Startai
2014-09-22 00:31

Lenkija šėlsta: tinklininkai tapo pasaulio čempionais!

13|30

Tūkstančiai lenkų pirmadienį vėluos į darbą arba visai neateis. 23 dienas trukęs jų sapnas tinklinio aikštelėje baigėsi istoriniu triumfu – šalies tinklininkai tapo pasaulio čempionais, sekmadienį finale įveikę brazilus 3:1. Tai, apie ką tris savaites svajojo visa šalis, tapo realybe. Lenkijoje užaugo tinklininkų karta, kuri vedama prancūzo trenerio pasiekė neregėtą aukštumą.

2014-09-22 00:20

Iš 10 vaikų šeimos - 2 broliai ant pasaulio čempionato pakylos

11|5

Jo medalis sušildė visus: ir dešimt vaikų užauginusią mamą, ir pasaulio čempionate jau triumfavusį brolį, ir kalėjimo neišvengusius draugus. Imtynės lemtingai pasuko Edgaro Venckaičio likimą, kupiną ne tik efektingų metimų ant varžybų kilimo. Dabar niekas nebesuskaičiuos, kiek jo motinai ir treneriams prireikė kantrybės, kol Edgaras užlipo ant pasaulio čempionato garbės pakylos, rašo dienraštis „Lietuvos rytas“.

2014-09-21 23:37

R. Navardauskas ir „Garmin-Sharp“ ekipa tenkinosi 10-ąja vieta

5

Ispanijoje prasidėjusiose planetos dviračių plento pirmenybėse dešimtą vietą komandinėse vyrų lenktynėse sekmadienį užėmė „Garmin-Sharp“ ekipa iš JAV, kurios gretose buvo Ramūnas Navardauskas.

2014-09-21 20:40

Rankų lenkimo čempionate Lietuvos atletai pelnė 11 medalių

Vilniuje pasibaigęs 36-asis pasaulio rankų lenkimo čempionatas buvo sėkmingas lietuviams. Lietuvos sportininkai visose amžiaus ir svorio grupėse iškovojo septynis aukso, vieną sidabro ir tris bronzos medalius.

2014-09-21 12:34

Amerikietis sprinteris atsipirko 3 mėnesių diskvalifikacija

JAV sprinteris Wallace'as Spearmonas sutiko su jam skirta trijų mėnesių diskvalifikacija dėl draudžiamo preparato vartojimo. Tokią bausmę amerikiečiui skyrė JAV antidopingo agentūra (USADA), pranešė BBC.

2014-09-21 11:24

Ar Lenkijos tinklininkai namuose iškovos pasaulio auksą?

3|10

Pasaulio vyrų tinklinio čempionate Lenkijoje – nesibaigianti šeimininkų euforija. Sekmadienį finale kovos Lenkijos ir Brazilijos tinklininkai. Lenkai ir brazilai jau žaidė trečiojo etapo grupėje – tąsyk 3:2 laimėjo lenkai.

2014-09-20 20:36

Sportinio ėjimo varžybose Slovakijoje džiaugėsi abi lietuvės

Slovakijoje vykusiose „Chodza na Bacuchu“ tarptautinėse sportinio ėjimo varžybose 10 km nuotolyje antra finišavo Brigita Virbalytė (44 min. 57 sek.), 15 sekundžių pralaimėjusi Gvatemalos ėjikei Mirnai Ortiz.

2014-09-20 20:19

Vilniaus Rotušėje pagerbtas sporto klubas „Makabi“

3|19

1989 metais pasaulinėje makabiadoje Izraelyje dalyvavusi Lietuvos žydų sporto klubo „Makabi“ delegacija metė iššūkį tuometei SSRS sistemai, tarptautinėse varžybose pražygiavusi su Lietuvos trispalve. Šeštadienį istoriniai įvykiai buvo prisiminti Vilniaus rotušėje minint „Makabi“ klubo atkūrimo 25-metį.

2014-09-20 19:06

Vyrų rankinio supertaurė – varėniškių rankose

2

Lietuvos vyrų supertaurę iškovojo LRT taurės laimėtojai Varėnos „Ūlos“ rankininkai, kurie Varėnoje rezultatu 28:26 (11:10) palaužė penkiskart iš eilės Lietuvos čempioną Klaipėdos „Dragūną“.

2014-09-20 15:48

M. Povilaitytė ir I. Dumbauskaitė iš Turkijos medalių neparveš

Paplūdimio tinklininkės Ieva Dumbauskaitė ir Monika Povilaitytė šeštadienį Europos jaunimo (iki 22 metų; U-22) čempionato Turkijoje aštuntfinalyje patyrė pralaimėjimą bei pasitraukė iš kovos dėl medalių.