Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Veidai ir vardai
2015-10-13 14:25

Beata Tiškevič: „Plėšime pleistrus nuo visuomenės žaizdų!“

1|3

Praėjusį sezoną debiutavusi LRT RADIJO laida „Paraštės“ vos per kelis mėnesius sugebėjo suformuoti savo klausytojų ratą ir tapti viena populiariausių nacionalinio radijo laidų. Per trumpą laiką „Paraštės“ prakalbino daugelį netikėtų svečių – nuo užsienio reikalų ministro iki komiko, nuo psichologo iki taksisto.


2015-10-13 09:45

Lankininkų varžybose – B. Vanago ir G. Liaudansko-Svaro sėkmė

3

„Aš esu labai geras šaulys. Kaip kažkada sakė legendinis NBA krepšininkas Shawnas Kempas – aš nesitaikau: pašoku, paleidžiu ir nusisuku“, – juokiasi Gabrielius Liaudanksas-Svaras, prisimindamas lankininkų varžybas ant Sudargo piliakalnių.


2015-10-13 09:30

Mantas Wizard iliuzionistų šou sutiko Džeimso Bondo antrininką

5

Vienas žinomiausių Lietuvos magų Mantas Žmuidinavičius-Wizard ką tik grįžo iš Latvijos: savaitgalį Rygoje vyko tarptautinis iliuzionistų gala šou „Magic mania“. 


2015-10-12 18:16

Krepšininkas M. Katelynas su žmona Ugne jau sūpuoja dukrelę

8|4

Krepšininkas Mindaugas Katelynas su žmona Ugne gyvena puikiomis nuotaikomis – jiems gimė dukrelė. Šia žinia U.Katelynienė pasidalijo feisbuke.


2015-10-11 19:26

Iškilminga vakarienė prezidentūroje – kuo vaišinami karaliai?

14|3

Prezidentūroje buvo surengta oficiali vakarienė Švedijos karaliaus Carlo XVI Gustafo ir karalienės Silvios garbei. Pakvietimų į prabangią šventę sulaukė bene šimtas įtakingiausių Lietuvos asmenų. Tiksliai kaip laikrodis, 18 valandą, buvo pradėta oficiali vakarienė, kurią aptarnavo ir išskirtiniu meniu rūpinosi „Stiklių restoranas“.


2015-10-11 16:17

S. Daukšaitė apie R. Boravskį: „Sektino pavyzdžio žmogus“

64|

Šeštadienį Lietuvą apskriejo žinia, kad iš Kamerinio teatro balkono iškrito visiems gerai žinomas aktorius Rolandas Boravskis. Kartu su juo ne kartą filmavimo aikštelėje dirbusi aktorė Sandra Daukšaitė-Petrulėnė apie įvykį sužinojo iš spaudos. Moteris neslėpė liūdesio.


2015-10-11 14:43

Klube vyrų kraują kaitino Indrė Burlinskaitė ir Greta Lebedeva

166|33

Naktinis klubas „Mojo Lounge Vilnius“ pradėjo draugystę su kaimynės Estijos renginių organizavimo kompanija „TT AGENTUUR“. Pirmasis bendras vakarėlis paslaptingu pavadinimu „The City of Finance and Love Affairs“ įvyko penktadienio naktį pačioje sostinės širdyje įsikūrusiame klube.


2015-10-11 11:58

Klube – merginos vilioklės ir gera muzika

38

Šeštadienio naktį „Taboo“ klube it voratinklis ar aštuonkojo čiuptuvai kauniečius ir miesto svečius apraizgė senovės Romos dvasia, kuri panardino į gundančių nuodėmių, kerinčio grožio, nuožmių kovų ir akinančios prabangos pasaulį. Kaligula, lovoje vaisiais besilepinanti viena iš keturių šio imperatoriaus sutuoktinių, nuodėmingomis romėnėmis virtusios žavios šokėjos, kilmingieji romėnai, grėsmingi gladiatoriai su beveik trimetrine nuogo gladiatoriaus statula klubo viduryje, televizoriaus ekranai, kuriuose buvo galima išvysti to laikmečio vaizdus ir iki debesų dangų skrodžianti visame Kaune matoma lazerio šviesa. Šeštadienio naktį „Taboo“ klube įvyko neregėtas „Eventus“ ketvirtojo gimtadienio reginys, kuriame lankytojus populiariais house kūriniais ir garsių dainų remiksais iki Romos dievų olimpo kėlė G-Spot didžėjų komanda.


2015-10-11 11:54

Soliario ir Electronic I projektas žavėjo Kauno klubo lankytojus

3|33

Klubo „Mojo Lounge“ lankytojai šėlo iki paryčių. Koncertinis turas prasidėjo garsiai ir trankiai. Turas, kuris keliaus net per 13-ką Lietuvos miestų, visi atlikėjo Soliario ir Electronic I hitai skamba kitaip. Gyvi instrumentai, gyvi vokalo ir muzikos efektai, bei didžiausi hitai privertė publiką šokti ir dainuoti kartu. Tai unikalus projektas apjungiantis gyvos ir electroninės muzikos pasaulius.


2015-10-11 10:42

Eglė Kernagytė su sūnumi pasinėrė į kulinarines dirbtuves

5|39

„Pasaulinės košės dienos idėja artima mums visiems, nes siekiame, kad mūsų vaikai kasdien maitintųsi sveikai. Tai – nemenkas išbandymas tėvams. Būtent šiandien mes eksperimentuojame, siekdami sveiką mitybą paversti smagiu žaidimu“, – sakė A. Ivanauskas.


Populiariausi per 24 val.