Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Rytai-Vakarai
2015-04-21 10:58

Hillary Clinton gresia didžiulės problemos

55|2

Knyga prekybos vietas pasieks tik gegužės 5-ąją, bet JAV respublikonai jau trina rankomis. Peterio Schweizerio tyrimas, pavadintas paprastai – „Clintonų pinigai“ („Clinton Cash“), gali stipriai sudrebinti Hillary Clinton rinkimų kampaniją. Knygoje tikinama, kad Clintonų fondą užsienio donorai rėmė ne iš geros valios, skelbia „The New York Times“.


2015-04-21 10:31

JAV pasiuntė lėktuvnešį į Arabijos jūrą stebėti Irano laivų

2

JAV pirmadienį patvirtino, kad jos sustiprins savo pajėgas Arabijos jūroje pasiųsdamos į šį regioną vieną lėktuvnešį ir kad jos stebi Irano laivų, kuriais kaip manoma, gali būti gabenami ginklai Jemeno husių sukilėliams, vilkstinę.


2015-04-20 21:45

Į Europą plūstančių migrantų daug, o jų gelbėtojų – vos sauja

67|5|

Sekmadienį prie Italijos salos Lampedūzos krantų įvyko bene didžiausia migrantų tragedija. Apie 700 nelegalių migrantų perpildytu laivu mėgino pasiekti Europos krantus, tačiau jų laivas apvirto ir išsigelbėti pavyko vos 28-iems. Šios nelaimės akivaizdoje Europos Sąjungos lyderiai sukruto: gal pagaliau atėjo metas ko nors imtis?


2015-04-20 09:46

Vyras troško mirti suėstas kanibalo, bet sulaukė kito likimo

24|2| 

Nedidelis, niekuo neišsiskiriantis viešbutis „Sommerfrische Illingmühle“ iš tiesų slepia kraupią paslaptį. Pastato rūsyje prieš pusantrų metų siautėjo kanibalas. Negana to, jo auka tapęs vyras prašė užpuoliko jį suvalgyti, rašo „Lietuvos rytas“.


2015-04-20 06:18

Ar demokratų karalienė Hillary pasimokė iš praeities klaidų?

25|3| 

Hillary Clinton antrą kartą pradeda kovą dėl JAV prezidento kėdės. Pasimokiusi iš klaidų, suprantanti savo rinkėją, tačiau lydima skandalų šleifo. Jei patyrusi politikė ir turi raktą į rinkėjų širdį, ar juo pagaliau pavyks atrakinti Baltuosius rūmus? „Paprastiems amerikiečiams reikia gynėjo ir aš noriu būti tuo gynėju“, – praėjusį sekmadienį vaizdo klipe pareiškė buvusi valstybės sekretorė H.Clinton.


2015-04-18 10:07

Ką Kuboje suras susitaikyti su Havana panorę amerikiečiai?

22|3|

JAV ir Kubos santykiai pastarosiomis savaitėmis pasiekė neregėtą atšilimą. Tūkstančiai amerikiečių jau ruošia pasus teisėtoms kelionėms, o saloje laukiama pokyčių. Juos turėtų pajusti ir atvykėliai. 1989 metais Fidelio Castro paskelbtą šūkį „Socializmas arba mirtis“ iki šiol galima pamatyti įvairiose Havanos viešosiose vietose. Tačiau prieš dvidešimt metų kai kurie kubiečiai jį nusprendė priimti tiesiogiai.


2015-04-18 09:57

Briuselis ieško kovotojų su Rusijos propaganda

39

Europos išorės veiksmų tarnyba (EIVT) užsimojo rimtai kovoti su Rusijos propaganda. Ieškoma ekspertų, kurie faktais griautų iš Maskvos transliuojamas ir klastotes, ir sąmokslo teorijas. Darbo pasiūlymo aprašuose, kurie kovo 20 dieną pasiekė ES šalių atstovybes Briuselyje, teigiama, kad naujokams reikės „taisyti ir tikrinti skleidžiamą dezinformaciją bei mitus“.


2015-04-17 17:06

Vladimiras Putinas rusus ne tik ramino, bet ir drąsino

83|10|

Vladimiras Putinas atsako už viską, bet atsako ne į viską. Tokią išvadą priversti daryti daugelis vakarykštį Rusijos prezidento atsakymų į klausimus maratoną stebėjusių apžvalgininkų. Per keturias valandas nieko nauja taip ir nebuvo sužinota. „Tai buvo metai, kai jums teko už daug ką prisiimti atsakomybę, jūsų asmeninių sprendimų metai. Juos reikėjo priimti greitai ir tiksliai, ir niekas, išskyrus jus, nebūtų įstengęs to padaryti.


2015-04-15 13:06

Pergalės dieną Maskva švęs be svečių iš Vakarų

615

Kai 2005-aisiais buvo minimos 60-osios nacių kapituliacijos Europoje metinės, į Rusijos sostinę suvažiavo visi pasaulio galingieji. Bet dabar ryškiausias svečias bus Šiaurės Korėjos lyderis Kim Jong-unas. Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas išsišiepęs stovėjo tarp JAV lyderio George’o W.Busho ir Vokietijos kanclerio Gerhardo Schröderio, kai Amerikos vadovas pasilenkė paspausti rankos Japonijos premjerui Junichiro Koizumi.


2015-04-15 11:57

Kinai pigių prekių Honkonge ieškos rečiau

Honkongo gyventojai ėmė vis garsiau skųstis plūstančių lankytojų iš Kinijos miniomis. Tūkstančiai kinų kasdien tuština miesto parduotuvių lentynas. Kinijos valdžia galiausiai nusprendė imtis veiksmų ir apriboti apsilankymų skaičių greta esančio miesto Šendženo gyventojams.


Populiariausi per 24 val.