Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Įvykiai
2015-08-04 08:05

B. Obama: „Klimato pokyčiai – vienas iš didžiausių iššūkių“

1

JAV prezidentas Barackas Obama pirmadienį pareiškė, kad klimato pokyčiai yra vienas iš didžiausių ir aktualiausių mūsų laikų iššūkių, pristatydamas pirmuosius kada nors Amerikoje įvestus suvaržymus jėgainių išmetamiems dujų kiekiams.


2015-08-04 06:04

Žudiku virtęs Lenkijos paauglys šiurpina ir po 50 metų

16|2

Lygiai 50 metų – tiek laiko praėjo nuo darganoto rudens, kai pirmaisiais savo nusikaltimais neregėtą paniką Krokuvoje sukėlė garsiausias žudikas maniakas komunistinėje Lenkijoje – abiturientas Karolis Kotas. Didžiausią baimę kėlusio žudiko maniako titulas K.Kotui iš dalies atrodo netinkamas, nes nuo abituriento rankos mirė tik du žmonės, o kelių kitų Krokuvos sadistų aukomis tapo keliolika ar net keliasdešimt aukų, rašo „Lietuvos rytas“.


2015-08-03 20:58

Nauja navigacinė sistema pakeis aklųjų gyvenimus

5

Birželio pabaigoje penki aklieji ir silpnaregiai sėkmingai įveikė kalnų ruožą rytų Prancūzijoje, nes į pagalbą pasitelkė naują navigacinę sistemą. Šios navigacijos kūrėjai tikisi, kad sistema visame pasaulyje padės milijonams žmonių, kurie turi regėjimo problemų, skelbia AFP.


2015-08-03 20:35

Maskva nurodė išvykti iš šalies Švedijos diplomatui

1

Maskva nurodė išvykti iš šalies vienam Švedijos diplomatui, žengdama tokį žingsnį po to, kai neseniai ši Skandinavijos šalis išvarė vieną Rusijos diplomatą, pirmadienį pranešė Švedijos užsienio reikalų ministerija.


2015-08-03 20:13

Per atostogas Italijoje – ir kraupūs potyriai

3

Unikalūs architektūros ir meno šedevrai, kvapą gniaužiantys paplūdimiai, kilometrų kilometrus besidriekiantys vynuogynai, pasakiškai skanus maistas. Sąrašas galėtų būti tęsiamas iki begalybės. Tačiau Italija turistams gali padovanoti ir kraupių emocijų. Flavijaus amfiteatras Romoje, geriau žinomas tiesiog kaip Koliziejus, yra viena labiausiai turistų lankomų vietų pasaulyje, rašo „Lietuvos rytas“.Pirmajame amžiuje iškilusiame statinyje kasmet apsilanko apie 5,5 milijono žmonių.


2015-08-03 18:58

Buvusiam britų premjerui – sunkių įtarimų šešėlis

Buvęs Didžiosios Britanijos premjeras pakliuvo į painų senų įtarimų dėl vaikų seksualinio išnaudojimų voratinklį, kai policijos priežiūros institucija paskelbė vykdysianti tyrimą, kurio taikiklyje bus ir aštuntajame dešimtmetį vyriausybei vadovavęs Edwardas Heathas.


2015-08-03 17:13

Naujajam Lenkijos prezidentui – tautiečių simpatijos

1

48 proc. lenkų mano, kad Andrzejus Duda bus geresnis valstybės vadovas už kadenciją baigiantį prezidentą Bronislawą Komorowskį, rodo viešosios nuomonės tyrimų instituto (CBOS) surengta apklausa.


2015-08-03 16:51

Izraelio prezidentas sulaukė grasinimų

2

Izraelio policija pradėjo tyrimą dėl grasinimų socialinėje žiniasklaidoje prezidentui Reuvenui Rivlinui, kurie pasirodė valstybės vadovui pasmerkus „žydų terorizmą“ po penktadienį okupuotame Vakarų Krante įvykdyto padegimo, kuris nusinešė palestiniečio kūdikio gyvybę, pirmadienį pranešė prezidentūros atstovas spaudai.


2015-08-03 16:12

Prie dviejų bažnyčių nugriaudėjo sprogimai

Prie dviejų bažnyčių Naujosios Meksikos valstijos Las Kruseso mieste, kuris yra už 80 kilometrų nuo JAV ir Meksikos sienos, sekmadienį pusvalandžio intervalu nugriaudėjo du sprogimai. Kaip pranešė JAV policijos atstovai, per incidentus žmonės nenukentėjo.


2015-08-03 13:34

Rusų desantininkai supyko: gėjams vieta Amerikoje, o ne Rusijoje

 

Sekmadienį, rusijos desantininkų dienos šventės metu, Sankt Peterburgo policija sulaikė keletą gėjų aktyvistų kurie surengė piketą dėl gėjų teisių. Juris Gavrikovas, gėjų teisių grupės lyderis, buvo sulaikytas vos tik jis iškeliavo iš namų į vieno žmogaus piketą priešais Ermitažo muziejų.


Populiariausi per 24 val.