Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Rytai-Vakarai
2014-07-28 17:13

Protingi ir pasiturintys rusai masiškai bėga iš tėvynės

241|9

Pastaruoju metu populiarus Rusijos geneologas Vladimiras Paley sulaukia vis daug klientų, norinčių sužinoti savo giminės istoriją. Vienintelis jų tikslas - rasti giminių užsienyje, gauti kitos šalies pilietybę ir pabėgti iš šalies. Dar prieš pusę metų geneologas per mėnesį gaudavo vos po keletą užsakymų, o dabar jį užplūdo galybė klientų, dėl to jam teko pasisamdyti net kelis padėjėjus.


2014-07-28 16:29

Gražiausią musulmonų šventę temdo konfliktai ir tragedijos

67

Islamiškas pasaulis mini vieną svarbiasuių savo religinių švenčių - šventąjį ramadano mėnesį užbaigiančią Id al Fitro šventę, kuri prilygsta krikščioniškoms Kalėdoms. Malaizijoje, kur apie 60 proc. gyventojų yra musulmonai, daug šeimų, netekusių savo artimųjų per „Malaysia Airlines“ reiso MH17 lėktuvo katastrofą, pasitiko šventę gedėdamos žuvusiųjų. Nelinksma ir Palestinoje, Sirijoje bei kitose konfliktų krečiamose musulmoniškose šalyse.


2014-07-28 13:55

Vladimiras Putinas susirado naujų politinio futbolo draugų

80|2

„Kol JAV ir Europa suka galvą, kaip sėkmingiau pakišti koją Rusijai, prezidentas Vladimiras Putinas apeina jas iš pietinio sparno“, – taip dabartinę rusų lyderio kelionę po Pietų Amerikos šalis įvertino Michailas Leontjevas. Jis laikomas vienu pagrindinių Kremliaus ruporų, nuo 1999 metų yra TV Pirmojo kanalo informacinės analitinės programos „Odnako“ vedėjas.


2014-07-28 05:42

Viktoras Suvorovas: „V. Putino režimas žlugs po metų“

743|7

Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas užkūrė branduolinį katilą savo šalyje. Jeigu V.Putinas paliks ramybėje Donbasą, jis nuvils milijonus savo tautiečių, kuriuos užbūrė patriotizmo šūkiai. Apie tai portalui gordonua.com pareiškė bėglys iš GRU (Sovietų Sajungos karinė žvalgyba), žinomas rašytojas Viktoras Suvorovas.


2014-07-27 22:14

Britai pakilo prieš pedofilus valdžioje. Ar nepavėlavo?

80|4

Praėjusių metų spalį Jungtinės Karalystės vyriausybė pažadėjo stoti į aršią kovą su organizuotu nusikalstamumu. Tuo pat metu buvo nukaldintas naujas valdžios kalavijas šiems mūšiams su tamsiosiomis jėgomis – įkurta Nacionalinė nusikaltimų agentūra (NNA).


2014-07-27 09:42

Paskutinę laivo kelionę aplaistė ir skausmo, ir meilės ašaromis

1|14|

Prieš 2 metus prie Džiljo salos sudužęs kruizinis laivas „Costa Concordia“ pagaliau paliko įkalinimo vietą – surūdijusiais griaučiais virtęs gražuolis pajudėjo į supjaustymo vietą Genujoje. Bet laivą bloguoju minės ne visi. Buvęs prabangus Italijos kruizinis laivas „Costa Concordia“ praėjusį trečiadienį per didžiausią iškėlimo operaciją jūrų laivybos istorijoje pradėjo savo paskutinę kelionę. Vilkikų tempiamas tolyn nuo salos, ant kurios uolų jis sudužo, laivas galiausiai atgavo plūdrumą, rašo dienraštis „Lietuvos rytas“.


2014-07-26 14:27

Britų paplūdimyje – lego detalių medžioklė

3|2

Jei kada Jungtinėje Karalystėje, Kornvalio paplūdimiuose, išvysite kažko ieškančius žmones, neapsigaukite – jiems reikia ne gražių kriauklelių. Lobių ieškotojus domina bangų išspjautos lego detalės. Kasdien Kornvalio gyventojai leidžiasi ieškoti neįprastų radinių. Paplūdimį talžančios jūros bangos į krantą išmeta spalvotų lego konstruktoriaus detalių. Tai primena apie laivo sudužimą. Prieš 17 metų į jūros gelmes nugrimzdo konteineris, kuriame buvo gabenama milijonai įvairiausių lego detalių. Viskas įvyko labai greitai – į krovininį laivą „Tokyo Express“ rėžėsi galinga banga, laivas prarado pusiausvyrą ir nuskendo, remdamasis BBC, rašo dienraštis „Lietuvos rytas“.


2014-07-25 13:29

P. Porošenka: pasirinkite - jūs su teroristais ar prieš juos

124| 

„Kiekviena šalis, tarp jų ir Rusija, turi apsispręsti - ji išvien su teroristais ar su civilizuotu pasauliu,”-po „Malaysia Airlines” lėktuvo katastrofos nukirto Ukrainos prezidentas Petro Porošenka. Sakote, perkaičius apniko deja-vu jausmas? Nenuostabu.


2014-07-24 23:12

Izraelio pilietė A. Zundelovičiūtė: „Čia baisu, bet turiu likti“

66|15| 

Sustoję darbai, sirenų pertraukiamas miegas ir nežinia ne tik dėl rytojaus, bet apskritai - kitų penkių savo gyvenimo minučių. Taip šiuo metu Izraelyje gyvena 31 metų architektė Anna Zundelovičiūtė. Ji - menininko Dovydo Zundelovičiaus duktė, gimusi Lietuvoje ir devynerių kartu su šeima išvykusi į tėvynę. Šaknų su Vilniumi nenukirto – kai atėjo metas rinktis, kurioje šalyje studijuoti architektūrą, daug nesvarstydama pasirinko Lietuvos sostinę. Šiuo metu Anna gyvena Ramat Gano mieste.


2014-07-24 15:00

Jungtinės Tautos: 2,2 mlrd. gyvena už arba arti skurdo ribos

1

Daugiau negu 2,2 mlrd. žmonių visame pasaulyje „skursta arba beveik skursta“, o šią problemą dar labiau aštrina finansų krizės, stichinės nelaimės, kylančios maisto kainos ir smurtiniai konfliktai, sakoma ketvirtadienį paskelbtoje Jungtinių Tautų (JT) ataskaitoje.