Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Nori – tikėk
2015-09-04 20:03

Plaukai piestu: kol tėvas maudėsi, duktė nufilmavo vaiduoklį

33| 

Vienišas tėtis iš Kanados, Toronto Danielis Garrettas teigia, kad jo 4 metukų duktė, sėdėdama kambaryje viena ant savo lovos, nufilmavo kartu su ja dainuojantį vaiduoklį. Tėvas tuo metu buvo išėjęs į vonią maudytis ir dukrai, kad nenuobodžiautų, davęs savo mobilųjį telefoną.


2015-08-01 07:06

Mėlynasis mėnulis astrologiniu požiūriu: tai bent naktelė laukia

2

Astronomai intriguoja: šią naktį, liepos 31-osios, danguje patekės mėlynasis mėnulis. Tiesa, mėlynas jis neatrodys, o ir šiaip niekuo ypatingas nebus. Tai tiesiog reiškia, jog per tą patį mėnesį įvyko antroji mėnulio pilnatis – o šitai nutinka labai retai.


2015-07-23 16:34

Trejos vedybos baigėsi skyrybomis. Esate prakeikta?

Gražios, išsilavinusios ir sėkmingos moterys vis dažniau lieka neištekėjusios. Kodėl šeiminės laimės kelyje jos mato ženklą „stop“? Anastasijai visada sekėsi su vyrais, bet siaubingai nesisekė su sutuoktiniais. Ji ėjo į pasimatymus ir su dailininku, ir su verslininku, ir su mokslininku. Bet už jų ištekėjus, visos trys santuokos viena po kitos žlugo.


2015-07-18 17:06

Mūsų gimimo mėnuo – ką jis lemia?

2

Daugybė žurnalų siūlo horoskopo rubriką ir, būkime sąžiningi, dauguma mūsų juos skaitome, net jeigu jais ir netikime. Kad ir koks mėnuo būtų – mėnulio ar saulės – kaip nustatyti, ar jo pranašystėse esama patikimų dalykų? Žinoma, paskaitę ne savo, o kito ženklo horoskopą, kaskart aptiksite detalių, kurios būdingos ir jums. Kartais pastebėsite sutapimų tarp astralinių pranašysčių ir tos savaitės įvykių.


2015-06-24 10:25

A. Jasaitytė-Čeburiak per Jonines mėgaujasi vandens galiomis

3

Joninės, arba Rasos – sena, pagoniškas tradicijas išsaugojusi šventė. Ją lydi vandens, ugnies, mitų ir senųjų papročių simbolika, kuri skatina išlaisvinti fantaziją, padeda sustiprinti ryšį su gamta. Kadangi ši šventė jau trylikti metai Lietuvoje yra nedarbo diena, daugelis ją paverčia artimųjų sambūrio bei šeimos žaidimų diena.


2015-06-02 16:04

Kokia moteris esate pagal numerologiją? Pasitikrinkite

Tikriausiai ne paslaptis, jog skaičiai gali pasakyti apie žmogų labai daug. Šis, žemiau pateiktas, skaičiavimas skirtas moterims, kurios nori sužinoti, ką apie jas atskleidžia konkretus skaičius. Tai padaryti labai paprasta. Reikia sudėti visus savo gimimo datos skaičius. Štai pavyzdys: moteris gimė 22 07 1987 – jos skaičius 9, nes: 2+2+0+7+1+9+8+7=36, 3+6=9


2015-05-22 18:07

Ką garsusis astrologas Nostradamas išpranašavo mūsų amžiui?

2

Astrologai tvirtina, kad mėnulis žmonėms turi tokią pat įtaką kaip ir vandenynams. Jei mėnulis gali veikti didžiulius vandens srautus, kodėl gi jis negalėtų veikti žmogaus kūno, kurio masę sudaro net 75 procentai vandens?


2015-05-20 17:48

Astromineralogė Nijolė Wolmer – apie auras svetimoje šalyje

2

Kaip keičiasi žmogaus būsena ivykus iš tėvynės? Emigrantų savijauta svečioje šalyje priklauso ne tik nuo vidinės būsenos tačiau ir nuo svetimą šalį ar miestą gaubiančios auros – egregoro, – taip teigė dvasinio ugdymo centro „Udumbara“ vadovė Nijolė Gabija Wolmer.


2015-04-30 09:58

Veidotyros žinovas: šie žmonės vienas kitam nelabai tinka

3

Kaip surasti tinkamą partnerį, su kuriuo per gyvenimą norėtųsi žengti koja kojon iki mirties? Kas paverčia porą laiminga – pinigų gausa, panašūs charakteriai bei interesai ar puikūs intymūs santykiai? Daug metų porų suderinamumą tyrinėjantis Taline gyvenantis garsus veidotyros specialistas Markas Lučinas (49 m.) žino atsakymus į šiuos klausimus. Šį kartą M.Lučinas pabandė pažvelgti į teisininkės Dainės Baumilės (34 m.) ir dainininko Donato Baumilos (33 m.) porą.


2015-04-28 17:59

Ar tinkate vienas kitam? Apskaičiuokite pagal gimimo datą!

Norite sužinoti, ar tinkate vienas kitam? Apskaičiuoti suderinamumo skaičių – vienas iš būdų tai padaryti. Nepaisant to, jog kiekvienas žmogus yra individualus, skaičiai gali padėti atskleisti apie žmogų tai, ko dar nežinojote. Kad galėtumėte apskaičiuoti, ar tinkate vienas kitam, turite žinoti konkrečią savo partnerio gimimo datą. Dabar paaiškinsime, kaip turėtumėte apskaičiuoti suderinamumą.


Populiariausi per 24 val.