Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Rytai-Vakarai
2016-05-27 10:57

Islamo terorizmo ekspertas: „Dvejus metus galite būti ramūs“

44|5

Londone gyvenantis advokatas Tasnime'as Akunjee drąsiai imasi tarpininkauti, kai tenka derėtis su teroristinės „Islamo valstybės“ grupuotės veikėjais ir pelnė jų pasitikėjimą, sugebėjo perprasti elgesio motyvus.


2016-05-25 10:59

„Brexit“ ar „Bremain“ – štai kur klausimas

9

Po mėnesio, birželio 23 dieną Jungtinės karalystės gyventojai spręs Hamletišką klausimą: išstoti iš Europos Sąjungos, ar likti joje. Laukia itin atsakingas sprendimas, nulemsiantis ne tik pačių britų, bet ir likusios ES artimiausią ateitį. Sujudimas dėl referendumo baigties itin didelis.


2016-05-24 23:35

Kas gi nutiko su Rusija, kai ji prarado „stogą“

58|2

Vadinamojo praėjusio šimtmečio pabaigos vargmečio bumerangas sparčiai grįžta į Rusiją. Norint suprasti šį reiškinį reikia ne knaisiotis po temas, koks blogas Jelcinas ar niekam netinkamas Vladimiras Putinas – pasiknaisioti reikia pačiuose savyse, portale „7days.us“ rašo tinklaraštininkas Aleksandras Sotnikas.


2016-05-24 10:35

Kaip gyvena Šiaurės Korėjos elitas?

33

Šiaurės Korėjoje komunizmo ideologija vis dar stipri, o dauguma šalies gyventojų skęsta skurde. Tačiau naujas turtingųjų sluoksnis dienas leidžia nerūpestingai ir mėgina išvaizda supanašėti su vakariečiais.


2016-05-23 15:27

Samdomas karys į pragarą žemėje nėrė nedvejodamas

115|6

Jis matė pragarą žemėje, saugojo jūrininkus nuo piratų, prarado draugą, bet niekada neleido baimei laimėti. Lietuvos kariuomenėje darbo negavęs Aivaras Poška užsienyje tapo geidžiamu samdiniu, pasirengusiu slapta vykti į bet kurį pavojingą kraštą.


2016-05-22 10:53

Mirtys ir kalėjimas neišgąsdino Meksikos narkotikų karalienės

18|3

Ramiojo vandenyno karalienė – taip vadinama meksikietė Sandra Avila Beltran, kuri daugiau negu tris dešimtmečius buvo įtakingiausia moteris narkotikų versle. Po ilgų metų kalėjime ji jau mėgaujasi laisve. Vos įžengus į 55-erių S.A.Beltran namus galima pamatyti altorių su degančiomis žvakėmis. Jis skirtas prarastiems moters vyrams – dviem buvusiems sutuoktiniams ir broliui. Pirmasis jos vyras žuvo per susišaudymą, antrasis buvo nudurtas. O brolis – mirtinai nukankintas. Visi jie mirė dėl narkotikų gaujų karų Meksikoje.


2016-05-20 09:25

Įtikinkit savo draugus Britanijoje balsuoti prieš „Brexit“

35

Likus vos kelioms savaitėms iki referendumo dėl Britanijos pasitraukimo iš Europos Sąjungos, vadinamojo „Brexit“ scenarijaus, padėtis atrodo niūri.


2016-05-20 08:30

Iš islamistų vergovės pasprukusi moteris – apie patirtą košmarą

6| 

Nors vadinamosios „Islamo valstybės“ užimtų teritorijų plotas pastaruoju metu gerokai sumažėjo, islamistų nelaisvėje esančių žmonių gyvenimas nelengvėja. Jie netgi sukūrė sistemą, kuri žmones leidžia registruoti kaip nuosavybę, kurią vėliau gali parduoti. Tai apsunkina ir galimybes pabėgti. Iš džihadistų vergovės pasprukusi moteris pasakoja iki šiol negalinti užmiršti išgyvento košmaro, kurį jai teko išgyventi pusantrų metų.


2016-05-19 13:19

JAV ambasadorius D.Lute'as: Rusija nebėra mūsų partnerė

32

NATO tikina, kad Rusijos atžvilgiu toliau demonstruos galią, bet vystys dialogą. O Juodkalnijos artėjantis įstojimas į Aljansą parodė kitoms į organizaciją įstoti norinčioms šalims, kad viskas priklauso nuo visuomenės ir vyriausybės noro bei pastangų išpildyti NATO keliamus kriterijus.


2016-05-18 17:21

Nepilnamečiai migrantai įtraukiami į nusikalstamas veiklas

 

Nors pabėgėlių antplūdis į Europą pastaruoju metu kiek ir sumažėjo, tačiau pareigūnai atsikvėpti negali. Jie suka galvą, kaip geriau juos integruoti į visuomenę ir jais pasirūpinti. Daug rūpesčių kelia ir be tėvų atvykstantys nepilnamečiai. Kaip aiškėjo, nemaža dalis jų vėliau pasuka į nusikalstamą veiklą. Skaičiuojama, kad šiuo metu žinių nėra apie maždaug 10 tūkstančių į Europą atvykusių nepilnamečių.


Populiariausi per 24 val.