Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Nori – tikėk
2015-11-24 09:48

Raudonas siūlas ant rankos: kodėl žmonės jį riša ir ko siekia?

29|3

Gana dažnai galime pamatyti suaugusių žmonių, nešiojančių aplink riešą apvyniotą raudoną siūlą. Kartais tokiu „aksesuaru“ pasipuošia ir garsenybės. Kas tai – tiesiog mada, ar tokia „apyrankė“ iš tiesų turi magiškų galių?


2015-11-21 19:35

Jogas Vyrenijus vienišas moteris moko meilės paslapčių

16|4

Sąmoningai kurti santykius – tai tas pats, kas dviese atsistoti prie tuščio lauko ir pradėti sodinti medžius. Reikia tartis, kaip sodinti, kaip prižiūrėti. „Šiais laikais daug kam atrodo atrodo, kad santykiai turi vykti savaime, – pastebi jogos mokytojas ir gongų terapijos meistras Vyrenijus Andrijauskas. Žmogus sako „Na, pabandysiu“. Pabando – pasodina tris medžius, o daugiau nenori, nes reikia dirbt. Tada nueina vartoti kitur.


2015-11-18 16:34

Sužinokite, ką apie jus pasako jūsų antakių forma

2

Sutikite, kad antakiai – itin svarbi veido dalis. Vienų jie – trumpi, kitų – vešlūs ir ilgi. Ar gali būti taip, kad priklausomai nuo formos, skiriasi ir žmonių būdo bruožai, charakteris ir asmeninės savybės? Pasirodo, gali! Nagi, pasitikrinkite – ar atspindi antakiai jūsų asmenybę?


2015-11-17 10:31

Kunigas: bažnyčia turi mokytis iš marketingo specialistų

5|2

Kaip pritraukti jaunimą į bažnyčią ir užmegzti su juo dialogą? – klausimas, į kurį atsakymo ieško ne tik Lietuvos, bet ir kitų krikščioniškų šalių dvasininkai. Vyriausio Lietuvos policijos kapeliono, kunigo Algirdo Toliato manymu, Bažnyčios veiksmus, siekiant stiprinti žmogaus ir tikėjimo ryšį, galima drąsiai pavadinti sielos marketingu.


2015-11-17 10:06

Paryžiaus įvykiai astrologiniu požiūriu: paaiškino Palmira

49

Daugelis žmonių baiminosi artėjančios lapkričio 13-osios, kuri sutapo su penktadieniu. Astrologė Palmira Kelertienė, parengusi lrytas.lt dienos horoskopą, tikino, kad tą dieną padaugės nelaimingų atsitikimų, avarijų ar net gaisrų tikimybė. Ir ji neklydo – penktadienis baigėsi terorizmo išpuoliu Prancūzijoje, nusinešusių daugiau nei 130 gyvybių.


2015-11-14 15:42

Paveldėtas auksas gali užtraukti nelaimę: kaip jį „išvalyti“?

14

Auksas ne veltui yra laikomas daiktų vertės matavimo ekvivalentu. Šis geltonas metalas nėra vien tik gražus ir palyginti retai sutinkamas gamtoje. Kai kas tiki, kad jis ypatingas dar ir tuo, kad turi daug magiškų ir gydomųjų savybių.


2015-11-12 22:05

V. Azanovas: „Penktadienis, 13-oji? Laukia daug blogesnė diena“

18|3

Artėjantis penktadienis – lapkričio 13-oji. Daugelis vis dar baiminasi tokių dienų ir jas įvardija kaip itin pavojingas ar net mistifikuoja. Tačiau parapsichologas Vladimiras Azanovas įsitikinęs, kad lapkričio 13-oji tikrai nebus tokia sudėtinga, kaip kai kurios kitos lapkričio dienos.


2015-11-08 19:56

Ką veidų ekspertė įžvelgė B. Obamos ir V. Putino išvaizdoje?

4

Stipriausių pasaulio šalių lyderiai – stiprūs ir tvirti. Neurolingvistinio programavimo trenerė ir veidotyrininkė Viktorija Česonytė tvirtino, kad jei susijungtų Amerikos prezidentas Barackas Obama su Rusijos lyderiu Vladimiru Putinu, pavyktų išgauti visai neblogą duetą.


2015-11-07 11:08

Vladimiras Azanovas: kuo rizikuojate įsigydami vogtą daiktą

2

Lietuvoje vyksta neregėti dalykai – Klaipėdos policija sulaikė tris vyrus, atkasusius nužudyto žmogaus kapą ir pagrobusius auksinę grandinėlę. Kelmės policija taip pat ieško moters, kuri iš nužudymu įtariamo Rimanto Bekinčio pirko aukų daiktus. Kas būtų, jei tokį papuošalą, nuimtą nuo mirusiojo žmogaus kūno, kas nors įsigytų? Kokią energiją perduoda vogtas daiktas? Atsakė parapsichologas Vladimiras Azanovas.


2015-11-06 16:08

Tarologas apie Kražius: baisi vieta, kuri minta gyvais žmonėmis

2| 

Trečiadienio vakarą Lietuvą sukrėtė baisi žinia – Kelmės rajone esančiuose Kražiuose rastos nužudytos keturios skirtingo amžiaus moterys. 2008 metais netoli tų pačių Kražių Petrališkėje gyvenusi Alma Bružaitė nužudė du savo vaikus. Kuo ypatinga ši vietovė ir dėl kokių priežasčių ten kartojasi tragedijos, sukrečiančios visą šalį? Paaiškino tarologas Leopoldas Malinauskas.


Populiariausi per 24 val.