Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Aktualijos
2016-06-27 10:31

Vyriausybė gyventojų prašo patarti, kaip stabdyti emigraciją

107

Vyriausybės kanceliarija kviečia gyventojus atsakyti į klausimus apie emigraciją, teikti pasiūlymus, kaip stabdyti išvykimą ir susigrąžinti emigrantus.


2016-06-27 10:30

Rusai pabėgo iš Palangos, neapsikentę rusiškos muzikos

102|5

Karštąjį savaitgalį Palangoje buvo girdėti daugiau rusiškai kalbančių poilsiautojų nei pernai ir užpernai. Nors paplitusi nuomonė, kad dėl ekonominių sankcijų rusai nuskurdo ir Lietuvos pajūris jiems tapo pernelyg brangus kurortas, šį savaitgalį J.Basanavičiaus gatvėje rusiška muzika griaudėjo iš kai kurių kavinių, rusų kalba liejosi laisvai. Jaunoji padavėjų karta, nemokanti rusiškai, su daugeliu klientų kalbėjosi gestų kalba. Tačiau sakyti, jog į Palangą atvyksta tokie patys rusai, kaip prieš dešimt metų ir dar seniau, būtų neteisinga. Jie nebe tokie švaistūnai, kaip jų pirmtakai, nors įsilinksminę dar plačiai atveria pinigines. Mažiau nuoširdūs, reiklesni – kaip pastebėjo Palangoje dirbantys verslininkai: Lietuvoje ilsėtis pamėgo rusakalbiai ne tiek iš Rusijos, kiek iš Baltarusijos, Ukrainos, Latvijos.


2016-06-27 10:28

Paminėtos šeštosios A. M. Brazausko mirties metinės

11|2

Ministras Pirmininkas Algirdas Butkevičius pirmadienį apsilankė Antakalnio kapinėse ir padėjo gėlių prie Prezidento Algirdo Mykolo Brazausko kapo.


2016-06-27 09:27

Padavėjos smūgis klientei nustebino net Palangos policiją

77

Po šeštadienį įvykusio konflikto Palangoje, kai kiosko „Liuks+“ padavėja, įtariama, mažo vaiko akivaizdoje sumušė prie staliuko sėdinčią lankytoją, konflikto dalyviai atsiribojo tylos siena, o policija pradėjo tyrimą.


2016-06-27 09:17

Paskelbti pirmieji brandos egzaminų rezultatai

5

Pirmadienį ryte paskelbti pirmieji valstybinių brandos egzaminų rezultatai. Abiturientai sužinojo užsienio kalbų – anglų, prancūzų, rusų ir vokiečių kalbų rezultatus.


2016-06-27 09:16

Vilmanto Dilio istorija. Kodėl sportininkai palūžta?

 

Natalijos Bunkės namuose Klaipėdoje siautėjo girtas buvęs mylimasis Vilmantas Dilys. Dainininkė pasakoja, kad išspyręs stiklines terasos duris, krepšininkas griebė daiktus ir juos pradėjo deginti. V. Dilį raminti puolė buvęs Natalijos vyras Danielius Bunkus.


2016-06-27 08:01

„Geridarbai.lt“ paramą laimėti galima ir dukart

Projekto „Geridarbai.lt“ dalyviams nestinga gerų idėjų, dėl kurių jie drąsiai varžosi konkurse net kelis kartus. Puikus to pavyzdys – KTU meno ansamblis „Nemunas“, iniciatyvos „Geridarbai.lt“ paramą laimėjęs dukart. Ansamblio nario Šarūno Ščerbakovo teigimu, laimėjimai labai smarkiai prisidėjo prie ilgaamžio kolektyvo misijos įgyvendinimo, puoselėjant ir skleidžiant lietuvių tautinio meno kultūrą ir tradicijas.


2016-06-27 06:25

Kaunietė pavargo įrodinėti savo sūnaus negalią

85|4

Kaunietės Rasos Mastauskienės sūnus Arnas Mastauskas (23 m.) nuo kūdikystės nejuda, nevalgo, nesituština, neprotauja. Jo būklė niekada nepasikeis. Prieš penkmetį teismas pripažino jį neveiksniu, motiną paskyrė globėja. Tačiau dėl veiksnumo nustatymo reformos šeimai vėl teks įrodinėti Arno būklę. Moteris tai vadino pasityčiojimu. Reformos šalininkai sako, kad neveiksnumo persvarstymu siekiama grąžinti neįgaliesiems jų teises ir keisti požiūrį į juos.


2016-06-26 21:07

Garsiausiai kauniečių šeimai – skausmingi rūpesčiai dėl turto

245|6

Kas vyksta buvusiame Vytauto ir Laimutės Kedžių ir Neringos Venckienės bastione, kuriame jie neteisėtai laikė Laimutės Stankūnaitės dukterį? Teismui pratęsus Kedžių namo areštą, pasigirdo kalbų, kad parduodamas ir jų buvusio žento sklypas. Praėjusią savaitę Kauno apylinkės teismas iki 2016 metų rudens pratęsė nuosavybės teisių apribojimą Teleičių kaime, Klonio gatvėje, esančiam 257 kvadratinių metrų ploto dviejų aukštų namui, priklausančiam Kedžiams. Jie kaltinami anūkės tvirkinimu – L.Stankūnaitė yra pateikusi 579 tūkst. eurų civilinį ieškinį dėl neturtinės žalos atlyginimo, todėl iki teismo sprendimo nuspręsta neleisti jiems parduoti ar perleisti savo turto.


2016-06-26 20:08

Keltuose į Smiltynę – pėsčiųjų rekordai, reikia papildomų reisų

8|10

Visą ilgąjį savaitgalį keltai per Kuršių marias plaukioja pilnutėliai – jau užfiksuoti šiemetiniai keleivių perplukdymo rekordai.


Populiariausi per 24 val.