Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Išmanyk
2015-03-31 11:38

JAV specialieji agentai prisivogė bitkoinų

Dviem buvusiems JAV specialiesiems agentams pateikti kaltinimai dėl didelio masto skaitmeninės valiutos vagystės bei investicijų liūdnai pagarsėjusioje virtualioje rinkoje „Silk Road“, praneša BBC.


2015-03-31 10:03

Vartotojus šnipinėja net sportinės apyrankės

Pastaruoju metu populiarios išmaniosios apyrankės, renkančios informaciją apie vartotojo fizinį aktyvumą, pasirodo, gali perduoti duomenis ne tik jų savininkų įrenginiams. Tokį sportinių apyrankių ypatumą aptiko „Kaspersky Lab“, nagrinėdama jų sąveikos su išmaniaisiais telefonais būdus.


2015-03-30 17:20

Pokyčių metas: septynios svarbiausios „Facebook“ naujovės

14|2

Kompanija „Facebook“ pristatė kelis naujus produktus ir paslaugas, kurios artimiausiu metu bus pasiūlytos socialinio tinklo nariams. Trumpai apžvelgsime septynias svarbiausias naujoves.


2015-03-30 16:28

Ar Jay-Z sukūrė „Spotify“ ir „Deezer“ žudiką? Bandome „Tidal“

2

Niujorke Jay Z oficialiai pristato savo aukščiausios kokybės muzikos siuntimo paslaugos „Tidal“ viziją. Madonnos, Beyonce, „Coldplay“, Rihannos ir kitų didžiausių žvaigždžių karštai remiama aukštos kokybės muzikos siuntimo paslauga, kurios savininkas žada sąžiningiau atsiskaityti su atlikėjais, negu tai daro kiti, jau veikia ir Lietuvoje. Ką sako mūsų ausys? Ar vertą mokėti 14 eurų per mėnesį už „Tidal“ HiFi kokybę? Štai dvi svarios priežastys, kodėl kiekvienas, kuriam muzika yra daugiau negu foninis triukšmas, privalo bent išbandyti „Tidal“.


2015-03-30 13:15

„Windows 10“ atnaujinimas „piratinių“ kopijų legaliomis nepavers

12

„Microsoft“ pažadas, kad, išleidus „Windows 10“, ją galės įsidiegti visi vartotojai, net šiuo metu naudojantys nelegalias kopijas, buvo tarsi perkūnas iš giedro dangaus. Ar technologijų kompanija „piratus“ išties prilygins mokiems klientams? Nieko panašaus.


2015-03-29 19:31

Radai draugę „Tinder“? Įsitikink, kad tai ne vyras

5

Ir Lietuvoje populiari artimų sielų, mylimųjų ar aistringo nakties nuotykio paieškos programėlė „Tinder“, leidžianti susirasti, išsirinkti ir bendrauti ieškantiems savo antros pusės, keliems šimtams vyrukų iškrėtė nemalonų pokštą. Pasistengus saugumo spragą „Tinder“ sistemoje aptikusiam programišiui, jie karštai flirtavo vienas su kitu, šventai tikėdami, kad „kabina“ paną. Štai tokia „tindirindiriuška“ išėjo.


2015-03-29 19:31

Telefono apsauga už dyką: misija įmanoma

 

Daugelis pasaulio įmonių – tiek mažų, tiek pačių didžiausių – išleido milijardus tam, kad užtikrintų verslo informacijos saugumą kompiuteriuose. Visgi šiandien ir ateityje jų didžiausias Achilo kulnas bus duomenų apsaugojimas mobiliuosiuose įrenginiuose. Tai – prietaisai, kurių saugumu pasirūpinti sunku net ir geriausiems IT specialistams.


2015-03-29 19:31

Išrinkite gražiausią lietuvišką interneto adreso vardą

7

Aukštėja.lt, Čiutyta.lt, Garbanė.lt, Gūgelis.lt, Nebeprisikiškiakopūsteliaujantiesiems.lt, Rudė.lt, Užuovėjos.lt, Voveraitė.lt – tai tik keli kandidatai, pretenduojantys į gražiausio lietuviško interneto adreso vardo titulą. Balsavimas iki balandžio 15 dienos vyksta Valstybinės lietuvių kalbos komisijos (VLKK) tinklalapyje.


2015-03-29 19:31

Verslo higienai iškilo grėsmė: kenkėjai atidunda

Nors mobilusis telefonas ir atrodo kur kas paprastesnis įrenginys nei kompiuteris, jame slypi ne ką mažiau staigmenų. IT konsultacijų bendrovės „Voras Consulting“ vadovo Pauliaus Petrėčio teigimu, pagrindinės grėsmės, tykančios išmaniųjų telefonų, – pašalinių asmenų neleistinas įrenginio naudojimas, kai telefonas, pavyzdžiui, pametamas, bei kenkėjiškos programos, naudojamos šnipinėjimo, duomenų nutekinimo tikslais.


2015-03-27 11:16

Interneto piratai – net „Facebook“ nariai

11

Piratavimas internete – nelegalus kūrinių naudojimas juos talpinant internete, siunčiantis, modifikuojant ir atliekant kitus veiksmus, pažeidžiančius kūrinių autorių teises. Tačiau ar tokius nusikaltimus darantys asmenys Lietuvoje realiai baudžiami, ar jiems yra taikoma civilinė atsakomybė?


Populiariausi per 24 val.