Kitos naujienos
2016-08-29 10:01

Tituluotųjų irkluotojų užmojai stringa Galvės ežero nendrėse

20|8|

„Trakai – geriausia vieta irkluoti“, – įsitikinęs Saulius Ritteris, su sidabro medaliu grįžęs iš Rio de Žaneiro. Irkluotojai galėtų dar labiau garsinti mūsų šalį, bet tam trukdo dumblinos ir nendrėmis apžėlusios Galvės ežero salos, kurias liesti – šiukštu.

2016-08-29 09:06

Amerikai dirbantis kaunietis – apie R.Meilutytę, žirgus ir JAV

24|8|

Michaelas Phelpsas šįmet vėl klausėsi jo patarimų. Po olimpinių žaidynių plaukimo varžybų jis ilgai kalbėjosi su Katie Ledecky. Lietuviu save laikantis 55 metų Genadijus Sokolovas yra gerai pažįstamas JAV plaukimo superžvaigždėms ne tik dėl sukurtos ir ištobulintos unikalios įrangos – po vandeniu filmuojančios vaizdo kameros, plaukimo greičio ir jėgos matavimo aparato bei kompiuterio.

2016-08-29 09:01

Andriaus Gudžiaus diskas skriejo toliau nei dviejų stiprių estų

Naujame Pernu (Estija) miesto stadione vykusiose tarptautinėse lengvosios atletikos varžybose pergalę iškovojo disko metikas Andrius Gudžius. Lietuvos atletas įrankį nuskraidino 64,78 m ir aplenkė antrą bei trečią vietas užėmusius šios rungties favoritais laikytus estus – atitinkamai Martiną Kuperį (63,56 m) ir Gerdą Kanterį (63,50 m).

2016-08-29 08:10

Olimpiečių treniruotės ir gyvenimas Lietuvoje: sąlygos stulbina

Laidą „24/7“ žiūrėkite kiekvieną šeštadienį nuo 21:30 val. per „Lietuvos ryto“ televiziją.

2016-08-28 22:03

„Vuelta a Espana“ lyderiu tapo Davidas de la Cruzas

Ispanijoje vykstančių 71-ųjų daugiadienių dviračių lenktynių „Vuelta a Espana“ devintajame etape sekmadienį Lietuvos atstovas Gediminas Bagdonas („AG2R La Mondiale“) užėmė 159-ąją vietą.

2016-08-28 21:22

Irklavime pergalės nesibaigs – olimpietis tapo jaunių čempionu

4

Roterdame (Olandija) šiandien pasibaigusiame 2016 metų pasaulio jaunių (iki 19 metų) čempionate olimpietis Armandas Kelmelis iškovojo planetos čempiono titulą! Lietuvis finale distanciją įveikė per 7 min. 9,72 sek. ir įspūdingai aplenkė prizininkai tapusius vokietį Antoną Fingerį (7:13.25) bei brazilą Lucasą Ferreirą (7:15.9).

2016-08-28 21:20

Prizas Alytaus bėgikams – šuolis nuo tilto

11

Daugiau kaip 700 profesionalių bėgikų ir mėgėjų iš visos Lietuvos išbandė savo jėgas 3 ir 10 kilometrų trasose bei pagrindiniame 21 kilometro 97 metrų – pusmaratonio bėgime „Alytaus tiltai 2016“.

2016-08-28 21:19

Dviračių lenktynes Lietuvoje laimėjo latvis

1|10

Lietuvoje surengtų šeštųjų tarptautinių daugiadienių dviračių plento lenktynių „Baltic Chain Tour“ (UCI 2.2 kategorija) nugalėtoju tapo latvis Maris Bogdanovičius. 24-erių metų „Rietumu-Delfin“ komandos narys sekmadienį laimėjo ir paskutinį, antrąjį, etapą.

2016-08-28 16:17

Apsigaubęs trispalve lietuvis finišavo antras Monblano treile

13|5

Gediminas Grinius užėmė antrąją vietą prestižinėse bėgimo garsiuoju Monblanu varžybose. Tai buvo 170 km įspūdinga trasa kalnais. Varžybos prasidėjo penktadienio vakarą ir tęsiasi iki šiol.

2016-08-28 16:04

Žemai kritusį geriausią visų laikų olimpietį išgelbėjo tėvystė

15

Michaelas Phelpsas Rio de Žaneire iškovojo penkis aukso ir vieną sidabro medalį – legendinis plaukikas iš JAV yra tituluočiausias visų laikų olimpietis – savo sąskaitoje turi 29 medalius, iš kurių 23 – aukso. Šio kraičio jis jau nepadidins, nes paskelbė, kad baigia karjerą.