Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Aktualijos
2015-12-02 07:54

Kodėl Dalia Grybauskaitė dūrė Sauliui Skverneliui?

1

Prieš dešimt dienų Lietuvos valstybės stabilumas, saugumas ir atsparumas globalios grėsmės akivaizdoje buvo toks trapus, kad jį galutinai išsiūbuoti galėjo net vienas žmogus. Tačiau pirmadienį galėjome lengviau atsidusti – valstybės rūmas, pasirodo, daug tvirtesnis.


2015-12-02 07:44

Politikų nušalinimai kelia bruzdesį ne tik Seime

2

Ar prokurorai ir teismai paiso Konstitucinio teismo sprendimų? Tokių abejonių kilo Seimo Teisės ir teisėtvarkos komiteto pirmininkui Juliui Sabatauskui. J.Sabatauską nustebino Panevėžio apygardos teismo sprendimas atmesti kyšininkavimu įtariamo Utenos mero Alvydo Katino skundą dėl nušalinimo nuo pareigų.


2015-12-02 06:55

Begemotas į ekspoziciją sugrįžo atjaunėjęs

1|12

Beveik po dvejų metų kruopštaus restauratorių darbo kitą savaitę Kauno Tado Ivanausko zoologijos muziejaus lankytojai vėl galės grožėtis didžiojo Afrikos begemoto iškamša. Atjaunėjusį begemotą į muziejaus ekspozicijų salę nešė net keturi vyrai.


2015-12-02 06:48

Apjuodinti politikai gaivina marinamą bylą

2

Seimo narys Povilas Urbšys ketina skųsti Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) sprendimą nepradėti ikiteisminio tyrimo dėl buvusiai kandidatei į generalinius prokurorus esą pateikto siūlymo išsipirkti šį postą. Kad Kaišiadorių rajono apylinkės teismo pirmininkė Edita Dambrauskienė sulaukė pasiūlymo „išsipirkti“ generalinio prokuroro postą, Seimo valdybos nariai lapkričio pradžioje išgirdo per susitikimą su prezidente Dalia Grybauskaite.


2015-12-02 05:00

Kodėl neišblėsta LKP populiarumas?

Jei Lietuvoje nebūtų B.Vėsaitės, ją reikėtų sugalvoti. Kaip terapijos priemonę šaliai, kamuojamai baimės ir visokių neurozių, nes kai prabyla Birutė, nuščiūva visa Lietuva. O po to puola kvatotis – garsiai, ilgai, iki ašarų.


2015-12-01 22:57

Algirdas Butkevičius: „Tyrimas dėl VST pradėtas anksčiau“

3|

Dėl galimos netvarkos Viešojo saugumo tarnyboje (VST) tyrimas pradėtas jau anksčiau, sako premjeras socialdemokratas Algirdas Butkevičius.


2015-12-01 21:28

Kas iš tiesų vyko Viešojo saugumo tarnyboje?

16|

Susidaro įspūdis, kad buvęs Viešojo saugumo tarnybos (VST) vadovas, čečėnų kilmės karininkas Sergejus Madalovas tarnybą buvo pavertęs sovietine armija šalies viduje. Dabartinis vadovas Ričardas Pocius neslepia, kad dalis viešąjį saugumą užtikrinti turinčių pareigūnų yra nelojalūs Lietuvos valstybei, maža to, tarnybos viduje gausu nepotizmo, lėšų bei resursų švaistymo požymių. Valdžia taip pat sukluso – premjeras jau pavedė Valstybės saugumo departamentui (VSD) ištirti padėtį VST.


2015-12-01 20:23

VSD atleido girtą vairavusį Marijampolės padalinio vadovą

 

Valstybės saugumo departamento (VSD) direktorius Darius Jauniškis iš pareigų atleido girtą prie vairo įkliuvusį Marijampolės padalinio vadovą.


2015-12-01 18:46

Apie girtą prie vairo įkliuvusį VSD vadą buvo bandoma slėpti?

 

Per savaitę Marijampolėje girti prie vairo įkliuvo ir pareigų neteko dviejų vietos teisėsaugos institucijų vadovai. Vakar girtas prie vairo sustabdytas Marijampolės pataisos namų vadovas Tadas Klusevičius. Teisingumo ministerija nedelsiant informavo, kad Klusevičius bus atleistas. „Lietuvos ryto“ televizija išsiaiškino, kad prieš savaitę girtas prie vairo įliuvo ir Valstybės saugumo departamento Marijampolės padalinio vadovas Dainius Masionis. Apie šį incidentą nuo visuomenės buvo bandoma slėpti.


2015-12-01 17:51

Gedulo diena Eišiškėse: palaidotas nuo kulkų žuvęs D.Masiulis

93|12| 

Eišiškėse atsisveikinta su tragiškomis aplinkybėmis žuvusiu Dariumi Masiuliu. Į paskutinį atsisveikinimą su 38-erių vyru eišiškiečiai, nešini baltomis gėlėmis, ėjo nuo ankstyvo ryto. Pareikšti paskutinės pagarbos susirinko daugybė žmonių – D.Masiulio artimieji, draugai, kaimynai, jo nepažinoję paprasti gyventojai.


Populiariausi per 24 val.