Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Aktualijos
2014-07-23 10:44

Darbo biržose – šimtai šių metų universitetų absolventų

16

Į Lietuvos darbo biržą (LDB) kreipėsi šimtai šiemet universitetus baigusių absolventų. Kaip rašo „Lietuvos žinios“, daugiausia tarp jų – teisės, ekonomikos ir psichologijos studijas baigusių žmonių.


2014-07-23 10:32

Dusintas diplomatas davė grąžos valdžiai

79|3

Lietuvos užsienio politika, nepaisant šūkių ir mojavimų vėliavomis, apimta erozijos, o Užsienio reikalų ministerija apmirusi. Tokią diagnozę tėškė buvęs ambasadorius Renatas Juška. Patyręs diplomatas, kurio karjera sudegė maždaug prieš metus ambasadoriaujant Vengrijoje, kai įsiliepsnojo į internetą nutekėjusių privačių pokalbių skandalas, ką tik trenkė ir Užsienio reikalų ministerijos (URM) durimis.


2014-07-23 10:09

Lietuvoje lankysis Amerikos pasiuntinys kovai su antisemitizmu

5

Į Lietuvą atvyksta specialusis Jungtinių Amerikos Valstijų (JAV) pasiuntinys kovai su antisemitizmu Ira N.Formanas.


2014-07-23 09:50

Rusai skėlė: Lietuva su Lenkija ruošiasi užimti Ukrainą!

197|2

Rusijos propagandos mašina nepaliauja stebinti. Valstybinė Kremliaus kontroliuojama televizija paskelbė dar vieną „sensaciją“ - kurdamos bendrą karių brigadą su Ukraina, NATO priklausančios Lenkija ir Lietuva rengiasi užimti šią šalį ir taip susigrąžinti žemes, turėtas Žečpospolitos laikais.


2014-07-23 09:40

Emigracijos problemą Seimas nori spręsti specialioje komisijoje

20

Seime planuojama sudaryti komisiją, kuri imtųsi spręsti emigracijos keliamas problemas. Iniciatyva aptarta valdančiosios koalicijos politinės tarybos posėdyje šią savaitę.


2014-07-23 06:50

„Nijolės“ kailių imperijos princui - problemos

2

Kailių salono „Nijolė“ įkūrėjos Nijolės Veličkienės sūnų užklupo bėdos. Jis turi atlyginti žalą bankrutavusiai bendrovei, o buvusi žmona kreipėsi į teismą dėl sūnaus išlaikymo. „Į teisėsaugą kreipiausi tikrai ne iš pykčio, bet dėl to, kad reikia iš ko nors gyventi ir išlaikyti vaiką“, – kalbėjo buvusi verslininko Liutauro Veličkos žmona Loreta Tiagun.


2014-07-23 06:48

Slapti ekspertai sušelpia ir meno chuliganus

29

Neseniai Lietuvos kultūros taryba paskirstė 10 mln. litų Kultūros rėmimo fondo lėšų 637 kultūros ir meno projektams. Pinigų gavo ir sumanymai, kurie kelia šypseną ar nuostabą. Pagrindinės remtinų projektų gairės yra parama jaunimo, vaikų kultūriniam lavinimui, regioninės kultūros plėtra, meno saviveikla.


2014-07-22 20:38

Kroatų autobuse - bomba ir parankinių ginklų arsenalas

3|29

Į „Žalgirio“ futbolo rungtynes su Zagrebo „Dinamo“ į Vilnių atvykę Kroatijos sirgaliai buvo nusiteikę lieti kraują. Tuo įsitikino sostinės policija, per reidą sustabdžiusi aistruolių autobusą „Setra“ ir jame radusi pavojingų ginklų arsenalą. Pareigūnus itin pribloškė savadarbė bomba - sprogmuo buvo prijungtas prie dujų baliono. Šis įtaisas galėjo padaryti itin siaubingą žalą, jeigu būtų sprogęs stadione.


2014-07-22 19:57

Švenčionių politikai saviškius apipylė pinigais

6| 

Keliuose skandaluose nuskambėjęs Švenčionių meras Vytautas Vigelis - vėl etikos sargų akiratyje. Šį kartą - su septyniais rajono tarybos nariais. Vyriausioji tarnybinės etikos komisija tyrė, ar politikai pažeidė viešųjų ir privačių interesų derinimo reikalavimus, balsuodami už savivaldybės biudžetą. Tarybos nariai nenusišalino, kai buvo skiriami pinigai jiems asmeniškai, jų valdomoms įmonėms, šeimos narių įstaigoms.


2014-07-22 19:56

L. Linkevičius: „Propagandos mašina Rusijoje – gerai sutepta“

181|

Į Europos Sąjungos (ES) susitikimą antradienį atvykęs Lietuvos užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius išsakė poziciją dėl ekonominių sankcijų Rusijai, paragino apriboti judėjimą Kremliui artimiems pareigūnams ir sustabdyti ginkluotės pardavimą Rusijai.