Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Muzika
2014-09-17 15:41

„Liūdni slibinai“ atsisveikins su litu ir išjuoks žinomas dainas

1

Spalio mėnesį grupė „Liūdni slibinai“ surengs gyvo garso koncertus Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ir Panevėžyje. Rudenine tradicija jau tampančiuose pasirodymuose šįkart šarmingoji grupė atsisveikins su litu ir išjuoks garsias dainas.


2014-09-17 12:07

Norviliškių pilyje – išskirtinis grupės „Megapolis“ koncertas

Šeštadienį, rugsėjo 27-ąją paslaptingos atmosferos Norviliškių pilyje charizmatiškasis Olegas Nesterovas ir grupė „Megapolis“ pristatys savo unikalų projektą „Iš planetų gyvenimo“. Juo muzikantai atkreipia visuomenės dėmesį į septintojo dešimtmečio sovietų kino cenzūrą ir niekada neįgyvendintų filmų istorijas.


2014-09-17 11:49

Soliaris ir „pupytė“ V. Jakutienė kartu įrašė dainą anglų kalba

10

Prieš kelias savaites internetinėje erdvėje pasirodžiusios „Naujų pupyčių" narės Vitos Jakutienės ir Soliario nuotraukos, kuriose jie pozavo kartu, sukėlė nemažą intrigą. Šiandien radijo stotims buvo išplatintas šio dueto kūrinys, įrašytas anglų kalba. Atlikėjai Soliaris ir Vita savo jėgas sujungė bendros dainos įrašuose ir klausytojams pristatė šiuolaikiško žanro dainą „What Have We Done“.


2014-09-17 10:22

L. Adomaitis į koncertus kviečia nauju kūriniu „Žalioj tyloj“

4|6

Pastarasis muzikanto Lino Adomaičio kūrybos laikotarpis kitoks – išieškotas, brandus, tekstai persmelkti alegorijomis ir metaforomis, o muzikiniai sprendimai – su simfoniniu orkestru ar stilinga elektronika – dar labiau paryškina šio etapo išskirtinumą. Panašu, kad Lino muzikos gerbėjams tai tinka ir patinka: sparčiai tirpstantys bilietai į koncertus ar muzikos festivaliuose visa gerkle minios plėšiamos atlikėjo dainos. Šiandien Linas Adomaitis pateikia naujausią kūrinį iš greitai pasirodysiančio albumo „Laiko mašina“.


2014-09-17 10:22

„Skamp“ šį savaitgalį keliaus į Londoną ir E. Jennings tėvynę

Po 5 metų pertraukos kūryboje, „Skamp" sukaupė galvoje daug ir laukia, kada ir vėl galės pasisakyti. Atrodo, kad atėjo jų metas. Laikydamasi taisyklės „Jei neturi, ką pasakyti, geriau išviso nieko nesakyk“ grupė atakuoja dainomis, rizikuojančiomis tapti jų naujausiais hitais. Su Marlos Singer režisuotu klipu „Good Girl Gone Bad“ bei “This Generation” trijulė įrodė, kad dar neatėjo laikas juos nurašyti.


2014-09-17 10:21

Grupė „Baltasis Kiras“ kviečia į tris skirtingus koncertus

Net tris koncertus šią savaitę surengsianti vilniečių grupė „Baltasis Kiras“ kviečia į įvairių stilistikų muzikinį paukščio skrydį, kurio kulminacija taps net du tarptautiniai renginiai rugsėjo 19 dieną. Sugroję bendrą koncertą su lenkų regio atlikėju Pablopavo muzikantai skubės apšildyti amerikiečių grupės „Sonny & The Sunsets“.


2014-09-16 19:48

Rusijos atlikėjas Josifas Kobzonas bylinėsis su Latvija

41

Rusijos valstybės Dūmos kultūros komiteto pirmininko pirmasis pavaduotojas Josifas Kobzonas pateikė ieškinį Latvijos vyriausybei Europos Žmogaus Teisių Teisme (EŽTT), reikalaudamas atlyginti žalą ir nuostolius, kuriuos jis patyrė dėl draudimo įvažiuoti į šią šalį.


2014-09-16 18:00

Sasha Songas: „Sunkiausia buvo, kai neturėjau ką valgyti“

5

Yra sakoma, kad lakštingalos negali nečiulbėti. Panašiai ir dainininkas bei muzikos kūrėjas Dima Šavrovas, geriau žinomas kaip Sasha Songas. Artėjančio 31-ojo gimtadienio proga muzikantas sau padovanojo koncertų turą.


2014-09-16 17:52

Į daugiausia MTV Europos apdovanojimų pretenduoja K. Perry

 

Amerikietė Katy Perry yra ryškiausia šių metų muzikos garsenybė. Tai atskleidė antradienį paskelbtas MTV Europos apdovanojimų ceremonijos pretendentų sąrašas.


2014-09-16 16:00

J. Bluntas džiaugsmą dėl vestuvių įamžino linksmoje dainoje

1

Lyrinėmis dainomis ne vienos moters širdį užkariavęs Jamesas Bluntas šiandien pasidalino nauju savo kūriniu. Daina „When I Find Love Again“ maloniai nustebins ne vieną atlikėjo gerbėją – įprastinę melancholiją čia pakeitė linksma melodija ir nuotaikingas ritmas. Džiaugsmu spinduliuojantį Jamesą Bluntą gerbėjai Vilniaus „Siemens“ arenoje galės išvysti jau spalio 6 dieną.


Populiariausi per 24 val.