Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Rytai-Vakarai
2015-08-03 15:16

Puerto Rikas skęsta skolose: gyventojai veržiasi diržus

10

Puerto Riką alina ekonominis nuosmukis, kurio pabaigos dar nematyti. Gyventojai vis labiau veržiasi diržus ir pinigus leidžia tik būtiniausioms reikmėms, o daugybė iš šios salos kraustosi į žemyninę JAV dalį. Tai dar labiau apsunkina Puerto Rike likusių žmonių likimą, rašo „The Associated Press“.


2015-08-03 11:49

Vengrija migrantus tikisi atbaidyti metaline siena

17|2

Budapeštas nenori turėti nieko bendra su daugiakultūriškumu. Taip praėjusį šeštadienį studentų vasaros stovykloje Rumunijoje pareiškė Vengrijos premjeras Viktoras Orbanas. Pasak jo, imigracija neva susijusi su terorizmu ir kelia nedarbo lygį šalyje. V.Orbano paskelbtame kare su nelegalia migracija Vengrija yra tarsi suspausta replėmis, rašo „Lietuvos rytas“. Anot premjero, šalis negali išsiųsti migrantų, čia plūstančių ir iš Pietų, ir iš Rytų, nors pabėgėliai, kurie traukia toliau į Vakarų Europą, iš tų valstybių išspiriami lauk.


2015-08-03 07:46

Iranas atveria duris: ką čia suras Vakarų atvykėliai?

10|3

Iranas ne tik lietuviams, bet ir didžiajai daliai vakariečių vis dar yra neatrasta šalis. Po susitarimo dėl branduolinės programos jis gali tapti daug įdomesnis, tačiau viltis, kad šalis keisis, dar anksti. Iranas iki 1979-ųjų iš pirmo žvilgsnio priminė bet kurią Vakarų šalį. Iš tuos laikus menančių nuotraukų žvelgia trumpomis suknelėmis ir madingomis šukuosenomis pasipuošusios persės. Bet aštuntojo dešimtmečio pabaigoje į šalį permainų atnešė revoliucija. Iranas tapo teokratine šalimi, kurioje aukščiausiu šalies valdytoju laikomas Alachas.


2015-08-02 16:38

Petras I klydo: Rusija niekada netaps europine valstybe

305

„Gallup“ institutas atliko išsamų tyrimą, susijusį su Rusijos vadovybės politikos palaikymu posovietinėje erdvėje, buvusios Jugoslavijos teritorijoje ir buvusiose socialistinėse šalyse. Šis tyrimas atskleidė įdomią tendenciją: per 50 procentų palaikančių šią politiką yra šešiose buvusiose sovietinėse respublikose – Baltarusijoje,Uzbekistane, Armėnijoje, Kazachstane, Kirgizijoje ir Tadžikijoje, portale „kontakty.ua“ rašo Ukrainos žurnalistas ir publicistas, radijo stoties „Svoboda“ apžvalgininkas Vitalijus Portnikovas.


2015-08-02 10:02

Doruolį vaizdavusiam lordui atsirūgo šėlionės su prostitutėmis

21|3

Prižiūri kitų dorovę, o pats apkvaitęs smaginasi gėdingose orgijose su prostitutėmis. Į viešumą iškilusi lordo veidmainystė tapo skaudžiu smūgiu Jungtinės Karalystės Parlamento reputacijai. Jungtinės Karalystės politikai mėgsta puikuotis savo parlamentu. Esą tai pats tikriausias, geriausias modelis ir pavyzdys, kaip turi būti vykdoma politika demokratinėje šalyje. Tačiau senas tradicijas turintį parlamentą vienas po kito krečia skandalai. Jie atskleidžia aukščiausio lygio politikų veidmainiavimą ir teršia visuomet garbingai pateikiamą parlamentarų reputaciją.


2015-08-01 18:43

Lenkijos milijardieriaus J. Kulczyko mirtį palydėjo gandų lavina

19

Tai turėjo būti nesudėtinga operacija. Bet iš ligoninės Vienoje turtingiausias Lenkijos žmogus Janas Kulczykas sugrįžo karste. Oficiali mirties priežastis neatskleidžiama, tad šalyje jau kyla įvairių kalbų. Netikėtą turtingiausio lenko 65 metų milijardieriaus J.Kulczyko mirtį Varšuvoje apgaubė gausių gandų lavina, rašo „Lietuvos rytas“. Antai dienraštis „Fakt“ spėja, kad J.Kulczyko mirtį galėjo užsakyti Rusijos saugumiečiai arba konkuruojantys Vidurio ir Rytų Europos milijardieriai.


2015-07-31 14:04

„WikiLeaks“: JAV šnipinėjo Japonijos vyriausybę ir įmones

3

Jungtinės Valstijos šnipinėjo Japonijos aukšto rango pareigūnus ir didžiąsias kompanijas, įskaitant konglomeratą „Mitsubishi“, rodo dokumentai, kuriuos penktadienį paviešino tinklalapis „WikiLeaks“, paskelbęs mažiausiai 35 taikinių sąrašą.


2015-07-30 23:08

N. Savčenko: Ukrainai – didvyrė, rusams – „šėtono dukra“

107|6

Šiandien pradėta nagrinėti jau daugiau nei metus Rusijoje kalinamos ukrainietės pilotės Nadijos Savčenko byla. Ukrainoje didvyre, o Rusijoje žudike vadinama moteris nesitiki, kad Kremlius jos pasigailės. Kas ši kovotoja ir kodėl dėl jos paleidimo rūpinasi ir Vakarų lyderiai?


2015-07-30 23:08

Rusijoje – blogi ženklai Vladimirui Putinui

346|2

Ką reikia keisti, kai vis daugiau žmonių skursta, o korupcijos lygis neslūgsta? Prezidentą ar šalį? Atsakymo į šį klausimą ieškanti Rusija pasidalino į dvi klases: paklusnią daugumą ir kūrybišką mažumą. Buvęs koncerno „Jukos“ vadovas Michailas Chodorkovskis praėjusią savaitę išpranašavo greitą Rusijos prezidento Vladimiro Putino pasitraukimą.


2015-07-29 15:38

Rusija žada nepritarti tribunolo dėl lėktuvo numušimo įkūrimui

21| 

Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas pareiškė, kad Maskva vetuos Jungtinių Tautų (JT) Saugumo Tarybos rezoliuciją dėl tarptautinio baudžiamojo tribunolo įkūrimo, skelbia „Foxnews“.


Populiariausi per 24 val.