Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Kriminalai
2015-09-01 19:19

Sprunkantiems kontrabandininkams peršautas draugas nerūpėjo

272|6|

Aiškėja, kad per tragiškas gaudynes netoli Druskininkų nuo pasieniečių sprukę kontrabandininkų talkininkai rūpinosi, kaip išgelbėti savo kailį, o atsitiktinai pareigūno kulkos perskrostas ir krauju plūstantis jų draugas bendrams visai nerūpėjo. Užuot pasirūpinę išgelbėti peršauto 18-mečio gyvybę, du jo draugai dar kurį laiką didžiuliu greičiu lėkė miško keliukais, tik blogindami sužeistojo būklę. Nors oficialiai niekur nebuvo skelbiama, per kiek laiko po pasieniečių šūvių į automobilį „Peugeot 607“ šis buvo sulaikytas, lrytas.lt duomenimis, sprunkantys kontrabandininkų talkininkai dar keliolika minučių didžiuliu greičiu lėkė miško keliukais kratydami ir purtydami peršautą draugą.


2015-09-01 18:03

Žuvusio dviratininko tėvus pribloškė P. Dimšos žodžiai

82

„Vienas melas gimdo kitą“, – taip aktoriaus Petro Dimšos išsisukinėjimus dėl avarijos Vilniaus apygardos teisme (VAT) įvertino žuvusio dviratininko Šarūno Surblio tėvas Arvydas Surblys.


2015-09-01 18:00

Kaunietė su anūke nuėjo į kiną, o prarado automobilį

1

Į prekybos ir pramogų centrą „Kauno Akropolis“ su anūke nuėjusios ir automobilio raktus ten pametusios kaunietės mašiną pavogęs vyras grobiu džiaugėsi neilgai. Policijos pareigūnai išaiškino vagišių ir jam teks stoti prieš teismą.


2015-09-01 17:48

Agresyvų įtariamąjį Klaipėdos pareigūnai tramdė elektros šoku

3

Paskutiniosiomis vasaros dienomis Klaipėdos policijos patruliams darbo netrūko. Pareigūnai sulaikė keletą įtariamųjų, be to per sulaikymus buvo priversti panaudoti specialiąsias policines priemones.


2015-09-01 15:40

Kaliningrade sulaikyti asmenys, tiekę heroiną iš Lietuvos

1

Rusijos Karaliaučiaus srities teisėsaugininkai pranešė likvidavę heroino tiekimo kanalą iš Lietuvos.


2015-09-01 10:52

Sargo panosėje – vagių šėlsmas

3

Radviliškio rajone į Pavartyčių kaime įsikūrusią kailinių žvėrelių fermą įsibrovę vagys padarė didelių nuostolių – ilgapirščių grobiu tapo 116 čia augintų audinių. Kailinių žvėrelių auginimu besiverčiančios bendrovės turto neapsaugojo ir čia dirbantis sargas. Kad fermoje trūksta dalies audinių, buvo pastebėta pirmadienį ryte. Paaiškėjo, kad žvėreliai pagrobti iš neužrakintų lauko aptvarų. Aptvarus, kuriuose auginami kailiniai žvėreliai, juosia tvora, o teritoriją saugo sargas.


2015-09-01 09:37

Alkoholį vežusi moteris muitininkams bruko 20 eurų kyšį

1

Vilniaus teritorinės muitinės inspektorius alkoholio kontrabandą gabenusiai Lietuvos pilietei neleido rodyti nepagarbos valstybės tarnybai – už neteisėtą atlygio pareigūnui siūlymą moteriai iškelta baudžiamoji byla.


2015-09-01 09:30

Biržų r. aptikta nedidelė kanapių plantacija

2

Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato Biržų rajono policijos komisariato pareigūnai vykdo prevencines priemones „Aguona“, „Viešoji vieta“ ir „Turto apsauga“. Penktadienį bendruomenės pareigūnas Ainis Bagdonas, vykdydamas šias priemones, lankėsi sodų bendrijose, bendravo su sodininkais, aptarė vagysčių, sukčiavimo prevencijos klausimus, patarė, kaip elgtis, radus apvogtus sodo namelius.


2015-08-31 20:48

N.Venckienės suburtos gaujos byloje – pirmas netikėtumas

443

Nors Lietuvos apeliacinis teismas dar liepos pabaigoje nusprendė, kad JAV pasislėpusios Neringos Venckienės suburtos gaujos bylą nagrinės Šiaulių apygardos teismas, iki šiol nežinoma nei pirmojo posėdžio data, nei kokiam teisėjui teks vargti su bylas mėgstančiais vilkinti „violetiniais“ veikėjais.


2015-08-31 18:15

Petro Dimšos automobilio būklę vertino medicinos ekspertas

15|27|

Tragiškos avarijos sukėlimu kaltinamo 76 metų aktoriaus netenkina teismo ekspertų išvados, todėl jis susirado esą patikimesnį ekspertą. Avarijos schemas bei kitą medžiagą tyrė ir Lenkijoje šiuo metu gyvenantis specialistas Robertas Bajarūnas.


Populiariausi per 24 val.