Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Įvykiai
2014-09-30 14:01

Minskas užveria sienas pėstiesiems iš Lietuvos ir kitų ES šalių

13|3

Nuo spalio 1-osios visose Baltarusijos pasienio su Lietuva, Lenkija ir Latvija bus uždraustas pėsčiųjų eismas. Automobilių judėjimas nebus ribojamas. Baltarusijos valstybės sienos komitetas anksčiau teigė, kad toks sprendimas priimamas dėl noro pagerinti infrastruktūrą – esą kol kas pėstiesiems trūksta saugumo, skelbia „Belta.by“. „Kaimyninės valstybės jau buvo informuotos apie sprendimą dėl būsimos procedūros. Sprendimas buvo priimtas dėl infrastruktūros pasienio punktuose pėstiesiems trūkumo – atskirų takų pėstiesiems, atskirų darbo vietų muitininkams ir sienos apsaugos darbuotojams. Šiuo metu negalime užtikrinti tinkamo saugumo pėstiesiems. Infrastruktūros trūkumas lemia reguliariai sudėtingas eismo sąlygas tuose pasienio punktuose, kurie buvo suprojektuoti prižiūrėti transporto, o ne pėsčiųjų judėjimą per sieną“, – paaiškino komitetas.


2014-09-30 12:03

Kalifornija priėmė pirmąjį JAV įstatymą dėl sutikimo mylėtis

1

Kalifornijos koledžai pirmadienį sveikino naują įstatymą, pagal kurį seksui universitetų miesteliuose būtinas vadinamasis teigiamas partnerių sutikimas ir kuris buvo pramintas „Taip“ reiškia „Taip“ įstatymu.


2014-09-30 11:50

Sovietų elito slaptavietė Latvijoje dabar traukia tik turistus

3

Latvijoje, nuošalioje vietoje netoli Rygos, grynu pušyno oru kvėpuoja Litagnės reabilitacijos centro pacientai. Tačiau po juo esantys „Ramybės namai“ prieš kiek daugiau nei dvidešimt metų galėjo tapti sovietinio elito prieglobsčiu. Gydymo centro požemiuose aukšti pareigūnai būtų pasislėpę nuo atominių bombų ir cheminių ginklų, skelbia „The Daily Beast“.


2014-09-30 11:46

Jungtinėje Karalystėje – traukinių vagonai vien moterims

3

Jungtinė Karalystė gali svarstyti, ar būtų tikslingi traukinių vagonai vien moterims, siekiant kovoti su didėjančiu seksualinių užpuolimų priemiestiniuose traukiniuose skaičiumi, pirmadienį sakė transporto ministrė Claire Perry.


2014-09-30 10:21

Protestai Honkonge neslopsta – vaizdai iš demonstracijų

11|3| 

Mažiausiai 56 žmonės buvo sužeisti per vykstančius protestus Honkonge, sulaikyti 89 demonstrantai, praneša CNN, remdamasi Honkongo vyriausybės pareigūnais. Protestuotojai antradienį iš miesto gatvių nesitraukė, dėl to Honkonge paralyžiuotas eismas, keliu pravažiuoti negali net ir specialiosios tarnybos.


2014-09-30 10:06

Įsibrovėlis bėgiojo po JAV Baltųjų rūmų kambarius

1|5

Peiliu ginkluotas vyras, kuris peršoko Baltųjų rūmų komplekso tvorą ir įbėgo į JAV prezidento rezidenciją, sugebėjo įsibrauti gerokai toliau į rūmų vidų nei iki šiol manyta. Pasirodo, Omaras Gonzalezas net buvo atsidūręs visai šalia asmeninės prezidento Baracko Obamos rezidencijos.


2014-09-30 10:03

Meksikoje šaudyta į futbolo komandą

9|3

Meksikos Iguala mieste toliau siautėja nusikaltėlių grupuotės. Miestą bauginantys žudikai pliekiasi ne tik tarpusavyje, ar kovoja su pareigūnais, tačiau ir žudo taikius gyventojus. Nusikaltėlių taikiniu tapo ir futbolo komandos žaidėjai. Nuo užpuolikų kulkų nukentėjo trečiosios lygos „Avispones“ futbolo ekipos žaidėjai, rašo excelsior.com.


2014-09-30 09:57

Keliautojas papasakojo, kaip Japonijoje bėgo nuo mirties

4|3|

Niekas nė neįtarė, kad ramus pasivaikščiojimas pavirs kankinančiu košmaru. Netikėtai išsiveržęs Ontakės ugnikalnis Japonijoje šeštadienį dešimtis žmonių palaidojo po storu pelenų apklotu. Saulėtą rudens šeštadienio popietę maždaug pustrečio šimto žmonių ramiai kopė Ontakės kalno šlaitais ir grožėjosi raustančiais lapais.


2014-09-30 08:24

JAV ir Indijos lyderiai kurs pavyzdį pasauliui

2|2

JAV prezidentas Barackas Obama ir naujasis Indijos premjeras Narendra Modi per susitikimą žadėjo gilinti šalių strateginę partnerystę ir rodyti pavyzdį pasauliui, skelbia „Reuters“.


2014-09-30 07:57

Teismas įšaldė referendumo dėl Katalonijos planus

2

Ispanijos Konstitucinis Teismas pirmadienį įšaldė referendumą dėl Katalonijos nepriklausomybės, planuotą surengti lapkričio 9-ąją, tačiau to turtingo šiaurės rytinio regiono lyderiai žadėjo vis tiek tęsti pasiruošimus balsavimui.


Populiariausi per 24 val.