Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Išmanyk
2015-10-06 08:48

Nauja interneto mada: telefonai, pakibę ant pražūties ribos

3|10

Interneto kvailystės pasiekė naują lygį: dabar žmonės rizikuoja brangiais išmaniaisiais, laikydami juos dviem pirštais pavojingose situacijose.


2015-10-05 17:43

„Twitter“ turi naują vadovą

Vienas iš socialinio tinklo „Twitter“ įkūrėjų Jackas Dorsey patvirtintas nuolatiniu įmonės vadovu, praneša BBC.


2015-10-05 16:09

Tarpmiestinių autobusų keleivių skaičių didina internetas

4

Keleivių pervežimo kompanijos pastebi, kad keliaudami iš miesto į miestą lietuviai vis dažniau renkasi autobusus. Šis keliavimo būdas populiarėja ir dėl galimybės kelionės metu naudotis nemokamu mobiliuoju internetu. „Omnitel“ duomenimis, bendrovių „Kautra“, „Lux Express Lithuania“, „Norma-a“ bei „Svirka“ tarpmiestiniuose autobusuose antrąjį šių metų ketvirtį sunaudota 2,5 karto daugiau mobiliųjų duomenų nei tokiu pat metu pernai.


2015-10-05 13:23

„Facebook“ teiks internetą Afrikoje

1

Europos palydovinio ryšio operatorė „Eutelsat Communications“ ir socialinis tinklas „Facebook“ pirmadienį pranešė ketinančios jungti jėgas ir palydoviniu ryšiu pradėti teikti internetą į pietus nuo Sacharos esančioms Afrikos šalims. Apie tai praneša „EUbusiness“.


2015-10-05 09:01

„MasterCard“ susidomėjo lietuvių sprendimais

Mobiliųjų mokėjimų infrastruktūros bendrovė „WoraPay“ pateko į „MasterCard“, „Lloyds“, „Rabobank“ ir kitų finansų sektoriaus milžinų remiamą jaunų verslų akceleratoriaus „StartupBootCamp“ programą Jungtinėje Karalystėje „Fintech London“, rašo „Verslo žinios“.


2015-10-04 15:49

Išmanusis kunigas ragina negarbinti elektroninių stabų

15|5

Elektroninis dievas, virtualios šv. mišios, sakramentai kompiuteriu, aukos bažnyčiai išmaniuoju telefonu. Kol kas nesiryžtama klausytis išpažinčių išmaniaisiais įrenginiais, bet konservatyvia iki šiol laikyta Katalikų bažnyčia drąsiai žengia į virtualią erdvę. Pamatyti katalikų dvasininką, pamokslą skaitantį ne iš storos knygos, o žvilgčiojantį į planšetinį kompiuterį – jau ne sensacija. Jeigu žmogus yra mylimiausias Dievo kūrinys, tai elektroninė liturgija informacines technologijas įvaldžiusiam vienuoliui pranciškonui, Bernardinų bažnyčios klebonui Algirdui Malakauskiui yra nuostabus žmogaus kūrinys. Kunigas naudojasi elektronine Liturgijos valandų (brevijoriaus) versija. Stora popierinė kasdienė dvasininkų knyga telpa delno dydžio mobiliajame telefone.


2015-10-04 09:01

Nesveikai juokinga: prašė nuotraukas pagražinti – štai ką gavo

51|21

Yra tokia patarlė: neturėjo boba vargo, nusipirko paršiuką. Interneto ir asmenukių amžius ją kiek pakeitė. „Neturėjo žmogus gėdos – paprašė nepažįstamų internete jo nuotraukėles pagražinti.“ Svarbiausia – tie nuoširdžiai pagražino. Pažiūrėkite, kodėl po to juokėsi milijonai, tik ne patys nuotraukų savininkai.


2015-10-02 16:45

„Apple“ gerbėjai niršta: jų „iPhone“ be priežasties išsijungia

10

„Apple“ įrenginių naudotojai interneto forumuose skundžiasi, kad jų telefonai „iPhone“ be priežasties išsijungia ir reikalauja atlikti priverstinį perkrovimą. Dauguma skundų susiję su naujaisiais „iPhone 6S“ ir „iPhone 6S Plus“.


2015-10-02 13:52

Studentas už 12 dolerių nusipirko Google.com

16|3

Lankomiausias pasaulyje tinklalapis Google.com kurį laiką priklausė studentui Sanmay Vedui, o už šį interneto vardą (domeną) vyras sumokėjo vos 12 dolerių (10,7 euro). Deja, tai truko tik apie minutę.


2015-10-02 12:28

Išmokite darbui naudoti išmanųjį telefoną

4

Informacijos srautai nenutrūksta, mes vis dažniau judame bei skubame, gyvenimo tempas greitėja, todėl nenuostabu, jog kartais telefoną pasitikriname lipdami laiptais, laukdami valgio ar netgi kalbėdamiesi su draugais. Mobiliuosiuose įrenginiuose praleidžiame vis daugiau laiko ir ši tendencija ateityje keistis neturėtų, mobilių įrenginių įtaka tik augs.


Populiariausi per 24 val.