Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Įvykiai
2015-03-31 23:36

Kas buvo herojiškasis „Germanwings“ lėktuvo kapitonas?

105|

Pasaulis dar nematė jo veido, bet daugelis sunkiai pamirš piloto Patricko Sondheimerio paskutinius nevilties kupinus žodžius, kai jis bandė sustabdyti Andreasą Lubitzą, į kalną nutaikiusį „Germanwings“ lėktuvą. 34 metų P.Sondheimeris labai mėgo savo darbą. Tačiau lemtingojo orlaivio pilotas taip pat buvo mylintis tėvas.


2015-03-31 23:36

Turkijos prokuroras sužeistas, užpuolikai nukauti

6

Vienas Turkijos prokuroras, tiriantis politiškai opią bylą dėl vieno protestuotojo prieš vyriausybę žūties, antradienį buvo paimtas įkaitu į Stambulo teismo rūmus įsiveržusių ginkluotų užpuolikų, pranešė naujienų agentūra „Dogan“.


2015-03-31 22:27

„Lufthansa“ žinojo, kad A.Lubitzas serga depresija

32|

„Lufthansa“ prisipažino dar 2009 metais žinojusi, kad pilotas Andreasas Lubitzas serga depresija. Pareigūnų nuomone, lėktuvo antrasis pilotas A.Lubitzas sąmoningai nukreipė lainerį sudužti kalnuose. Tyrėjai šiuo metu ieško daugiau informacijos apie tą lakūną, kuri galėtų paaiškinti jo tikėtinus motyvus.


2015-03-31 20:43

JAV sutiktų derybas su Iranu pratęsti ir po vidurnakčio

7| 

Jungtinės Valstijos antradienį perspėjo, kad galutinis vidurnakčio terminas derybose su Iranu gali būti pažeistas, ir derybų maratonas Šveicarijoje gali būti pratęstas trečiadienį. Įnirtingos derybos dėl Irano branduolinės programos apribojimo gal užsitęsti ir po numatyto galutinio termino – jau po


2015-03-31 20:13

Rinkimus Nigerijoje laimi BM.uhari, jį pasveikino ir varžovas

Nigerijoje opozicijos pretendentas į prezidento postą, Muhammadu Buhari laimėjo rinkimus, pralenkdamas savo varžovą dabartinį prezidentą Goodlucką Jonathaną  2,1 mln. balsų.


2015-03-31 20:00

Laive „Costa Concordia“ mafija slėpė kokaino krovinį

14

Keltas „Costa Concordia“ paskutinėje savo kelionėje gabenosi didelį kiekį Italijos mafijai priklausančio kokaino, pranešė nelaimės tyrėjai. Kalabrijos nusikaltėlių sindikatas „Ngrangheta“ narkotikų krovinį slėpė didžiuliame kruiziniame laive, kuris patyrė avariją 2012 metų sausį. Tai paaiškėjo, kai mafijos kokaino kontrabandos operacijas tiriantys pareigūnai ištyrė gaujos narių telefono pokalbių įrašus.


2015-03-31 13:29

Į „Germanwings“ katastrofos vietą nutiestas naujas kalnų kelias

2|2|

Prancūzijos Alpėse dirbantys tyrėjai pradėjo naudotis naujai įrengtu keliu, leidžiančiu lengviau pasiekti Vokietijos oro bendrovės „Germanwings“ lainerio sudužimo vietą, kur antradienį toliau buvo renkamos nuolaužos ir žuvusiųjų palaikų dalys.


2015-03-31 13:15

Skandalingiausios scientologijos bažnyčios paslaptys

4

Scientologijos bažnyčia ilgą laiką buvo kontroversiška institucija ir religinėje bendruomenėje, ir pramogų versle. Neseniai pasirodęs „Oskaro“ laureato Alexo Gibney režisuotas dokumentinis filmas „Atvirai: scientologija ir tikėjimo kalėjimas“ („Going Clear: Scientology and the Prison of Belief“) atskleidžia tamsiausias organizacijos paslaptis. Neseniai pasirodęs „Oskaro“ laureato Alexo Gibney režisuotas dokumentinis filmas „Atvirai: scientologija ir tikėjimo kalėjimas“ („Going Clear: Scientology and the Prison of Belief“) atskleidžia tamsiausias organizacijos paslaptis.


2015-03-31 10:01

Lėktuvo katastrofos aukų identifikavimas truks 2-4 mėnesius

2|

Prancūzijos Alpėse sudužusio „Germanwings“ lėktuvo aukų identifikavimas, ekspertų vertinimu, truks iki keturių mėnesių. Tai pareiškė Prancūzijos žandarmerijos kriminalistikos instituto vadovas Francois Daoustas.


2015-03-31 09:44

Malaizijos lainerio sudužimas: olandų tyrėjai ieško liudininkų

11| 

Olandijos ir tarptautiniai ekspertai, tiriantys oro bendrovės „Malaysia Airlines“ reiso MH17 lėktuvo katastrofą Ukrainos rytuose, pirmadienį paragino atsiliepti liudininkus, kurie būtų matę tame regione zenitinių raketų kompleksą „Buk“ maždaug tuo metu, kai buvo numuštas tas laineris.


Populiariausi per 24 val.