristatys apžiūrėti į Klaipėdos miestą. Automobilio pardavėjas mašiną į Klaipėdą pažadėjo atgabenti po trijų dienų. Pardavėjas iš pirkėjos paėmė 200 eurų avanso, tačiau automobilio nepristatė ir pinigų negrąžino.


2015-03-28 08:32

Panevėžyje per išgertuves nužudytas benamis

1

Penktadienį Panevėžyje rastas nužudytas 55 metų vyras. Nuolatinės gyvenamosios vietos neturėjęs vyriškis, pirminiais duomenimis, lankėsi pas pažįstamus, dalyvavo su jais išgertuvėse.


2015-03-27 19:03

Neblaivi moteris Kaune skriejo prieš eismą ir sukėlė avariją

18|8| 

Penktadienio pavakarę, kaip įtariama būdama neblaivi „VW Golf“ vairuotoja (g.1987 m.) lėkė nuo Stoties pusės ir Tunelio gatvėje perkirtusi skiriamąją juostą išvažiavo į priešingą kelio pusę. Čia ji susidūrė su „Renault Scenic“ automobiliu. Ties Dainų slėniu buvo susidariusi transporto spūstis. Galimai apsvaigusiai vairuotojai sulaužyta ranka. Automobilyje aptikta skardinė alaus tara. Ar vairuotoja buvo neblaivi, paaiškės atlikus kraujo tyrimą. „Renault“ vairuotojas eismo įvykio metu nenukentėjo.


2015-03-27 18:25

Į Šiaulius BMW atvairavę kaimiečiai išžagino nepilnametę

122|7

Naktį nepilnametę jėga žaginę kaimiečiai teisme narsos nebedemonstravo. Nuosprendžio išklausyti atėję 24 metų Deividas Jaseckis ir 19 metų Evaldas Vaškevičius gūžėsi nuo fotografų, dangstėsi veidą. Nė vienas teisiamasis kaltės nepripažino – jie sutartinai tikino, kad nepilnametė mergina lytiškai santykiavo savo noru. Bet teismas šią versiją atmetė kaip gynybinę. Anksčiau tris kartus jau teistam Pakruojo rajono gyventojui D.Jaseckiui teismas už išžaginimą, seksualinį prievartavimą ir nesunkų sveikatos sutrikdymą skyrė 4 metų įkalinimo bausmę.


2015-03-27 16:10

Kauno policija surengė reidą, nubausti nelegalūs lenktynininkai

4|7

Atsižvelgdami į dažnėjančius gyventojų pranešimus apie neteisėtai organizuojamas lenktynes Kauno mieste bei jaunimą, vartojantį alkoholinius gėrimus jų metu, siekiant užtikrinti saugų eismą, viešąją tvarką, Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato (VPK) Kelių policijos valdybos pareigūnai ketvirtadienio vakare surengė reidą Taikos pr. ir Elektrėnų g., kuriose kauniečiai vakarais viliasi pasijusti filmo „Greiti ir įsiutę“ herojais.


Populiariausi per 24 val.