Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Įvykiai
2014-12-20 17:40

Rygos meras Latvijos premjerę pavadino „Brežnevu su sijonu“

5

Šeštadienį kalbėdamas prorusiškos kairiųjų partijos „Santarvė“ narių suvažiavime, Rygos meras ir partijos pirmininkas Nilas Ušakovas Latvijos padėtį palygino su sovietų eros stagnacija.


2014-12-20 17:35

A.Lukašenka: „Rusijos politika - kvaila ir begalvė“

28| 

Baltarusijos prezidentas Aliaksandras Lukašenka vėl įgėlė Rusijai. Pasipiktinęs Baltarusijos vadovas pasipiktino rusu politika taikyti apribojimus baltarusiškiems produktams. „Ar galima kovoti su kainų didėjimu ir drausti tų pačių prekių tiekimą savo rinkai? Kuo daugiau produkcijos, tuo mažesnės kainos. Tai kam drausti? Visiška politika ir dar kvaila ir bukagalviška“, - kalbėjo A.Lukašenka.


2014-12-20 16:38

Oro uoste sulaikyta pora, kurios bagaže rastas kulkosvaidis

2

Vienas Austrijos pilietis ir Turkijos pilietė buvo suimti lėktuve, turėjusiame išskristi iš Vienos į Stambulą, kai jų registruotame bagaže buvo rastas kulkosvaidis, šeštadienį pranešė pareigūnai.


2014-12-20 15:55

Dėl „Mistral“ laivų - Rusijos priminimas Prancūzijai

19| 

Rusija mielai sutiks, kad jai būtų grąžinti pinigai, sumokėti Prancūzijai už du „Mistral“ klasės karo laivus, kurių perdavimas yra vilkinamas tvyrant susirūpinimui dėl Maskvos vaidmens Ukrainos krizėje, šeštadienį pareiškė gynybos ministro pavaduotojas.


2014-12-20 15:06

Turkijos prezidentas gyrė jo oponentų sulaikymo procesą

2

Turkijos prezidentas Recepas Tayyipas Erdoganas šeštadienį gyrė, pasak jo, „skaidrų ir teisėtą“ procesą, nukreiptą prieš jo oponentus, kurį itin kritikavo Europos Sąjunga (ES), praneša AP.


2014-12-20 13:00

V. Putino tikslas - priblokšti Vakarus savo kariuomene

367|5

Girdamas Rusijos karinius pajėgumus, prezidentas Vladimiras Putinas penktadienį pažadėjo tęsti ambicingą ginkluotės modernizacijos programą, ypatingą dėmesį skiriant strateginėms branduolinėms pajėgoms.


2014-12-20 12:52

Atsaku grasinanti Rusija ragina susimąstyti JAV ir Kanadą

86

Maskvoje ketinama parengti atsakomąsias priemones dėl naujų sankcijų, kurias Rusijai paskelbė Jungtinės Valstijos ir Kanada, šeštadienį pranešė Užsienio reikalų ministerija. „Patariame Vašingtonui ir Otavai vis dėlto susimąstyti apie tokių veiksmų pasekmes. Na, o mes imsimės rengti atsakomąsias priemones“, – sakoma Rusijos URM atstovo Aleksandro Lukaševičiaus pranešime, paskelbtame ministerijos oficialiame tinklalapyje.


2014-12-20 12:40

Kijeve suimta galingą sprogstamąjį užtaisą nešusi moteris

15

Ukrainos saugumo tarnyba (SBU) užkirto kelią teroro išpuoliui Kijevo centre, kuris galėjo nusinešti daug žmonių gyvybių.


2014-12-20 12:19

Australijoje po aštuonių vaikų nužudymo sulaikyta jų motina

4|3|

Australija sukrėtusio aštuonių vaikų nužudymo tyrime - netikėtas posūkis. Pranešta, kad sulaikyta septynių iš aštuonių nužudytų vaikų motina Mersane Warria. Moteris sulaikyta dėl įtarimų žmogžudyste, praneša BBC.


2014-12-20 10:42

Verslininko kerštas valdžiai - autmobiliu į partijos būstinę

1| 

Krizės nualintoje Ispanijoje žmonės jau puola į kraštutinumus. Penktadienio rytą automobilis rėžėsi į valdančiosios Liaudies partijos būstinę Madride. Laimė, kad neįvyko sprogimas. Ir tai nebuvo teroro išpuolis. Automobilį vairavęs 37 metų Danielis Perezas Berlanga jame turėjo du dujų balionus. Įtarta, kad būta net sprogstamųjų medžiagų, bet policija šią informaciją vėliau paneigė. Tiesa, kita policijos atstovė nurodė, kad ekspertai automobilyje rado nežinomos medžiagos, kurią dar reikia ištirti.


Populiariausi per 24 val.