Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
TV antena
2014-08-27 15:46

R. Rudokas: „Ir mano gyvenime, pasirodo, būna pirmų kartų“

Medicina yra pats kilniausias iš visų menų, kadaise pasakė Hipokratas. Naujojo TV3 sezono „Gera kartu!“ premjera – komiškas medicinos serialas „Rezidentai“ – žiūrovus į medicinos meną kvies pažvelgti su humoru, o rudeninę depresiją siūlys gydytis vaistu nuo visų ligų – juoku. Humoro injekcijas garantuos ryškiausių šalies aktorių būrys – Ramūnas Rudokas, Džiugas Siaurusaitis, Aldona Vilutytė, Daiva Rudokaitė, Andrius Bialobžeskis ir daugelis kitų.


2014-08-27 15:18

Vytautas Rumšas LRT eteryje pildys svajones

Tarp gausybės naujojo LRT sezono naujienų – projektas „Svajonę turiu“. Muzikos ir pokalbių, o svarbiausia – svajonių pildymo šou ves Vytautas Rumšas jaunesnysis.


2014-08-27 13:57

Žinomų aktorių trijulė ekrane „maustys“ Lietuvos įžymybes

TV3 į naująjį sezoną nuo rugsėjo 1 dienos žengia su šūkiu „Gera kartu!“, o žiūrovus kviečia patogiai įsitaisyti ant sofos ir išsirinkti mėgstamiausias programas. Ypatinga rudens sezono naujiena, virtusi tikru egzaminu įžymybėms – projektas „Aš – kino žvaigždė“ rugsėjį atskleis, į kokią netikėtą avantiūrą pasinėrė daugybė žinomų žmonių, laidos kūrybinei grupei juos pakvietus į filmo aktorių atranką.


2014-08-27 10:34

Ant TV3 naujojo sezono sofos - beveik 30 žvaigždžių

TV3 ir toliau kviečia savo žiūrovus būti kartu. Juk visi žino, kaip gera leisti laiką kartu su savo artimaisiais, draugais, mylimais žmonėmis ar visada pasiilgstančiais augintiniais. Tą įrodė ir TV3 naujojo sezono „Gera kartu!“ žvaigždės. Savo meilę televizijai ir džiaugsmą vėl susitikus po vasaros atostogų jie įamžino specialioje fotosesijoje ir vaizdo klipe, sutilpdami ant ypatingos, švytinčios sofos, tapusios rudens sezono simboliu.


2014-08-26 18:38

Rūta Mikelkevičiūtė išbandė Afrikos moterų naudojamą kosmetiką

37|3

„Jei kas sako, kad natūrali kosmetika brangi, netikėkit – ji itin pigi, – juokiasi Rūta Mikelkevičiūtė, neseniai sugrįžusi iš Afrikoje Zambijoje vykusios „Gelbėkit vaikus“ misijos. - Tik gudrūs verslininkai sugalvojo iš to užsidirbti ir sugalvojo kosmines kainas“.


2014-08-26 18:36

Pirmagimio laukiantis M. Vitulskis laimėjo vystymo varžybose

11|44

Jaunimo numylėtinių „radistų“ Jono Nainio ir Rolando Mackevičiaus provokacijas turės atlaikyti naujo LNK projekto „Norim dar! Su radistais" studijoje susirinkę žiūrovai. Tai paaiškėjo šio pramoginio šou iškilmingo pristatymo metu sostinės „Teatro arenoje“.


2014-08-26 16:49

„Lietuvos ryto“ TV dar siūlo paragauti vasariškų patiekalų

„Dar bus tų šiltų orų, todėl galėsite atsigaivinti šalta sriuba su fetos sūriu“, – sakė kulinarijos laidos „VMG vasara“ autorius ir vedėjas Alfas Ivanauskas.


2014-08-26 14:55

Žilvinui Grigaičiui – geriausio valgytojo titulas

5

Įvairiausi rinkimai mūsų šalyje – labai madingi. Gražiausios lietuvaitės, didžiausio cepelino, greičiausio plaukiko, originaliausio stilisto ir t.t. TV3 info šou „VIRAL‘as“ nusprendė į tai pasižiūrėti savotiškai ir išrinkti geriausią vakarėlių... valgytoją.


2014-08-26 14:13

Giedrė Talmantienė patyrė, kad karštis gali būti mirtinas

6

Per šią vasarą LNK gyvenimo būdo žurnalo „Nuo... Iki...“ vedėja Giedrė Talmantienė išmaišė pasaulį nuo Amerikos iki Afrikos, nuo Meksikos iki Latvijos. Misija Zambijoje su nevyriausybine organizacija „Gelbėkit vaikus“, laukiniai safariai Kenijoje, tingios atostogos su šeima Meksikoje, kelionė per JAV nuo Niujorko iki San Francisko ir Las Vegaso, koncertas Rygoje, savaitgalis Druskininkuose su mama.


2014-08-26 13:11

Prestižinėje „Emmy“ ceremonijoje triumfavo „Bręstantis blogis“

11|15|

Kultinis draminis televizijos serialas „Bręstantis blogis“ (Breaking Bad) ir komiškas hitas „Moderni šeima“ (Modern Family) pirmadienį buvo pagrindiniai laimėtojai per 66-ąją apdovanojimų „Emmy“ įteikimo ceremoniją, kurios metu taip pat buvo pagerbtas velionis Holivudo komikas Robinas Williamsas.


Populiariausi per 24 val.