Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Horoskopai
2015-05-05 11:42

Astrologės S.Liepienės prognozės gegužės 5–11 dienoms

3

Avinas (03 21–04 19) Gyvenimo permainos ne visada priklauso nuo jūsų. Kartais tai tiesiog aplinkybės, kurios apriboja ar nurodo vieną vienintelę kryptį, kuria turite eiti. Galite priešintis, bandyti ką nors keisti, tačiau kryptis viena. Todėl negaiškite laiko, neeikvokite jėgų ir judėkite ten, kur jus gyvenimas veda. Kelionių svarstymai, debatai apie mokslus lieka aptarimų stadijos. Daugiau sprendimų laisvės – savaitės pabaigoje.


2015-05-05 09:22

Palmiros įžvalga: atsipalaiduokite, atėjo įkvėpimo metas

3|2

Atsipalaiduokite – dabar šventiškas pilnaties metas, kai neverta persistengti dirbant ar kaip nors kitaip savęs riboti. Pasijuskite laisvi ir laimingi. Labiau pasikliaukite kitais – tai abipusio supratimo, kolektyvinės pagalbos laikotarpis. Šiandien itin svarbu neįsitempti, neskubėti ir pasikliauti įkvėpimu.


2015-05-05 00:01

Palmiros horoskopas antradieniui, gegužės 5 d.

3

Atsipalaiduokite – tai šventiškas pilnaties metas, kai nevalia persistengti dirbant ar kaip nors kitaip savęs riboti. Pasijuskite laisvi ir laimingi. Labiau pasikliaukite kitais – tai abipusio supratimo, kolektyvinės pagalbos laikotarpis. Šiandien itin svarbu neįsitempti, neskubėti ir pasikliauti įkvėpimu. Diena sėkminga dirbantiems kūrybinį darbą, pramogų verslo atstovams. Palankus metas taikiems, ramiems asmenims, kuriems tarnyba, karjera nėra gyvenimo tikslas.


2015-05-04 09:06

Astrologė Palmira: dabar netinkamas laikas deryboms

12

Pirmadienis nepalankus kelionėms, netinkamas įvairiems biurokratiniams, teisiniams reikalams tvarkyti – susidursite su įvairiomis kliūtimis, apribojimais. Neverta tądien aiškintis teisybės, bendrauti su vadovybe, įtakingais asmenimis, nes susidursite su keistais kaltinimais, kvailomis pretenzijomis. Ši diena itin nepalanki reikalams tvarkyti su užsieniečiais. Tai netinkamas laikas deryboms, svarbiems susitikimams, atsakingiems dokumentams tvirtinti.


2015-05-03 11:39

Astrologės S. Liepienės horoskopas gegužės 2–8 d.

16|3

AVINAS (03 21–04 20) Viršukalnės link. Sugalvojote kopti į kalną? Kopkite, bet žinokite, kad neturėsite galimybės grįžti, teks siekti pačios viršūnės. Todėl gerai įvertinkite galimybes, kompaniją, kuri eis kartu, ir laukiančias pasekmes. Ir eikite, jei jau taip nusprendėte. Tie, kas nešturmuos savo gyvenimo viršukalnių, turės susitaikyti su mintimi, kad savaitė bus eilinė, nuobodi ir be nuotykių. Apsisprendimui dar turite laiko.


2015-05-02 16:51

Astrologė Ramunė gegužę prognozuoja ir pakilimų, ir nuosmukių

16

Gegužės mėnesį ryškiau kaitinanti saulė labiausiai veiks po Skorpionu ženklu gimusius žmones. Labai dažnai jų emocijos tiesiog liesis per kraštus. Liūtams šis mėnuo bus bene sėkmingiausias per visus šiuos metus. O ką dangaus ženklai žada jums?


2015-05-02 13:32

Palmira įspėja: atėjo nepalankus pilnaties metas pramogauti

24

Savaitgalis – įtemptas pilnaties metas, tad svarbu susitelkti į malonius bei džiugius dalykus, nekreipiant dėmesio į galimus nesklandumus, artimų žmonių trūkumus. Džiaukitės tuo, ką turite, ir pamirškite apie stygių. Būkite korektiškesni bendraudami su tais, kuriuos mylite, su vyresniais ir viršesniais už jus, – tikėtini konfliktai. Šiuo metu galimas ryškus skirtingų kartų atstovų, tarp jų tėvų ir vaikų, nesusikalbėjimas.


2015-05-02 11:09

Ieškote svajonių darbo? Sėkmė užkoduota Zodiako ženkluose

26

Mes norime, kad darbas mums suteiktų laimės!Tokius lūkesčius atskleidžia visos socialinės apklausos: jeigu darbe praleidžiame kone pusę savo gyvenimo, reiškia, turime surasti tokį, kuriam nešvaistytumėme brangaus laiko veltui. Siūlome jums išsiaiškinti, kokie paieškos būdai jums tinka, o po to tuos būdus išbandykite! Kaip rasti svajonių darbą?


2015-05-02 00:01

Palmiros horoskopas savaitgaliui

8

Savaitgalis – įtemptas pilnaties metas, tad svarbu susitelkti į malonius bei džiugius dalykus, nekreipiant dėmesio į galimus nesklandumus, artimų žmonių trūkumus. Džiaukitės tuo, ką turite, ir pamirškite apie stygių. Būkite korektiškesni bendraudami su tais, kuriuos mylite, su vyresniais ir viršesniais už jus – tikėtini konfliktai. Šiuo metu galimas ryškus skirtingų kartų atstovų, tarp jų tėvų ir vaikų, nesusikalbėjimas.


2015-05-01 13:17

Palmira patarė: savaitgaliui nepatartina planuoti kelionių

22

Penktadienis įtemptas ir nervingas, skatins ginčus, provokuos konfliktus (ypač tarp kartų, kai vyresnieji nesiskaito su jaunesniųjų išmanumu, o jauni neįvertina vyresniųjų patirties). Bet tik jums spręsti, ar norite santarvės su savo pora, aplinkiniais, visuomene. Tai laikas, kai randami kompromisai, – tik svarbu nesikarščiuoti ir neskubėti palaikyti kurios nors vienos pusės. Būkite lankstūs, siekite aukso vidurio, na, ir stenkitės aplinkinius taikyti (o ne kiršinti).


Populiariausi per 24 val.