Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
TV antena
2014-11-27 12:27

Poligone Svarui kliūtis įveikti padeda bendraklasis M. Žiedas

3

Noras įveikti iššūkį yra stipresnis už fizinį skausmą – tuo įsitikino LRT televizijos projekto „Tikri vyrai“ komanda, stebėdama grupės „G&G Sindikatas“ įkūrėjo Gabrieliaus Liaudansko-Svaro pastangas, siekiant tapti tikru kariuomenės „vilku“.


2014-11-27 12:12

Išvydusi pirmus žingsnius žengiantį ligonį, K. Ivanova apsiverkė

5

Septynerių metų Emilis visą savo neilgą gyvenimą galėjo tik šliaužioti. „Išsipildymo akcija“ jam suteikė galimybę vaikščioti. Dėl kaulų trapumo Emilio kojos buvo deformuotos, bet už geros valios žmonių suaukotus pinigus berniukui buvo atlikta sudėtinga operacija – Emilis pagaliau atsistojo ant kojų.


2014-11-27 09:46

J.Jurkutė: „Dažnai neįvertiname, kiek daug iš tikrųjų turime“

1|2

„Išsipildymo akcija“ šį šeštadienį pakvies į gerumo kupiną paramos koncertą. Renginys suvienys geros valios žmones kilniam tikslui – padėti likimo nuskriaustiems vaikams. Jurgita Jurkutė-Širvaitė sako, kad „Išsipildymo akcija“ jos atmintyje – nuo pat pirmųjų savo gyvavimo metų: „Tada aš net nutuokti negalėjau, jog vieną dieną galėsiu tapti jos dalimi. Mums šis projektas visad būdavo šeimos vakaras, savotiška tradicija.“


2014-11-26 19:49

Algis Ramanauskas: „Šturmuosime namą, kuriame slepiasi padugnės“

23|22| 

Jau rytoj 44-ajį gimtadienį švęsiantis Algis Ramanauskas dalyvavo finalinėje projekto „Pavojingas ginklas“ užduotyje, kurią parengė Lietuvos didžiojo kunigaikščio Butigeidžio dragūnų bataliono I kuopos II būrio kariškiai, visi buvo sužavėti. „Manau, kad į bet kokią užduotį mes galėtume su juo eiti ir šiek tiek pasitreniravęs jis galėtų būti visavertis skyriaus ar būrio karys“, - nuoširdžiai kalbėjo vyr. leitenantas Linas Ambrazevičius.


2014-11-26 17:37

Moniką Šedžiuvienę pravirkdė Astos Baukutės komentarai

37

BTV šou „Muzikinė kaukė” džiugina žiūrovus spalvingais dalyvių pasirodymais. Tam, kad pasirodymai būtų įstabus projektas, dažnai dalyviams prireikia daug kantrybės.


2014-11-26 15:43

Deivydas Zvonkus apie barzdotą Katažiną: „Negalėjau patikėti“

2| 

Maironis ir Končita – tokius netikėtus vaidmenis tenka atlikti naujai iškeptai Zvonkų porai. Atlikėja Katažina Zvonkuvienė ir kompozitorius Deivydas Zvonkus šiuo metu intensyviai filmuojasi LNK naujametinėje programoje.


2014-11-26 13:41

L. Adomaitis TV žiūrovus nukels į legendinio gangsterio laikus

 

Jau gruodžio 7 dieną, sekmadienį, 12 val. „Lietuvos ryto“ televizijos eteryje startuos autorinė garsaus dainininko ir muzikos prodiuserio Lino Adomaičio laida „Pasaulis nuostabus“, kurią muzikantas kūrė kartu su savo žmona ir sielos drauge Irma.


2014-11-26 13:16

„Išsipildymo akcija“ ties ranką kenčiantiems Ukrainoje

TV3 ir SEB banko rengiama „Išsipildymo akcija“ šiemet kviečia padėti ne tik Lietuvoje gyvenantiems vaikams, bet ir kenčiantiems dėl neramumų Ukrainoje.


2014-11-26 13:03

„Istorijos detektyvuose“ - Holivudą įkvėpusio lietuvio istorija

Vienas pėsčiomis iš Sovietų Sąjungos pasiekė Švediją, kito pabėgimo iš sovietinio lagerio istorija įkvėpė Holivudą sukurti įspūdingą istoriją.


2014-11-26 12:29

Marius Jampolskis: „Tarp vyro ir moters niekada nebus lygybės“

11

„Aš tikiuosi, nesu panašus į idiotą, kuris sakytų, kad moters vieta virtuvėje“, – laidos „Kitoks pokalbis“ vedėjai Aušrai Kilkuvienei rėžė aktorius Marius Jampolskis. Jis prisipažino, kad jaučiasi nesuprastas dėl ne per seniausiai žiniasklaidoje nuskambėjusių frazių, kuriose aktorius neva pasisakė prieš moteris karjeristes.


Populiariausi per 24 val.