Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
TV antena
2014-12-19 15:54

TV3 Kalėdų daina suskambės ir „Lietuvos talentų“ scenoje

TV3 televizija visus savo žiūrovus su gražiausiomis žiemos šventėmis šiemet sveikina ne tik kviesdama stebėti geriausią programą, bet ir uždainuoti kartu su ryškiausiomis šalies žvaigždėmis. Legendinė daina „Palinkėki gerų Kalėdų“ jau kurį laiką skamba specialiame vaizdo klipe TV3, „TV3 Play“ eteryje ir kanalo paskyroje socialiniame tinkle „Facebook“.


2014-12-19 15:14

A.Sabonio ir A.Valinsko istorija, kurios dar negirdėjote

11

Kodėl krepšinio legenda Arvydas Sabonis be batų, mūvėdamas tik baltomis kojinėmis pasirodė teatro scenoje? Kas sieja Arūno Valinsko ir A.Sabonio žmonas? Kokiomis aplinkybėmis prasidėjo šių dviejų vyrų bičiulystė?


2014-12-19 15:01

Renatos Šakalytės-Jakovlevos šeima apsigyveno sodo name

TV3 žinių vedėja Renata Šakalytė-Jakovleva ir jos vyras Viktoras sakė, kad patys būdami iš kaimo nori ir vaiką auginti panašioje aplinkoje. Todėl gimus dukrai iš buto jie išsikėlė gyventi į namą sodų bendrijoje, kur yra vietos daržui, vejai, krepšinio aikštelei, didelis senas sodas ir net pirtis.


2014-12-19 14:32

„Eurovizijos” nacionalinės atrankos komisijoje – Gruzijos aktorė

Jau greitai užvirs nuožmi kova dėl teisės atstovauti Lietuvai didžiojoje „Eurovizijoje“, kuri kitų metų gegužę vyks Vienoje. Konkurso gerbėjai netrukus LRT televizijos eteryje išvys visus 12 „Eurovizijos“ nacionalinės atrankos dalyvių. Juos vertins ne tik Lietuvos žiūrovai ir mūsų šalies muzikos ekspertai, bet ir profesionalai iš užsienio. Viena jų – Gruzijos scenos žvaigždė aktorė Lela Tsurtsumia.


2014-12-19 14:20

Rūta Mikelkevičiūtė pirmą kartą Kalėdas švęs ne Lietuvoje

3

„Tai bus pirmos mano Kalėdos gyvenime, kurias švęsiu ne Lietuvoje, prie dvylikos patiekalų stalo, o užsienyje, egzotiškoje Šri Lankoje. Tiesa, net ir čia parengsime Kučių stalą, ant kurio tikrai bus tokie tradiciniai patiekalai, kaip kalėdaičiai, kūčiukai, ir silkė“, – sakė garsi LNK laidų vedėja Rūta Mikelkevičiūtė.


2014-12-19 13:06

Lenktynininkas B. Vanagas stojo į kovą su badmintonininku

5

Liko vos dvi savaitės iki lenktynininko Benedikto Vanago kelionės į Pietų Ameriką. Ten jis su šturmanu Andrejumi Rudnickiu jau trečiąjį kartą dalyvaus Dakaro ralyje. Per trylika dienų su naujuoju „Toyota Hilux“ automobiliu jie turės įveikti beveik devynis tūkstančius kilometrų. Pasak lenktynininko, Dakaras ne veltui vadinamas pragaro lenktynėmis.


2014-12-19 12:40

Tapatybės išraiška gali tapti ir kostiumo dizainas, ir kinas

2| 

„Kuo toliau nuo Europos, tuo tautiečiai drąsiau sako, kad yra iš Lietuvos“, – teigė kostiumų dailininkė Jolanta Rimkutė televizijos laidoje „Tapatybė.LT“.


2014-12-19 12:25

Aistė Misevičiūtė – modelis, vertinanti pasaulio restoranus

4

„Kas pasakė, kad modeliai nevalgo?“ – tarė Aistė Misevičiūtė ir tapo žvaigžde, nurungusia žinomiausius pasaulio maisto kritikus. Vieno iš penkių populiariausių pasaulio maisto meno tinklaraščių „Luxeat“ autorė dabar laikoma bene svarbiausia persona gastronomijos pasaulyje. Ir yra vienintelis aukščiausios klasės modelis, pradėjęs karjerą, susijusią su restoranų šefų darbo vertinimu.


2014-12-19 12:19

L. Čeprackas: „Biologiniam tėvui mano gyvenime vietos neliko“

„Ilgai bandžiau palaikyti kontaktą su savo biologiniu tėvu. Kai jis išvažiavo į Ameriką, aš jam skambindavau. Bet jis per visą tą laiką, netgi per visą mano gyvenimą mane su gimtadieniu yra pasveikinęs gal kokį vieną kartą“, – LNK laidoje „Nuo... iki...“ pasakojo kulinaras Liutauras Čeprackas.


2014-12-19 11:38

Šventinėje laidoje Irūna Puzaraitė apsipylė ašaromis

4

Penktadienio vakaro LNK laidoje „KK2 penktadienis“  – naujausi garsenybių gyvenimo iššūkiai ir kalėdinių stebuklų įrodymai. Laidoje pasirodęs dainininkas Aurimas Papečkys gimė aklas. Tačiau jo optimizmo galėtų pavydėti bet kuris sveikasis.


Populiariausi per 24 val.