Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Rytai-Vakarai
2015-08-02 14:14

Petras I klydo: Rusija niekada netaps europine valstybe

174

„Gallup“ institutas atliko išsamų tyrimą, susijusį su Rusijos vadovybės politikos palaikymu posovietinėje erdvėje, buvusios Jugoslavijos teritorijoje ir buvusiose socialistinėse šalyse. Šis tyrimas atskleidė įdomią tendenciją: per 50 procentų palaikančių šią politiką yra šešiose buvusiose sovietinėse respublikose – Baltarusijoje,Uzbekistane, Armėnijoje, Kazachstane, Kirgizijoje ir Tadžikijoje, portale „kontakty.ua“ rašo Ukrainos žurnalistas ir publicistas, radijo stoties „Svoboda“ apžvalgininkas Vitalijus Portnikovas.


2015-08-02 10:02

Doruolį vaizdavusiam lordui atsirūgo šėlionės su prostitutėmis

21|3

Prižiūri kitų dorovę, o pats apkvaitęs smaginasi gėdingose orgijose su prostitutėmis. Į viešumą iškilusi lordo veidmainystė tapo skaudžiu smūgiu Jungtinės Karalystės Parlamento reputacijai. Jungtinės Karalystės politikai mėgsta puikuotis savo parlamentu. Esą tai pats tikriausias, geriausias modelis ir pavyzdys, kaip turi būti vykdoma politika demokratinėje šalyje. Tačiau senas tradicijas turintį parlamentą vienas po kito krečia skandalai. Jie atskleidžia aukščiausio lygio politikų veidmainiavimą ir teršia visuomet garbingai pateikiamą parlamentarų reputaciją.


2015-08-01 18:43

Lenkijos milijardieriaus J. Kulczyko mirtį palydėjo gandų lavina

19

Tai turėjo būti nesudėtinga operacija. Bet iš ligoninės Vienoje turtingiausias Lenkijos žmogus Janas Kulczykas sugrįžo karste. Oficiali mirties priežastis neatskleidžiama, tad šalyje jau kyla įvairių kalbų. Netikėtą turtingiausio lenko 65 metų milijardieriaus J.Kulczyko mirtį Varšuvoje apgaubė gausių gandų lavina, rašo „Lietuvos rytas“. Antai dienraštis „Fakt“ spėja, kad J.Kulczyko mirtį galėjo užsakyti Rusijos saugumiečiai arba konkuruojantys Vidurio ir Rytų Europos milijardieriai.


2015-07-31 14:04

„WikiLeaks“: JAV šnipinėjo Japonijos vyriausybę ir įmones

3

Jungtinės Valstijos šnipinėjo Japonijos aukšto rango pareigūnus ir didžiąsias kompanijas, įskaitant konglomeratą „Mitsubishi“, rodo dokumentai, kuriuos penktadienį paviešino tinklalapis „WikiLeaks“, paskelbęs mažiausiai 35 taikinių sąrašą.


2015-07-30 23:08

N. Savčenko: Ukrainai – didvyrė, rusams – „šėtono dukra“

106|6

Šiandien pradėta nagrinėti jau daugiau nei metus Rusijoje kalinamos ukrainietės pilotės Nadijos Savčenko byla. Ukrainoje didvyre, o Rusijoje žudike vadinama moteris nesitiki, kad Kremlius jos pasigailės. Kas ši kovotoja ir kodėl dėl jos paleidimo rūpinasi ir Vakarų lyderiai?


2015-07-30 23:08

Rusijoje – blogi ženklai Vladimirui Putinui

346|2

Ką reikia keisti, kai vis daugiau žmonių skursta, o korupcijos lygis neslūgsta? Prezidentą ar šalį? Atsakymo į šį klausimą ieškanti Rusija pasidalino į dvi klases: paklusnią daugumą ir kūrybišką mažumą. Buvęs koncerno „Jukos“ vadovas Michailas Chodorkovskis praėjusią savaitę išpranašavo greitą Rusijos prezidento Vladimiro Putino pasitraukimą.


2015-07-29 15:38

Rusija žada nepritarti tribunolo dėl lėktuvo numušimo įkūrimui

21| 

Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas pareiškė, kad Maskva vetuos Jungtinių Tautų (JT) Saugumo Tarybos rezoliuciją dėl tarptautinio baudžiamojo tribunolo įkūrimo, skelbia „Foxnews“.


2015-07-29 11:44

Kremliaus surikiuota ištikimų čečėnų armija jau rodo dantis

146|6

Rusijos prezidentas savo priešus iš Čečėnijos pavertė artimais bičiuliais, tačiau dabar jau praranda jų kontrolę. Tai įrodė keistos aistros dėl vieno opozicijos lyderių Boriso Nemcovo nužudymo. Kai šių metų vasario pabaigoje Maskvoje, prie pat Kremliaus, buvo sušaudytas vienas garsiausių prezidento Vladimiro Putino režimo kritikų B.Nemcovas, analitikus labiausiai pribloškė net ne pats žmogžudystės faktas.


2015-07-28 13:41

Tarnaitės iš Azijos prabilo apie kančias turtuolių namuose

5|12

Nors vergystė jau senai panaikinta, kai kurie žmonės vis dar vargsta lyg vergai. Azijoje tarnaites darbdaviai žaloja fiziškai, grasina joms ir baugina bei dažnai nemoka atlyginimų, rašo CNN.


2015-07-25 20:39

Karines pratybas Lietuvos pašonėje stebės ir Rusijos galva

100

Rusijoje sekmadienį bus minima Karinių jūrų pajėgų diena, kurios proga bus rengiami šventiniai renginiai ir karinės pratybos šalies šiaurės vakarų regione, taip pat ir Kaliningrado srityje, kur renginius stebės prezidentas Vladimiras Putinas, pranešė organizatoriai.


Populiariausi per 24 val.