Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Aktualijos
2015-04-01 12:14

Lietuvos vatniko svajonė – išsivanoti su Vladimiru Putinu

152|2

Susipažinkite – Laurynas Ragelskis, žmogus besididžiuojantis esąs vatnikas. Jo tikslas – nuvaryta, prasigėrusi Lietuva, kurią kontroliuoja Rusijos vadovo Vladimiro Putino šutvė. L.Ragelskis – vienas iš tų, apie kuriuos pirmadienį savo ataskaitoje skelbė Saugumo departamentas. Šio veikėjo įsteigtas internetinis portalas drabsto mėšlu Lietuvą, o pats L.Ragelskis džiaugiasi, kad jo niekas nesuima.


2015-04-01 11:54

Lrytas.lt redakciją aplankė iš Springfildo atvykę Simpsonai

3

Trečiadienio popietę „Lietuvos ryto“ redakcijoje apsilankė netikėti svečiai. Iš kiemo į redakcijos patalpas sugužėjo Simpsonų šeimynėlė. Užklupę gerokai nustebusius redakcijos žurnalistus Houmeris, Bartas ir Mardžė vaišino savo mėgstamiausiomis spurgomis. Jiems iš paskos ėjo animacinį serialą įgarsinantis Džiugas Siaurusaitis. „Ar taip būna tik Melagių dieną?“, – juokaudami klausė žurnalistai ir skubėjo darytis asmenukių su Bartu ir kitais.


2015-04-01 11:52

Panevėžyje susitarta dėl valdančiosios koalicijos

1

Panevėžio miesto tarybos nariai susitarė dėl valdančiosios koalicijos – joje ketina dirbti visuomeninis rinkimų komitetas „Povilas Urbšys už sąrašą Kartu“, socialdemokratai, Darbo partija ir rinkimų komitetas „Mums svarbu“.


2015-04-01 11:33

Vilnius balandžio 1-ąją

32

Balandžio pirmoji Vilniaus gatvėse buvo niūroka, neatrodė, kad žmones pralinksmino pokštai. Greičiau, priešingai, kai kurie miestiečiai atrodė labai susirūpinę ir nuvilti dėl apgaulės.


2015-04-01 10:30

Atsakomybė už šaukimą į kariuomenę – tėvams ir darbdaviams

39

Šaukimą atlikti privalomąją karo tarnybą būtų galima įteikti prievolininko tėvams, žmonai, darbdaviams, jie būtų įpareigoti perduoti šaukimą, siūlo krašto apsaugos ministras Juozas Olekas.


2015-04-01 10:24

Dainos Bosas dukros istorijoje – naujos ir skandalingos detalės

148|2

Istorijoje, kai verslininkė Daina Bosas suabejojo, ar jos dukterį skiepijusi medikė nesigriebė apgaulės, paaiškėjo dar viena įtarimų kelianti detalė. Pasirodo, uostamiesčio skiepų centro, kuriame D.Bosas dukteriai buvo atliktos procedūros, veikla sustabdyta. Tokį sprendimą priėmė Valstybinė akreditavimo sveikatos priežiūros veiklai tarnyba. Kovo 6 dieną buvo paskelbta, kad dėl neplaninės asmens sveikatos priežiūros paslaugų kokybės kontrolės metu nustatytų šiurkščių teisės aktų reikalavimų pažeidimų uždarosios akcinės bendrovės Imunoprofilaktikos tarnybos veikla sustabdoma iki gegužės 20 dienos.


2015-04-01 10:05

Galimybė apšmeižti prezidentę – menkniekis?

244|2|

Internetinių įsilaužėlių paskleista skandalinga žinia apie prezidentę Dalią Grybauskaitę, kaip galimai turėjusią KGB priedangą, – menkniekis ar pavojaus signalas, kad Lietuvos kibernetinė erdvė lengvai pažeidžiama? Kaip rašė „Lietuvos rytas“, Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimo centro (LGGRTC) tinklalapyje kgbveikla.lt skelbiamame KGB agentų sąraše pirmadienį buvo atsiradusi D.Grybauskaitės pavardė, parašytas jos agentūrinis slapyvardis Magnolija. Buvo pateikta ir 1982 metais buvusios Leningrado (dabar Sankt Peterburgas) A.Ždanovo universiteto studentės D.Grybauskaitės bylos dokumentų nuorašų pluoštas.


2015-04-01 09:45

Ministras nukirto: pusiaukelės namų Vilniuje nebus

3|12

Vilniuje, Rasų gatvėje, neiškils vadinamieji pusiaukelės namai, kuriuose gyventų netrukus į laisvę išeisiantys nuteistieji. Toks sprendimas buvo priimtas po teisingumo ministro Juozo Bernatonio ir vietos bendruomenių susitikimo, trečiadienį pranešė Teisingumo ministerija.


2015-04-01 09:29

Klimpstantis generolas bando įkąsti ministrui

65|2

Skandalų vis lydimas FNTT vadovas Kęstutis Jucevičius nusprendė pereiti į puolimą – užsimojo piktnaudžiavimu tarnyba apkaltinti vidaus reikalų ministrą Saulių Skvernelį. Šis vakar labai nustebo ir tokį generolo žingsnį pavadino desperacija. Prieš kelias dienas Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnybos (FNTT) vadovas apsilankė Generalinėje prokuratūroje ir įteikė pareiškimą, kuriame prašo S.Skvernelio atžvilgiu pradėti ikiteisminį tyrimą dėl piktnaudžiavimo tarnyba.


2015-04-01 09:15

Darbo partijos kraują atšviežins legionieriai

56

„Darbiečiams“ vadovauti laikinai sugrįžęs Viktoras Uspaskichas būsimojo naujo vedlio dairosi ne tik savo partijoje. Politikas norėtų atrasti ką nors panašaus į liberalų žvaigždę Antaną Guogą. Kas galėtų pakeisti iš Darbo partijos pirmininko posto pasitraukusią Loretą Graužinienę? To savo bendražygių pastarosiomis dienomis klausinėjo V.Uspaskichas.


Populiariausi per 24 val.