Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Išmanyk
2015-03-06 10:05

Lietuvos jaunimas bando sprukti iš „Facebook“

„Facebook“ socialinį tinklą atranda vis vyresnio amžiaus žmonės, rodo rinkos tyrimų ir konsultacijų bendrovės TNS LT atliktas tyrimas. „Facebook“ atsisakęs studentas tvirtina, kad prarasdavo per daug laiko, o socialiniu tinklu besinaudojanti vyresnio amžiaus vertėja tvirtina iš jo gaunanti naudos.


2015-03-05 14:13

Technologijų milžinai Barselonoje rodo, ką pirksime šįmet

6

Jau dešimtą kartą Barselonoje vykstančioje pasaulio mobiliųjų technologijų kongrese „Mobile World Congress 2015“ (MWC) – karšta. Tarp didžiausių pasaulio gamintojų stendus įsirengę ir Lietuvos atstovai, jau galintys pasidžiaugti lankytojų dėmesiu.


2015-03-05 14:02

Ką Jūsų darbdavys mano apie „Facebook“?

1

Naršymas socialiniuose tinkluose daugeliui tapo toks pat įprastas ritualas kaip valgymas ar dantų valymas. „Chartbeat“ analitinis įrankis, kuris realiuoju laiku matuoja prisijungimo prie populiarių tinklalapių srautą, ne vieną darbdavį verčia susiimti už galvos – daugiausiai prisijungusių prie „Facebook" tinklo fiksuojama darbo metu.


2015-03-05 12:36

Už dalyvavimą IT parodoje lietuviai suplojo 30 tūkst. eurų

2|2

Barselonoje vykstančiame pasaulio mobiliųjų technologijų kongrese „Mobile World Congress 2015“ (MWC) tarp didžiausių pasaulio gamintojų stendus įsirengę ir Lietuvos atstovai, jau galintys pasidžiaugti lankytojų dėmesiu.


2015-03-05 09:51

Ar 2015-ieji taps inovacijų Lietuvos versle lūžio metais?

SEB antrus metus iš eilės Baltijos šalyse organizuoja išskirtinį renginį mažoms ir vidutinėms įmonės „Inovacijų laboratorija“ (angl. „Innovation LAB“). Kviečiame kovo 5 d., ketvirtadienį, nuo 12 val. tiesiogiai stebėti spaudos konferenciją „Ar 2015-ieji taps inovacijų Lietuvos versle lūžio metais?“


2015-03-04 14:24

Keliautojams – po saują mobiliojo interneto kasdien už dyką

2

Gera žinia keliauti mėgstantiems „Omnitel“ klientams – jiems nebereikės palikti savo naršymo įpročių namie. Mobiliojo ryšio operatorius paskelbė naudojimąsi mobiliuoju internetu Europos Sąjungos (ES) šalyse įtraukiantis į mokėjimo planus „Išmaniems“, o jų kaina lieka nepakitusi. Tiesa, skaičiuoti vis tiek reikės, mat suteikiamas mobiliųjų duomenų kiekis nėra itin didelis.


2015-03-04 12:33

Įmonė nupirko telefoną: ar turėčiau džiaugtis?

9

Darbdaviai dažnai kaip privalumą darbo skelbimuose nurodo įmonės skiriamą telefoną. Visgi tai gali ne tik suteikti laisvę ir sumažinti savas išlaidas telekomunikacijos paslaugoms, bet ir visiškai apriboti privatumą. Darbdavys, nupirkęs telefoną darbuotojui, dažnai būna suinteresuotas sekti, kam ir kiek skambina jo pavaldinys, kam jis siunčia žinutes, kur jis lankosi, kokiomis programėlėmis ir kuriuo metu jis naudojasi. Tad ar verta džiaugtis, gavus įmonės telefoną?


2015-03-04 11:14

Į telefonus įsiveržusi „Ubuntu“: „Windows 10" turi problemą“

9|7

Oranžinėmis vėliavomis išpuošę savo salę „Ubuntu“ operacinės sistemos kūrėjai jau antrus metus mėgina sužavėti parodos „Mobile World Congress“ (MWC) lankytojus. Tiesa, šiais metais jie turi ne tik „vartotojui patogesnę“ operacinę sistemą, bet ir realiai parduodamus telefonus, ir ateities viziją. Ateities, kurioje ta pati „Ubuntu“ operacinė sistema veiks ir kompiuteryje, ir telefone. Kažkuo primena „Windows 10“? Niekai. „Ubuntu“ atstovas įsitikinęs, kad jų sistema geresnė. Pažiūrėkime, kuo?


2015-03-04 11:14

Neribotą mobilųjį internetą užsisakę lietuviai nemoka skaičiuoti

23

Neribotų pokalbių ir SMS planą papildžiusi dar ir neribotu mobiliuoju internetu, kompanija „Bitė Lietuva" teigia neprašovusi: nors šį pasiūlymą pasirinko nedaug klientų, jie atneša didesnes pajamas. Be to, didelė dalis vartotojų net neišnaudoja jiems suteikiamų neribotų galimybių.


2015-03-03 16:44

Programišiai kėsinasi į SEB banko klientus

1

Brukalų platintojai, prisidengiantys SEB banko vardu, siuntinėja el. laiškus, kurių tikslas – išgauti privačius klientų interneto bankininkystės duomenis.


Populiariausi per 24 val.