Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Įvykiai
2014-08-27 18:53

Indijoje išgelbėta gyva palaidota mažametė

1

Įtariamai giminaičių palaidotą gyvą septynmetę mergaitę iš Indijos išgelbėjo kaimo gyventojas. Policijos pareigūnų teigimu, mergaitės giminaičiai mėgino ją pasmaugti, kol galiausiai paliko ją merdėti negiliame kape. Priežastys, kodėl jie taip pasielgė, kol kas neaiškios.


2014-08-27 18:42

Vokietija: V. Putino ir P. Porošenkos susitikime lūžio nebuvo

7|

Vokietijos užsienio reikalų ministras Frankas Walteris Steinmeieris pareiškė, kad Minske vykusios derybos tarp Rusijos ir Ukrainos vadovų lūžio greičiausiai neatneš, skelbia „Reuters“. Čekijos sostinėje viešėjęs Vokietijos diplomatijos vadovas išreiškė viltį, jog antradienį Baltarusijoje vykusi diskusija ves prie tolesnių derybų dėl konflikto Pietryčių Ukrainoje.


2014-08-27 18:32

Britų generolas tikina: NATO nesustabdytų Rusijos invazijos

15

NATO negalėtų sustabdyti Rusijos invazijos į Rytų Europą dėl ilgus metus karpytų išlaidų gynybai, perspėjo vienas aukšto rango britų generolas, kurį cituoja. Generolas seras Richardas Shirreffas, kuris šiemet atsistatydino iš NATO sąjungininkų pajėgų Europoje vyriausiojo vado pavaduotojo posto, sakė, kad Aljansui reikia persiginkluoti, jeigu jis rimtai nori apsiginti ateityje.


2014-08-27 16:53

Ukraina: Rusija žiemą sustabdys dujų tiekimą Europai

202| 

Ukrainos ministras pirmininkas Arsenijus Jaceniukas skambina pavojaus varpais. Per vyriausybės posėdį premjeras pareiškė, kad Kijevas žino apie Rusijos planus sustabdyti dujų tiekimą Europai artėjančią žiemą. Rusijos ir Vakarų konfliktas gali dar pagilėti, skelbia „Reuters“.


2014-08-27 13:52

TVF vadovę Ch. Lagarde užgriuvo kaltinimai

Tarptautinio valiutos fondo (TVF) vadovė Christine Lagarde, viena iš įtakingiausių pasaulyje moterų, trečiadienį pranešė, kad jai buvo apkaltinta „aplaidumu“ korupcijos byloje, susijusioje su milijonų eurų sumomis ir jos darbu Prancūzijos finansų ministrės poste 2008 metais.


2014-08-27 13:08

Izraelis ir palestiniečiai susitarė dėl ilgalaikių paliaubų

11| 

Palestiniečiai pasiekė susitarimą su Izraeliu dėl „ilgalaikių paliaubų“ Gazos Ruože, antradienį pranešė vienas aukšto rango palestiniečių pareigūnas, o „Hamas“ tai pavadino „pergale“. Izraelis kol kas nepatvirtino šios informacijos apie susitarimą nutraukti septynias savaites nesiliovusį kruviną konfliktą.


2014-08-27 13:07

P. Porošenka teigia, kad taikai Ukrainoje pritaria visi

84|2|

Ukrainos prezidentas Petro Porošenka trečiadienį pareiškė, kad visos šalys palaikė Kijevo pasiūlymus, turinčius padėti nutraukti kautynes rytų Ukrainoje, po derybų Minske su Rusijos prezidentu Vladimiru Putinu. Bet pastarasis gūžčioja pečiais: „Tai ne mūsų reikalas“.


2014-08-27 11:31

Iš islamistų nagų Sirijoje ištrūkęs JAV žurnalistas grįžo namo

5|

Amerikiečių žurnalistas, kurį Sirijoje beveik dvejus metus laikė su „al Qaeda“ susiję kovotojai, vėlai antradienį grįžo į Jungtines Valstijas – dvi dienos po to, kai Kataras susiderėjo dėl jo paleidimo, pranešė šeima.


2014-08-27 09:12

Latvija sugadino nuotaiką Maskvai - neįsileido ruso

45

Maskvoje pareikštas pasipiktinimas Latvijos sprendimu neįsileisti į šalį Rusijos piliečio Igorio Panevkino. „Žinoma, tokie veiksmai neliks neatsakyti“, – sakė oficialusis Rusijos užsienio reikalų ministerijos (URM) atstovas Aleksandras Lukaševičius.


2014-08-27 09:11

Suomijoje vyko slaptos JAV ir Rusijos derybos

4

JAV ir Rusijos atstovai birželį buvo susitikę mažytėje Suomijos saloje, kur surengė konfidencialias derybas dėl krizės Ukrainoje, pranešė šio Šiaurės šalies užsienio reikalų ministerija.


Populiariausi per 24 val.