Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Nelaimės
2014-11-29 09:09

Iš aptvaro pabėgęs sarginis šuo sukandžiojo berniuką ir jo mamą

17

Naktį į šeštadienį Radviliškio rajone Paežerių kaime iš aptverto įmonės kiemo pabėgęs sarginis šuo užpuolė jo kelyje pasitaikiusius penkerių metų berniuką ir jo mamą. Labiausiai nuo šuns nasrų nukentėjo vaikas. Į ligoninę skubiai nuvežtam mažamečiui medikai diagnozavo veido, galvos, blauzdos kąstas žaizdas bei dešiniojo blauzdikaulio atvirą lūžį. Suteikus pagalbą berniukas gydymui paguldytas į Respublikinė Šiaulių ligoninės Motinos ir vaiko klinikas. Nuo šuns nukentėjo ir savo sūnų ginti puolusi moteris.


2014-11-29 09:08

Tūkstantmečio gatvėje, Vilniuje, vilkikas traiškė automobilius

215|32|

Rusijos piliečio vairuojamas vilkikas su priekaba kelis šimtus metrų nuo kelio vieną po kito šlavė lengvuosius automobilius. „Negalėjau nieko padaryti. Stabdžiai neveikė, o gatvė leidosi į nuokalnę“, - išsigandęs pasakojo sunkiasvorės mašinos vairuotojas. Pareigūnų duomenimis, per neregėto masto avariją Vilniuje, Tūkstantmečio gatvėje, susidūrė net 24 transporto priemonės, nukentėjo 7 žmonės. Dauguma lengvųjų automobilių buvo suniokoti nebepataisomai.


2014-11-28 23:33

Degalinėje išlipusi iš mašinos moteris pradingo kaip į vandenį

117

Lazdijų rajone iš Ispanijos grįžtanti moteris degalinėje išlipo iš automobilio ir dingo kaip į vandenį. Policija paskelbė jos paiešką, tačiau tvirtina, kad pareigūnams reikia ir visuomenės pagalbos. Kaip pranešė Tauragės apskrities VPK, Šilalės rajono policijos komisariato pareigūnai ieško be žinios dingusios Linos Krauzienės (gimusi 1982 m.). Moteris 2014 m. lapkričio 24 d., grįždama iš Ispanijos į Lietuvą, apie 5 val. mikroautobusui sustojus „Statoil“ degalinėje, Lazdijų r., Nekrūnų kaime, iš jo išlipo ir dingo be žinios.


2014-11-28 21:22

Siaurame Molėtų r. kelyje nesugebėjo prasilenkti BMW ir „Opel“

4|9

Siaurame Molėtų rajono kelyje penktadienio vakarą prasilenkti nesugebėjo du automobiliai - BMW ir „Opel“. Po avarijos buvo pranešta, kad per incidentą nukentėjo du vaikai. Tačiau mažas mergaites apžiūrėję greitosios pagalbos medikai nustatė, kad jos sveikos, tačiau išsigandusios, į ligoninę vežti sesučių nereikia. Apie automobilių susidūrimą kelyje Giedraičiai-Dubingiai, maždaug pora kilometrų nuo Giedraičių, Bendrasis pagalbos centras pranešimą gavo apie 20 val. 30 min. Buvo pranešta, kad per dviejų automobilių susidūrimą nukentėjo du vaikai.


2014-11-28 19:54

Nevaldomas vilkikas Vilniuje traiškė viską aplink save

30

Penktadienio vakarą Vilniuje, Tūkstantmečio gatvėje, prieš 18 valandą vakare įvyko masinė avarija. Liudininkai policijai pranešė, kad susidūrė daugiau negu dešimt automobilių. Gelbėtojų duomenimis, sunkiasvoris vilkikas susidūrė su maždaug dviem dešimtimis kitų automobilių. Daug žmonių išvežta į ligoninę - su sirenomis iš varijos vietos skubėjo vienas greitosios pagalbos automobilis po kito.


2014-11-28 15:12

Šalčininkų rajone susidūrus automobiliams nukentėjo moteris

Viena moteris nukentėjo penktadienį Šalčininkų rajone susidūrus dviem automobiliams „Toyota“.


2014-11-28 14:54

Biržų rajone nesuvaldytas automobilis trenkėsi į medį

9|3

Vienas žmogus buvo sužalotas ketvirtadienį Biržų rajone nesuvaldytam automobiliui nuvažiavus nuo kelio ir atsitrenkus į medį. Kaip pranešė Panevėžio apskrities VPK, ketvirtadienį apie 12 val. 22 min. Biržų r., kelyje Biržai-Raubonys, automobilis „Toyota Avensis“, vairuojamas Panevėžio r. gyventojo (gim. 1980 m.), nepasirinko saugaus važiavimo greičio, nesuvaldė automobilio, nuvažiavo nuo kelio bei atsitrenkė į pakelės medį.


2014-11-28 12:39

Mašinos parblokštas vilkas neišgyveno

9

Šiaulių regione – dar vienu vilku mažiau. Kelmės rajono miške aptiktas negyvas vilkas, kurį, tikėtina, partrenkė pravažiuojantis automobilis. Miško žvėris žuvo iškart po to, kai Šiaulių regione buvo paskelbta 2014-2015 m. sezono vilkų medžioklės pabaiga. Šiaulių regiono aplinkos apsaugos departamentui (ŠRAAD) apie užmuštą vilką pranešė Vainagių – Lygumų medžiotojų būrelio pirmininkas. Medžiotojams apie Vainagių miške rastą vilko kūną papasakojo Jadvygavos (Kelmės r.) kaimo gyventoja.


2014-11-28 10:55

Kaune automobilis partrenkė ne vietoje į gatvę išėjusią moterį

3

Ne vietoje į gatvę išėjusi senolė Kaune buvo partrenkta automobilio ir atsidūrė ligoninėje.


2014-11-28 10:42

Per savaitę šalies keliuose žuvo 8 žmonės

1

Lietuvos kelių policijos tarnyba informuoja, kad per savaitę, lapkričio 21–27 dienomis (penktadienį–ketvirtadienį), šalies keliuose, pirminiais duomenimis, įvyko 81 eismo įvykis. Žuvo aštuoni eismo dalyviai: keturi pėstieji, trys keleiviai, vienas vairuotojas (šeši vyrai ir dvi moterys). Jų amžiaus vidurkis – 50 metų.


Populiariausi per 24 val.