Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Išmanyk
2016-05-02 14:03

Paaiškėjo, kas yra tikrasis bitkoinų kūrėjas

7

Verslininkas iš Australijos Craigas Wrightas viešai prisipažino esantis tikrasis virtualios bitkoino valiutos kūrėjas. Iki šiol jis slapstėsi po slapyvardžiu Satoshi Nakamoto.


2016-05-02 11:08

Kaunietį šokiravo sąskaita už mobilųjį ryšį: „Prirašė už nieką!“

47|2

Internetiniai žaidimai suvilioja daugybę naršytojų, tačiau ne visi supranta, kad jie gali būti mokami, o kai kuriais atvejais pinigai iš žaidėjų renkami neribotą laiką, nebent jie patys paslaugos atsisako. Tokio žaidimo dalyviu Valentinas iš Kauno buvo tapęs, kaip teigia, pats to nežinodamas. Apie gerokai išaugusią mobiliojo ryšio sąskaitą jis sužinojo tik po daugiau nei mėnesio.


2016-05-02 08:45

Keturi neįtikėtini faktai apie Marko Zuckerbergo pinigus

10

Didžiausias pasaulyje socialinis tinklas „Facebook“ paskelbė ataskaitą apie stulbinančias savo pajamas ir pelnus. Tačiau pranešime slypėjo ir keli netikėti faktai apie legenda jau tapusio kompanijos įkūrėjo Marko Zuckerbergo finansinius reikalus.


2016-05-01 15:12

To dar nebuvo: sukčių švyturėliai nugręžia šimtus eurų

6

Praleistas skambutis nuo nepažįstamo užsienietiško numerio gali brangiai kainuoti, net jei jį ignoravote. Užsienyje dėl tokio sukčiavimo būdo jau nukentėjo tūkstančiai mobiliojo ryšio vartotojų, o Lietuvos operatoriai įspėja, kad kibernetiniams sukčiams sienos negalioja.


2016-05-01 15:12

Puiki žinia: pagaliau Europoje nebereiks taupyti

9

Nuo šiol keliaudami Europoje net lietuviai nebeliks be ryšio ir galės skambinti, rašyti SMS bei naudotis mobiliuoju internetu už protingesnes kainas. Priverstiniu kainų mažinimu naudojasi ir mobiliojo ryšio bendrovės, siekiančios pasiūlyti kuo patrauklesnius pasiūlymus savo klientams.


2016-04-28 15:13

Lietuvoje – pirmasis pasaulinis e. sporto kanalas

2

Gegužės mėnesį Lietuvoje bus pradėtas rodyti pirmasis specializuotas visą parą transliuojamas e. sporto kanalas „eSportsTV“. Transliacijos mūsų šalyje prasidės tuo pačiu metu, kaip ir kitose šalyse.


2016-04-28 14:32

Mobiliojo turinio sprendimų kūrėjams – galimybė sužibėti

Mobiliojo turinio sprendimų kūrėjai nuo šiandien kviečiami teikti savo darbus m. turinio sprendimų konkursui „Naujasis knygnešys 2016“. Konkurso nugalėtojams bus suteikta teisė atstovauti Lietuvai Jungtinių Tautų globojamame pasauliniame geriausių m. sprendimų konkurse „Pasaulio viršūnių apdovanojimai 2016“.


2016-04-28 09:51

Įvertino, kurio operatoriaus paslaugos kokybiškiausios

2

Mobiliojo ryšio bendrovės pamėgo ginčytis, kurios iš jų internetas greitesnis ar tinklas platesnis, bet vartotojams ne mažiau svarbūs ir skambučiai bei SMS. Ryšių reguliavimo tarnyba (RRT) įvertino šių paslaugų kokybę „Bitė Lietuva“, „Omnitel“ ir „Tele2“ tinkluose.


2016-04-27 12:16

Ar atsilikėlę Lietuvą išgelbės siūloma IT ministerija?

13

Artėjant Seimo rinkimams nutarė nuošaly nuo politinės agitacijos nelikti ir asociacija „Infobalt“. Tiesa, ji agituoja ne už politikus, o pačius politikus. Asociacija parengė pasiūlymus politinėms partijoms, tarp kurių – rekomendacija įsteigti IT ir inovacijų ministeriją. Anot „Infobalt“, be ryžtingų reformų gerokai nuo Europos vidurkio IT specialistų skaičiumi atsiliekanti Lietuva pasmerkta likti informacinių technologijų provincija.


2016-04-27 11:42

Susipažinkite: trys geriausi Europos inovatoriai

Trims Europos inovatoriams įteikti Europos inovacijų ir technologijų instituto (EIT) apdovanojimai. Budapešte (Vengrija) vykusioje apdovanojimų ceremonijoje buvo pagerbti olandai Florianas Schneideris ir Norbertas Kuipersas bei švedas Allenas Mohammadis.


Populiariausi per 24 val.