Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
TV antena
2014-11-27 14:59

Paaiškėjo, kokios garsenybės susigundė dalyvavimu „Šuolyje“

1|4

Kitų metų pradžioje į televizorių ekranus sugrįš seksualus, tačiau bauginantis projektas „Šuolis“. Per jį pramogų pasaulio žvaigždės šokinės į baseiną nuo lieptelio, darydami įvairiausius triukus. Iki šiol buvo žinoma, kad televizijos projekte, reikalaujančiam fizinės ir psichologinės ištvermės, pasiryžo dalyvauti reperis Sezzy, kurio tikrasis vardas yra Sezeras Saylikas.


2014-11-27 14:16

Šeimos drama: vyras jį užauginusią tetą išmetė į gatvę

1

Mirus seseriai, Aldona apsiėmė globoti jos sūnų Andrių. Nusprendusi, kad Vilniuje yra daugiau galimybių jai ir vaikui dirbti bei mokytis, Aldona ryžosi palikti gimtąjį Rokiškį.


2014-11-27 14:07

Studentės žudiko tėvas savo sūnui linki mirties

23|

Studentės Justinos Šikšniūtės žudiko Valdo Jankausko tėvas jaučia kaltę, kad sūnus vaikystėje jo beveik nematė. Kompleksuotas, visų užgauliojamas vaikinas, dvasiškai sužalotas dar vaikystėje. Šitoks šilutiškio V.Jankausko portretas išryškėjo laidos „Nusikaltimas ir bausmė“ („Lietuvos ryto“ televizija) žurnalistams po pokalbių su jo šeimos nariais ir artimaisiais.


2014-11-27 14:05

Baleto primarijus Nerijus Juška uždainavo

3

Penktadienį tiesioginiame LNK eteryje įvyks labdaringos akcijos „Pasidalink“ didysis koncertas, kuriame žvaigždės susiburs dėl bendro tikslo: padėti skurstantiems.


2014-11-27 12:27

Poligone Svarui kliūtis įveikti padeda bendraklasis M. Žiedas

1|3

Noras įveikti iššūkį yra stipresnis už fizinį skausmą – tuo įsitikino LRT televizijos projekto „Tikri vyrai“ komanda, stebėdama grupės „G&G Sindikatas“ įkūrėjo Gabrieliaus Liaudansko-Svaro pastangas, siekiant tapti tikru kariuomenės „vilku“.


2014-11-27 12:12

Išvydusi pirmus žingsnius žengiantį ligonį, K. Ivanova apsiverkė

20|5

Septynerių metų Emilis visą savo neilgą gyvenimą galėjo tik šliaužioti. „Išsipildymo akcija“ jam suteikė galimybę vaikščioti. Dėl kaulų trapumo Emilio kojos buvo deformuotos, bet už geros valios žmonių suaukotus pinigus berniukui buvo atlikta sudėtinga operacija – Emilis pagaliau atsistojo ant kojų.


2014-11-27 09:46

J.Jurkutė: „Dažnai neįvertiname, kiek daug iš tikrųjų turime“

1|2

„Išsipildymo akcija“ šį šeštadienį pakvies į gerumo kupiną paramos koncertą. Renginys suvienys geros valios žmones kilniam tikslui – padėti likimo nuskriaustiems vaikams. Jurgita Jurkutė-Širvaitė sako, kad „Išsipildymo akcija“ jos atmintyje – nuo pat pirmųjų savo gyvavimo metų: „Tada aš net nutuokti negalėjau, jog vieną dieną galėsiu tapti jos dalimi. Mums šis projektas visad būdavo šeimos vakaras, savotiška tradicija.“


2014-11-26 19:49

Algis Ramanauskas: „Šturmuosime namą, kuriame slepiasi padugnės“

23|22| 

Jau rytoj 44-ajį gimtadienį švęsiantis Algis Ramanauskas dalyvavo finalinėje projekto „Pavojingas ginklas“ užduotyje, kurią parengė Lietuvos didžiojo kunigaikščio Butigeidžio dragūnų bataliono I kuopos II būrio kariškiai, visi buvo sužavėti. „Manau, kad į bet kokią užduotį mes galėtume su juo eiti ir šiek tiek pasitreniravęs jis galėtų būti visavertis skyriaus ar būrio karys“, - nuoširdžiai kalbėjo vyr. leitenantas Linas Ambrazevičius.


2014-11-26 17:37

Moniką Šedžiuvienę pravirkdė Astos Baukutės komentarai

37

BTV šou „Muzikinė kaukė” džiugina žiūrovus spalvingais dalyvių pasirodymais. Tam, kad pasirodymai būtų įstabus projektas, dažnai dalyviams prireikia daug kantrybės.


2014-11-26 15:43

Deivydas Zvonkus apie barzdotą Katažiną: „Negalėjau patikėti“

1|2| 

Maironis ir Končita – tokius netikėtus vaidmenis tenka atlikti naujai iškeptai Zvonkų porai. Atlikėja Katažina Zvonkuvienė ir kompozitorius Deivydas Zvonkus šiuo metu intensyviai filmuojasi LNK naujametinėje programoje.


Populiariausi per 24 val.