Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Išmanyk
2014-10-21 14:17

Vieša paslaptis: „Spotify“ konkurentą „Deezer“ ima „Tele 2“

1|2

Oficialiai to niekas vis dar nepaskelbia, tačiau informuotiems žmonėms seniai ne paslaptis, kad jau kelis mėnesius derinamas bendras „Tele2“ ir tiesioginės muzikos transliacijos internetu paslaugos „Deezer“ pasiūlymas bus paviešintas visai netrukus. Mums gerai – gausime oficialiai palaikomą alternatyvą ligi šiol konkurentų neturėjusiai „Spotify“. Dar geriau Lietuvos muzikantams – būsimas „Deezer“ vadybininkas Lietuvai Jouni Pesola tvirtina, kad jis pasirengęs geriausią lietuvišką muziką išpopuliarinti pasaulyje. Jis žada ir daugiau pliusų Lietuvai, ir viskas dėl to, kad „Deezer“ kiekvienos šalies rinkos priežiūrą patiki ne programinei įrangai, o gyvam žmogui.


2014-10-21 12:25

Pasaulis ir Lietuva pirmą kartą švenčia Fotonikos dieną

1

Daugiau nei prieš tris dešimtmečius, 1983 metais, buvo oficialiai patvirtinta, kad šviesos greitis yra 299 792,458 km/s. Minint šią datą, spalio 21 d., antradienį, Lietuvoje ir pasaulyje pirmą kartą švenčiama Fotonikos diena.


2014-10-21 12:14

Prastas ryšys? Pranešk ir sutvarkys!

Jei namuose, sodyboje ar kitoje vietoje jūsų netenkina esama mobiliojo ryšio kokybė, apie tai galite pranešti savo mobiliojo ryšio operatoriui. Tačiau tai padaryti nėra itin patogu. Todėl „Omnitel“ sukūrė įrankį, kuris vartotojams leis nesunkiai pažymėti probleminius ryšio taškus.


2014-10-21 11:13

RRT nubudo: neskambinkite sukčiams iš Afrikos!

2

Ryšių reguliavimo tarnyba (RRT) įspėja vartotojus būti budrius ir nereaguoti į telefonu gautas trumpąsias žinutes (SMS) iš nežinomo užsienietiško numerio, kuriomis prašoma paskambinti.


2014-10-20 17:21

Svetainės talpinimo paslauga per metus pabrango 7 kartus

2

Prieš metus interneto svetainės talpinimo paslauga kainavo mažiau nei 15 litų, o dabar už tą patį laikotarpį paprašė susimokėti per 100 litų. Apie tai pranešantis laiškas papildytas ironišku klausimu: „Kaip jaučiatės po mano atsakymo?“


2014-10-20 11:49

A. Kaušpėdas: internetas – tinkamiausia terpė veistis zombiams

6|2

Spalio pabaigoje pasaulis minės tarptautinę interneto dieną, todėl zombiams kovą paskelbusi grupė „Antis“ šiuo metu aktyviai dairosi į zombius, tykančius virtualioje erdvėje. Pasak grupės lyderio Algirdo Kaušpėdo, interneto platybėse besislepiantys įsibrovėliai – sovietiniai zombiai.


2014-10-20 10:45

Daugėja pranešimų apie neteisėtą ar žalingą turinį internete

Šių metų trečiąjį ketvirtį Ryšių reguliavimo tarnyba (RRT) interneto karštąja linija gavo 220 pranešimų apie neteisėtą ar žalingą turinį internete. Interneto naudotojai siuntė pranešimus apie rastą informaciją internete, susijusią su rasinės ar tautinės nesantaikos kurstymu, pornografija, vaikų seksualiniu išnaudojimu, taip pat apie neleistiną asmeninės informacijos skelbimą.


2014-10-19 16:09

Rusijoje gali būti uždrausti „iPhone“ ir „iPad“

31

Rusijos valdžia nuo 2015 metų savo šalyje gali uždrausti naudotis „iPhone“ ir „iPad“ įrenginiais, rašo mk.ru. Apie tai pareiškė Rusijos interneto ombudsmenas Dmitrijus Marinčevas. Draudimas gali būti pritaikytas ir užsieniniams interneto socialiniams tinklams, videoportalams bei internetinėms parduotuvėms.


2014-10-18 16:10

Kokį poveikį mums daro vaizdo žaidimai?

1|2| 

Geriausi režisieriai, scenarijų autoriai, animatoriai kuria sudėtingus, įtraukiančius vaizdo žaidimus. Šimtai milijonų žmonių kiekvieną savaitę į juos pasineria. Žaidžia būsimosios mamos, vaikai, statybininkai, geležinkelininkai, mokytojai, bankininkai. Įdomu, kaip jie mus veikia?


2014-10-17 22:28

Pradanginti duomenys: programišių ar sutuoktinio darbas?

7

Duomenų apsaugos specialistai ir policijos pareigūnai gali papasakoti ne vieną keistoką istoriją. Pavyzdžiui, ateina moteris ir prašo atkurti dingusias nuotraukas, bet tuo pačiu įkyriai klausinėja, ar specialistas matys visas kompiuteryje buvusias nuotraukas, o išgirdusi atsakymą, ima rausti: „Jūs atkurkite, bet nežiūrėkite.“ Būtent klientės moterys siūlosi pastovėti dirbančiam specialistui už nugaros, kad viskas vyktų „sklandžiai“, tvirtina specialistai.


Populiariausi per 24 val.