Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Aktualijos
2015-07-06 14:05

Vilnius nusidažė istorinės vėliavos spalva

8

Valstybės dieną Vilniaus gynybinės miesto sienos perimetras nusidažė kraujo spalva. „Mūsų vėliavos“ organizuotame bėgime istorines Lietuvos vėliavas nešė saujelė karių savanorių, šalių, skautų ir politikų. Vėliavomis plevėsavo ir „Misija Sibiras“ dalyviai. Renginys buvo skirtas simboliškam sostinės ir šalies saugumo sureikšminimui Valstybės dienos proga. Herbinių vėliavų nešimu organizatoriai norėjo atkreipti dėmesį į pilietinę savimonę, patriotiškumą, pagarbą valstybei ir valstybingumui.


2015-07-06 14:05

Valstybės dieną – ypatingas įvykis kunigo E. Vitulskio gyvenime

43

Vidurdienį keli šimtai kauniečių susirinko į Valstybės dienai skirtą minėjimą Vytauto Didžiojo karo muziejaus sodelyje. Šventė prasidėjo Vyčio kryžiaus ordino vėliavos pakėlimo ceremonija.


2015-07-06 13:43

Naktinės Palangos linksmybės – su erotika ir konfliktais

17|31|

Paskutinę savaitgalio naktį Palangoje į pagrindinę miesto gatvę linksmintis išėjo daugybė žmonių. Policija paskutinei nakčiai sutelkė daug pėsčiųjų pareigūnų pajėgų. Jie iki šešių valandų ryto vaikščiojo pagrindine J.Basanavičiaus gatve ir stebėjo kaip laiką leidžia atvykę poilsiautojai. O poilsiautojai, kaip visada – įvairūs. Paskutinę ilgojo savaitgalio naktį akivaizdžiau daugiau buvo jaunų žmonių, o ne šeimų su vaikais.


2015-07-06 12:29

Valstybės dienos šventėje Marijampolėje dalyvavo ir JAV kariai

2|16

Mindaugo karūnavimo dienos vidurdienį karščio alinamoje Marijampolės J.Basanavičiaus aikštėje negausiai į šventę susirinkę marijampoliečiai slapstėsi pastatų pavėsyje ir stebėjo paradą. Su pučiamųjų orkestru į aikštę atžygiavo kunigaikščio Vytenio bataliono ir Marijampolėje dislokuoti JAV kariai, ugniagesiai gelbėtojai bei policijos pareigūnai.


2015-07-06 12:19

D. Grybauskaitė per Valstybės dieną pasipuošė tautiniu kostiumu

45|40

Lietuvoje minima Valstybės diena – pirmojo suvienytos Lietuvos valstybės valdovo, kunigaikščio Mindaugo vainikavimo karaliumi šventė. Vidudienį S. Daukanto aikštėje prie Prezidentūros per iškilmingą ceremoniją, skambant „Lietuvos“ ansamblio atliekamai „Tautiškai giesmei“, iškeltos valstybinė ir istorinė vėliavos.


2015-07-06 12:17

Gelbėtojai tramdė apgirtusius poilsiautojus ir ganė vaikus

1|11| 

Daugiau kaip 107 tūkst. žmonių karštąjį savaitgalį keltais kėlėsi per Kuršių marias – tokia daugybė keleivių buvo užregistruota tik bene prieš penkerius metus per Jūros šventę. Iš Klaipėdos į Smiltynę nuolat zujo ir automobilių pilni keltai.


2015-07-06 11:33

Į Kauno paplūdimius – ne tik paskrudinti kūną

1|19

Maudynės, alkoholis ir bulvių traškučiai, knyga, kryžiažodžiai, kortos ar kamuolys ir net mezgimas – taip kauniečiai karštąjį savaitgalį leido laiką miesto paplūdimiuose prie Nemuno ar Kauno marių. Tolygus įdegis, net ir bikinio srityje,  taip pat svarbus dažnai moteriai. „Kodėl turėčiau paisyti kažkieno asmeninės nuomonės. Juk nuoga ne krūtinė, o nugara“- apie deginimąsi be liemenėlės kalbėjo studentė Brigita.


2015-07-06 11:18

Bėgimo dalyvius ugniagesiai per karštį laistė vandeniu

2|59

Pirmadienį vyksta savo tradicijomis ir ypatinga dvasia pasižymintis, vienas seniausiai Lietuvoje organizuojamų bėgimų „Aplink Žaliuosius ežerus“, skirtas Valstybės dienai ir 605-osioms Žalgirio mūšio metinėms paminėti.


2015-07-06 11:15

Vandens išsiilgę šiauliečiai atsipalaidavo prie Šiaulių jūros

32|37

Žinios apie spūstis jūros link vedančiuose keliuose ir sausakimšą Palangos paplūdimį dalį šiauliečių atgrasė nuo kelionės prie jūros. Saulės ir šilto vandens išsiilgę miestiečiai savaitgalį traukė prie netoliese esančių vandens telkinių. Viena mėgstamiausių šiauliečių poilsiaviečių – už keliolikos kilometrų nuo Šiaulių esantis Šiaulių jūra vadinamo Bubių tvenkinio pliažas.


2015-07-06 11:14

Prezidentė apdovanojo Lietuvos geriausius

39|69|

Valstybės dienos proga už nuopelnus Lietuvos Respublikai ir už Lietuvos vardo garsinimą pasaulyje Lietuvos valstybės ordinais ir medaliais Prezidentė Dalia Grybauskaitė apdovanojo 27 Lietuvos ir užsienio valstybių piliečius. Už ryžtą gelbstint žūvančius žmones Žūvančiųjų gelbėjimo kryžiumi apdovanoti 4 Lietuvos piliečiai.


Populiariausi per 24 val.