Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
TV antena
2015-04-02 12:30

Su žmona išsiskyręs S. Siparis: „Žmogus gimsta ir miršta vienas“

7|2|

Ar gali būti, kad apie skyrybas prabilęs aktorius Saulius Siparis (56 m.) ketina sugrįžti pas žmoną Ugnę? Maždaug prieš mėnesį „Lietuvos ryto" televizijos laidoje „Taip gyvena žvaigždės!“ S.Siparis pasakojo apie tai, kad palikęs savo antrąją žmoną Ugnę išsikraustė gyventi į mišką.


2015-04-02 11:18

Pasirodys R. Mikelkevičiūtės laida, įsiutinusi dainininkę Mią

Kokie gyvenimo įvykiai sukrėtė arba pakeitė laidoje dalyvaujančių herojų gyvenimus? Vos septyniolikos už aštuoneriais metais vyresnio savo sūnaus tėvo ištekėjusi Mia sako dabar apie vedybas galvojanti visiškai kitaip nei tekėdama tokia jauna.


2015-04-02 11:09

Ekrane – piršlybos šokinėjančių delfinų fone

Piršlybos – neabejotinai viena svarbiausių dienų kiekvienos poros gyvenime, o iš vyrų ji reikalauja ir nemažai drąsos. Staigmenas mėgstantis klaipėdietis Jevgenijus pasirūpino, kad jo mylimoji Julija šios dienos nepamirštų niekada – esant reikalui, apie ją jai galės priminti ir visi Klaipėdos delfinariumo lankytojai bei renginių ciklo „Delfinai ir žvaigždės“, kurį rodo LRT televizija, žiūrovai.


2015-04-02 11:00

Ž. Grigaitis: „Rūpestis dėl ligoto tėvo vos nekainavo santuokos“

13|

„Tarp mūsų su Ele buvo konfliktų. Ji nesuprato, kodėl aš nuolat skraidau į Lietuvą, kad pasirūpinčiau sunkiai sergančiu tėčiu. Australijoje sukurta visa sistema seniems žmonėms, bet pas mus taip nėra. Aš sakiau negaliu savo tėčio, kuris su liga kovojo iki paskutinės akimirkos, taip tiesiog paimti ir išvežti iš jo namų“, – su ašaromis akyse pasakojo ką tik tėtį ir mamą palaidojęs verslininkas Žilvinas Grigaitis.


2015-04-02 10:38

Natalija Bunkė: „Tikri kauniečiai turi eiti į kariuomenę“

8|3

Natalija Bunkė įrodė atidžiai sekanti svarbiausias šalies aktualijas. Netylant kalboms apie šauktinių kariuomenės grąžinimą Lietuvoje, kartu su grupe „Pop Ladies“ atlikėja LNK laidoje „Lietuvos supermiestas“ pristatė militaristinį pasirodymą, kurio metu išreiškė raginimą „visus tikrus kauniečius būti savanoriais kariuomenėje“.


2015-04-02 10:25

Rūta Mikelkevičiūtė patiesė ant menčių Rūtą Ščiogolevaitę

1

LNK trina rankomis – Rūta Mikelkevičiūtė nugalėjo Rūtą Ščiogolevaitę. TV3 nebeliko dainininkės ir Kristupo Krivicko laidos „Ginčas be taisyklių“, kuri buvo rodoma tuo pat metu kaip ir „Valanda su Rūta“.


2015-04-02 06:12

Apdovanojimų šventėje – M. Mikutavičiaus aistra V. Matijošaičiui

116|157

Trečiadienio vakaro Lietuvos politikai ir visuomenės veikėjai laukė su lengvu nerimu. Melagių dienos proga surengta tradicinė Auksinių svogūnų ceremonija. Tiesioginėje TV3 transliacijoje humoristiniai apdovanojimai įteikti dešimčiai laureatų.


2015-04-02 01:22

Spalvingoje ceremonijoje įžymybėms išdalyti Auksiniai svogūnai

3|87

Trečiadienio vakarą jau 16-ąjį kartą surengta Auksinių svogūnų įteikimo ceremonija. Renginyje, kurį transliavo TV3, įteikta dešimt humoristinių apdovanojimų už keisčiausius ir kvailiausius politikų bei visuomenės veikėjų poelgius. Vilniaus „Compensa“ koncertų salėje vykusiame renginyje, kurį vedė Arūnas Valinskas su Beata Tiškevič-Hasanova, buvo apdovanoti Petras Gražulis, Monika Šalčiūtė, Antanas Guoga, Viktoras Uspaskichas, Naglis Puteikis ir kiti žinomi veikėjai. Jiems koncertavo būrys atlikėjų, įsijautusių į šįmet pasirinktą cirko temą.


2015-04-01 21:15

G. Karaliūnaitė – apie per koncertą Pasvalyje išsprūdusią krūtį

51|

Dainininkę Gintarę Karaliūnaitę Canuel scenoje su pertraukomis matome jau kone dvidešimt metų, ir vis – seksualią, nuolat energingą ir besišypsančią. Šiuo metu vienerių metukų dukrytę Sofiją auginančiai mamai BTV šou „Dainuok mano dainą" tapo didžiuoju sugrįžimu į muzikos pasaulį.


2015-04-01 19:48

Natalijai Bunkei iš keblios padėties suktis padėjo buvęs vyras

15

Natalija Bunkė dar kartą parodė, kad pergalės vardan ji pasiryžusi nepraleisti jokių pasitaikančių progų. LNK laidos „Lietuvos supermiestas“ filmavime už Kauno garbę kovojanti dainininkė gudriai pasinaudojo vos viena netyčine vedėjų Jono Nainio ir Rolando Mackevičiaus replika, o Radistams dėl to netgi teko pakeisti žaidimo taisykles.


Populiariausi per 24 val.