Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Nelaimės
2014-12-19 10:42

Vyras išėjo į mišką Kalėdų eglutės ir mirė

Ketvirtadienį Druckūnų kaimo (Varėnos r.) gyventojas apie 11 valandą išėjo į mišką išsirinkti gražiausios kalėdinės eglutės, kurią ketino po kelių dienų nusikirsti namams papuošti. Artimieji sunerimo, kai 55 metų vyras ilgokai negrįžo, ir 16 valandą apie tai pranešė policijai.


2014-12-19 10:41

Mirtina infekcija Kaune vos nepražudė kūdikio

6|2

Kauno medikams pavyko iš mirties nagų ištraukti itin pavojinga liga – meningokokine infekcija susirgusį vos 11 mėnesių kūdikį. Mažylis gydomas Kauno klinikinės ligoninės intensyvios terapijos skyriuje, bet jo gyvybei pavojus jau negresia.


2014-12-19 10:34

Ligoninėje mirė Šiaulių rajone mirtinai sušalęs vyras

Šiaulių ligoninėje mirė vyras, kuris smarkiai sušalęs buvo rastas savo namuose Kairiuose.


2014-12-19 09:16

Naktį Vilniuje apsivertė girto vyro „Kia“

Girtas vairuotojas Vilniuje naktį iš ketvirtadienio į penktadienį nesuvaldė savo automobilio, kuris apsivertė. Per incidentą nukentėjo pats vairuotojas.


2014-12-19 08:17

Jaunuolių naktinė kelionė iš baro baigėsi avarija

6|6

Studentas du draugus vežė iš baro, bet po avarijos bičiuliai atsidūrė ligoninėje. Paryčiais paprašę draugo parvežti iš baro namo, du jaunuoliai kelionę baigė patyrę traumas. Viršupio gatvėje Vilniuje studento vairuojamas automobilis rėžėsi į tvorą, kliudė medį ir kelio ženklą. Į nelaimės vietą, maždaug 5 valandą ryto gavę pranešimą, skubėjo pareigūnai, medikai ir ugniagesiai gelbėtojai – iš sudaužyto automobilio reikėjo ištraukti sužalotus keleivius - merginą ir vaikiną.


2014-12-19 00:46

Avariją sukėlęs jaunuolis su 16-mete keleive atsidūrė ligoninėje

26

Sudaužyti du automobiliai, o avarijos kaltininkas su nepilnamete drauge – ligoninėje. Taip ketvirtadienio vakarą baigėsi, įtariama, neblaivaus jaunuolio pasivažinėjimas naktinio Vilniaus gatvėmis. Šiek tiek po 21 val. 30 min. Vilniaus policijai buvo pranešta, kad Liepkalnio g.-Žirnių g.-Minsko pl. sankryžoje įvyko avarija, yra nukentėjusių, avarijos kaltininkas bando pabėgti. Į įvykio vietą iš karto nuskubėjo keli policijos patrulių ekipažai, greitosios pagalbos medikai, buvo iškviesti ugniagesiai. Paaiškėjo, kad sankryžoje į stovinčio automobilio „Nissan“ galą įsirėžė automobilis „Honda Accord“.


2014-12-18 22:34

Vilniuje sudužo pažeme skridęs „Audi A6“, „pilotas“ paspruko

21|35

„Oj, koks kvapas! Toks jausmas, kad viskas čia mašinos viduje išpilta“, - vos tik įkišęs nosį ką tik avariją patyrusio automobilio „Audi A6“ saloną tarė policininkas. Ir jis buvo teisus. Automobiliui ketvirtadienio vakarą Vilniuje įsirėžus į stulpą dalis viskio butelių sudužo, tačiau liko ir keli sveiki. Beveik neabejojama, kad automobilio vairuotojas galėjo būti neblaivus. Tačiau jis iš avarijos vietos paspruko netrukus po to, kai automobilis „Audi A6“ įsirėžė į stulpą, apsisuko ir sustojo užtverdamas vieną judraus Savanorių pr. eismo juostą.


2014-12-18 21:52

Mielas naktinis pasivažinėjimas su 16-mete baigėsi ligoninėje

6|26| 

Sudaužyti du automobiliai, o avarijos kaltininkas su nepilnamete drauge – ligoninėje. Taip ketvirtadienio vakarą baigėsi, įtariama, neblaivaus jaunuolio pasivažinėjimas naktinio Vilniaus gatvėmis. Šiek tiek po 21 val. 30 min. Vilniaus policijai buvo pranešta, kad Liepkalnio g.-Žirnių g.-Minsko pl. sankryžoje įvyko avarija, yra nukentėjusių, avarijos kaltininkas bando pabėgti. Į įvykio vietą iš karto nuskubėjo keli policijos patrulių ekipažai, greitosios pagalbos medikai, buvo iškviesti ugniagesiai.


2014-12-18 18:32

Buvusio Vilniaus mėsos kombinato apleistame pastate kilo gaisras

1

Gausios ugniagesių pajėgos ketvirtadienio vakarą išskubėjo gesinti gaisro, kilusio buvusio Vilniaus mėsos kombinato apleistame pastate.


2014-12-18 16:26

Klaipėdoje iš degančio buto ugniagesiai išgelbėjo tris vyrus

1|5

Trys vyrai nukentėjo ir buvo išvežti į ligoninę ketvirtadienį Klaipėdoje kilus gaisrui bendrabučio tipo daugiabutyje. Kaip pranešė Bendrasis pagalbos centras ketvirtadienį apie 15 val. 48 min. gautas pranešimas apie tai, kad Klaipėdoje, Rambyno g. 16, uždūminta daugiabučio namo laiptinė. Į įvykio vietą išsiųstos Klaipėdos apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos Klaipėdos priešgaisrinės gelbėjimo pajėgos. Informacija perduota Klaipėdos greitajai medicinos pagalbai.


Populiariausi per 24 val.