Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Išmanyk
2016-08-24 16:00

Lenkai atvėrė rojų spekuliantams: ar jų keliu pasuks ir Lietuva?

15|2

Nuo liepos 25 dienos Lenkijoje nebegalima anonimiškai nusipirkti SIM kortelės mobiliajam telefonui. Pirkėjas privalo pateikti savo asmens dokumentą, kad įsigyta kortelė būtų susieta su jo pavarde, tačiau šia tvarka jau naudojasi spekuliantai. SIM kortelių registravimą siūloma įteisinti ir Lietuvoje.


2016-08-24 14:12

Lietuviai sugalvojo, kaip išjudinti elektroninių knygų rinką

1

Masinis išmaniųjų paplitimas ir daugumos medijų skaitmenizacija per pastaruosius keletą metų gerokai transformavo muzikos, filmų ir knygų industriją bei privertė jos atstovus ieškoti dabartines realijas atitinkančių pajamų generavimo modelių. Net ir Lietuvoje tokios platformos, kaip „Spotify“ muzikos klausymui ar „Netflix“ filmų žiūrėjimui, surenka vis daugiau vartotojų, tad panašu, kad jų pasiūlyti nauji legalūs multimedijos vartojimo būdai atranda savo nišą.


2016-08-22 14:05

Pasirinkimo laisvė – „Cgates“ siūlo matyti tik tai, ką nori

8

„Cgates“ pristatė paslaugą „Rinkis ir keisk“. Pasirinkę ją klienta nebeužsisakinės jokio bazinio televizijų kanalų paketo, patys galės pasirinkti kokius TV kanalus nori matyti, o pakitus poreikiams – nemokamai keisti juos į kitus.


2016-08-19 10:20

„Labas“ vartotojai galės neribotai klausytis ZIP FM

2

Nors muzikos telefonuose klausosi du iš trijų jaunuolių, pastaruoju metu gamintojai vis dažniau išmaniųjų telefonų modelius išleidžia be integruoto FM radijo imtuvo. Tačiau nuo šiol ZIP FM gerbėjai neribodami savęs galės klausytis mėgstamų laidų ir muzikos internetu – su „Labas“ gigabaitai „ZIP FM“ programėlei nebus skaičiuojami.


2016-08-19 09:06

„Nokia“ prisikėlimas: grįžta seni geri laikai

20|2

Pats laikas surikti: „Karalius mirė, tegyvuoja karalius!“ Brangus „Microsoft“ vakarėlis, kai kompanija linksminosi gamindama mobiliuosius telefonus, baigėsi. Išsinuomotas žaisliukas grįžta pas šeimininkus. Na, gerai, žaisliukas buvo pirktas ir grįžta pas kitus šeimininkus, tačiau faktas lieka faktu – „Nokia“ vardas netrukus vėl puoš naujų telefonų korpusus.


2016-08-18 15:16

Reguliariai internetu naudojosi 72 proc. gyventojų

1

Pirmą ketvirtį asmeninius kompiuterius namuose turėjo 72 proc., interneto prieigą – 73 proc. namų ūkių. Palyginti su 2015 m., tai yra atitinkamai 4 ir 5 procentiniais punktais daugiau.


2016-08-18 15:01

Italų vyskupas skelbia karą žaidimui „Pokemon Go“

 

Vienas Italijos katalikų vyskupas pagrasino imtis teisinių veiksmų prieš programėlę „Pokemon Go“, mat, anot jo, šio „velniško“ žaidimo entuziastai, neatplėšiantys akių nuo savo išmaniųjų telefonų, yra paverčiami „vaikštančiais numirėliais“, ketvirtadienį pranešė žiniasklaida.


2016-08-18 11:48

Nauji „Telecentro“ užmojai: rodys išmaniąją televiziją internetu

Lietuvos valstybės valdoma AB Lietuvos radijo ir televizijos centras („Telecentras“) plečia naujos kartos duomenų perdavimo tinklą, veikiantį 4G LTE technologijos pagrindu, ir užsimena apie naujas paslaugas.


2016-08-17 15:14

Netrukus visame pasaulyje gali veikti belaidis internetas

10

Didžiosios pasaulio kompanijos jau dirba, kad greitu laiku visame pasaulyje veiktų belaidis interneto ryšys, tačiau tikėtina, kad jis nebus visiškai nemokamas. Taip LRT radijui sako Lietuvos kosmoso technologijų startuolio „Nano Avionics“ vadovas Vytenis Buzas, kuris mano, kad tokie projektai labai reikalingi.


2016-08-17 12:43

Pažinčių svetainėse – ir politikų pėdsakai

37|2

Kaip susituokusių Lietuvos politikų, taip pat būrio įvairaus rango valdininkų pavardės atsidūrė populiariose pažinčių svetainėse? Ar žinomi žmonės ieškojo nuotykių, ar tiesiog tapo piktavalių taikiniu? Pažinčių svetainėse „Badoo“ ir „Zoosk“ buvo užregistruota kelios dešimtys Seimo, Vyriausybės, Prezidentūros, Krašto apsaugos ministerijos, Lietuvos banko, Specialiųjų tyrimų tarnybos, Vilniaus ir Kauno savivaldybių darbuotojų elektroninio pašto adresų. Tarp jų – ne tik žinomi politikai, bet ir departamentų, skyrių vadovai.


Populiariausi per 24 val.