Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Aktualijos
2014-10-21 12:53

STT krėtė partijos „Tvarka ir teisingumas“ būstinę

1|17

Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) pareigūnai antradienį atliko keliolika kratų penkių asmenų gyvenamosiose ir darbo vietose bei politinės partijos „Tvarka ir teisingumas“ būstinėje.


2014-10-21 12:46

Aiškėja, kas į „Tvarka ir teisingumas“ būstinę atvedė STT

131|26

Specialiųjų tyrimų tarnyba (STT) atliko kratas ir poėmius partijos „Tvarka ir teisingumas“ patalpose. Buvo krečiamos pagrindinės partijos patalpos Gedimino prospekte. Pasak įvykio vietoje dirbančių lrytas.lt žurnalistų, į vidų užėję vyriškiai tikrino partijos dokumentus. Pareigūnai partijos būstinėje buvo užsirakinę su keliais partijos būstinėje buvusiais darbuotojais. Apie 12 val. 20 min. į partijos būstinę Gedimino prospekte atvyko Seimo narys Kęstas Komskis. Jis bandė įeiti į būstinę, beldė į duris, tačiau Seimo nario pareigūnai neįleido. Galiausiai Seimo narys nuleido rankas ir kartu su advokate išvyko. Po kurio laiko grįžo, jis teigė turinti STT vadovo leidimą dalyvauti. K.Komskis kartu su advokate Aušra Ručiene buvo įleistas į partijos būstinės vidų.


2014-10-21 12:02

A. Maldeikienė apkaltino D. Grybauskaitę politine korupcija

40|2

„Tai yra politinė korupcija“, – „Lietuvos ryto“ televizijos laidai „Patriotai“ savo nuomonę pareiškė ekonomistė Aušra Maldeikienė, komentuodama prezidentės Dalios Grybauskaitės praturtėjimą iš Vyriausybės vertybinių popierių.


2014-10-21 12:02

D. Walesos svajonė - draugiški Lenkijos ir Lietuvos santykiai

20

Lietuvoje viešinti Lenkijos prezidento Lecho Walesos žmona Danuta Walesa sako svajojanti, kad Lenkija ir Lietuva gyventų kaip šeima ir čia atsirastų lenkiški užrašai. „Svajoju, kad Lietuva ir Lenkija būtų kaip brolis ir sesuo, kad čia gyvenantys lenkai jaustųsi gerai, kad lenkai ir lietuviai vieni kitus gerbtų ir kad atvažiavus į Lietuvą, užrašai būtų ir lenkiškai, ir lietuviškai, kaip šeimoje“, – paklausta, kaip vertina Lietuvos ir Lenkijos santykius, pažymėjo D.Walesa.


2014-10-21 11:42

Netinkamos gatvių lentelės nukabintos nuo Vilniaus r. pastatų

8

Valstybinės kalbos įstatymo neatitinkančios gatvių pavadinimų lentelės ant pastatų sienų Vilniaus rajono gyvenvietėse pakeistos. Tokiu būdu išspręstas ir Vyriausybės atstovo bei Vilniaus rajono savivaldybės ginčas dėl gatvių pavadinimų.


2014-10-21 10:40

L. Graužinienė siūlo atleisti Seimo kanclerį J. Milerių

10

Pasibaigus kadencijai siūloma atleisti Seimo kanclerį Joną Milerių.


2014-10-21 10:24

Prisiekė naujas VRK narys D. Laurinavičius

1

Seime antradienį prisiekė naujas Vyriausiosios rinkimų komisijos (VRK) narys Donatas Laurinavičius.


2014-10-21 09:11

Dėl Bažnyčios prašys Seimo balsuoti iš naujo

50|20

Konservatorių Jurgio Razmos ir Vilijos Aleknaitės Abramikienės užregistruotos visuomenės informavimo įstatymo pataisos nustebino ne tik visko mačiusius politikos senbuvius, bet prie įvairių politikų pokštų pratusią šalies žiniasklaidą.


2014-10-21 08:37

Archeologus pribloškė dar neregėtas Lietuvos partizanų bunkeris

210|11| 

Kaip partizanai pokariu sugebėjo iškasti sudėtingos konstrukcijos slėptuvę ir jų nepalaidojo birus smėlis, kurio virš galvų buvo maždaug 20 tonų? Kam bunkeryje tarnavo iki šiol nematyti įgilinimai, panašūs į spintas? Šie klausimai kamuoja archeologą Gintautą Vėlių ir istoriką Dalių Žygelį, kurie šiomis dienomis tyrinėja Butkiškių vienkiemyje šalia Andrioniškio (Anykščių r.) esantį bunkerį, menantį tragiškas rezistencijos kovas.


2014-10-21 07:43

Po skaudžios nelaimės Karklėje - raginimai tvarkyti kelią

29|12

Pirmadienį iš Kungių kaimo (Klaipėdos r.) per gatvę ėjusios ir po automobilio ratais pakliuvusios moksleivės žūtis sukrėtė pajūrio gyventojus. Jie keiksnojo ir valdininkus, nereaguojančius į raginimus rekonstruoti kelią nuo Karklės iki Palangos plento, kuriame sunku prasilenkti ne tik automobiliams, bet ir dviratininkams. Grėsmę žmonių saugumui keliančio ruožo tvarkymo projektai seniai parengti, bet jie dulka valdininkų stalčiuose - nerandama lėšų.


Populiariausi per 24 val.