Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Įvykiai
2014-07-23 19:05

Rusija nebesusitvarko ir su pabėgėliais

74

Į Rusiją, bėgdami nuo susirėmimų Ukrainos rytuose, kasdien plūsta pabėgėliai, kurių skaičius jau perkopė pusę milijono, ir daugelis šių žmonių, regis, linkę čia pasilikti, sako pareigūnai ir aktyvistai. Rusijai, kurią Vakarų kaltina tuo, kad ji kursto konfliktą Rytų Ukrainoje, teikdama pagalbą ten veikiantiems prorusiškiems separatistams, dabar tenka spręsti didžiuliu iššūkiu tapusią pabėgėlių problemą.


2014-07-23 15:55

Rytų Ukrainoje dingo britų žurnalistas

6

Vienas Rusijos televizijos kanalas trečiadienį pranešė praradęs ryšį su britų žurnalistu, kuris jam rengė reportažus iš konflikto draskomos Rytų Ukrainos. Kanalas RT savo interneto svetainėje paskelbė, kad nuo trečiadienio paryčių negali susisiekti su Grahamu Phillipsu, kuris nuvyko nušviesti intensyvių mūšių aplink Donecko oro uostą.


2014-07-23 15:46

Nuo dugno pakeltas „Costa Concordia“ pradėjo paskutinę kelionę

40

Buvęs prabangus Italijos kruizinis laivas „Costa Concordia“ trečiadienį pradėjo savo paskutinę kelionę, vilkikams ėmus jį tempti tolyn nuo salos, ant kurios uolų jis sudužo ir galiausiai atgavo plūdrumą per didžiausią iškėlimo operaciją jūrų laivybos istorijoje.


2014-07-23 15:30

Baltarusijos aktyvistai nori rusiškų televizijos kanalų draudimo

4

Baltarusijos krikščionių demokratijos (BKD) partijos steigiamasis komitetas pareikalavo, kad šalies valdžia nutrauktų kelių Rusijos televizijos kanalų laidų transliavimą.


2014-07-23 11:35

JAV diplomatijos vadovas atvyko į Izraelį

1

JAV valstybės sekretorius Johnas Kerry atskrido į Izraelio pagrindinį oro uostą, nors Federalinė aviacijos administracija (FAA) yra uždraudusi į jį visus lainerių reisus, siekdamas paskatinti paskelbti paliaubas tarp Izraelio ir palestiniečių islamistų judėjimo „Hamas“.


2014-07-23 11:04

Britų parlamentaras pareiškė norįs paleisti raketą į Izraelį

3

Vienas britų parlamentaras trečiadienį buvo kritikuojamas dėl „Twitter“ komentaro, kad leistų raketas į Izraelį, jei gyventų palestiniečių teritorijoje. „Didysis klausimas yra toks: jeigu gyvenčiau Gazos (Ruože), ar paleisčiau kokią raketą? Turbūt taip“, – parašė liberalų demokratų parlamentaras Davidas Wardas.


2014-07-23 10:19

Tailando chuntos lyderis gali likti premjeru

Tailando chuntos lyderis gali likti vadovauti šaliai kaip laikinosios vyriausybės premjeras iki bus surengti rinkimai, kurie turi įvykti kažkada kitais metais, trečiadienį sakė vienas patarėjas teisiniais klausimais, dėstydamas laikinosios konstitucijos detales.


2014-07-23 07:01

Lietuvių porelės žūtis Anglijoje užminė mįslę vietos policijai

25

Jauna lietuvių pora žuvo per eismo įvykį sekmadienį Norfolke, Jungtinėje Karalystėje, kelyje A47. 26 metų Tadas Zaleskas ir 24 metų Nonita Karajevaitė mirė, nes patyrė labai sunkius sužalojimus, kai abu sužadėtinius partrenkė dideliu greičiu važiuojantis lengvasis automobilis. Pareigūnai renka duomenis apie tragediją. Jiems kyla daug klausimų, nes paaiškėjo, kad prieš žūtį lietuviai norėjo susisiekti su policija, praneša BBC.


2014-07-22 19:21

Italijos parlamentas leido areštuoti S.Berlusconi sąjungininką

Italijos parlamentas antradienį nubalsavo už teisinės neliečiamybės panaikinimą vienam seniausių buvusio premjero Silvio Berlusconi sąjungininkų, kuris įtariamas didžiuliame kyšininkavimo skandale, susijusiame su barjero nuo potvynių projektu Venecijoje.


2014-07-22 19:10

Maskva sugriežtino bausmes už politinius protestus

30

Rusija antradienį sugriežtino bausmes už nesankcionuotus politinius protestus, įvesdama kalėjimo iki penkerių metų bausmes už pakartotinius pažeidimus. Prezidentas Vladimiras Putinas pasirašė pataisas, kuriomis nesankcionuoti protestai ir mitingai prilyginami masinių neramumų kurstymui.