Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Rytai-Vakarai
2015-09-04 07:22

Ką Donaldas Trumpas JAV prezidento poste reikštų Rusijai?

107|6

Verslo magnatas Donaldas Trumpas viliasi, kad jei bus išrinktas į Baltuosius rūmus, jis tikriausiai puikiai sutartų su Rusijos prezidentu Vladimiru Putinu. Tačiau Rusijos santykiams su JAV daug svarbesni yra politiniai elitų interesai, rašo „Moscow Times“.


2015-09-03 14:10

Baltosios pėdkelnės – propaganda su seksualine potekste

51|2

Jeigu kas yra matęs liūdnai pagarsėjusio rusų režisieriaus Aleksandro Nevzorovo 1997 m. filmą „Skaistykla“, veiksmas kurio vyksta Pirmojo Čečėnijos karo metu, turėtų prisiminti ir dvi ne itin simpatiškas veikėjas – neva iš Lietuvos atvykusias, „teroristų“ pusėje kovojančias snaiperes. Šios „Pribaltikos bestijos“ – sadizmo ir neregėtos patologinės rusofobijos derinys. Už amerikietiškus šlamančius paprastiems slavų vaikinams jos šaudo tiesiai į tarpkojį, nevengia šlapintis vos ne ant kritusių karių kūnų, riebiai keikiasi ir žvengia tarytum arkliai.


2015-09-03 10:19

Kaip pacifistas tapo NATO vadovu: J. Stoltenbergo istorija

18|5

Jaunystėje dainavęs „Norvegija, lauk iš NATO“, o dabar šiam Aljansui vadovaujantis Jensas Stoltenbergas per trumpą savo vadovavimo laiką įrodė, kad net ir mažiausios partnerės grėsmės akivaizdoje nebus paliktos vienos. Šiandien Šiaurės Atlanto karinio aljanso generalinis sekretorius kartu su prezidente Dalia Grybauskaite Vilniuje iškilmingai atidarys NATO vadavietę – NATO pajėgų integravimo vienetą.


2015-09-02 17:40

Ukrainos rytuose patekę į pasalą žuvo du civiliai

9

Vienas Kijevo mokesčių pareigūnas ir kitas civilis žuvo trečiadienį karo krečiamoje Rytų Ukrainoje per incidentą, kuris vertinamas kaip paliaubų pažeidimas, pranešė pareigūnai.


2015-09-02 17:28

Ukrainos prezidentas vėl kaltina Maskvą

77

Ukrainos prezidentas Petro Porošenka paragino „laisvojo pasaulio tautas“ stoti prieš „Rusijos agresiją“ Ukrainoje.


2015-09-01 21:34

Kaip kuriama Rusijos TV propaganda: keturi liudijimai (IV)

62

Ukrainos įvykių pradžia mane užklupo programoje „Nedelia“ (rus. „Savaitė“; programa „Savaitė su Mariana Maksimovskaja“ buvo viena iš paskutiniųjų nepriklausomų analitinių programų Rusijos valstybinėje televizijoje, uždaryta 2014 metų rugpjūtį – Red.). Pas Marianą (Maksimovskają – „COLTA.RU“ pastaba) aš dirbau nuo Maidano iki kariuomenės išvedimo iš Krymo.


2015-09-01 17:27

Radikalai traukiasi iš Ukrainos valdančiosios koalicijos

11

Po balsavimo dėl naujos konstitucijos Ukrainos Radikalioji partija paskelbė paliekanti provakarietišką valdančiąją koaliciją.


2015-09-01 10:48

Pasaulio žmogžudysčių sostinę turistai aplenkia

7|2

Tokio titulo nenorėtų nė viena pasaulio valstybė, bet nuoga tiesa tokia – Salvadore žmogus nužudomas vidutiniškai kas valandą. Dabar situacija dar blogesnė, nes paliaubos tarp Salvadoro valdžios ir gaujų sužlugo. Rugpjūčio 16-oji, sekmadienis, Salvadore buvo pati pražūtingiausia diena per pastaruosius 100 metų. Čia per 24 valandas buvo užfiksuota 40 žmogžudysčių.


2015-09-01 10:27

Kaip kuriama Rusijos TV propaganda: keturi liudijimai (III)

20

Aš dirbau programoje „Specialusis projektas“, išėjau iš ten prieš metus. Bet aš suspėjau užsilaikyti balandį ir gegužę – vyko Krymo atsiskyrimas, prasidėjo pirmosios liustracijos po Maidano. Buvome gavę užsakymą filmui „Brangioji, pas mane revoliucija!“ – mes mėginome aktualią Ukrainos temą pakelti kiek kitokiu rakursu, iš asmeninės pusės: paėmėme visus revoliucijos lyderius, mūsų teigiamus Krymo ir neigiamus Maidano lyderius ir pamėginome parodyti, kaip jaučiasi jų žmonos situacijoje, kada vyras sako „brangioji, pas mane revoliucija“, kaip visa tai išgyvenama šeimoje.


2015-09-01 10:15

Ūgis meilei – ne kliūtis: skelbiama apie naują V. Putino meilužę

217|4| 

Atletė Alina Kabajeva jau nebėra Rusijos prezidento Vladimiro Putino, kuris prieš kelis metus išsiskyrė su žmona Liudmila, favoritė. Taškento mieste gimusios gimnastės jau kurį laiką nebebuvo matyti šalia Kremliaus galvos. Tad, kas gi užėmė jos vietą? Pasirodo, kaip rašo žymus rusų tinklaraštininkas slapyvardžiu „v-n-zb“, tai dar viena atletė – Natalija Rogozina, rašo „by24.org“.


Populiariausi per 24 val.