Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Aktualijos
2015-10-09 13:05

Švedijos karališkoji pora grožisi gamtos stebuklu Kuršių nerijoj

28

Penktadienį, trečiąją oficialaus vizito Lietuvoje dieną, Švedijos karališkoji pora aplankė Kuršių neriją. Į vieną gražiausių Lietuvos kampelių Švedijos karalių Carlą XVI Gustafą ir karalienę Silvią lydėjo Lietuvos prezidentė Dalia Grybauskaitė.


2015-10-09 12:44

Paneigimas

1

Rugsėjo 30-osios publikacijoje „Skandalingasis politikas Vincą Kudirką pavadino antisemitu“ įsivėlė faktinė klaida. Straipsnyje buvo paminėta, kad Markas Adamas Haroldas yra buvęs Vilniaus savivaldybės narys. Tai neatitinka tikrovės, nes M.A.Haroldas yra Vilniaus savivaldybės narys.


2015-10-09 11:49

Švedijos karališkąją porą sužavėjo Mirusios kopos

8|32|

Penktadienį, trečiąją oficialaus vizito Lietuvoje dieną, Švedijos karališkoji pora aplankė Kuršių neriją. Į vieną gražiausių Lietuvos kampelių Švedijos karalių Carlą XVI Gustafą ir karalienę Silvią lydėjo Lietuvos prezidentė Dalia Grybauskaitė. Mirusios arba Pilkosios kopos – tai stiprių vėjų supustytos didelės smėlio kalvos su įspūdingomis daubomis ir išgraužomis, kuriose veši savaiminė žolinė augalija ir regimi senųjų miško dirvožemių fragmentai.


2015-10-09 10:47

Bendradarbiavimas su STT pakrypo netikėtai

13

Nacionalinės žemės tarnybos (NŽT) darbuotojai ėmė šauktis prezidentės pagalbos – esą Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) pareigūnai pasitelkė šantažą. Ar tikrai? Ar gali būti, kad NŽT veiklą skaidrinti pasišovusi naujoji jos vadovybė ne tik susiduria su įvairių interesų grupių spaudimu, bet ir tam kelią turinčios užkirsti STT, su kuria yra pasirašiusi bendradarbiavimo sutartį, šantažu?


2015-10-09 10:36

Globos įstaigų realybė: purvina patalynė ir seneliai be batų

9

Kai kuriose globos įstaigose seneliai gyvena nepavydėtinomis sąlygomis -trūksta švaros, higienos priemonių, tenka tenkintis purvina patalyne, kęsti nemalonius kvapus, yra pažeidžiamas asmens privatumas.


2015-10-09 09:43

Parduodate neveiksnaus artimojo turtą? Prireiks teismo leidimo

1|2

Žmogus, kuris nebegali savimi pasirūpinti, nebesuvokia ir nevaldo savo veiksmų, teismo psichiatrui atlikus ekspertizę gali būti pripažįstamas neveiksniu. Visa atsakomybė už tolesnį šio žmogaus gyvenimą, jo slaugą, priežiūrą ir kasdienę pagalbą tenka jo artimiesiems ar institucijai, kuri paskirta globėja.


2015-10-09 08:24

Lietuviai apsilankė pabėgėlių stovykloje: vaizdas prislėgė

127|6|

Į karališkuoju kurortu vadinamą Vokietijos miestą Baden Badeną poilsiauti vykdavo aristokratai ir žymūs rašytojai, tokie kaip Fiodoras Dostojevskis. Šiuo metu čia plaukia pabėgėliai, kurie įkurdinami buvusiame viešbutyje. Seimo narys Gediminas Jakavonis kartu su Europos Tarybos Tarpparlamentinės Asamblėjos delegacija taip pat apsilankė atvykėlių stovykloje.


2015-10-08 23:54

Radviliškyje atsisveikinta su tragiškai žuvusia šeima

40|47

Ketvirtadienį didelis būrys žmonių surinko Radviliškyje prie Kaštonų gatvėje esančių gedulo namų, kuriose buvo pašarvota sekmadienio vakarą per kraupią avariją netoli Plungės žuvusi šeima: radviliškietis ugniagesys-gelbėtojas 36 metų Ramūnas Dargužas, jo žmona 31 metų Milda Dargužienė ir trejų metų dukra Ugnė. Į paskutinę kelionę išlydėti tragiškai žuvusių radviliškiečių atėję žmonės negailėjo žuvusiesiems gerų žodžių ir sakė, kad šios šeimos žūtis juos labai sukrėtė.


2015-10-08 23:43

Prie S. Povilaičio kapo – ašaros ir maestro dainos

170|102|

Dainos, ašaros ir šilti prisiminimai. Saulėtą ketvirtadienį Lietuva jausmingai atsisveikino su maestro Stasiu Povilaičiu. Kovą su vėžiu pralaimėjęs Lietuvos dainius amžinojo poilsio atgulė ten, kur amžinai liks jo siela – Palangoje. Prie S.Povilaičio kapo skambėjo viena gražiausių maestro daina „Atsisveikinimas prie jūros“. Skambant į amžinybę išėjusio dainiaus balsui, verkė visi.


2015-10-08 23:09

Druskininkų politikė neįtiko bendrapartiečiams

4

Druskininkietę Gražutę Kuneikienę, neseniai sulaukusią padėkos iš Lietuvos krikščionių demokratų bendrijos pirmininko už ilgametį nuoširdų darbą, Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų Druskininkų skyriaus taryba išmetė iš partijos, nes ji pati pasisiūlė į savivaldybės tarybos kontrolės komitetą.


Populiariausi per 24 val.