Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Išmanyk
2015-09-03 17:10

K. Eyresas: „Kompanijos dažniau skęsta, o ne užtrokšta“

„Kompanijos dažniau skęsta, o ne užtrokšta – jos prisiima per daug veiklos, iniciatyvų ir su tuo nesusitvarko“, – teigia investuotojas, buvęs socialinio tinklo „LinkedIn“ vadovas Europoje Kevinas Eyresas.


2015-09-03 16:09

„Instagram“ vartotojams – džiugios naujienos

Priklausomi nuo programėlės „Instagram“ vartotojai žino, kad vienas didžiausių jos trūkumų yra tas, kad paviešinti galima tik tas nuotraukas, kurios yra kvadrato formos. Kaip vartotojai į kvadratėlį sutalpins savo aprangą, kurią vilki tą dieną, ir dar su visomis smulkmenomis? Bet galiausiai atėjo laikas džiaugtis, skelbia elleuk.com.


2015-09-02 21:59

„Microsoft“ šnipinėja ir „Windows 7“ naudotojus

27

Dar nespėjus atslūgti kritikos bangai dėl „Windows 10“ naudotojų šnipinėjimo, „Microsoft“ sulaukė naujo smūgio: pasirodo, korporacija siurbia ir „Windows 7“ bei „Windows 8“ operacinių sistemų vartotojų duomenis.


2015-09-02 12:49

Kamikadziški Telecentro užmojai: pasidžiaukim, kol neverkiam

11

Lietuvos mobiliojo ryšio rinkoje vyksta sveika konkurencija, o jei į ją žengs ketvirtasis operatorius, turintis valstybės užnugarį, jam teks imtis desperatiškų veiksmų, norint pritraukti reikšmingą klientų skaičių. Pavyzdžiui, drastiškai mažinti kainas. Vartotojams tai būtų gera naujiena, bet neilgam, prognozuoja konsultacijų paslaugų įmonės „Civitta“ partneris Rokas Šalaševičius.


2015-09-02 10:46

„Google“ atnaujino savo logotipą. Kas toliau?

4

JAV technologijų milžinė „Google“ pristatė naują savo paieškos sistemos logotipą. Įprastų spalvotų pavadinimą sudarančių raidžių stilius supaprastintas, palengvinant paiešką vartotojams, besinaudojantiems mobiliaisiais įrenginiais. Apie tai praneša BBC.


2015-09-01 14:09

Indija kaltina „Google“ apsunkinant konkurenčių veiklą

Indijos pareigūnai apkaltino JAV interneto milžinę „Google“ pasinaudojus savo dominuojama padėtimi reklamos paieškos sistemose rinkoje. Jau trejus metus trunkantis tyrimas pagrįstas kelių interneto svetainių skundais. Šių teigimu, „Google“ nesąžiningai išskiria savo pačios teikiamas paslaugas kitų atžvilgiu.


2015-09-01 12:13

Kaip trys pensininkai mokėsi naudotis išmaniuoju telefonu

9

Kompiuteriai, išmanieji telefonai, planšetės ir panaši technika vyresniajai kartai – sunkus riešutėlis. Nieko nuostabaus, kad kartais nutinka kurioziškų situacijų. Šiuo metu internete sparčiai plinta trumpas vaizdo įrašas, kurį netyčia užfiksavo trys pensininkai, ieškoję, kaip išmaniuoju telefonu nufotografuoti jiems patikusį pastatą.


2015-09-01 10:15

Nulaužtų „iPhone“ naudotojų duomenys – programišių rankose

4

Skūpus moka du kartus: programėlėms pinigų pagailėjusių ir savo „iPhone“ telefonus nulaužusių vartotojų duomenys pateko į programišių rankas. Išankstiniais duomenimis, pavogti mažiausiai 225 tūkst. naudotojų „Apple ID“ ir slaptažodžiai.


2015-08-31 22:33

Rusas Vilniuje tikrina revoliucinę idėją

33|3

Vilniuje įkurtą „Dropbyke.com“ pavadinę laisviausia dviračių nuoma pasaulyje per daug nemeluotume. Moki eurą už valandą, važiuoji, kur nori, ir palieki dviratį, kur užsimanęs – ar gali būti geriau? Startuolio įkūrėjas Aleksandras Švecovas sako, kad planuoja ateity jį paversti pasaulinio masto dviračių „Uber“. O kodėl gi ne, jei tik liepos pirmąją atvykęs į Lietuvą jau sugebėjo tiek nuveikti? Tačiau dar įdomiau ir maloniau išgirsti, kodėl ir kaip jis čia atsidūrė.


2015-08-31 15:09

„Minecraft“ kūrėjas: „Būti milijardieriumi – taip vieniša“

2|2

„Bėda ta, kad, kai gauni viską, nebelieka priežasties stengtis, o dėl atsiradusio disbalanso bet koks žmogiškas bendravimas tampa neįmanomas“, – šį savaitgalį savo „Twitter“ rašė žmogus, kuriam visi, atrodo, galime tik pavydėti. Markusas Perssonas praėjusiais metais pardavė „Microsoft“ žaidimą „Minecraft“ kuriančią kompaniją „Mojang“, už tai gavo 2,5 mlrd. dolerių, dabar sėdi vakarėliuose Ibizoje ir… jaučiasi visiškai nelaimingas.


Populiariausi per 24 val.