Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Muzika
2015-01-27 22:31

„Eurovizijos“ atrankoje – konkurentų Mios ir E. Lubio duetas

29|65

Antradienio vakarą LRT televizijos studijoje nufilmuota dar viena „Eurovizijos“ atrankos laida, kurią žiūrovai pamatys šį šeštadienį. Jie sulauks kiek neįprasto vaizdo – du konkurso dalyviai dainuos duetu.


2015-01-27 20:54

„Eurovizijos“ atrankoje – neįprastas duetas

56

Antradienio vakarą LRT televizijos studijoje nufilmuota dar viena „Eurovizijos“ atrankos laida, kurią žiūrovai pamatys šį šeštadienį. Jie sulauks kiek neįprasto vaizdo – du konkurso dalyviai dainuos duetu. Antradienio vakarą kartu padainuoti į atrankos sceną kilo E.Lubys ir Mia. Jie atliko dainą „Take My Love“.


2015-01-27 17:45

M.A.M.A. apžvalga (V dalis): už ką nominuoti atlikėjai?

1

Iki sausio 30-osios, kai Kauno „Žalgirio“ arenoje ketvirtą sykį įvyks muzikos apdovanojimų ceremonija M.A.M.A. 2014, lieka mažiau nei šimtas valandų. Artėjant lemiamai akimirkai, toliau pristatome į apdovanojimus pretenduojančius per 30 grupių ir atlikėjų, kuriuos komisija vertina tik už per dvylika mėnesių (nuo 2013-ųjų gruodžio iki 2014-ųjų lapkričio) nuveiktus darbus. Kurie iš jų penktadienio vakarą mėgausis triumfo akimirkomis, o kuriems teks nuryti kartėlį?


2015-01-27 16:02

Džordanos Butkutės albumas „Kryžkelės“ jau tapo platininiu

2| 

Įspūdingu koncertiniu turu per didžiausias šalies arenas pristatytas dainininkės Džordanos Butkutės albumas „Kryžkelės“ jau tapo ne tik auksiniu, bet ir platininiu. Anot atlikėjos prodiuserio Elegijaus Strasevičiaus, tai yra didelis ir džiugus laimėjimas. Juolab kad ir auksas, ir platina buvo pelnyti vos per vienerius metus nuo albumo pasirodymo.


2015-01-27 15:56

Dainininkas Ilja Aksionovas pristato pirmąjį koncertinį turą

2

Lietuvą pakerėjęs Ilja Aksionovas subrendo ir pristato intriguojančią, teatrališką muzikinę kelionę po klasikos, džiazo ir romansų pasaulį.


2015-01-27 15:26

Klasikinio hip-hopo duetas „Dee & Kamy“ pristato naują albumą

Svarų vardą Lietuvos hip-hopo scenoje užsitarnavęs duetas „Dee & Kamy“ išleidžia ilgai lauktą albumą „Filling The Gap“! Prieš penkerius metus debiutavę su kompaktine plokštele „Original Taste“, tuo metu reperiai susižėrė eilę apdovanojimų: Pravda muzikos naujokas, Pravda videoklipo laureatai, alternatyvių apdovanojimų „T.Ė.T.Ė“ metų hip-hopo grupės naujokai. Stipriai užkelta kartele muzikantai neturėjo laiko ilgai džiaugtis – sekė begalės koncertų ir prasidėjo naujų įrašų maratonas.


2015-01-27 11:08

Sugrįžtanti „Bavarija“: „Daug mūsų istorijų – necenzūrinės“

75|4| 

Jau penktadienį, sausio 30-ąją, Kaune bus surengta muzikos apdovanojimų ceremonija M.A.M.A. Vienas jos kozirių – po ilgos pertraukos į sceną grįžtanti grupė „Bavarija“. Grupė „Bavarija“ šį tūkstantmetį pasitiko kaip lietuviškos popmuzikos flagmanai, pagerinę albumų pardavimo rekordus ir pusę šalies išmokę dainuoti savo hitus „Angelai“, „Noriu lėkt“, „Mes čia“ ir kitus.


2015-01-26 20:13

Lrytas.lt premjera: „Trubetskoy“ pristato Vilniuje kurtą filmą

3|2

Šiandien pagrindiniuose Baltarusijos, Ukrainos, Rusijos ir Lietuvos naujienų portaluose pristatomas filmas „Trubetskoy. The Band“, kurį nufilmavo susivienijimas „Deti sonca“ („Saulės vaikai“). Pasak Minske reziduojančios grupės „Trubetskoy“ vokalisto Pavelo Bulatnikovo, šis dokumentinis filmas turėtų tapti naujosios grupės vizitine kortele.


2015-01-26 16:24

Paaiškėjo, kuriame „Eurovizijos“ pusfinalyje pasirodys Lietuva

2|2

Pirmadienį Austrijoje ištraukti „Eurovizijos“ burtai – paaiškėjo, kuriame iš dviejų konkurso pusfinalių, vyksiančių gegužės 19 ir 21 dienomis, pasirodys dalyvausiančių šalių atstovai. Burtai lėmė, kad būsimas Lietuvos atstovas šou surengs antrojo pusfinalio pirmojoje dalyje.


2015-01-26 13:36

M.A.M.A. apdovanojimų vedėju tapo Andrius Rožickas

5

Lietuvos muzikos apdovanojimų M.A.M.A.2014 rengėjams pavyko ilgai paslaptyje išlaikyti svarbiausio metų renginio vedėjo pavardę. Šiandien didžioji intriga atskleidžiama – M.A.M.A. apdovanojimus ves improvizacijos meistras, charakteringas ir iškalbingas televizijos profesionalas Andrius Rožickas.


Populiariausi per 24 val.