Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Nori – tikėk
2015-11-30 13:42

Kas yra adventas, ko negalima ir ką reikia per jį daryti?

2|2

Nuo lapkričio 29-osios prasideda ypatingas laukimo periodas, kupinas rimties ir susikaupimo – Adventas. Apie tai, ką reiškia šis laikotarpis kiekvienam iš mūsų, kaip dera laukti šv. Kalėdų ir ko vengti, papasakojo etnologas Libertas Klimka.


2015-11-30 09:34

Panevėžietis išpranašavo Paryžiaus išpuolį ir kitas katastrofas

41|6

Jaunas dailininkas per savo tapytas drobes bando įspėti žmones apie tai, kad globalizacija, besaikis modernėjimas negalvojant apie pasekmes žmoniją gali privesti iki susinaikinimo. Kadangi ta tema aktuali jau ne vieną dešimtmetį, o dabar dar labiau aštrėja, meno mėgėjams kartais atrodo, kad šis panevėžietis menininkas – tikras pranašas.


2015-11-24 09:48

Raudonas siūlas ant rankos: kodėl žmonės jį riša ir ko siekia?

29|3

Gana dažnai galime pamatyti suaugusių žmonių, nešiojančių aplink riešą apvyniotą raudoną siūlą. Kartais tokiu „aksesuaru“ pasipuošia ir garsenybės. Kas tai – tiesiog mada, ar tokia „apyrankė“ iš tiesų turi magiškų galių?


2015-11-21 19:35

Jogas Vyrenijus vienišas moteris moko meilės paslapčių

16|4

Sąmoningai kurti santykius – tai tas pats, kas dviese atsistoti prie tuščio lauko ir pradėti sodinti medžius. Reikia tartis, kaip sodinti, kaip prižiūrėti. „Šiais laikais daug kam atrodo atrodo, kad santykiai turi vykti savaime, – pastebi jogos mokytojas ir gongų terapijos meistras Vyrenijus Andrijauskas. Žmogus sako „Na, pabandysiu“. Pabando – pasodina tris medžius, o daugiau nenori, nes reikia dirbt. Tada nueina vartoti kitur.


2015-11-18 16:34

Sužinokite, ką apie jus pasako jūsų antakių forma

2

Sutikite, kad antakiai – itin svarbi veido dalis. Vienų jie – trumpi, kitų – vešlūs ir ilgi. Ar gali būti taip, kad priklausomai nuo formos, skiriasi ir žmonių būdo bruožai, charakteris ir asmeninės savybės? Pasirodo, gali! Nagi, pasitikrinkite – ar atspindi antakiai jūsų asmenybę?


2015-11-17 10:31

Kunigas: bažnyčia turi mokytis iš marketingo specialistų

3|2

Kaip pritraukti jaunimą į bažnyčią ir užmegzti su juo dialogą? – klausimas, į kurį atsakymo ieško ne tik Lietuvos, bet ir kitų krikščioniškų šalių dvasininkai. Vyriausio Lietuvos policijos kapeliono, kunigo Algirdo Toliato manymu, Bažnyčios veiksmus, siekiant stiprinti žmogaus ir tikėjimo ryšį, galima drąsiai pavadinti sielos marketingu.


2015-11-17 10:06

Paryžiaus įvykiai astrologiniu požiūriu: paaiškino Palmira

6

Daugelis žmonių baiminosi artėjančios lapkričio 13-osios, kuri sutapo su penktadieniu. Astrologė Palmira Kelertienė, parengusi lrytas.lt dienos horoskopą, tikino, kad tą dieną padaugės nelaimingų atsitikimų, avarijų ar net gaisrų tikimybė. Ir ji neklydo – penktadienis baigėsi terorizmo išpuoliu Prancūzijoje, nusinešusių daugiau nei 130 gyvybių.


2015-11-14 15:42

Paveldėtas auksas gali užtraukti nelaimę: kaip jį „išvalyti“?

Auksas ne veltui yra laikomas daiktų vertės matavimo ekvivalentu. Šis geltonas metalas nėra vien tik gražus ir palyginti retai sutinkamas gamtoje. Kai kas tiki, kad jis ypatingas dar ir tuo, kad turi daug magiškų ir gydomųjų savybių.


2015-11-12 22:05

V. Azanovas: „Penktadienis, 13-oji? Laukia daug blogesnė diena“

3

Artėjantis penktadienis – lapkričio 13-oji. Daugelis vis dar baiminasi tokių dienų ir jas įvardija kaip itin pavojingas ar net mistifikuoja. Tačiau parapsichologas Vladimiras Azanovas įsitikinęs, kad lapkričio 13-oji tikrai nebus tokia sudėtinga, kaip kai kurios kitos lapkričio dienos.


2015-11-08 19:56

Ką veidų ekspertė įžvelgė B. Obamos ir V. Putino išvaizdoje?

4

Stipriausių pasaulio šalių lyderiai – stiprūs ir tvirti. Neurolingvistinio programavimo trenerė ir veidotyrininkė Viktorija Česonytė tvirtino, kad jei susijungtų Amerikos prezidentas Barackas Obama su Rusijos lyderiu Vladimiru Putinu, pavyktų išgauti visai neblogą duetą.


Populiariausi per 24 val.