Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Kriminalai
2015-03-05 19:11

Mokytojas Alytuje skaudžiai pamokė buvusią draugę

7

28 metų alytiškiui triukšmingą pasilinksminimą naktiniame klube teko prisiminti Alytaus apskrities vyriausiajame policijos komisariate. Po apklausos jis buvo paleistas, bet pareikšti įtariami nesunkiu 25 metų alytiškės sužalojimu.


2015-03-05 17:11

Internetu išsirinkęs mašiną telšiškis liko be pinigų ir be BMW

1

41 metų Telšių rajono gyventojas, interneto platybėse išsirinkęs šaunų BMW, liko it musę kandęs: nei išsvajoto automobilio, nei sumokėto avanso.


2015-03-05 16:38

Lenkų policininkai nufilmavo įžūlų lietuvio vairavimo stilių

28| 

Vienas 40-metis lietuvis dėl savo įžūlaus vairavimo Lenkijoje metams neteko vairuotojo pažymėjimo ir dar turės sumokėti baudą. Vieną po kito daromus KET pažeidimus Lenkijos policija užfiksavo vaizdo įraše. Kaip pranešė Lenkijos miesto Grajevo pareigūnai, įžūliai automobilį „Opel“ vairuojantį lietuvį patruliuojantys policininkai užmiesčio kelyje pastebėjo sekmadienį apie 21 val. vietos laiku.


2015-03-05 14:14

Įklimpusiai farmacininkei iš belangės ištrūkti nepavyko

10

Farmacininkų ir jiems talkinusių gydytojų skandalo epicentre atsidūrusiai bendrovės „Valentis Pharma“ apskaitininkei 41 metų Ritai Tarasevičienei nepavyko ištrūkti į laisvę. Ketvirtadienio rytą Šiaulių apygardos teismas atmetė kaunietės skundą dėl kardomosios priemonės paskyrimo. Netrukus Šiaulių apylinkės teisme buvo dalinai patenkintas ikiteisminį tyrimą kuruojančio prokuroro prašymas leisti laikyti R.Tarasevičienę suimtą. Tiesa, teisėjas nusprendė, kad įtariamoji apskaitininkė tardymo izoliatoriuje liks ne mėnesiui, o 10 parų.


2015-03-05 14:05

270 pareigūnų iškratė Šiaulių tardymo izoliatorių

8|7

Šiaulių miesto ir rajono policijos komisariato pareigūnai kartu su Šiaulių apygardos prokuratūra pastaruoju metu atlieka per dvidešimt ikiteisminių tyrimų dėl grasinimų ir turto prievartavimų, nukreiptų prieš valstybės tarnautojus: prokurorus, teisėjus, antstolius, merus. Visi grasinimai laiško forma adresatams atkeliavo iš Šiaulių tardymo izoliatoriuje laikomų kalinamųjų.


2015-03-05 13:19

Dar 3 mėn. pratęstas suėmimas įtariamajam Sausio 13-osios byloje

Vilniaus apygardos teismas patenkino prokuroro prašymą ir trims mėnesiams pratęsė suėmimo terminą įtariamajam Sausio 13-sios byloje Jurijui Meliui. Teismas, išnagrinėjęs prokuroro prašymą, konstatavo, kad ikiteisminio tyrimo metu surinkti duomenys sudaro pagrindą manyti, jog J.Melis galėjo padaryti jam inkriminuojamus nusikaltimus.


2015-03-05 12:41

Žemaičius pareigūnus apkvailinęs kaunietis mins teismo slenkstį

9

Per gyvenvietę mašina skriete skriejęs kaunietis apkvailino Telšių pareigūnus – papasakojo apie į reanimaciją mirštančiam ligoniui vežamą medicinos įrangą. Bet iki ligoninės palydėtas melagis neilgai pasidžiaugė, nes tiesa paaiškėjo netrukus. Viešvėnų (Telšių r.) gyvenvietėje antradienį patruliuodami Telšių policijos pareigūnai išvydo itin dideliu greičiu lekiantį visureigį „Nissan Qashqai“. Kol pavijo grėsmę aplinkiniams keliantį automobilį, patruliai užfiksavo, kad jis gyvenvietėje lėkė 111 km/val. greičiu. Pažeidėją pavyko sustabdyti už kelių kilometrų, kai mašina įvažiavo į Rainius.


2015-03-05 10:22

Paslaptingas baltarusis slapstosi ir nuo bendramokslių

3|18|

Šnipinėjimu kaltinamo vilniečio Romualdo Lipskio bylą nagrinėjantis Vilniaus apygardos teismas (VAT) bando daugiau sužinoti apie baltarusį Sergejų Kurulenką, Lietuvoje rinkusį Baltarusijos slaptąsias tarnybas dominusią informaciją.


2015-03-05 09:58

Įkliuvo kontrabandininkų sandėlininkai, apsauga ir žvalgai

1|14

Muitinės kriminalinės tarnybos ir Valstybės sienos apsaugos tarnybos pareigūnai antradienio vakarą Šalčininkų rajone aptiko cigarečių kontrabandos sandėlį. Po gaudynių sulaikyti ir sandėlio „prižiūrėtojai“ ir aplink besisukiojusi „apsauga“, o vėlyvą naktį – ir Baltarusijos pasienyje tūnoję kaukėti, racijomis apsirūpinę žvalgai.


2015-03-05 09:48

Plėšikė – jauna ir sunkiai sutramdoma

67

Klaipėdoje įkliuvo trylikametė, kuri beveik porą mėnesių gatvėse užpuldinėjo bendraamžes ir dar jaunesnes mergaites ir jas apiplėšdavo. 150 centimetrų ūgio smulkutė šviesiaplaukė mergaitė savo aukas nusižiūrėdavo autobusuose. Išlipusi pasekdavo jas iki namų ir užpuldavo lifte. Dažniausiai į paauglės akiratį pakliūdavo už ją jaunesnės ir smulkesnės mergaitės.


Populiariausi per 24 val.