Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
TV antena
2014-09-18 21:13

Nuoga mieganti Vilija Pilibaitytė-Mia bijo šantažo

87

Dainininkė Vilija Pilibaitytė-Mia, neseniai išgyvenusi skyrybas su futbolininku Edgaru Jankausku, šį ketvirtadienio vakarą LNK pokalbių laidoje „Valanda su Rūta“ žada būti kaip niekad atvira. „Na, nesiseka man su vyrais. Gal aš esu pernelyg naivi ir patikli, kad mane taip dažnai apgauna ir naudojasi“, - sako Mia.


2014-09-18 18:40

Žiūrovus suerzino piešinys ant užpakalio ir rusiška muzika

8|3|10 

„Ideja galbūt ir nebloga, tačiau jos įgyvendinimas - tiesiog tragiškas! Ar tikrai taip myli savo miestą, kad pieši jį ant sėdimosios vietos? Kokia nepagarba! Kauniečiai, matosi kaip mylit ir branginat savo gimtąjį kraštą,“ – tokią nuomonę išvydęs pirmuosius lrytas.lt projekto „Blogometras" dalyvių video išreiškė vienas internautų.


2014-09-18 18:39

Liveta Kazlauskienė: „Patyriau ir tėvo, ir pirmojo vyro smurtą“

79

„Nebegaliu tylėti apie tai, ką man teko ištverti pirmoje santuokoje. Kai matau skriaudžiamas moteris ir jų nuolankumą, kraujas užverda. Anksčiau nekalbėjau, nes maniau – na, nebėra žmogaus, nebėra ir problemos, juk mano pirmas vyras jau miręs. Bet žinau, kad skriaudžiamoms moterims būtina žinoti, kad net ir garsios, sėkmingos moterys patiria smurtą“, – tokiais žodžiais šį, ketvirtadienio, vakarą TV3 diskusijų laidoje „Ginčas be taisyklių“ prabils dainininkė Liveta Kazlauskienė.


2014-09-18 16:52

„Auksiniame balse“ prisistatydama J. Šeduikytė taria: „Nebijok“

1

au šį šeštadienį – vienintelio tikro garso TV konkurso „Auksinis balsas“ pirmasis koncertas, kuriame prisistatys visi 10 projekto dalyvių: scenos veteranai Povilas Meškėla, Egidijus Sipavičius, gerai žinomi Daiva Starinskaitė, Deivis Norvilas, Edgaras Lubys, Aistė Lasytė, Jurga (Šeduikytė), džiazo atlikėjos Kristina Jatautaitė ir Monika Liu, operos solistas Antanas Zakarauskas.


2014-09-18 15:12

Džiugo Siaurusaičio pora ekrane – Vitalijus Cololo

2

Ketvirtadienį naujame TV3 humoro laidos „Opiumas liaudžiai“ sezone jos vedėjas Kostia (Džiugas Siaurusaitis) savo garaže bus nebe vienas.


2014-09-18 14:24

Dukrą išlaikyti atsisakęs vyras: „Aš nevaisingas, vaikų neturiu“

3

Klaipėdos rajone Baičių kaime gyvenanti Daiva atsidūrė nepavydėtinoje situacijoje. Keturių vaikų mama neturi už ką išleisti pirmokėlės į mokyklą, nes jos trijų sūnų tėvas jau miręs, o dukros tėvas tėvystės nepripažįsta.


2014-09-18 14:17

TV8 kulinarijos laidoje – desertai

4

Penktadienį TV8 eteryje – konditerijos laida „Gardu Gardu“. Žiūrovės susipažins su vedėjais – belgiško šokolado ambasadoriumi Ali Gadžijevu ir profesionalia konditere Jekaterina Buldakova. Staigmena žiūrovėms taps trečiasis personažas, kuris iki šiol buvo laikomas paslaptyje.


2014-09-18 14:03

Valentinas Masalskis: „Teatras skelbia nemalonią jums žinią“

2

Valentinas Masalskis – daugiau nei tik aktorius. Jo vulkaninė energija, nesitaikymas su gyvenimo, komercijos, šiuolaikinio teatro tendencijų diktuojamomis taisyklėmis jau seniai tapo legenda. Tačiau „legenda“ jis kaip tik ir nenori būti – nerimsta nei akimirkai, skvarbios Valentino akys tiria aplinką, o balsas su rankos mostu buria aplink ištikimus žiūrovus bei mokinius.


2014-09-18 12:57

Ramūnas Rudokas: „Gydymo įstaigos man kvepia lengva erotika“

2

„Nebijau švirkštų, galiu sutvarstyti žaizdą ir suteikti pirmąją pagalbą, tačiau tapti gydytoju niekada nebuvo mano svajonė“, – pasakoja aktorius Ramūnas Rudokas ir priduria, kad mediko profesijai reikia pasišvęsti. Tiesa, draugams ir ne tik draugams patarti tai, ką puikiai išmano, – sveiką gyvenseną – jis visada gali.


2014-09-18 11:43

„Lietuvos talentuose“ skambės ir Afrikos ritmai

10

Jau šio sekmadienio vakarą TV3 žiūrovai išvys projekto „Lietuvos talentai“ ketvirtojo sezono premjerą.


Populiariausi per 24 val.