Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Aktualijos
2015-12-01 09:07

A. Butkevičius tikisi sugrįžti prie Laisvės premijos klausimo

Atsisakymas Laisvės premiją skirti pirmajam atkurtos Nepriklausomos Lietuvos Respublikos vadovui, Aukščiausiosios Tarybos-Atkuriamojo Seimo Pirmininkui, Lietuvos Nepriklausomybės Akto signatarui Vytautui Landsbergiui buvo neapgalvotas, mano Premjeras, didžiausios valdančiosios Lietuvos socialdemokratų partijos pirmininkas Algirdas Butkevičius ir siūlo peržiūrėti apdovanojimo skyrimą.


2015-12-01 07:14

Vėl svarstys, ar leisti medžioti su naktiniais taikikliais

Seimui vėl planuojama teikti siūlymą leisti medžioklėje naudoti naktinius taikiklius. Panašias Ginklų ir šaudmenų kontrolės įstatymo pataisas Seimas atmetė spalį.


2015-12-01 06:58

S. Skvernelis lieka poste, tačiau kibirkščių dar bus

4|2

Kaip klostysis aukščiausių šalies pareigūnų santykiai po to, kai vidaus reikalų ministras Saulius Skvernelis bandė atsistatydinti, bet liko dirbti? Regis, bus bendravimo pro sukąstus dantis.


2015-12-01 06:47

Ko bijo lietuvis?

2

Lietuvis prieš Antrą pasaulinį karą bijojo keturių priešų: lenkų (dėl atplėšto Vilniaus), rusų (dėl bolševizmo grėsmės), vokiečių (dėl užgrobto Klaipėdos krašto), žydų (dėl ekonominių, finansinių, religinių aspektų). Tiesą sakant, skaitydamas prieškarinę spaudą, tokią formuluotę radau viename ano meto leidinyje.


2015-12-01 06:45

Valdančiųjų viduramžio krizė

1

Atrodytų, nedera Seimo politinės sveikatos gretinti su bet kurio žmogaus gyvenime anksčiau ar vėliau įvykstančiais pokyčiais.


2015-12-01 06:42

Mirštantis kaimas priimtų pabėgėlius – tušti namai įsipyko

103|64

„Ačiū, bent su gyvais žmonėmis pasikalbėjau“, – atsisveikindamas netikėtai ištarė Konstantinavoje (Rokiškio r.) gyvenantis Algirdas. Dėkojo už pokalbius ir kiti šio kaimo žmonės. Toli ne tik nuo didesnių miestų, bet ir bažnytkaimių esanti Konstantinava anksčiau buvo vadinama inteligentų kaimu. Mat prieš keletą metų jame uždarius žemės ūkio mokyklą, gyventi liko tik joje dirbę mokytojai, aptarnaujantis personalas. Dabar Konstantinavai limpa mirštančio kaimo pavadinimas. Mat buvę mokytojai, taip niekur ir nesusiradę darbo, iškeliauja Anapilin. Vieni nusenę, kiti prasigėrę, treti – ligų kamuojami.


2015-12-01 06:40

Valdančiųjų viduramžio krizė

Atrodytų, nedera Seimo politinę sveikatą gretinti su bet kurio žmogaus gyvenime anksčiau ar vėliau įvyksiančiais pokyčiais. Paprastai jie mus visus ištinka gerokai persiritus į penktą dešimtį. Organizme pradeda keistis hormonų balansas, mus ima kamuoti vis aiškiau matomos įkapės, pradeda kankinti klausimai, o ką gi gero aš nuveikiau mindamas savo golgotą, taip pamažu mes persikraustom į tai, ką moterys vadina meno-, o vyrai – andropauze.


2015-11-30 21:16

B.Vėsaitė sublizgėjo: lygino kainas, tačiau supainiojo valiutas

40|2

Politikė Birutė Vėsaitė ir vėl neapdairiai leptelėjo. Kalbėdama apie šilumos kainas, Seimo narė supainiojo valiutas. „Facebook“ paskyroje Energetikos komisijos narė palygino šių metų gruodžio mėnesio šilumos kainas su 2012-ųjų metų. Lygindama kainas ji sumaišė lito centus su euro centais.


2015-11-30 20:37

Benamis vietoj morgo atsidūrė policijoje

5

Atvėsus orams, Telšiuose nutiko anekdotinė istorija – nuo šalčio gindamasis benamis stipriai padauginęs taip kietai įmigo, kad žmonės palaikė jį mirusiu. Policijai paskambinęs asmuo aiškino, kad pačiame Telšių centre, Plungės gatvėje, prekybos centro ir autobusų stoties pašonėje, guli negyvas vyras. Atskubėję policijos pareigūnai atidžiai apžiūrėjo tariamą lavoną, papurtė, o tas staiga pašoko lyg būtų prisikėlęs iš numirusiųjų.


2015-11-30 19:09

Pasiruošimas terorui: kaip randami paslėpti sprogmenys?

 

Besiruošdami reaguoti į teroristinius išpuolius, šalies pasieniečiai surengė specialias pratybas, sprogmenų paieškai paruoštiems šunims. Keturkojai traukinio vagone turėjo aptikti paslėptas sprogstamąsias medžiagas. Kinologams nusivilti augintiniais neteko, jų įgūdžiai nenuvylė. Aptiktas nemažas kiekis itin galingo sprogmens, kurį detonavus į orą išlėktų apie 90 tonų sveriantis traukinio vagonas.


Populiariausi per 24 val.