Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
TV antena
2014-10-24 22:44

Monika Šedžiuvienė privertė savo vyrą laikytis dietos

104

Moterys – bene vienintelė jėga, galinti pakeisti vyrus. Tai įrodo dainininkė, neseniai verslininke tapusi Monika Šedžiuvienė. Liekninamaisiais milteliais ėmusi prekiauti moteris apie jų poveikį savo vyrui Andriui Šedžiui pasakojo TV3 laidoje „VIRAL‘as“.


2014-10-24 15:04

Rūta Meilutytė filmavosi reklaminiame klipe

2| 

LRT televizija savo žiūrovams suteikia galimybę ir toliau atidžiai sekti geriausių Lietuvos sportininkų startus svarbiausiose planetos varžybose. Jau gruodžio mėnesį LRT transliuos pasaulio plaukimo čempionatą, vyksiantį Katare, Dohoje.


2014-10-24 12:11

Sveikuolis atlikėjas Edgaras Lubys siūlymams išgerti nepasiduoda

1

Prieš šešerius metus dainininkas Edgaras Lubys prisijungė prie užsikrėtusiųjų sveikos mitybos virusu. Tuomet dar prisistatydavęs Amberlife slapyvardžiu, šiandien dainininkas pastebi, kad žvaigždžių liga palikta toli praeityje, interesai gerokai pasikeitę, o vertybės – paprastos.


2014-10-24 11:11

Emigrantai skundžiasi, kad Lietuvoje jiems trūksta dėmesio

3|5

Užsienyje gyvenantys lietuviai tikina, jog jie prisideda prie Lietuvos garsinimo kitose šalyse, tačiau pačioje tėvynėje jie sulaukia per mažai dėmesio.


2014-10-24 10:49

Renata Šakalytė-Jakovleva kepa pyragą, kuris ypač patinka vyrams

4|5

TV3 laidoje „Beatos virtuvė“ kvepės pyragais. O kaip kitaip, juk lapkričio 6 dieną TV3 kviečia švęsti „Išsipildymo akcijos“ įkvėptą ir tradicija jau tapusią „Pyragų dieną“. Tądien visi yra kviečiami kepti pyragus, neštis juos į darbą ar mokslo įstaigą, pyragų gabalėlius raginami pardavinėti kolegoms, o surinktas lėšas aukoti „Išsipildymo akcijai 2014“. Taip originaliai ir su meile kiekvienas galės padėti sunkiai sergantiems, likimo nuskriaustiems vaikams.


2014-10-24 10:36

Signalas moterims: vairuodamos aukštakulniais gadinate mašinas

1

Pasirodo, kad labai dažnos autoservisų klientės yra merginos arba moterys. Jos atsakingai ir netgi smulkmeniškai rūpinasi savo automobiliais ir jų saugumu. Tai patvirtina ir autoremonto įmonių vadovai vyrai. Pasak jų, būtent moterų automobilių salonai yra labiausiai puoselėjami ir tvarkingi.


2014-10-24 10:34

Sužavėtas merginos makiažo vaikinas pasipiršo

4|

„Ieva, esi pasakiško grožio mergina. Ne veltui sakoma, kad klaipėdietės - gražiausios merginos Lietuvoje. Šiame projekte esi verčiausia pergalės. Visuomet atiduodu savo balsą už tave. Labai šaunu, kad naudoji mažai kosmetikos. Neprisidažai tiek, kiek šiuolaikinės paauglės, prisižiūrėjusios popžvaigždžių per televizorių. Visuomet sugebi priblokšti savo makiažais. Labai norėčiau tokios merginos. Esu pasiruošęs tau pasipiršti, būk mano žmona“, – tokie komentarai puošia naujausią lrytas.lt projekto „Blogometras“ dalyvės Ievos Maslauskaitės video.


2014-10-24 10:16

Pirmas Raulio Mammadli-Agness blynas šokių aikštelėje prisvilo

119|41

Ketvirtadienio vakarą netoli Vilniaus esančiame viešbutyje „Vilnius Grand Resort“ sukosi šokėjų poros. Pirmuosius žingsnius demonstravo netrukus startuosiančio TV3 projekto „Šok su manimi“ dalyviai. Paaiškėjo, kad šiame šou šoks ir prieš pusnatrų metų profesionalo karjerą baigęs Andrius Kandelis, o populiarų projektą ves Mindaugas Stasiulis.


2014-10-24 10:13

Artūras Zuokas televizijos eteryje nurodinėjo režisieriams

Ponia Kristina Brazauskienė, dizaineris Juozas Statkevičius, aktorė Asta Baukutė, sveikinimų koncerto ir loterijų vedėja Laima Kybartienė, lakūnas Jurgis Kairys, maestro Donatas Katkus ir kandusis Algis Ramanauskas – tai jau praeitis, nes šį penktadienį LNK eterį „Norim dar! Su Radistais“ šou valdys Vilniaus miesto meras Artūras Zuokas.


2014-10-24 09:57

Juozas Statkevičius už piršlybas dovanų gavo prabangų butą

89|2

„Teatre mane samdo, nes žino, kad galiu padaryti pigiai, bet labai efektingai, Paryžiuje valgiau tik ryžius ir siuvau užuolaidas, kad galėčiau pragyventi ir išmokti aukštosios mados paslapčių”, - prisipažino garsusis dizaineris Juozas Statkevičius.


Populiariausi per 24 val.